Visa startlista
371 Frölunda 1 | 2020-01-15 23:26 | |||
Finn Jeppsson, Karl-Eric Nilsson, Tommy Grääs, Lennart Rohman, Roland Härsjö | ||||
|
370 PJO | 2020-01-15 23:26 | |||
Peter Johansson, Lars Kjellersson, Roland Gyllenhammar, Peter Ventura, Mats Larsson, Eric Behm | ||||
|
369 Bengans lärjungar | 2020-01-15 17:52 | |||
Per Hult, Tomas Ekholm, Kenneth Raun, Jonas Hägg | ||||
|
368 Emmaboda | 2020-01-15 13:24 | |||
Greger Alfonsson, Gabor Barath, Göte Nissinen, Joel Henriksson, Ronny Johansson, Bengt Thuresson, Kent Fritsson | ||||
|
367 Frissan | 2020-01-15 10:48 | |||
Gun Karlsson, Lennart Karlsson, Waldo Whiteman, Ove Kindstrand | ||||
|
366 Team Thelma | 2020-01-15 10:15 | |||
Peter Molin, Monica Molin, Jan-Eric Larsson, Anders Freij, Björn Svensson | ||||
|
365 FC Ludvika | 2020-01-15 08:30 | |||
Magnus Barkskog, Bengt Andersson, Margot Sivelind, Bo Sivelind, Svein-Gunnar Karlberg, Kristin Nedlich, Åke Sandbäck | ||||
|
364 Mira | 2020-01-14 22:58 | |||
Ivar Holmquist, Anders Blomqvist, Mats Johansson, Joakim Möller | ||||
|
363 Klöver två | 2020-01-14 20:22 | |||
Urban Nilsson, Håkan Broström, Thord Lindberg, Peter Townsend, Ulf Boström | ||||
|
362 Pias Boys | 2020-01-14 17:27 | |||
Pia Olofsson, Peter Rundquist, Peter Håkansson, Gunnar Nilsson | ||||
|
361 Calcutta | 2020-01-14 15:47 | |||
Jeanette Bandel, Ulla Ericson, Christina Björklund, Anders Agner, Carl Agner | ||||
|
360 Mixarna | 2020-01-14 15:31 | |||
Lars Lövgren, Viveca Rappe, Marie Cederkrok, Märta Eggerot, Roland Myrvold | ||||
|
359 Vikingarna | 2020-01-14 13:40 | |||
Torgny Andersson, Conny Kling, Anders Ekström, Lars Nilsson | ||||
|
358 BeJi JoSj | 2020-01-14 11:11 | |||
Gisela Sjöholm, Inge Johansson, Ove Bergman, Erik Jirovsky | ||||
|
357 Bjärelaget | 2020-01-14 09:42 | |||
Tom Sandquist, Monica Sandquist, Bert Gustavsson, Karin Nilsson | ||||
|
356 Sista minuten | 2020-01-14 08:58 | |||
Bengt-Åke Svensson, Björn Gunnarsson, Andrzej Luczynski, Stefan Stolt, Rolf Fagerström, Curt Sjölin | ||||
|
355 Tootsie | 2020-01-13 23:53 | |||
Fredrik Jarlvik, Tatyana Trendafilova, Johan Bennet, Jan Becklén, Thomas Andersson, Björn Fallenius | ||||
|
354 VBG | 2020-01-13 23:49 | |||
Lars-Göran Larsson, Jonas Hogedal, Lennart Lundqvist, Kent Johansson | ||||
|
353 Bussahgarna | 2020-01-13 22:19 | |||
Lars Frändberg, Christer Ottosson, Gerd Stylander, Göran Stylander, Stefan Håkansson | ||||
|
352 Siwwes Straffdubblare | 2020-01-13 22:03 | |||
Daniel Sivelind, Karl Asplund, Sara Asplund Sivelind, Jonas Engström, Eric Arvidsson | ||||
|
351 Orange | 2020-01-13 21:32 | |||
Leo Lub, Bertil Jönsson, Eva Svensson, Stig Svensson, Karin Bengtsson, Hans-Åke Rosengren, Lars-Bertil Gustafsson | ||||
|
350 Diamant | 2020-01-13 21:17 | |||
Klas Diamant, Margareta Lundmark, Christer Johansson, Hans Thorell | ||||
|
349 Umä | 2020-01-13 21:04 | |||
Ann-Charlotte Nilsson, Tomas Lundström, Åke Källströmer, Anna Sandström, Peter Sundbom | ||||
|
348 BridgeBertheau | 2020-01-13 13:31 | |||
Kathrine Bertheau, Peter Bertheau, Markus Bertheau, Mikael Rimstedt, Ola Rimstedt, Simon Hult | ||||
|
347 Alberget 4A | 2020-01-13 12:49 | |||
Jesper Rundin, Stefan Olausson, Mattias Andersson, Rikard Olofsson, Per Leandersson, Niclas Örnerdal | ||||
|
346 Stuxa | 2020-01-13 11:47 | |||
Mats Pettersson, Leif Olsson, Jörgen Nielsen, Sven-Olov Flodqvist, David Probert | ||||
|
345 Fantasilösa lagnamnet | 2020-01-13 11:28 | |||
Elisabeth Karlsson, Eva Abragi, Sofia Hargell, Caroline Henjered, Anita Brynje, Lena Engman | ||||
|
344 Transfer Magic | 2020-01-13 11:06 | |||
Fredrik Wahlberg, Börje Rudenstål, Johan Wahlberg, Johan Nilsson, Ola Stavås | ||||
|
343 Sjusovarna | 2020-01-13 10:49 | |||
Dejana Sverker, Marie Göthberg, Pontus Adolfson, Tobias Bern | ||||
|
342 Peaky Blinders | 2020-01-13 10:05 | |||
Jörgen Hirschfeldt, Lennart Asplund, Mats Hallerstedt, Klas Nilsson, Bodil Andersson | ||||
|
341 Dr Jäkel och Mr Smile | 2020-01-13 09:44 | |||
Lars Ohlman, Bierne Ekbrant, Örjan Johansson, Björn Pedersen | ||||
|
340 Idbäcks Alltjänst | 2020-01-13 09:15 | |||
Torbjörn Hurtig, Jonny Lindholm, Mikael Brattén, Leif Ronnersjö, Leif Elovsson, Magnus Eriksson | ||||
|
339 Mofalla | 2020-01-13 06:44 | |||
Kurt Karlsson, Per-Arne Friberg, Gunnar Fransson, Jarl Hallberg, Ronny Eriksson, Åke Bergman | ||||
|
338 Valle | 2020-01-13 00:41 | |||
Madeleine Swanström, Tommy Gullberg, Peter Backlund, Björn Gustafsson, Lennart Rehle, Börje Dahlberg | ||||
|
337 Bolaget | 2020-01-12 22:56 | |||
Sven Nilsson, Bo Andersson, Hans Linusson, Peter Nyberg | ||||
|
336 Marytown | 2020-01-12 17:13 | |||
Kerstin Becker, Hans Fimmerstad, Carl-Åke Frisk, Bengt-Ove Wallenstein | ||||
|
335 ABB Tomas | 2020-01-12 16:29 | |||
Tomas Börgesson, Per Börgesson, Claes Åhgren, Anders Palmgren, Åsa Andersson | ||||
|
334 Vilse | 2020-01-12 11:02 | |||
Per Hansson, Dan Johansson, Bengt-Olof Westmar, Nils Törnblom | ||||
|
333 Hälls änglar | 2020-01-11 19:44 | |||
Ingela Nelander Häll, Mats Häll, Sonny Arvidsson, Tord Nilsson, Markus Sandberg | ||||
|
332 Carlsons Kumpaner | 2020-01-11 15:18 | |||
Patrik Clevström, Annika Corneliusson, Stefan Corneliusson, Tommy Somlo | ||||
|
331 Lom Kao | 2020-01-11 13:47 | |||
Stefan Lilja, Jörgen Wallmon, Nicklas Widhja, Peter Bäckstrand | ||||
|
330 Grönt Ljus | 2020-01-10 16:11 | |||
Junot Delcomyn, Ann-Charlotte Lundin, Bo Wendt, Barbro Jönnson, Rolf Holmér, Johan Dieden | ||||
|
329 Smurfhits | 2020-01-10 13:16 | |||
Erik Sjöstrand, Håkan Johansson, Linda Sandberg, Patrik Elofsson | ||||
|
328 Tur och Retur | 2020-01-10 10:56 | |||
Mats Nilsson, Yngve Sundell, Ingemar Borg, Christer Sjöberg, Leif Pettersson, Göran Larsson | ||||
|
327 Surplus | 2020-01-10 09:37 | |||
Tomas Ekvall, Ralf Nilsson, Lars-Olof Månsson, Helena Kahu | ||||
|
326 Hedemora BS Holmgång | 2020-01-10 07:35 | |||
Jan Holm, Peter Wester, Erik Franzén, Jörgen Claesson, Jan Pettersson, Staffan Jacobsson | ||||
|
325 Klöver 8 | 2020-01-09 22:48 | |||
Jan Englund, Richard Olofsson, Monica Hedström, Åsa Ahlm | ||||
|
