Spelade guldtävlingar

<< Visa tidigare   |   Visa kommande >>

April 2021

DatumHändelseOrt
17 apr
INSTÄLLD … Laholms BKHökagården, Mellbystrand

Januari 2021

DatumHändelseOrt
9 jan
INSTÄLLD… Gävle BKGävle BK:s klubblokal

December 2020

DatumHändelseOrt
5 dec
INSTÄLLD Malmö BKMalmö BK:s klubblokal

November 2020

DatumHändelseOrt
21-22 nov
RM Lag Mixed BBO
TK
BBO
7 nov
INSTÄLLD…Manfred Kamras MinneGöteborg

Oktober 2020

DatumHändelseOrt
24-25 okt
RM Lag Veteran BBO
TK
BBO
3 okt
INSTÄLLD… Jubileumsguld Domnarvsgården, Borlänge

September 2020

DatumHändelseOrt
17 sep
Guldsimultanrally
Simultan
Lokala klubben

Augusti 2020

DatumHändelseOrt
1 aug
Gröna Hissen guldstänkBBO

Juli 2020

DatumHändelseOrt
11-12 juli
INSTÄLLT … SM Lag MixedFalkenberg / Falkhallen

Juni 2020

DatumHändelseOrt
25-26 juni
INSTÄLLD - Ölandsveckan 2020Sporthallen i Borgholm, på Öland
6 juni
INSTÄLLD … Patton lagguldKronobergsgatan 12

Maj 2020

DatumHändelseOrt
24 maj
RM Lag BBO
TK
BBO
24 maj
RM Lag BBO
TK
BBO
23 maj
RM Lag BBO
TK
BBO
23-24 maj
RM Lag BBOBBO

April 2020

DatumHändelseOrt
10 apr
INSTÄLLD … Trosa BS -GuldTrosa Stadshotell Västra Långgatan 19 61935 Trosa
4 apr
INSTÄLLD… Laholms BKHökagården, Mellbystrand

Februari 2020

DatumHändelseOrt
15 feb
Munka Ljungby BSFörsamlingshemmet Munka Ljungby
8 feb
PlattliretKronobergsgatan 12

Januari 2020

DatumHändelseOrt
26 jan
Rimbo BKVibyskolan, Lillskogsvägen 2, Rimbo
5 jan
Gävle BKGävle BK:s klubblokal

December 2019

DatumHändelseOrt
28 dec
BK AlliansBK Allians klubblokal, Halmstad
7 dec
Malmö BKMalmö BK:s klubblokal

November 2019

DatumHändelseOrt
16-17 nov
Uppsala lagguldBridgens Hus Uppsala
9 nov
Manfred Kamras MinneGöteborg
9 nov
Manfred Kamras MinneGöteborg
9 nov
Manfred Kamras MinneGöteborg
9 nov
Manfred Kamras MinneGöteborg

Oktober 2019

DatumHändelseOrt
13 okt
Enköpings BSWesterlundska Gymnasiet, matsalen, Sandbrogatan 2

September 2019

DatumHändelseOrt
7 sep
Inställd… BK Albrekts
TK
Klubblokalen, BK Albrekts

Augusti 2019

DatumHändelseOrt
3-4 aug
Guldgruvan
Bridgefestivalen

Juli 2019

DatumHändelseOrt
18 juli
Walthers Bildelar Guldpar FalkenbergsveckanFalkhallen (gymnasieskolan), Nyhemsplan 2, Falkenberg
13-14 juli
SM Lag MixedFalkenberg / Falkhallen

Juni 2019

Maj 2019

DatumHändelseOrt
4 maj
IAF-guld, BK S:t ErikKronobergsgatan 12, Stockholm

April 2019

DatumHändelseOrt
22 apr
Rimbo BKViby friskola, Lillskogsvägen 2, Rimbo
19 apr
Trosa BSTrosa
6 apr
Laholms BKLaholm

Februari 2019

DatumHändelseOrt
23 feb
Värnamo BK jubileumsguldVärnamo
2 feb
PlattliretStockholm

Januari 2019

DatumHändelseOrt
5 jan
GävleguldetGävle

December 2018

DatumHändelseOrt
29 dec
BK Allians, HalmstadHalmstad
1 dec
Malmö BKMalmö

November 2018

DatumHändelseOrt
17-18 nov
Uppsala bridgefestUppsala
10 nov
Manfred Kamras MinneGöteborg

Oktober 2018

DatumHändelseOrt
7 okt
Enköpings BSEnköping

September 2018

DatumHändelseOrt
15 sep
BK AlbrektsVarberg

Augusti 2018

DatumHändelseOrt
18 aug
Inställd … Munka Ljungby BSKlippan
4-5 aug
Guldgruvan
Bridgefestivalen
Örebro

Juli 2018

DatumHändelseOrt
19 juli
Walters BildelarFalkenberg
1 juli
Inställd … StorsjöslagetÖstersund

Juni 2018

DatumHändelseOrt
24-29 juni
Ölandsveckan 2018Borgholm, på Öland (Sporthallen)

Maj 2018

DatumHändelseOrt
19 maj
Guld-IAF

Visa guldtävlingar före juni/juli 2018