Primära flikar

December 2021

  mån tis ons tors fre lör sön
48
29
30
1
2
3
4
5
 
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00
Söderköpings BS
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
18:30
Filbyter Bridge
 
2 dec Ydre Bk Hösten 8
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
18:00 - 20:24
Kolmårdens BK
 
10:00 - 16:00
Östra Mellansvenska BF
 
10:00
Kolmårdens BK
 
 
 
 
13:30 - 17:00
Motala Bridgeallians
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Åtvidabergs BS
 
18:00
Åtvidabergs BS
 
18:30 - 22:00
Gamleby BK
 
18:30
Östra Mellansvenska BF
 
18:30
Boxholms BS
 
49
6
7
8
9
10
11
12
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30
Filbyter Bridge
 
18:30
Stigtomta BK
 
18:30
Vadstena bridgeklubb
 
7 dec Helgenäs BK Handikapptävling
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 21:35
Ödeshögs BK
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00
Söderköpings BS
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:30 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:30
Filbyter Bridge
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Åtvidabergs BS
 
18:30 - 22:00
Gamleby BK
 
18:30
Boxholms BS
 
10:00 - 17:00
Nyköpings BS
 
10:00 - 16:45
Norrköpingsbridgen
 
15:00
Kolmårdens BK
 
09:00
Åtvidabergs BS
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Östra Mellansvenska BF
 
 
18:30 - 22:30
Trosa BS
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
50
13
14
15
16
17
18
19
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:00
Gnesta BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
18:30
Vadstena bridgeklubb
 
09:00
Åtvidabergs BS
 
17:00 - 22:30
Skänninge BK
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Östra Mellansvenska BF
 
18:00
Ljungsbro BK
 
18:30 - 22:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00
Söderköpings BS
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
12:30
Stigtomta BK
 
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Åtvidabergs BS
 
18:30 - 22:00
Gamleby BK
 
18:30
Boxholms BS
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00 - 22:00
Gnesta BK
 
17:00
Norrköpingsbridgen
 
15:00
Kolmårdens BK
 
51
20
21
22
23
24
25
26
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00 - 22:00
IFK Norrköping
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
18:30
Vadstena bridgeklubb
 
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15
Vadstena bridgeklubb
 
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
 
 
13:30
Filbyter Bridge
 
52
27
28
29
30
31
1
2
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
18:30
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Trosa BS
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
18:30
Filbyter Bridge
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Kolmårdens BK