324 Kapten klöver | 2020-01-09 22:11 | |||
Bo Gisslander, Sören Axelsson, Christer Palmqvist, Jörgen Peterson | ||||
|
323 Ludde | 2020-01-09 22:04 | |||
Henrik Ludwigs, Lars Malm, Gunnar Lindell, Torbjörn Gullbrandson, Per Lindström, Ansgar Simonsson | ||||
|
322 1921 | 2020-01-09 17:42 | |||
Börje Magnusson, Karina Lindh, Jörgen Eskilsson, Monica Klarvik, Peter Magnusson | ||||
|
321 Lag X | 2020-01-09 17:01 | |||
Thomas Kvist, Georg Bryntze, Enar Johansson, Anders Lindbäck | ||||
|
320 Hallsberg nästa | 2020-01-09 15:58 | |||
Gunnel Hedström, Thomas Larsson, Lena Håkansson, Ulf Bäckman, Patrik Eklund | ||||
|
319 BOBB | 2020-01-09 15:19 | |||
Eva-Britt Blomkvist, Lars-Göran Blomkvist, Tomas Oskarsson, Lars Bodén, Richard Lundqvist, Johan Vikström | ||||
|
318 Kullabygdens BK | 2020-01-09 12:56 | |||
Tomas Truedsson, Leif Olofsson, Bo Andersson, Curt-Ingvar Svensson, Jan Olofsson | ||||
|
317 Kortjoxarna | 2020-01-09 11:56 | |||
Göran Mattsson, Åke Widman, Tommy Storm, Agne Domeij | ||||
|
316 Halla | 2020-01-09 10:09 | |||
Sune Hallgren, Jan Hjorth, Lars-Erik Andersson, Håkan Björnson | ||||
|
315 västervik | 2020-01-09 09:58 | |||
Christoffer Järneström, Jacob Westerberg, Jesper Zettergren, Kaj Rothman | ||||
|
314 Vintage | 2020-01-08 18:54 | |||
Bo Ekelund, Gunilla Hennings, Bo Kippel, Christer Tillberg, Hans Malmström | ||||
|
313 Forsmark o Roslund | 2020-01-08 16:04 | |||
Eva-Marie Elingmark, Ulrika Forsberg, Ylva Rosvall, Tomas Lundh | ||||
|
312 Berqvist | 2020-01-08 14:54 | |||
Mikael Hjerm, Kalle Prorok, Tomas Bergqvist, Göran Broström, Kristoffer Brännström, Leif Norén | ||||
|
311 Rimbo | 2020-01-08 14:54 | |||
Kjell Simonsson, Joanna Tenggren, Katrin Thorström, Ann-Sophie Andersson, Rune Jansson, Anders Ekström, Eva Ekström | ||||
|
310 Team Ångsta | 2020-01-08 14:06 | |||
Kenneth Fredriksson, Monica Näs, Pernilla Näs, Åsa Axne | ||||
|
309 Blandat | 2020-01-08 12:51 | |||
Håkan Lövsén, Lars Jacobson, Carl-Eric Weiland, Sören Thored, Åke Johansson, Örjan Randhede, Bengt Andersson | ||||
|
308 Munka 2 Ruter | 2020-01-08 12:38 | |||
Jan-Inge Tuvesson, Andreas Johansson, Ingemar Henrysson, Nils-Erik Ekholm | ||||
|
307 Albrekts Grimeton | 2020-01-08 12:31 | |||
Bertil Persson, Per Andersson, Jan Enarsson, Torgny Carlsson, Jan-Erik Helmersson | ||||
|
306 Hideous Hats with some luck | 2020-01-08 12:07 | |||
Jan Clementsson, Bonnie Clementsson, Jonas Tjärnemo, Magnus Wegestål | ||||
|
305 Trollmors Nissar | 2020-01-08 10:59 | |||
Tony Elmroth, Mats Jakobsson, Ingrid Petersen, Oscar Hult | ||||
|
304 Syson | 2020-01-08 10:50 | |||
Anders Söderstedt, Rolf Mattsson, Bennet Rosengren, Marina Furukvist, Thomas Björkstrand | ||||
|
303 canape | 2020-01-08 10:32 | |||
Per-Inge Karlberg, Curt Hammarberg, Reine Wahlén, Hans Olsson, Svante Larsson | ||||
|
302 Blixt och Dunder | 2020-01-08 10:32 | |||
Renée Blixt, Linnar Holgersson, Ard Kant, Gösta Frödin, Peter Rongert, Lena Schullström | ||||
|
301 Westman | 2020-01-07 22:14 | |||
Bo Sundström, Andreas Westman, Carina Sjöblom, Marie Rylander, Emma Sundström, Mats Åsenlund | ||||
|
300 Albrekts Harley | 2020-01-07 17:48 | |||
Sören Westling, Lisa Westling, Torleif Hägg, Bobbo Jovic | ||||
|
299 Sack | 2020-01-07 17:25 | |||
Anders Lindgren, Christer Bech, Kaj Adolfsson, Stefan Ekman | ||||
|
298 FunBridge | 2020-01-07 16:41 | |||
Olle Blidholm, Fredrik Josephson, Stefan Bengtsson, Magnus Gauffin, Jerzy Kawa, Leif Nilsson, Rolf Westling | ||||
|
297 Kusinerna | 2020-01-07 13:23 | |||
Johnny Petersson, Marie Johansson, Björn Davidsson, Henrik Sällberg, Jesper Johansson | ||||
|
296 RIKK | 2020-01-07 12:05 | |||
Kent Nordenberg, Ingegärd Nordenberg, Karl-Otto Waara, Roland Svensson | ||||
|
295 Björnligan light | 2020-01-07 11:21 | |||
Krister Berg, Björn Forsberg, Leif Lindman, Rolf Johansson, Bertil Blomqvist, Ulf Riddarström | ||||
|
294 Åmål Hulta | 2020-01-06 20:32 | |||
Torbjörn Olsson, Michael Karlin, Örjan Sjöberg, Per Schullström, Markus Hedström, Pontus Karlsson | ||||
|
293 Fredriks drängar | 2020-01-06 20:01 | |||
Sara Haglind, Maria Lundemo, Fredrik Sjöberg, Anders Gustafsson, Dan Sundström | ||||
|
292 Winge Boys | 2020-01-06 12:35 | |||
Anette Winge, Lars Hamberg, Örjan Olofsson, Kenneth Nilsson, Sven-Ove Jonsson, Valter Olofsson, Mikael Johansson | ||||
|
291 Norra Roslagen | 2020-01-06 11:50 | |||
Peter Marcusson, Kenth Hellman, Lennart Eriksson, Mikael Jutoft | ||||
|
290 Perula | 2020-01-05 18:02 | |||
Fredrik Nyström, Sanna Clementsson, Per-Ola Cullin, Marion Michielsen, Thomas Wrang, David Wrang, Frederic Wrang, Johan Upmark | ||||
|
289 Vilda Västern | 2020-01-05 14:47 | |||
Torbjörn Kåreke, Gunnar Jansson, Kjell Berndtsson, Jacob Kleiven, Tore Mattsson, Johan Svensson | ||||
|
288 Lag ABC | 2020-01-05 14:29 | |||
Ann-Britt Carlén, Yvonne Flodqvist, Elisabeth Nordling, Marianne Primér, Peter Flodqvist | ||||
|
287 Frillesås fyran | 2020-01-05 08:15 | |||
Tommy Oscarsson, Thomas Nilsson, Margaretha Forslund, Ingrid Muhl | ||||
|
286 Wiikings | 2020-01-05 00:10 | |||
Bosse Wiik, Tomas Persson, Kenneth Borin, Göran Andersson, Per Hallberg | ||||
|
285 GEMM | 2020-01-04 11:53 | |||
Marianne Melchior Ericson, Christina Moberg, Joakim Ericson, Magnus Grönberg, Lars Andersson, Christer Broberg | ||||
|
284 Öbergs | 2020-01-03 20:56 | |||
Conny Gustafsson, Per Andersson, Peder Öberg, Jonas Dahlgren, Hans-Olov Gustafsson, Peter Strand | ||||
|
283 KBA Klöver | 2020-01-03 16:18 | |||
Gösta Olavi, Per-Olof Andersson, Allan Christensen, Tommy Persson, Roger Axén, Christer Gällström, Lars Eriksson | ||||
|
282 Blomster | 2020-01-03 10:22 | |||
Berth Dahl, Bill Axblom, Inge Hultberg, Dan Fransson | ||||
|
281 Sävsjö Topstars | 2020-01-02 21:22 | |||
Carl-Olof Wejdmark, Gunilla Ivarsson, Kenneth Ingvarsson, Ingegerd Lundgren, Birgitta Olsson | ||||
|
280 Albrekts Gertat | 2020-01-02 20:21 | |||
Gert Andersson, Gunilla Jern, Anita Riccius, Georgios Faltsetas | ||||
|
279 Anderstorp | 2020-01-02 17:58 | |||
Per Emilsson, Tore Haldesjö, Jonas Andersson, Kjell Karlsson | ||||
