SM Lag Veteran - Sista dag och tid för föranmälan

Information
Datum och tid
Mån 29 juli 2024 kl 20:00
Typ av händelse
Tävling > Lag > SM Lag Veteran > Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Mån 29 juli 2024
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig

Tävlingsmeny

Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Mån 29 juli 2024
Visa
|
Logga in ...
för att anmäla dig
Antal anmälda
32
Nr Lag Datum Bet
32
Åstrands lakejer
Per Hult, Märit Åstrand, Stefan Åstrand, Lena Kjellgren
2024‑07‑19 Nej
31
Dream Team
Lennart Ekholm, Christer Åström, Åsa Andersson, Eva Czajkowski
2024‑07‑19 Nej
30
GLASmask
Göran Rångevall, Lars Olsson, Anders Blomqvist, Sten-Sture Gilleström
2024‑07‑18 Nej
29
Gott & Blandat
Pasi Kallio, Peter Ärlegård, Leif Andersson, Krister Berg, Bo Stanley, Rolf Selander
2024‑07‑17 Ja
28
Prag
Mats Allgöwer, Ella Witek Olsson, Johan Svensson, Christer Törnqvist
2024‑07‑17 Nej
27
Bridgeblandning
Henry Alfredsson, Ann-Kristin Hultgren, Claes Engdahl, Lisbeth Engdahl
2024‑07‑17 Ja
26
Glopsson
Pär Ol-Mårs, Mart Altmäe, Bengt-Göran Olofsson, Anders Sjöstedt
2024‑07‑11 Ja
25
Kungens vänner
Göran Rydell, Karin Nyberg, Elisabeth Grahn, Ingvar Grahn
2024‑07‑08 Nej
24
Valborgs Vänner
Göran Lind, Kerstin Hallgren, Bo-Göran Jönsson, Valborg Jönsson
2024‑07‑06 Ja
23
Vänner
Jaan Heinlo, Jan Geiborg, Leif Norman, Kjell Sedelius
2024‑07‑04 Nej
22
LIMESTONE
Sune Hallgren, Tommy Elingmark, Jan-Olof Henriksson, Håkan Lindh
2024‑07‑03 Nej
21
Bohus Väst
Ulf Halvorsen, Carina Halvorsen, Henrik Fryklund, Kjell Berg
2024‑06‑24 Ja
20
Valle
Peter Backlund, Madeleine Swanström, Per Clarin, Torbjörn Gustavsson
2024‑06‑20 Ja
19
Bopp
Per Laving, Bennet Rosengren, Hans Otterström, Peo Lindholm
2024‑06‑10 Ja
18
Svensk blandning
Håkan Litsegård, Mats Mattsson, Lars Jeppsson, Gunnar Göthberg
2024‑06‑10 Nej
17
Lejonet
Thomas Therkelson, Marianne Fagerby, Leif Beckman, Sten-Åke Thunberg
2024‑06‑09 Nej
16
Skånesund
Bengt Nilsson, Leif Andersson, Kjell Håkansson, Kent Sjöberg
2024‑06‑03 Nej
15
Maskslam
Lars Ericson, Bo Ericson, Mats Sjöberg, Magnus Ekman
2024‑05‑27 Ja
14
Snowbirds
Ulla Ridderstad, Ingegerd Lundgren, Kerstin Marcusson, Lars Marcusson
2024‑05‑24 Nej
13
LEBO
Leif Lysebring, Anders Ihalainen, Jan Unosson, Tage Bengtsson
2024‑05‑14 Ja
12
Capone
Arne Ericson, Staffan Hallberg, Gabor Barath, Morgan Svensson
2024‑05‑11 Nej
11
Team Lexie
Leif Andréasson, Olle Axne, Leif Ruthström, Jöns Johansson, Sven-Erik Hallkvist, Carina Hallkvist
2024‑05‑04 Ja
10
Göingepojkarna
Magnus Widarsson, Jan-Ole Engkvist, Sune Andersson, Christer Holst
2024‑04‑29 Ja
9
Västerborg
Björn Wenander, Hans Jörgensen, John-Erik Hörnfeldt, Martin Ågren
2024‑04‑26 Nej
8
Ållabrotas bröder
Christer Gällström, Allan Christensen, Peter Kennerfalk, Arne Klasén, K-G Wanngård, Staffan Rockler
2024‑04‑25 Ja
7
Wyborowi
Jens Priess, Lars-Gunnar Ludvigsson, Ulf Andersson
2024‑04‑21 Ja
6
Blitzers
Arne Jordestedt, Stefan Åsgården, Per Östlund Mitchell, Ingemar Assarsjö, Leif Axelsson, Robert Bäck
2024‑03‑30 Nej
5
Hässlerås
Jan Nilsson, Hernando Slottsdahl, Ulf Bogren, Fredrik Wickström
2024‑03‑28 Nej
4
LUMA 2024
Bengt Hilborn, Thomas Ehrstedt, Anders Freij, Nicolae Östner, Mats Mårtensson
2024‑03‑07 Ja
3
Bråvalla 63.6
Ove Olofsson, Per Rask, Ulf Andersson, Bernt Eklund
2024‑02‑28 Ja
2
Harley
Sören Westling, Lisa Westling, Villy Havasi, Agneta Svenberg
2024‑01‑17 Nej
1
Topclub
Björn Wenneberg, Göran Selldén, Henrik Wegnelius, Göte Berntsson, Sven Åke Bjerregaard, Mårten Gustawsson
2023‑12‑18 Ja