Division 2 Sydvästra

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 07 Bjärreds BK Team Hans S
07 Bjärreds BK Team Hans S
Hans Svensson [216]
Ulrik Svensson [4587]
Hans Tambour [24753]
Lars-Erik Ahlberg [4607]
Hans Svensson 2 1-1-0 74 - 59 1,254 23,13
2 08 Genarps BK
08 Genarps BK
Leif Andersson [8923]
Christer Bengtsson [4694]
Christer Andersson [15440]
Thomas Persson [7539]
Leif Andersson 1 1-0-0 102 - 40 2,550 18,85
3 04 BK Sekvens Pasodoble
04 BK Sekvens Pasodoble
Gunilla Wallin [48390]
Håkan Myrhagen [411]
Torbjörn Gylje [11004]
Christer Ericsson [12224]
Gunilla Wallin 1 1-0-0 54 - 21 2,571 15,91
4 06 Löddeköpinge BS
06 Löddeköpinge BS
Stig Ekberg [6100]
Bo Svensson [61324]
Rolf Steneram [33508]
Kjell-Ove Persson [5583]
Stig Ekberg 1 1-0-0 94 - 63 1,492 15,65
5 03 Bjärreds BK Ted
03 Bjärreds BK Ted
Ted Böklin [80306]
Mattias Wallin [51010]
Per-Olof Fagerström [14026]
Knut Nilsson [14021]
Kerstin Eberhardt [40510]
Ted Böklin 2 0-0-2 122 - 168 0,726 11,22
6 02 LUCK 1980
02 LUCK 1980
Thomas Ehrstedt [4074]
Märit Åstrand [6406]
Karin Brundell-Freij [5547]
Bengt Hilborn [11443]
Mats Mattsson [24344]
Hélene Hommerberg Messing [10233]
Thomas Ehrstedt 1 0-1-0 0 - 0 10,00
7 05 BK Sekvens Arne
05 BK Sekvens Arne
Arne Dahlberg [406]
Sven-Erik Lergin [4460]
Inger Ekberg [5710]
Olle Persson [5962]
Arne Dahlberg 1 0-0-1 21 - 54 0,389 4,09
8 01 Lunds BK Slamkryparna
01 Lunds BK Slamkryparna
Martti Niileksela [63033]
Ingrid Thernfrid [42237]
Svante Berglund [6103]
Jan Pernevall [5540]
Martti Niileksela 1 0-0-1 40 - 102 0,392 1,15
Rond 1 Ti 23/11, senast 30/11
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 08 Genarps BK
08 Genarps BK
Leif Andersson [8923]
Christer Bengtsson [4694]
Christer Andersson [15440]
Thomas Persson [7539]
01 Lunds BK Slamkryparna
01 Lunds BK Slamkryparna
Martti Niileksela [63033]
Ingrid Thernfrid [42237]
Svante Berglund [6103]
Jan Pernevall [5540]
102‑40
Halvlek 1: 67‑1
Halvlek 2: 35‑39
18,85 ‑ 1,15
2 07 Bjärreds BK Team Hans S
07 Bjärreds BK Team Hans S
Hans Svensson [216]
Ulrik Svensson [4587]
Hans Tambour [24753]
Lars-Erik Ahlberg [4607]
02 LUCK 1980
02 LUCK 1980
Thomas Ehrstedt [4074]
Märit Åstrand [6406]
Karin Brundell-Freij [5547]
Bengt Hilborn [11443]
Mats Mattsson [24344]
Hélene Hommerberg Messing [10233]
0‑0
Halvlek 1: 0‑0
Halvlek 2: 0‑0
10,00 ‑ 10,00
3 06 Löddeköpinge BS
06 Löddeköpinge BS
Stig Ekberg [6100]
Bo Svensson [61324]
Rolf Steneram [33508]
Kjell-Ove Persson [5583]
03 Bjärreds BK Ted
03 Bjärreds BK Ted
Ted Böklin [80306]
Mattias Wallin [51010]
Per-Olof Fagerström [14026]
Knut Nilsson [14021]
Kerstin Eberhardt [40510]
94‑63
Halvlek 1: 94‑63
Halvlek 2: 0‑0
15,65 ‑ 4,35
4 05 BK Sekvens Arne
05 BK Sekvens Arne
Arne Dahlberg [406]
Sven-Erik Lergin [4460]
Inger Ekberg [5710]
Olle Persson [5962]
04 BK Sekvens Pasodoble
04 BK Sekvens Pasodoble
Gunilla Wallin [48390]
Håkan Myrhagen [411]