|
278 GAFI | 2020-01-02 14:47 | |||
Anders Ihalainen, Håkan Arebrink, Johan Gromark, Gilbert Fransson | ||||
|
277 Yellow Gold | 2020-01-02 09:11 | |||
Lars Ramquist, Joakim Nordlindh, Lars Goldberg, UllaBritt Goldberg | ||||
|
276 The Eagles | 2020-01-01 23:51 | |||
Jerker Norlund, Lars Örnberg, Robert Bohman, Christer Nyström | ||||
|
275 Strubbe | 2020-01-01 15:39 | |||
Sten-Åke Thunberg, Leif Beckman, Thomas Therkelson, Jan Troberg, Bo Erikson, Peter Karlsson | ||||
|
274 Helvic | 2019-12-31 12:08 | |||
Peter Alm, Johan Singvall, Peter Åkesson, Bo Gustavsson | ||||
|
273 Norrorts Bridge Kort och Gott | 2019-12-31 00:32 | |||
Magnus Hammar, Mona Bergström, Erik Rydén, Ragnar Botnen | ||||
|
272 Kungsbacka EMUK | 2019-12-31 00:04 | |||
Mats Sandequist, Kent Tollesson, Elisabeth Larsson, Ulf Braunstein, Evald Jensen | ||||
|
271 Varför inte | 2019-12-29 15:17 | |||
Göran Ström, Per Norberg, Fredrik Larsson, Per-Åke Ellnebro | ||||
|
270 Team Rosa | 2019-12-28 20:07 | |||
Rose-Marie Jarl, Gunilla Åhlander, Katarina Johansson, Stina Lysebring | ||||
|
269 Västanvinden | 2019-12-27 23:17 | |||
Gunnar Ohlson, Axel Selvén, Vivianne Norling, Pär Ljungquist, May Moore, Lars-Åke Gustafsson | ||||
|
268 Wisth | 2019-12-27 18:40 | |||
Bosse Wisth, Tommy Övermark, Elving Andersson, Stefan Wisth, Mattias Norling | ||||
|
267 Team Åland | 2019-12-27 13:25 | |||
Rolf Karlsson, Hannu Huhtala, Kjell Hansson, Glenn Sirén, Ben Öhberg | ||||
|
266 Trumfa ut | 2019-12-26 00:23 | |||
Anna Ek, Otto Berntsson, Gert-Inge Hugosson, Annika Hugosson | ||||
|
265 BK Hudik | 2019-12-25 18:10 | |||
Thomas Groth, Jan-Håkan Andersson, Wilhelm Groth, Mattias Höglund, Anne-Marie Höglund | ||||
|
264 Golddiggers | 2019-12-25 08:54 | |||
Göran Lind, Kerstin Hallgren, Åke Hammarsten, Bengt Jensfelt, Tomas Torne, Per-Martin Sandgren, Mats Evaldsson, Ulf Silhammar | ||||
|
263 Viva | 2019-12-23 11:35 | |||
Lars Högblom, Birgitta Norsted, Kristina Bergman, Eric Skoog | ||||
|
262 Onsdagsbridgen 7NT | 2019-12-22 16:30 | |||
Stig Ljungqvist, Annike Larsson, Hans Nodby, Dolf Bergman | ||||
|
261 collryd | 2019-12-21 16:59 | |||
Lars Hermansson, Bengt Collryd, Stefan Andersson, Stefan Nilsson, Anders Karlsson | ||||
|
260 Strix | 2019-12-21 16:54 | |||
Roger Frödin, Örjan Sundholm, Lennart Gunnarsson, Göran Magnusson | ||||
|
259 Lag Älwö | 2019-12-21 12:08 | |||
Björn Dellenmark, Evert Samuelsson, Patrik Jönsson, Bogdan Nowacki | ||||
|
258 ABB 1001 | 2019-12-20 18:15 | |||
Jan Héléne, Sture Helmersson, Ann-Marie Helmersson, Lars Rydman, Birgitta Kerstis, André Nilsson | ||||
|
257 Albrekts Sanddalen | 2019-12-20 16:09 | |||
Lars-Anders Callenberg, Markus Bengtsson, Henrik Johansson, Elena Bolaños, Ludvig Strannabjer Melin | ||||
|
256 LAMUNK | 2019-12-20 14:13 | |||
Dan Andersson, Tommy Johansson, Ulf Backman, Ola Svensson | ||||
|
255 BK Tre Sang Rövarna | 2019-12-20 12:37 | |||
Per Mårtensson, Bengt Svensson, Bengt Johansson, Bengt Andersson | ||||
|
254 Kjell och Company | 2019-12-20 10:48 | |||
Kjell Hedman, Sten-Sture Gilleström, Ulf Nohrén, Anders Blomé, Jenny Evelius-Nohrén | ||||
|
253 Pasodoble | 2019-12-20 10:45 | |||
Lars Durlow, Gunilla Wallin, Olle Persson, Lars Becklén, Ildiko Lang, Ronny Bengtzon | ||||
|
252 Björling | 2019-12-19 22:21 | |||
Anna Björling, Sune Björling, Petter Fryklund, Göran Eklund, Lars Johansson, Anders Tjernvik | ||||
|
251 Trio med Birgitta | 2019-12-19 19:43 | |||
Birgitta Ternblad, Sten Ternblad, Mats Nyberg, Thomas Widman | ||||
|
250 Skaparna | 2019-12-19 18:04 | |||
Jan Wiström, Marie Ynner, Per-Ingvar Skoglund, Vera Gemrud | ||||
|
249 YNWA | 2019-12-19 16:31 | |||
Johan Erlandsson, Gunnar Christoffersson, Christer Bengtsson, Leif Andersson, Bengt Emanuelsson | ||||
|
248 Ingrid | 2019-12-19 08:19 | |||
Ingrid Roth, Magnus Mattsson, Tomas Hörnfeldt, Andreas Hörnfeldt, John Hörnfeldt | ||||
|
247 Uppställning | 2019-12-18 18:31 | |||
Denny Andréasson, Ragnar Andersson, Nils Nordahl, Marianne Fagerby | ||||
|
246 Svenska Puckon | 2019-12-17 22:36 | |||
Ivar Lichtenstein, Per Söderberg, Allan Nouri Otman Farha, Tuve Gustavsson, Estrid Gustavsson | ||||
|
245 Otterbäcken 1 | 2019-12-17 21:48 | |||
Bertil Strand, Kjell Persson, Jörgen Jansson, Kerstin Persson | ||||
|
244 Älmhults BK | 2019-12-17 18:50 | |||
Sven Ruther, Erik Jönsson, Janne Grimeke, Kåre Sthen, Eddie Andréasson | ||||
|
243 Doh Wah Diddy Diddy | 2019-12-17 18:34 | |||
Jan Andersson, Hans Thimell, Sven-Olof Jarkvist, Paul Jigberg | ||||
|
242 Kullabygden 4 | 2019-12-17 10:20 | |||
Kjell Bergdahl, Anders Argelius, Else Holdt, Berit Andersson, Bertil Sjölinder, Gerd Axelsson, Dennis Bengtsson | ||||
|
241 ABK Singelton International | 2019-12-17 10:17 | |||
Roland Karlsson, Alf Thorell, Arve Fröseth, Rickard Knutsson, Sten Andersson, Sven-Peter Johansson, Göran Fredriksson | ||||
|
240 CBCT | 2019-12-16 20:07 | |||
Camilla Löfstedt, Boel Englund, Claes Bühler, Thomas Almén, Ann-Christin Carlsson, Svenn Erik Tholstrup | ||||
|
239 Sjöman med Båt | 2019-12-16 16:28 | |||
Carl Ek, Harald Sjöman, Roger Andersson, Göran Rydell, Terje Lie, Ingvar Grahn | ||||
|
238 H-H gänget | 2019-12-16 14:54 | |||
Johan Millqvist, Åke Bergh, Nils Cederblad, Don Lindsay, Bo Stendahl | ||||
|
237 Forell | 2019-12-16 13:05 | |||
Peo Lindholm, Per Laving, Göran Hermanson, Per Carlson, Lars-Olof Hessle, Björn Lindblom | ||||
|
236 Team Paper Moon | 2019-12-16 08:00 | |||
Pierre Thunström, Anders Enström, Petter Bengtsson, Urban Finnsson, Mikael Westin | ||||
|
235 Huljan | 2019-12-15 18:24 | |||
Hans Hultqvist, Jan Johansson, Ivar Hjelm, Ronny Nordqvist, Kjell-Åke Jägenstedt, Jan Korpe, Sten Lindbäck | ||||
|
234 Zingo | 2019-12-15 10:49 | |||
Mikael Johansson, Kenneth Hallgren, Jan-Erik Lööw, Anders Lindström | ||||
|
233 Uport | 2019-12-14 16:43 | |||
Björn Sörling, Lena Johansson, Bo Roos, Leif Johansson | ||||
|
232 Skara Bridge | 2019-12-13 17:27 | |||
Tommy Andersen, Connie Friberg, Hans Friberg, Anders Wersén, Jussi Bärzén | ||||
|
231 Pillemasarna | 2019-12-13 16:44 | |||
