SM Lag Mixed

Information
Datum och tid
Lör 13 - sön 14 juli 2019 kl 11:00-20:30
Typ av händelse
Tävling > Lag > Guld
Spelplats
Falkenberg / Falkhallen
Sista anmälningsdatum
Lör 6 juli 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig

Tävlingsmeny


SM Lag Mixed återuppstår … Inledande nyhet

Information till lagen Laginfo

Det finns kafeteria i lokalen samt ett flertal restauranger på gångavstånd.

Detta är den första tävlingen i Falkenbergsveckan se övrigt program här.
Här finns även allmän info om den veckan.

Tävling
Tävlingsledare
Philip Berggren
Startavgift
1600:- / lag
Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Lör 6 juli 2019
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig
Antal anmälda
22
Nr Lag Datum
22
Alboga
Britt-Marie Warborn, Tage Ericsson, Barbara Ekendahl, Thomas Ekendahl
2019‑07‑02
21
Elisabeths Änglar
Elisabeth Olsson, Kerstin Edwall, Börje Brag, Mats Sandequist
2019‑07‑01
20
SQR
Jan Clementsson, Bonnie Clementsson, Sanna Clementsson, Simon Hult
2019‑06‑28
19
Kung Sune
Bo Gisslander, Rose-Marie Jarl, Gunilla Åhlander, Sune Löbo
2019‑06‑28
18
Valle
Eva-Liss Göthe, Hans Göthe, Madeleine Swanström, Tommy Gullberg
2019‑06‑20
17
Fac ut Gaudeam!
Torbjörn Gustavsson, Per Clarin, Louise Hallqvist, Ylva Johansson
2019‑06‑13
16
Ave Maria mä bihang
Ulf Backman, Maria Ohlsson, Tommy Johansson, Maria Andreasson, Ann-Charlotte Tranvik, Svante Ahlberg
2019‑06‑11
15
NOJS
Agneta Oppenstam, Agneta Oppenstam, Håkan Nilsson, Petra Svantesson, Lennart Johansson
2019‑06‑08
14
Stridsbyn
Alexander Sandin, Pernilla Näs, Sven-Erik Hallkvist, Carina Hallkvist
2019‑05‑21
13
Magic
Ylva Pyykkö, Anders Erikson, Sara Asplund Sivelind, Karl Asplund
2019‑05‑16
12
Rolle&Harley
Sören Westling, Lisa Westling, Per Andersson, Gunilla Andersson
2019‑05‑09
11
Svanen
Stefan Josefsson, Eva Andersson, Leif Axelsson, Ann-Sofie Axelsson
2019‑05‑05
10
Östgötarna
Lars Lundqvist, Lena Lundqvist, Jan-Erik Thomasson, Viveca Rappe
2019‑05‑04
9
MFF
Suzanne Lemborn, Jan Becklén, Tatyana Trendafilova, Fredrik Jarlvik
2019‑04‑26
8
Lemmy
Peggy Nyholm, Eva Gunnarsson, Tommy Gunnarsson, Daniel Svensson
2019‑04‑18
7
Gudrun
Gudrun Strandberg, Ylva Strandberg, Lena Kärrstrand Nilsland, Tore Stormo, Mats Nilsland
2019‑04‑16
6
Vera och Marie
Vera Gemrud, Per-Ingvar Skoglund, Marie Ynner, Jan Wiström
2019‑04‑16
5
Skumma Löv
John-Erik Hörnfeldt, Elisabeth Stanley, Per-Arne Karlsson, Anna Roos
2019‑03‑22
4
Bobbos gäng
Villy Havasi, Bobbo Jovic, Agneta Svenberg, Jörgen Neldemo
2019‑03‑21
3
ANNA
Anna Zack Efraimsson, Bengt-Erik Efraimsson, Helena Strömberg, Dan Bylund, Anna Zack Efraimsson
2019‑03‑21
2
GoldWest
Lars Goldberg, UllaBritt Goldberg, Frank Westman, Lena Westman
2019‑03‑21
1
Skönheterna och odjuren
Mikael Westerlund, Irma Petersen, Moa Petersen, Per Jansson
2019‑03‑15