Primära flikar

  mån tis ons tors fre lör sön
17
25
26
27
28
29
30
1
 
 
 
 
 
 
«
20 apr-8 maj kl 10:00-16:00 Skånes BF Tävlingsledarkurs steg 2, 7-8 maj/INSTÄLLT
»
10:00 - 16:00
BK Bridgehuset
 
18
2
3
4
5
6
7
8
«
20 apr-8 maj kl 10:00-16:00 Skånes BF Tävlingsledarkurs steg 2, 7-8 maj/INSTÄLLT
 
2 maj Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
11:00 - 11:05
BK Sekvens, S-torp
 
12:00 - 15:30
Svedala BK
 
12:30 - 16:30
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:00 - 16:30
Bjärnums BK
 
14:00
Kullabygdens BK
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Höörs BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 20:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30
BK ESS-löv
Par
 
20:15 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
12:00 - 15:30
Båstad BK
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
18:00 - 22:00
Ystads BS
 
18:00
Ängelholms BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Bjärnums BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ellstorps BK
 
09:30 - 12:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
 
13:00 - 16:30
Svedala BK
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00
Ängelholms BS
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
17:45 - 22:35
Löddeköpinge BS
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
18:00 - 22:00
Åhus BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Östra Göinge BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Klippans BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
18:30
Trelleborgs BS
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
13:00 - 16:30
Ystads BS
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
19:00 - 22:00
BK Bridgehuset
 
19:00 - 22:00
BK Bridgehuset
 
13:00 - 22:00
BK Bridgehuset
 
13:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00
Förslövs BK
 
18:00
Ängelholms BS
 
18:00
Båstad BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Degeberga BK
 
18:30 - 22:00
Södra Sandby BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
19
9
10
11
12
13
14
15
9 maj Lunds BK BBO Skåne Bjärreds BK
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
18:00 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:00 - 22:00
Ystads BS
 
18:00
Ängelholms BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:00
Bjärnums BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ellstorps BK
 
13:00 - 17:00
BK Fenix
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 16:30
Svedala BK
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00 - 16:00
Båstad BK
 
13:00
Ängelholms BS
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
17:45 - 22:30
Löddeköpinge BS
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
18:00 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:00
Åhus BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Östra Göinge BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Klippans BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30
Trelleborgs BS
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
13:00 - 16:30
Ystads BS
 
09:00 - 16:15
Munka Ljungby BS
 
13:00 - 17:30
BK Zonen
 
13:00 - 17:00
Malmö BK
 
13:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
17:00 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00
Ängelholms BS
 
18:00
Förslövs BK
 
18:00
Båstad BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Degeberga BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Södra Sandby BK
 
18:30 - 20:00
Malmö BK
 
18:30
Osby BK
 
20:30 - 22:00
Malmö BK
 
12:00 - 15:30
Svedala BK
 
12:30 - 16:30
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:00 - 16:30
Bjärnums BK
 
14:00
Kullabygdens BK
 
17:30
Armeria-Bridgen
 
17:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
18:00
Åhus BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Höörs BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30
Ängelholms BS
 
18:30
BK ESS-löv
 
20
16
17
18
19
20
21
22
16 maj Lunds BK BBO Skåne MBK
 
12:00 - 15:30
Svedala BK
 
12:30 - 16:30
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:00 - 16:30
Bjärnums BK
 
14:00
Kullabygdens BK
 
17:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:40
Lunds BK
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30
Ängelholms BS
 
18:30
BK ESS-löv
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
12:00 - 15:30
Båstad BK
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:40
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Bjärnums BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ellstorps BK
 
09:30 - 12:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
12:00 - 18:00
Malmö Dam BK
 
12:30 - 16:30
Svedala BK
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 16:30
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
16:30 - 22:30
Löddeköpinge BS
 
18:00 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:00 - 22:00
Åhus BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Östra Göinge BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:00
Klippans BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
13:00 - 16:30
Ystads BS
 
 
13:00 - 16:30
Ängelholms BS
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00
Förslövs BK
 
18:00
Ängelholms BS
 
18:00
Båstad BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Degeberga BK
 
18:30 - 22:00
Södra Sandby BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30
Osby BK
 
21
23
24
25
26
27
28
29
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Degeberga BK
 
18:30 - 22:00
Södra Sandby BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 20:00
Malmö BK
 
20:30 - 22:00
Malmö BK
 
12:00 - 15:30
Svedala BK
 
12:30 - 16:30
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:00 - 16:30
Bjärnums BK
 
14:00
Kullabygdens BK
 
18:00 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
 
18:30
BK ESS-löv
Par
 
18:30
Munka Ljungby BS
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
17:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:30 - 22:00
Bjärnums BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ellstorps BK
 
13:00 - 16:30
Svedala BK
 
13:00 - 16:30
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
13:00 - 16:30
Ystads BS
 
09:30 - 16:00
BK Bridgehuset
 
 
22
30
31
1
2
3
4
5
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
17:30
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00
Förslövs BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Degeberga BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Södra Sandby BK
 
12:00 - 15:30
Svedala BK
 
12:30 - 16:30
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:00 - 16:30
Bjärnums BK
 
14:00
Kullabygdens BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30
BK ESS-löv
Par