Berit Samuelsson, Göran Johansson, Matti Johansson, Mats Modin, Ronny Gustavsson | ||||
|
230 Finnfyrafel | 2019-12-13 12:31 | |||
Åke Lundberg, Anders Elfving, Olle Nylander, Lennart Jonsson, Margit Hägglund | ||||
|
229 Narre | 2019-12-12 23:45 | |||
Gunnar Elmroth, Leif Trapp, Morgan Svensson, Thomas Karlsson, Bo Sundell, Alexander Sandin, PG Eliasson | ||||
|
228 Åskeshamn | 2019-12-12 19:27 | |||
Erik Forsmark, Göran Rönnerholm, Michael Carlsson, Magnus Bruun, Anders Davidsson | ||||
|
227 Regina | 2019-12-12 16:02 | |||
Kenneth Bengtsson, Claes Bengtsson, Olafur Valgeirsson, Ragna Olafsdottir, Rolf Bengtsson | ||||
|
226 Åskloster | 2019-12-12 11:01 | |||
Lennart Johansson, Sven Lilja, Tomas Ström, Lennart Berglund, Lennart Carlsson | ||||
|
225 Larsson o compani | 2019-12-12 10:08 | |||
Thomas Hultgren, Christer Larsson, Gunnar Broberg, Arnold Andersson, Kerstin Edwall | ||||
|
224 Hagfors BK Styrelsen | 2019-12-12 09:17 | |||
Hans Liljas, Per-Axel Ericsson, Sture Arnesson, Harry Magnil, Jan-Henrik Rundh | ||||
|
223 BULL | 2019-12-11 23:37 | |||
Tore Enbarr, Olle Sundqvist, Johnny Karlsson, Lars Karlsson, Vera Enbarr, Stig-Göran Olsson | ||||
|
222 Bunk | 2019-12-11 23:30 | |||
Göte Berntsson, Tomas Andgren, Per Sjöberg, Mikael Westerlund, Kent Johansson | ||||
|
221 De fyras gäng | 2019-12-11 21:52 | |||
Christer Holst, Björn Gustavsson, Peder Nilsson, Tommy Andersson, Magnus Ohlsson | ||||
|
220 Team G-son | 2019-12-11 19:29 | |||
Johan Göransson, Robert Frank, Lars Wallmark, Leif Lysebring, Andreas Persson | ||||
|
219 NJUT | 2019-12-11 18:37 | |||
Tove Roulund, Nicklas Bårman, Jenny Myrendal, Ulf Andreasson | ||||
|
218 Eriksson Glad | 2019-12-11 17:52 | |||
Anders Eriksson-Glad, Hans Hedman, Lars-Ove Hedström, Lars Borgefeldt, Hans-Olof Åkerlind | ||||
|
217 Mimmi | 2019-12-11 12:19 | |||
Per Magnusson, Magnus Cassel, Mimmi Krüger, Magnus Karlsson | ||||
|
216 Peterson Albrekts | 2019-12-11 12:15 | |||
Ingegerd Peterson, Bengt Larsson, Karin Edler, Bodil Gustafsson | ||||
|
215 Österbergs | 2019-12-11 12:01 | |||
Mikael Edenklint, Kenneth Österberg, Ulf Bogren, Tommy Jeppsson, Jan-Erik Larsson, Magnus Widarsson | ||||
|
214 BKK 1 | 2019-12-11 11:36 | |||
Göran Magnusson, Christer Magnusson, Monica Karlsson, Lennart Öhberg | ||||
|
213 Skåne - Check | 2019-12-11 11:03 | |||
Christer Ekberg, Claudia Sjöberg, Kent Hermansson, Kjell Åke Nilsson, Kicki Orre | ||||
|
212 Lunds BK | 2019-12-11 09:54 | |||
Bengt Nilsson, Pekka Idman, Folke Abrahamsson, Fredrik Wickström, Bert Jehpsson, Johan Noberius | ||||
|
211 Härnö BS | 2019-12-11 09:41 | |||
Johan Pettersson, Anders Lundgren, Sven-Arne Staflund, Thomas Westberg | ||||
|
210 LÅMM | 2019-12-11 09:11 | |||
Mikael Skön, Liv Andersson, Åke Andersson, Maria Skön, Inger Karlsson | ||||
|
209 Staffans stalledrängar | 2019-12-11 08:35 | |||
Staffan Hedman, Emil Tibblin, Leif Sundqvist, Kent Sjöberg | ||||
|
208 Slumpen | 2019-12-11 07:28 | |||
Christer Sandberg, Helena Axelsson, Kjell-Åke Malmquist, Sven-Erik Åberg, Tomas Blomster, Leif Freij | ||||
|
207 Hit a Worm | 2019-12-10 23:27 | |||
Kent Maltein, Ronny Törnberg, Daniel Jönsson, Kristina Jönsson | ||||
|
206 Världens Ände Else-Maj | 2019-12-10 23:12 | |||
Else-Maj Sigfridsson, Birgitta Kempe, Agneta Fröberg, Gunilla Ehlin | ||||
|
205 Motala | 2019-12-10 21:50 | |||
Ulf Pettersson, Tomas Gustafsson, Lars-Eije Svensson, Staffan Rockler, Per-Inge Helmertz | ||||
|
204 Skvismästarn | 2019-12-10 21:07 | |||
Andreas Abragi, Daniel Gullberg, Matias Rohrberg, Castor Mann, Erik Hansson, Laura Covill | ||||
|
203 Sansa Warriors | 2019-12-10 18:44 | |||
Lars Andersson, Jan Lagerman, Yvonne Wiseman, Adam Stokka, Johnny Östberg, Tommy Bergdahl, Emma Övelius | ||||
|
202 Borås BA 1 | 2019-12-10 18:17 | |||
Jan Larsson, Stefan Eksberg, Gunnel Svensson, Gunnar Löngårdh | ||||
|
201 ABB Jupiter | 2019-12-10 18:07 | |||
Hernando Slottsdahl, Conny Wahlgren, Zenon Grajek, Carl-Erik Halling | ||||
|
200 Kisa BS SAS | 2019-12-10 17:11 | |||
Bo Flyme, Peter Hahne, Sven-Arne Svensson, Kent Hidsjö | ||||
|
199 LagOmBud | 2019-12-10 16:00 | |||
Anders Lövling, Göran Rångevall, K-G Wanngård, Mattias Jonsson, Peter Svensson | ||||
|
198 Världens Ände Leif | 2019-12-10 15:39 | |||
Leif Eliasson, Annika Haaga, Leif Lundmark, Lottie Lundmark, Sture Nordlinder | ||||
|
197 Världens Ände Svante | 2019-12-10 15:37 | |||
Svante Wångberg, Per Bergstén, Lars Haglund, Arne Johansson, Cecilia Mörner | ||||
|
196 Världens Ände Bengt | 2019-12-10 15:36 | |||
Bengt Hallgren, Sofia Sundström, Kjell Hellstrand, Britt Hellstrand | ||||
|
195 Världens Ände Kent | 2019-12-10 15:34 | |||
Kent Wäppling, Else-Marie Wäppling, Bruno Åstrand, Uno Karlsson | ||||
|
194 Östhammar | 2019-12-10 15:06 | |||
Hans Roos, Göran Persson, Lars-Göran Holmberg, Mats Sjöborg | ||||
|
193 IMPossible | 2019-12-10 14:38 | |||
Ove Olofsson, Ulf Andersson, Per Rask, Lars Edbladh, Lars-Magnus Gustafsson | ||||
|
192 POE | 2019-12-10 13:20 | |||
Per-Olof Eriksson, Anders Walldov, Paul Iwarson, Hans Nerell, Mats Qviberg, Helena Svedlund, Lars Manneteg, Carmen Tuason | ||||
|
191 Den korta vägen | 2019-12-10 12:18 | |||
Lennart Persson, Peter Schmidt, Leif Karlsson, Ale Dalevi | ||||
|
190 Skalman | 2019-12-10 11:43 | |||
Johan Säfsten, Krister Ahlesved, Niklas Warne, Jonas Petersson, Per-Arne Karlsson, Per-Erik Malmström | ||||
|
189 Oak | 2019-12-10 10:44 | |||
Fredrik Kronmarker, Simon Ekenberg, Tuva Nilsmark, Bengt Stahre, Pär Ol-Mårs | ||||
|
188 Visst nappar det | 2019-12-10 10:25 | |||
Johan Karlsson, Magnus Hultman, Bo-Henry Ek, Joachim Börgel | ||||
|
187 Peking | 2019-12-10 10:13 | |||
Göran Forss, Harriet Philipson, Marie Åfors, Arne Klasén, Dennis Strömstedt, Per Malmström | ||||
|
186 Havtorn | 2019-12-10 10:07 | |||
Carl Engholm, Göran Sperber, Christer Enkvist, Marito Karlsson, Ernst van Groningen | ||||
|
185 Prego | 2019-12-10 09:25 | |||
Pierre Winberg, Kjell Carlsson, Pernilla Andreasson, Håkan Svensson | ||||
|
184 Kamraterna | 2019-12-10 09:20 | |||