Torbjörn Gylje [11004]
Christer Ericsson [12224]
21‑54
Halvlek 1: 8‑36
Halvlek 2: 13‑18
4,09 ‑ 15,91
Rond 2 M 13/12, senast 15/1
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 05 BK Sekvens Arne
05 BK Sekvens Arne
Arne Dahlberg [406]
Sven-Erik Lergin [4460]
Inger Ekberg [5710]
Olle Persson [5962]
08 Genarps BK
08 Genarps BK
Leif Andersson [8923]
Christer Bengtsson [4694]
Christer Andersson [15440]
Thomas Persson [7539]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 04 BK Sekvens Pasodoble
04 BK Sekvens Pasodoble
Gunilla Wallin [48390]
Håkan Myrhagen [411]
Torbjörn Gylje [11004]
Christer Ericsson [12224]
06 Löddeköpinge BS
06 Löddeköpinge BS
Stig Ekberg [6100]
Bo Svensson [61324]
Rolf Steneram [33508]
Kjell-Ove Persson [5583]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 03 Bjärreds BK Ted
03 Bjärreds BK Ted
Ted Böklin [80306]
Mattias Wallin [51010]
Per-Olof Fagerström [14026]
Knut Nilsson [14021]
Kerstin Eberhardt [40510]
07 Bjärreds BK Team Hans S
07 Bjärreds BK Team Hans S
Hans Svensson [216]
Ulrik Svensson [4587]
Hans Tambour [24753]
Lars-Erik Ahlberg [4607]
59‑74
Halvlek 1: 59‑74
Halvlek 2: 0‑0
6,87 ‑ 13,13
4 02 LUCK 1980
02 LUCK 1980
Thomas Ehrstedt [4074]
Märit Åstrand [6406]
Karin Brundell-Freij [5547]
Bengt Hilborn [11443]
Mats Mattsson [24344]
Hélene Hommerberg Messing [10233]
01 Lunds BK Slamkryparna
01 Lunds BK Slamkryparna
Martti Niileksela [63033]
Ingrid Thernfrid [42237]
Svante Berglund [6103]
Jan Pernevall [5540]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 3 To 27/1, senast 15/2
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 08 Genarps BK
08 Genarps BK
Leif Andersson [8923]
Christer Bengtsson [4694]
Christer Andersson [15440]
Thomas Persson [7539]
02 LUCK 1980
02 LUCK 1980
Thomas Ehrstedt [4074]
Märit Åstrand [6406]
Karin Brundell-Freij [5547]
Bengt Hilborn [11443]
Mats Mattsson [24344]
Hélene Hommerberg Messing [10233]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 01 Lunds BK Slamkryparna
01 Lunds BK Slamkryparna
Martti Niileksela [63033]
Ingrid Thernfrid [42237]
Svante Berglund [6103]
Jan Pernevall [5540]
03 Bjärreds BK Ted
03 Bjärreds BK Ted
Ted Böklin [80306]
Mattias Wallin [51010]
Per-Olof Fagerström [14026]
Knut Nilsson [14021]
Kerstin Eberhardt [40510]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 07 Bjärreds BK Team Hans S
07 Bjärreds BK Team Hans S
Hans Svensson [216]
Ulrik Svensson [4587]
Hans Tambour [24753]
Lars-Erik Ahlberg [4607]
04 BK Sekvens Pasodoble
04 BK Sekvens Pasodoble
Gunilla Wallin [48390]
Håkan Myrhagen [411]
Torbjörn Gylje [11004]
Christer Ericsson [12224]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 06 Löddeköpinge BS
06 Löddeköpinge BS
Stig Ekberg [6100]
Bo Svensson [61324]
Rolf Steneram [33508]
Kjell-Ove Persson [5583]
05 BK Sekvens Arne
05 BK Sekvens Arne
Arne Dahlberg [406]
Sven-Erik Lergin [4460]
Inger Ekberg [5710]
