Primära flikar

  mån tis ons tors fre lör sön
17
26
27
28
29
30
1
2
 
 
 
 
 
 
 
18
3
4
5
6
7
8
9
 
»
3 maj BK Sekvens, S-torp Seniorbridge 3 maj 13.00
 
4 maj Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
5 maj Bjärreds BK BBO Skåne 35Plus
 
6 maj Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
 
 
 
13:00 - 16:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
17:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
5 maj Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
10:00 - 12:30
BK Sekvens, S-torp
 
16:00 - 18:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 21:30
Ängelholms BS
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
19
10
11
12
13
14
15
16
«
4 maj-15 juni Skånes BF BBO Skåneserien Open III, startar den 4 maj
»
 
11 maj Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
12 maj Bjärreds BK BBO Skåne 35Plus
 
13 maj Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
 
 
 
13:00 - 16:00
BK Sekvens, S-torp
 
 
14:30 - 17:30
BK Fenix
 
17:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
12 maj Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
10:00 - 13:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 21:30
Ängelholms BS
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
20
17
18
19
20
21
22
23
«
4 maj-15 juni Skånes BF BBO Skåneserien Open III, startar den 4 maj
»
13:00 - 16:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 21:30
Ängelholms BS
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
18:30
Höllvikens BK
 
 
 
 
21
24
25
26
27
28
29
30
«
4 maj-15 juni Skånes BF BBO Skåneserien Open III, startar den 4 maj
»
13:00 - 16:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
18:30
Ystads BS
 
14:30 - 17:30
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 21:30
Ängelholms BS
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
18:30
Höllvikens BK
 
 
10:00 - 17:00
Ystads BS
 
 
22
31
1
2
3
4
5
6
«
4 maj-15 juni Skånes BF BBO Skåneserien Open III, startar den 4 maj
»
 
 
 
 
 
 
13:00 - 16:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
18:30
Ystads BS