Odd Stokka, Bo Danielsson, Ove Lundberg, Roger Marklund, Krister Persson | ||||
|
183 Lazy Jacks | 2019-12-10 07:11 | |||
Dan Bylund, Helena Strömberg, Lennart Bylund, Sara Strömberg | ||||
|
182 Rörets Röra | 2019-12-10 06:52 | |||
Kent Rörqvist, Karl-Erik Backelin, Mikael Skoog, Per Dahlman, Urban Mentzer, Håkan Strömberg | ||||
|
181 55 med omnejd | 2019-12-09 23:31 | |||
Jan Gutenwik, Perry Sjöberg, Pierre Carbonnier, Håkan Tjärnemo, Hans Olsson, Bengt Pålsson | ||||
|
180 Revoke | 2019-12-09 23:27 | |||
Christer Koch, Lars-Gunnar Byström, Ulf Henerud, Leif Åkerblom, Ingvar Carlowitz | ||||
|
179 Norrköping City | 2019-12-09 23:21 | |||
Mattias Furenbäck, Urban Söderberg, Mikael Nannskog, Mats Nilsson, Janne Swanberg | ||||
|
178 LGs Redubblare | 2019-12-09 20:30 | |||
Per Sintorn, Lars-Göran Larsson, Erling Ohlsson, Kenneth Svensson | ||||
|
177 Nora | 2019-12-09 20:27 | |||
Dick Andersson, Mats Öberg, Anki Johansson, Göran Oldin | ||||
|
176 Anderstorps kungar | 2019-12-09 20:04 | |||
Sune Löbo, Bengt-Olof Johansson, Arne Blomqvist, Björn Hjelmgren, Per Granath | ||||
|
175 Skogsbridgarna | 2019-12-09 19:58 | |||
Tord Sölvesson, Hans-Olov Stöllman, Anders Darle, Jan Lilja | ||||
|
174 FBS Kent | 2019-12-09 19:49 | |||
Kent Persson, Christer Toreheim, Nils Erik Magnusson, Lasse Jons, Margareta Linde´n | ||||
|
173 FBS Kjell | 2019-12-09 19:47 | |||
Kjell Nersveen, Mats Broberg, Stefan Broberg, Ida Broberg, Anders Brandel | ||||
|
172 FBS Bruno | 2019-12-09 19:44 | |||
Bruno Karlstam, Roger Sätherberg, Per Jansson, Anna-Karin Mattsson, Tove Rangberg | ||||
|
171 FBS Birgitta | 2019-12-09 19:40 | |||
Birgitta Halvarsson, Daniel Carlsson, Marit Rangelind, Kerstin Tidlund, Pia Andersson, Tommy Kont | ||||
|
170 Sangvinikerna | 2019-12-09 18:40 | |||
Mikaela Bäckius, Carl-Henrik Nauclér, Joakim Tillas, Magnus Backlund, Nillan Essén, Tobias Björling | ||||
|
169 Värö Bengt | 2019-12-09 17:57 | |||
Bengt Bylund, Ingemar Hjalmarsson, Britt Cuñat, Morgan Larsson | ||||
|
168 Överums Schäfer | 2019-12-09 17:50 | |||
Gunnar Schäfer, Gun-Britt Rindstål, Kent Lundström, Mattias Forss | ||||
|
167 Nollorna | 2019-12-09 17:01 | |||
Lisbeth Nilsson, Urban Lindberg, Gullan Trydefeldt, Rolf Malm, Simon Hedström, Ulla von Schlanbusch | ||||
|
166 IMPPossible | 2019-12-09 16:55 | |||
Peter Krug, Anders Norin, Stellan Andersson, Kenneth Hellström | ||||
|
165 Glopson | 2019-12-09 16:33 | |||
Hans Åkerman, Anders Sjöstedt, Bengt-Göran Olofsson, Henry Franzén | ||||
|
164 Mission Impossible | 2019-12-09 15:43 | |||
Fredrik Norling, Hans Thormar, Hans Persson, Bengt Berg, Imran Chawala, Mikael Andersson, Peter Högström | ||||
|
163 Yes | 2019-12-09 13:30 | |||
Zhou Ye, Mats Andersson, Stellan Andersson, Lennart Persson | ||||
|
162 PriBri Hellvic | 2019-12-09 11:42 | |||
Per-Olof Olsson, Peter Moricz, Mats Andersson, Hélene Hommerberg Messing | ||||
|
161 Outsiders | 2019-12-09 10:54 | |||
Gunnar Andersson, Henrik Wegnelius, Mårten Gustawsson, Peter Görnandt, Mattias Weiler, Gudrun Strandberg, Fredrik Alfredsson | ||||
|
160 Malung | 2019-12-09 10:26 | |||
Pär Unander, Torbjörn Sandbäck, Johan B. Lisra, Patrik Fridholm, Sten Åhman, Åke Rustad | ||||
|
159 BGÖ | 2019-12-09 10:11 | |||
Bengt Göransson, Gun Hammarstedt, Karl-Ingmar Carlsson, Jan-Olof Hjelmberg, Elisabeth Wahlberg | ||||
|
158 KAK-laget | 2019-12-09 08:26 | |||
Håkan Westberg, Mikael Rydstedt, Vilnis Indersons, Ove Gustavsson | ||||
|
157 Stefan A | 2019-12-08 23:50 | |||
Stefan Andersson, Eva Blomberg, Christina Torsslow, Jan Alpe, Ann-Christine Brask, Thomas Falk | ||||
|
156 Lanssons blandning | 2019-12-08 23:38 | |||
Leif Hansson, Peder Hägg, Per Kvarby, Jakob Sondén, Anders Larsson, Olle Grimlund | ||||
|
155 Lag Lerner | 2019-12-08 23:24 | |||
Hans Lerner, Robert Söderlund, Valter Johansson, Anders Fryklund | ||||
|
154 Michaels | 2019-12-08 23:07 | |||
Henrik Oldenburg, Esa Ryhänen, Micke Glyssner, Göran Nordberg, Dan Wälivaara | ||||
|
153 Schalin | 2019-12-08 21:14 | |||
Lena Schalin, Ronny Schalin, Ingemar Ågren, Börje Johansson | ||||
|
152 1 Ruter XX | 2019-12-08 21:05 | |||
Tony Lindblom, Anders Karlsson, Jonas Hjelte, Tomas Holmberg, Dag Johansson | ||||
|
151 Gråberg | 2019-12-08 19:14 | |||
Rasmus Gråberg, Ulf Sjölinder, Mark Strandell, Thomas Johansson | ||||
|
150 Plock | 2019-12-08 19:09 | |||
Ulf Bergdahl, Mikael Lindberg, Gunnar Wilén, Erik Lindelöf | ||||
|
149 Jaha | 2019-12-08 18:44 | |||
Kenneth Wallin, Micael Svensson, Pasi Kallio, Peter Ärlegård | ||||
|
148 Särnberg | 2019-12-08 18:44 | |||
Krister Collberg, Ulf Särnkvist, Ola Särnkvist, Anders Vikdahl, Tom Rosén | ||||
|
147 Toftapak | 2019-12-08 17:18 | |||
Hans Johansson, Håkan Nilsson, Agneta Oppenstam, Lennart Johansson, Olle Olsson | ||||
|
146 Dong | 2019-12-08 13:43 | |||
Linus Jorner, Adam Winberg, Rolf Selander, Michael Runfors | ||||
|
145 Nissan | 2019-12-08 10:46 | |||
Christer Hedborg, Carl Björk, Svante Hallén, Anders Aronson, Sven Landervik | ||||
|
144 Murr | 2019-12-08 10:01 | |||
Kenth Sandéhn, Sten Gustavsson, Daniel Gustavsson, Per-Olof Larsson | ||||
|
143 Janne | 2019-12-07 21:24 | |||
Jan Andersson, Mikael Lindblom, Jan Selberg, Olle Wademark, Ida Grönkvist, Mikael Grönkvist | ||||
|
142 Hot Iron | 2019-12-07 19:08 | |||
Lars-Inge Rehnström, Peter Kennerfalk, Roland Johansson, Roger Hallgren | ||||
|
141 Lirarna | 2019-12-07 13:14 | |||
Henrik Malmsten, Klaus Claassen, Staffan Hed, Mikael Blomqvist, Lars-Erik Johansson, Krister Ekudd | ||||
|
140 Nora BK K-G | 2019-12-07 09:47 | |||
Gunnar Göthberg, Leo Karttunen, Karl-Gustaf Larsson, Tomas Persson, Leif Ernstsson | ||||
|
139 Out of Bounds | 2019-12-07 09:25 | |||
Göran Åhs, Thomas Carlsson, Peter Jansson, Jonas Janson, Göran Jansson, Mats Persson | ||||
|
138 Forza | 2019-12-06 18:24 | |||
Lars Nilsson, Magnus Lindkvist, Ola Weinberg, Anders Björkman, Karl Persson | ||||
|
137 ABB Old Guys | 2019-12-06 17:41 | |||
Hans Thorgren, Jan Fredell, Lars-Erik Strand, Nils Almgren | ||||
|
136 Bende | 2019-12-06 17:17 | |||