Olle Persson [5962]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 4 O 9/2, senast 28/2
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 06 Löddeköpinge BS
06 Löddeköpinge BS
Stig Ekberg [6100]
Bo Svensson [61324]
Rolf Steneram [33508]
Kjell-Ove Persson [5583]
08 Genarps BK
08 Genarps BK
Leif Andersson [8923]
Christer Bengtsson [4694]
Christer Andersson [15440]
Thomas Persson [7539]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 05 BK Sekvens Arne
05 BK Sekvens Arne
Arne Dahlberg [406]
Sven-Erik Lergin [4460]
Inger Ekberg [5710]
Olle Persson [5962]
07 Bjärreds BK Team Hans S
07 Bjärreds BK Team Hans S
Hans Svensson [216]
Ulrik Svensson [4587]
Hans Tambour [24753]
Lars-Erik Ahlberg [4607]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 04 BK Sekvens Pasodoble
04 BK Sekvens Pasodoble
Gunilla Wallin [48390]
Håkan Myrhagen [411]
Torbjörn Gylje [11004]
Christer Ericsson [12224]
01 Lunds BK Slamkryparna
01 Lunds BK Slamkryparna
Martti Niileksela [63033]
Ingrid Thernfrid [42237]
Svante Berglund [6103]
Jan Pernevall [5540]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 03 Bjärreds BK Ted
03 Bjärreds BK Ted
Ted Böklin [80306]
Mattias Wallin [51010]
Per-Olof Fagerström [14026]
Knut Nilsson [14021]
Kerstin Eberhardt [40510]
02 LUCK 1980
02 LUCK 1980
Thomas Ehrstedt [4074]
Märit Åstrand [6406]
Karin Brundell-Freij [5547]
Bengt Hilborn [11443]
Mats Mattsson [24344]
Hélene Hommerberg Messing [10233]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 5 Ti 15/3, senast 31/3
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 08 Genarps BK
08 Genarps BK
Leif Andersson [8923]
Christer Bengtsson [4694]
Christer Andersson [15440]
Thomas Persson [7539]
03 Bjärreds BK Ted
03 Bjärreds BK Ted
Ted Böklin [80306]
Mattias Wallin [51010]
Per-Olof Fagerström [14026]
Knut Nilsson [14021]
Kerstin Eberhardt [40510]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 02 LUCK 1980
02 LUCK 1980
Thomas Ehrstedt [4074]
Märit Åstrand [6406]
Karin Brundell-Freij [5547]
Bengt Hilborn [11443]
Mats Mattsson [24344]
Hélene Hommerberg Messing [10233]
04 BK Sekvens Pasodoble
04 BK Sekvens Pasodoble
Gunilla Wallin [48390]
Håkan Myrhagen [411]
Torbjörn Gylje [11004]
Christer Ericsson [12224]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 01 Lunds BK Slamkryparna
01 Lunds BK Slamkryparna
Martti Niileksela [63033]
Ingrid Thernfrid [42237]
Svante Berglund [6103]
Jan Pernevall [5540]
05 BK Sekvens Arne
05 BK Sekvens Arne
Arne Dahlberg [406]
Sven-Erik Lergin [4460]
Inger Ekberg [5710]
Olle Persson [5962]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 07 Bjärreds BK Team Hans S
07 Bjärreds BK Team Hans S
Hans Svensson [216]
Ulrik Svensson [4587]
Hans Tambour [24753]
Lars-Erik Ahlberg [4607]
06 Löddeköpinge BS
06 Löddeköpinge BS
Stig Ekberg [6100]
Bo Svensson [61324]
Rolf Steneram [33508]
