Primära flikar

Oktober 2020

  mån tis ons tors fre lör sön
40
28
29
30
1
2
3
4
 
 
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 16:45
Filbyter Bridge
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:30 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:30
Gamleby BK
 
18:30
Boxholms BS
 
13:30 - 16:30
Filbyter Bridge
 
 
17:30
Kolmårdens BK
 
41
5
6
7
8
9
10
11
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
18:00
Kolmårdens BK
 
6 okt Helgenäs BK Barometer - Gröna hissen
 
13:00
Kolmårdens BK
 
18:30 - 21:45
Filbyter Bridge
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 16:45
Filbyter Bridge
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Åtvidabergs BS
 
18:30 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:30
Gamleby BK
 
18:30
Boxholms BS
 
13:30 - 17:00
Filbyter Bridge
 
 
15:00
Kolmårdens BK
 
6 okt Helgenäs BK Gröna hissen
 
18:00 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:40
Flens BS
 
18:00 - 21:00
Trosa BS
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 22:00
Västerviks BK
 
18:30 - 21:45
Filbyter Bridge
 
42
12
13
14
15
16
17
18
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
18:00
Kolmårdens BK
 
13 okt Helgenäs BK Barometer med handikapp
 
13:00
Kolmårdens BK
 
18:30 - 21:45
Filbyter Bridge
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 16:45
Filbyter Bridge
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Åtvidabergs BS
 
18:30 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:30
Boxholms BS
 
18:30
Gamleby BK
 
13:30 - 17:00
Filbyter Bridge
 
 
15:00
Kolmårdens BK
 
13 okt Helgenäs BK Handikapptävling
 
17:30
Finspångs BK
 
18:00 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:45
Flens BS
 
18:00 - 21:00
Trosa BS
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 22:00
Västerviks BK
 
18:30 - 21:45
Filbyter Bridge
 
43
19
20
21
22
23
24
25
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:30 - 22:30
Filbyter Bridge
 
18:30 - 22:00
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
20 okt Helgenäs BK Barometer
 
13:00
Kolmårdens BK
 
18:30 - 21:45
Filbyter Bridge
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:30 - 16:45
Filbyter Bridge
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Åtvidabergs BS
 
18:30 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:30
Gamleby BK
 
18:30
Boxholms BS
 
13:30 - 17:00
Filbyter Bridge
 
09:00 - 16:00
Gamleby BK
 
15:00
Kolmårdens BK
 
20 okt Helgenäs BK Barometer
 
09:00
Åtvidabergs BS
 
17:30
Finspångs BK
 
18:00 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:45
Flens BS
 
18:00 - 21:00
Trosa BS
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 22:00
Västerviks BK
 
18:30 - 21:45
Filbyter Bridge
 
44
26
27
28
29
30
31
1
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:30 - 22:00
Gnesta BK
 
27 okt Helgenäs BK Barometer
 
13:00
Kolmårdens BK
 
18:30 - 22:15
Kisa BS
 
18:30 - 21:45
Filbyter Bridge
 
 
13:00 - 17:00
Norrköpingsbridgen
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 16:45
Filbyter Bridge
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Åtvidabergs BS
 
18:30 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:30
Boxholms BS
 
18:30
Gamleby BK
 
30 okt-1 nov kl 17:00-14:00 Skänninge BK Allhelgona bridge
»
 
27 okt Helgenäs BK Barometer
 
13:30 - 17:00
Filbyter Bridge
 
13:30
Norrköpingsbridgen
 
 
09:00
Åtvidabergs BS
 
17:30
Finspångs BK
 
18:00 - 21:45
Flens BS
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:00
Trosa BS
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 22:00
Västerviks BK
 
18:30 - 21:45
Filbyter Bridge