Tobias Bende, Lars Jansson, Peter Nuoristo, Anders Ljungblad | ||||
|
135 Lantz med Vingar | 2019-12-06 13:51 | |||
Sören Franzén, Bo Lantz, Jörgen Lantz, Divert Carlsson, Kaj Toivosson, Stig Johansson | ||||
|
134 Goof Troop II | 2019-12-06 12:33 | |||
Johan Bjurström, Clas-Göran Persson, Kennet Nilsson, Kenneth Hallqvist, Anette Nilsson, Hugo Nilsson | ||||
|
133 JJ och Co | 2019-12-06 11:02 | |||
Jan Jönsson, Margareta Olsson, Sven Olsson, Bengt Holmgren | ||||
|
132 SENA laget | 2019-12-06 10:59 | |||
Eva Haglund, Nina Schain, Stig Forsman, Arne Ljungars | ||||
|
131 Släkten | 2019-12-06 10:56 | |||
Kent Göstasson, Kristian Davstedt, Zerny Göstasson, Ulla-Britt Carlsson, Sören Å Hansen | ||||
|
130 Sonjas pågar | 2019-12-06 10:56 | |||
Börje Kjellkvist, Åke Nilsson, Björn Fylke, Mevludin Hadziavdic | ||||
|
129 Åhus BK | 2019-12-06 10:52 | |||
Glenn Johansson, Lars Jarl, Sven Larsson, Åke Tillberg, Bo Strömvall, Bengt Palmlund | ||||
|
128 Spader Kristianstad | 2019-12-06 10:52 | |||
Inga-Lill Persson, Ann-Marie Johnsson, Eva Levin, Karin Hallengren | ||||
|
127 Hebbes gäng | 2019-12-06 10:49 | |||
Tomas Gustavsson, Agneta Svahn, Mathias Bedrot, Nils-Ragnar Sandberg, Roger Rundkvist, Leif Thuresson | ||||
|
126 Proteserna | 2019-12-06 10:33 | |||
Karin Erlandsson, Leif Erlandsson, Lars Lundqvist, Lena Lundqvist, Hans Granath, Andreas Könyves, Rolf Bengtsson | ||||
|
125 BK Ruter Mixed | 2019-12-06 10:17 | |||
Bertil Asplund, Mats Lindgren, Elisabeth Ahlgren, Ingrid Karlsson, Tomas Pettersson | ||||
|
124 Görans lärjungar | 2019-12-06 10:16 | |||
Alf-T Nilsson, Erik-O Sandström, Göran Olsson, Bo Lundin | ||||
|
123 Växjö södra | 2019-12-06 08:56 | |||
Inge Magnusson, Leif Johansson, Peter Morin, Rune Johansson | ||||
|
122 BK Tre Sang Landskrona | 2019-12-06 08:03 | |||
Håkan Isaksson, Roger Törnkvist, Jörgen Andersson, Martin Johnsson, Ronny Blomdahl, Sven Fagrell | ||||
|
121 Ingalill | 2019-12-06 07:50 | |||
Ingalill Linerudt, Lena Jensen Stokka, Kerstin Haak-Fryklund, Gunilla Olsson | ||||
|
120 Västra Elit | 2019-12-05 18:57 | |||
Martin Leggett, Kjell Dahlen, Örjan Sjödin, Susanne Sjödin, Ted Olows | ||||
|
119 Mad Molly | 2019-12-05 16:28 | |||
Leif Lundberg, Anders Landmark, Emma Karlsson, Lars Forsberg, Gunnar Holmkvist, Per-Anders Eriksson, Lisa Bergqvist | ||||
|
118 Cinqetune | 2019-12-05 15:29 | |||
Hans Börling, Olle Ågren, Östen Andersson, Siw Magnusson, Håkan Magnusson, Lars Bemvén | ||||
|
117 FOTO | 2019-12-05 14:45 | |||
Torbjörn Utterström, Hans Holmlund, Tord Lohman, Sören Forsmark, Ulf Utterström, Gunvor Lohman, Lennart Andersson, Gunnel Näswall | ||||
|
116 IFK Karlkrona | 2019-12-05 10:55 | |||
Bernt Sigvardsson, Michael Claesson, Sven Barbus, Per Jephson | ||||
|
115 5 ess | 2019-12-05 00:11 | |||
Lennart Reiz, Ulf Pehrson, Ann-Christin Pehrson, Mats Blom, Johan Bergström | ||||
|
114 Nilsson | 2019-12-04 23:04 | |||
Dan Nilsson, Leif-Åke Nilsson, Klas Bellander, Östen Svantesson, Jan-Åke Ohlsson, Lars-Erik Nilsson, Mats Berggren | ||||
|
113 Bibi och grabbarna | 2019-12-04 22:59 | |||
Birgitta Samuelsson, Börje Karlsson, Pererik Åkerberg, Rune Svensson | ||||
|
112 Trapoula | 2019-12-04 22:04 | |||
Anne Kleredal Olsson, Lars Olsson, Rolf Nyman, Solveig Åström, Rolf Staflund, Thomas Brandell, Björn Ahlm, Bo Grunander | ||||
|
111 BAKA | 2019-12-04 19:43 | |||
Adam Kovasznay, Kjell Evensen, Anders Våge, Bengt Johansson, Staffan Löwenadler | ||||
|
110 Borås BA | 2019-12-04 19:06 | |||
Thomas Samuelsson, Johnny Ivarsson, Jan Unosson, Tage Bengtsson, Sten Johansson, Hugo Jörgensen, Hans Jörgensen | ||||
|
109 PLOJ | 2019-12-04 15:53 | |||
Lennart Eriksson, Ola Brandborn, Jenny Rudenstål, Peter Friberg | ||||
|
108 Strängnäs BK gripen 5 | 2019-12-04 15:24 | |||
Magnus Ström, Stefan Nyström, Magnus Milby, Jakob Johansson | ||||
|
107 Indianerna | 2019-12-04 13:10 | |||
Sture Johansson, Björn Hackberg, Jan Ekström, Göran Sandahl, Bo Alsenmyr, Björn Hedlund, Birgitta Johansson, Martin Florestedt | ||||
|
106 Jönköping | 2019-12-04 12:27 | |||
Mikael Alexandersson, Hans Lövestig, Anette Svenningsson, Bilal Zafar, Mats Bud, Ingvar Hansson, Sven-Anders Eskilsson | ||||
|
105 Stolpskott | 2019-12-04 11:21 | |||
Sven Andersson, Bo Ytterström, Per Gudmundsen, Per-Olof Jonsson, Karl-Inge Karlsson, Lars Gustafsson, Ronny Persson | ||||
|
104 Aspanäs C | 2019-12-04 11:19 | |||
Sten Öman, Jaenita Johansson, Hans Brolin, Björn Westling | ||||
|
103 Jannes Gäng | 2019-12-04 10:14 | |||
Jan Nilsson, Lars-Åke Nilsson, Viktor Andréasson, Christian Leo, Torben Stedtkar | ||||
|
102 Prefabsystem Syd | 2019-12-04 09:18 | |||
Håkan Johansson, Gunnar Sjökvist, Arne Ericson, Per Bretz | ||||
|
101 Löftaskog | 2019-12-04 09:09 | |||
Magnus Svensson, Ulf Runze, Jan Ragnebäck, Lars Viksten, Kent Hultén | ||||
|
100 Silvermaskarna | 2019-12-04 08:34 | |||
Jon Jonsson, Anders Dahl, Göran Emvall, Bengt Bengtsson, Kjell-Åke Jacobsson | ||||
|
99 Maskarna | 2019-12-04 08:27 | |||
Therése Andersson, Annika Forsberg, Allan Öberg, Erik Spångberg, Rawad Hadad | ||||
|
98 BertilK | 2019-12-04 08:05 | |||
Bertil Karlsson, Per Andreasson, Nils Karlsson, Ann-Charlotte Tranvik | ||||
|
97 Spader Kung | 2019-12-04 05:28 | |||
Glenn Nilsson, Tomas Karlsson, Peter Svensson, Michael Nilsson, Anders Arnesson | ||||
|
96 Väddö | 2019-12-03 23:47 | |||
Jan Norberg, Jim Nilsson, Sten Pettersson, Eva Brantingson, Gösta Krön, Mikael von Unge | ||||
|
95 FLAX | 2019-12-03 22:42 | |||
Mikael Thulin, Anders Nordlindh | ||||
|
94 Albrekts T-Bone | 2019-12-03 22:02 | |||
Tommy Gunnarsson, Jan Nilsson, Torgild Olsson, Daniel Svensson, Jörgen Neldemo | ||||
|
93 Road 40 | 2019-12-03 17:45 | |||
Leif Lagerqvist, Kjell Hylander, Lennart Fransson, Dennis Johansson, Bengt-Åke Andersson | ||||
|
92 St Eskil | 2019-12-03 13:50 | |||
Lennart Fredriksson, Torkel Petersson, Tommy Petersson, Pär Andersson, Fredrik Mirhag | ||||
|
91 Albrekts Wildcats | 2019-12-03 12:20 | |||
Tage Ericsson, Ulla-Karin Ericsson, Gunvor Bengtsson, Birgitta Lénberg | ||||
|
90 MotAlla | 2019-12-03 11:56 | |||