Kjell-Ove Persson [5583]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 6 M 25/4, senast 15/5
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 07 Bjärreds BK Team Hans S
07 Bjärreds BK Team Hans S
Hans Svensson [216]
Ulrik Svensson [4587]
Hans Tambour [24753]
Lars-Erik Ahlberg [4607]
08 Genarps BK
08 Genarps BK
Leif Andersson [8923]
Christer Bengtsson [4694]
Christer Andersson [15440]
Thomas Persson [7539]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 06 Löddeköpinge BS
06 Löddeköpinge BS
Stig Ekberg [6100]
Bo Svensson [61324]
Rolf Steneram [33508]
Kjell-Ove Persson [5583]
01 Lunds BK Slamkryparna
01 Lunds BK Slamkryparna
Martti Niileksela [63033]
Ingrid Thernfrid [42237]
Svante Berglund [6103]
Jan Pernevall [5540]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 05 BK Sekvens Arne
05 BK Sekvens Arne
Arne Dahlberg [406]
Sven-Erik Lergin [4460]
Inger Ekberg [5710]
Olle Persson [5962]
02 LUCK 1980
02 LUCK 1980
Thomas Ehrstedt [4074]
Märit Åstrand [6406]
Karin Brundell-Freij [5547]
Bengt Hilborn [11443]
Mats Mattsson [24344]
Hélene Hommerberg Messing [10233]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 04 BK Sekvens Pasodoble
04 BK Sekvens Pasodoble
Gunilla Wallin [48390]
Håkan Myrhagen [411]
Torbjörn Gylje [11004]
Christer Ericsson [12224]
03 Bjärreds BK Ted
03 Bjärreds BK Ted
Ted Böklin [80306]
Mattias Wallin [51010]
Per-Olof Fagerström [14026]
Knut Nilsson [14021]
Kerstin Eberhardt [40510]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 7 To 19/5, senast 31/5
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 08 Genarps BK
08 Genarps BK
Leif Andersson [8923]
Christer Bengtsson [4694]
Christer Andersson [15440]
Thomas Persson [7539]
04 BK Sekvens Pasodoble
04 BK Sekvens Pasodoble
Gunilla Wallin [48390]
Håkan Myrhagen [411]
Torbjörn Gylje [11004]
Christer Ericsson [12224]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
2 03 Bjärreds BK Ted
03 Bjärreds BK Ted
Ted Böklin [80306]
Mattias Wallin [51010]
Per-Olof Fagerström [14026]
Knut Nilsson [14021]
Kerstin Eberhardt [40510]
05 BK Sekvens Arne
05 BK Sekvens Arne
Arne Dahlberg [406]
Sven-Erik Lergin [4460]
Inger Ekberg [5710]
Olle Persson [5962]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
3 02 LUCK 1980
02 LUCK 1980
Thomas Ehrstedt [4074]
Märit Åstrand [6406]
Karin Brundell-Freij [5547]
Bengt Hilborn [11443]
Mats Mattsson [24344]
Hélene Hommerberg Messing [10233]
06 Löddeköpinge BS
06 Löddeköpinge BS
Stig Ekberg [6100]
Bo Svensson [61324]
Rolf Steneram [33508]
Kjell-Ove Persson [5583]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
4 01 Lunds BK Slamkryparna
01 Lunds BK Slamkryparna
Martti Niileksela [63033]
Ingrid Thernfrid [42237]
Svante Berglund [6103]
Jan Pernevall [5540]
07 Bjärreds BK Team Hans S
07 Bjärreds BK Team Hans S
Hans Svensson [216]
Ulrik Svensson [4587]
Hans Tambour [24753]
Lars-Erik Ahlberg [4607]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