P-G Igelström, Klas Eriksson, Johan Johansson, Leif Lyngmo, Örjan Jacobsson, Ulf Törnell | ||||
|
89 Gnesta BK Marianne | 2019-12-03 10:29 | |||
Marianne Nylund, Hans Eklund, Kurt-Erik Borg, Torsten Karlsson | ||||
|
88 Gnesta BK Fredrik | 2019-12-03 10:27 | |||
Fredrik Flink, Gunhild Heinlo, Sune Sundholm, Ingvar Holmér | ||||
|
87 Gnesta BK Carina | 2019-12-03 10:25 | |||
Carina Heinlo, Tomas Gustavsson, Lasse Sjölander, Gunilla Larsson | ||||
|
86 Gnesta BK Roger | 2019-12-03 10:23 | |||
Roger Eriksson, Eric Sundelin, Georg Larsson, Christer Öhman | ||||
|
85 Gnesta BK Jan | 2019-12-03 10:21 | |||
Jan Geiborg, Jaan Heinlo, Örjan Svensson, Kjell Sedelius, Leif Norman | ||||
|
84 Munka RULJ | 2019-12-03 10:11 | |||
Jens Priess, Lars-Gunnar Ludvigsson, Ulf Andersson, Rasmus Andersson | ||||
|
83 Kungshamns Sega Gubbar | 2019-12-03 09:51 | |||
Mikael Olsson, Roger Nyman, Tommy Svensson, Leif Andréasson, Anders Dellien, Daniel Salomonsson | ||||
|
82 XX | 2019-12-03 08:19 | |||
Jan-Olof Zetterup, Gerth Hermansson, Lena Zetterup, Annika Westin | ||||
|
81 Anna | 2019-12-02 20:19 | |||
Anna Zack Efraimsson, Bengt-Erik Efraimsson, Peter Carlsson, Magnus Ekman, Mats Axdorph, Anders Morath | ||||
|
80 Winston | 2019-12-02 14:54 | |||
Per-Åke Pettersson, Ahto Uisk, Ylva Karlsson-Uisk, Andy Browning, | ||||
|
79 Gunde | 2019-12-01 22:10 | |||
Christer Cedergren, Johan Östman, Robin Holmqvist, Peter Johansson | ||||
|
78 Queen L | 2019-12-01 15:47 | |||
Håkan Lindh, Per Eriksson, Mikael Fahlander, Peter Huotila | ||||
|
77 Mamma Mu | 2019-12-01 15:09 | |||
Inger Hultstrand, Karola Högberg, Eva Andersson, Gun Röhnisch, Margaret Runfors | ||||
|
76 Buma | 2019-12-01 12:04 | |||
Magnus Persson, Allan Hagman, Bo Forslund, Ulf Nilsson, Lars Pettersson | ||||
|
75 Kungsbacka Join | 2019-12-01 09:15 | |||
Thore Nilsson, Leif Landhquist, Roland Eliasson, Lars Eklund | ||||
|
74 ABB 21 | 2019-12-01 07:19 | |||
Peter Forsberg, Rolf Forsberg, Bengt Nilsson, Håkan Lindbäck | ||||
|
73 Onde gode fule o Peter | 2019-11-30 20:47 | |||
Peter Hansson, Simon Samuelsson, Christer Pettersson, Peter Öster, Erik Norrbrink | ||||
|
72 Den långa vägen | 2019-11-30 11:56 | |||
Kent Karlsson, Jimmy Herrdin, Lennart Johansson, Gert Bodén, Conny Svensson | ||||
|
71 Fanbyn | 2019-11-30 10:21 | |||
Sven-Erik Hallkvist, Carina Hallkvist, Jöns Johansson, Leif Ruthström | ||||
|
70 GPS H | 2019-11-29 21:23 | |||
Susanne Levin, Håkan Stenfot, Per-Olof Olehn, Gabriella Jönsson, Göran Nilsson | ||||
|
69 Bk Tre Sang Leif | 2019-11-29 19:55 | |||
Leif Larsson, Lars-Göran Borgquist, Gunilla Berthagen, Rosemary Pålsson | ||||
|
68 7 Sang plus 1 | 2019-11-29 12:10 | |||
Fredrik Broman, Valdimar Gudmundsson, Margret Vidarsdottir, Robert Odd, Thomas Broman | ||||
|
67 Kungsbacka Mixed | 2019-11-28 19:51 | |||
Marian Svensson, Stellan Fredriksson, Olof Norberg, Lennart Karlsson, Dennis Magnusson, Gunilla Braunstein | ||||
|
66 Fridens liljor | 2019-11-28 13:53 | |||
Jens Brodin, Erik Gulliksson, Christina Ahl, Malin Helin | ||||
|
65 Ruterdamer | 2019-11-28 13:19 | |||
Anita Gunnarsson, Wiveka Johansson, Annica Karlsson, Sigbritt Tibblin, Helén Vallgren | ||||
|
64 Team Högland | 2019-11-28 11:56 | |||
Arne Karlsson, Tommy Lundvall, Stefan Karlsson, Krister Sjöström | ||||
|
63 JILL | 2019-11-28 11:46 | |||
Ingemar Lindgren, Lennart Schrewelius, Jan Berglund, Leif Sandberg | ||||
|
62 Tjejligan | 2019-11-28 10:09 | |||
Vivianne Wernblom, Marja Ritzén, Kerstin Bäck, Kerstin Wallin, Martha Carlsson, Seth Carlsson | ||||
|
61 Lillslam | 2019-11-28 08:51 | |||
Johnny Ramsten, Tord Jonsson, Lennart Karlsson, Tommy Lindström, Mikael Andersson | ||||
|
60 Murklan | 2019-11-27 16:59 | |||
Ewa Smedberg, Ann-Britt Henningson, Maj-Britt Sjöberg, Sara Andersson, Rolf Billström | ||||
|
59 Totobeja | 2019-11-27 15:22 | |||
Tommy Elingmark, Tom Wickström, Bengt Lindskog, Jan-Olof Henriksson | ||||
|
58 Albrekts Aina rush | 2019-11-27 12:13 | |||
Jan Malmström, Maya Lo Björk Heed, Andrea Nilsson, Tiger Lundqvist, Isis Lundqvist, Micke Melander, Britt Björk, Leif Kaspersson | ||||
|
57 BK gröna kvistar | 2019-11-27 08:22 | |||
Johan Grönkvist, Thomas Brehmer, Maria Grönkvist, Björn Andersson, Tommy Andersson, Catharina Ahlesved | ||||
|
56 Kungsbacka HELG | 2019-11-26 23:05 | |||
Hans Barkman, Göran Liedholm, Enar Bergström, Leif Wennebrink, Sture Ekberg | ||||
|
55 Gullvi | 2019-11-26 19:06 | |||
Gullvi Högberg, Sören Lennartsson, Christian Carlsson, Per Larsson | ||||
|
54 Dream Team | 2019-11-26 13:42 | |||
Lennart Ekholm, Christer Åström, Elisabeth Stanley, John-Erik Hörnfeldt | ||||
|
53 Allians MGB | 2019-11-26 12:09 | |||
Lars Hed, Bo Mattsson, Hans Andersson, Ulla Davidsson, Göran Jönsson | ||||
|
52 BEA | 2019-11-26 11:27 | |||
Bengt Nordström, Erik Sved, Allan Eriksson, Alf Törmä | ||||
|
51 Cosmos | 2019-11-25 21:19 | |||
Göran Selldén, Anders Brunzell, Anders Erikson, Ylva Pyykkö, Jan-Erik Åsmo, Ronny Ovesson Ejnell, Jim Nielsen | ||||
|
50 Glada Miner | 2019-11-25 14:02 | |||
Peder Olrog, Torbjörn Gustavsson, Per Clarin, Louise Hallqvist, Ylva Johansson | ||||
|
49 BUCK | 2019-11-25 13:48 | |||
Kerstin Wiberg, Birgitta Wilhelmsson, Carina Halvorsen, Ulf Halvorsen | ||||
|
48 Andrzej | 2019-11-25 13:11 | |||
Andrzej Tracewski, Billy Gustafsson, Christer Fridell, Berndt-Åke Timan, Annika Reuter, Solweig Pettersson | ||||
|
47 Råsjökross | 2019-11-24 14:45 | |||
Roger Ahlbom, Ulf Westlin, Kjell Holmgren, Leif Holmgren, Lars-Göran Jonsson, Henry Johansson, Bengt Eriksson | ||||
|
46 Sudret | 2019-11-24 11:15 | |||
Tin Budin, Stefan Budin, Thore Söderlund, Benny Appelqvist | ||||
|
45 Orust | 2019-11-23 22:25 | |||
Bengt Hilling, Eva Glans, Arnold Knutsson, Bernt Johansson, Jonas Ammedalen | ||||
|
44 Faxe | 2019-11-23 14:35 | |||
Göran Kullberg, Arne Håll, Bo Jonsson, Markus Sahlin | ||||
|
43 Granarna | 2019-11-23 12:08 | |||
Dan Granberg, Marcus Hjelte, Rolf Westman, Petter Melin | ||||
|
42 Skell | 2019-11-23 11:04 | |||
N-G Nilsson, Hans Molin, Kjell Andersson, Stefan Andersson | ||||
|
41 STAM | 2019-11-22 21:04 | |||
Mats Axelsson, Joakim Nilsson, Sven Nilsson, Tony Laszlo, Ann-Kristin Eriksson | ||||
|
40 Christer | 2019-11-22 18:18 | |||
Christer Magnusson, Helge Jonsson, Wally Karlsson, Lennart Jönsson | ||||
|
39 Nipan | 2019-11-22 17:39 | |||
Torsten Victorin, Rolf Byström, Bo Gullefors, Hans Norling | ||||
|
38 Runes Rökta | 2019-11-22 15:39 | |||
Isse Jacobsson, Sune Andersson, Börje Nilsson, Rune Persson, Sven-Gunnar Hederström, Janos Orban | ||||
|
37 EKLUT | 2019-11-22 10:19 | |||
Lars Lundgren, Tommy Larsson, Barbara Ekendahl, Thomas Ekendahl, Per-Åke Jansson | ||||
|
36 På Tur | 2019-11-21 20:50 | |||
Tora Philip, Ulf Nehlin, Margaretha Norbäck, Hans Otterström | ||||
|
35 Malungs BK Janne | 2019-11-21 17:09 | |||
Jan Matsson, Johannes Matsson, Kjell Staffas, Kenneth Karlsson, Stefan Lindell, Niclas Björkstrand | ||||
|
34 Greven | 2019-11-21 16:26 | |||
Hans Kvick, Christer Eriksson, Björn Wenneberg, Thomas Ivarsson, Björn Alenfalk, Harry Schüssler | ||||
|
33 Söder III | 2019-11-21 15:57 | |||
Nils Ahlén, Barbara Lane, Lennart Ahlgren, Birgitta Elding, Börje Larsson, Olle Fahlén, Lars Nitell, Birgitta Alandh | ||||
|
32 Loftus Road | 2019-11-21 15:33 | |||
Nils Åhlén, Eva Gunnarsson, Gerhard Jörgensen, Stefan Åsgården, Robert Bäck, Per Östlund Mitchell | ||||
|
31 Nyköpings gästabud | 2019-11-21 13:28 | |||
Christian Möller, Lars-Göran Bertilsson, Paul Lundin, Bo Stenström, Tomas Wernersson, Bo Lind | ||||
|
30 Laban | 2019-11-20 22:22 | |||
Anna Lundvall, Anders Sjöberg, Ann Fagerberg, Lillemor Jernberg, Per Jernberg | ||||
|
29 Kreti och Pleti | 2019-11-20 12:12 | |||
Stefan Westlund, Anders Wike, Håkan Lindström, Patricia Kronbäck, Jan Fransson | ||||
|
28 GöteHelsing | 2019-11-19 14:57 | |||
Anders Hagen, Ewa Leonhard, Gun Hirvonen, Reino Hirvonen | ||||
|
27 De sista entusiasterna | 2019-11-19 12:36 | |||
Rolf Lindberg, Mait Lindqvist, Åke Lindqvist, Leif Eriksson, Bruno Danielsson, Kalle Hedin | ||||
|
26 Glamm | 2019-11-19 01:30 | |||
LarsGunnar Andersson, Per-Ivar Persson, Elsa Persson, Bror Andersson, Lennart Karlsson, Ole J Jensen, Lennart Ragnarsson | ||||
|
25 Rockfolket | 2019-11-19 00:13 | |||
Lars Kennethsson, Per Jansson, Michael Lemborn, Suzanne Lemborn, Tore Stormo, Simon Bech | ||||
|
24 BK Zonen Junited | 2019-11-18 22:34 | |||
Lars Olsson, Anders Holmgren, Bertil Kjellberg, Gösta Pålsson, Roger Olsson, Anders Olsson | ||||
|
23 Sang Frois | 2019-11-18 18:01 | |||
Ulf Sundberg, Lars Wohlfart, Göran Wreiber, Sven-Olof Gårdman, Dag Josefsson, Ann-Marie Josefsson | ||||
|
22 Zonett | 2019-11-18 13:38 | |||
Anders Berkmo, Rickard Olin, Håkan Karlsson, Sofia Karlsson, Håkan Zejnilagic | ||||
|
21 Kungalv Marstrand | 2019-11-18 11:32 | |||
Pål Rangaard, Michael Koch, Ronny Nilsson, Hans Henriksson, Bengt Larsson | ||||
|
20 Snipers | 2019-11-18 10:52 | |||
Lars Ericson, Bo Ericson, Lars-Göran Östlund, Lennart Persson, Per-Erik Jansson | ||||
|
19 Optimisterna | 2019-11-18 09:39 | |||
Britt-Marie Jacobson, Leif Rångevall, Mikael Johansson, Berith Finnsson | ||||
|
18 Albrekts BMW | 2019-11-17 21:24 | |||
Britt-Marie Warborn, Per Fåhraeus, Agneta Svenberg, Villy Havasi | ||||
|
17 Smålandsstenars BK | 2019-11-17 18:35 | |||
Jan Johansson, Jörgen Ingvarsson, Gösta Stenberg, Lars-Göran Stenberg | ||||
|
16 Lille Skutt | 2019-11-17 15:40 | |||
Niclas Samuelsson, Kalle Aldeborg, Kent Karlsson, Tom Gärds, Martin Dellien, Bo Hedén | ||||
|
15 San Sac | 2019-11-17 13:03 | |||
Carl Ragnarsson, Martin Löfgren, Johnny Blid, Erik Fryklund, Linus Dahlström | ||||
|
14 Morebid | 2019-11-17 12:31 | |||
Jan Konar, Jan Ahlqvist, Berit Fors, Ella Olsson, Mats Allgöwer | ||||
|
13 Blå brickan | 2019-11-17 12:17 | |||
Hans Eriksson, Jan Karlsen, Claes-Hugo Larsson, Börje Brag, Ulf Lokrantz | ||||
|
12 Svegspojkarna med den svaga länken | 2019-11-17 01:55 | |||
Christina Westberg, Lennart Karlsson, Christer Nordqvist, Elving Forsström, Björn Sjöberg, Stefan Persson | ||||
|
11 Sten a sund | 2019-11-16 22:27 | |||
Kjell Glans, Bengt Lundberg, Sylve Larsen, Ivan Abrahamsson | ||||
|
10 Stigtomta | 2019-11-16 09:47 | |||
Ingegärd Andersson, Benny Lindholm, Susanne Hammar, Ove Björn | ||||
|
9 STOP | 2019-11-15 23:44 | |||
Torkel Norda, Per Selander, Stefan Nordin, Ove Åstrand, Lennart Lindberg | ||||
|
8 kriBBA | 2019-11-14 17:41 | |||
Stefan Andersson, Christer Stenberg, Hans Eklund, Stefan Varjomaa, Inge Sixtensson | ||||
|
7 Zmrzlina | 2019-11-13 19:09 | |||
Sune Fager, Rune Pettersson, Rolf Scherdin, Daniel Eriksson, Magnus Eriksson, Christer Bjäring | ||||
|
6 Stagge | 2019-11-13 18:34 | |||
Thomas Winther, Ingemar Andersson, Peter Olofsson, Björn Ohlsson, Jon Eliasson, Carsten Kofoed | ||||
|
5 Axen | 2019-11-13 17:06 | |||
Thomas Axenbratt, Henrik Fryklund, Rolf Bäck, Jim Albertsson, Orvar Brattberg | ||||
|
4 AJ | 2019-11-13 14:20 | |||
Jerry Mähler, Ann Lidfors, Mikael Melander, Per-Arne Lindström | ||||
|
3 Värsta sidan | 2019-11-13 14:19 | |||
Linnea Edlund, Ia Börling, Ryszard Sliwinski, Margareta Mattsson, Magnus Carlén | ||||
|
2 Falu United | 2019-11-13 13:25 | |||
Miro Bakrac, Håkan Jonasson, Hans Pousette, Patrik Janeröd, Bert Olsson, Mats Winges | ||||
|
1 Team Zang | 2019-11-13 12:14 | |||
Håkan Strääf, Mats Sjöberg, Olof Bergström, Jan-Erik Thomasson, Håkan Lindblom | ||||
|
Samarbetspartners
Förbundet
Kontakt
Stadgar
Kansli
Styrelsen
Kommittéer
Tidningen Bridge
Klubb & distrikt
Sök klubb
Välj distrikt
Sök klubb på karta
Bridgekurs
Funktionärsutbildning
Rekryteringskedjan
Medlem
Sök medlem
Mina sidor
Medlemskap
Byte av klubb
Junior
MK
Populära sidor
Forum
Spelprogram
Nyheter i listform
Gamla hemsidan
Medlem på nätet
Syskon
Budproblemet
Tävling
Mina tävlingar
Regler och dokument
Bridgefestivalen
Mindre rutinerade
Simultan
Ruter
Internationellt
Internationellt
Landslag
WBF World Bridge
EBL European Bridge
NBU Nordisk Bridge
SM Par
Open
Dam
Veteran
Mixed
Junior
Nybörjare
Hcp 30+
Lagtävling
Allsvenskan
Svenska Cupen
Chairman’s Cup
SM Lag Open
… Veteran
… Mixed
… Junior