Primära flikar

Oktober 2022

  mån tis ons tors fre lör sön
39
26
27
28
29
30
1
2
 
 
 
 
 
 
13:30 - 17:00
Motala Bridgeallians
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:01
Kolmårdens BK
 
15:02
Kolmårdens BK
 
15:03
Kolmårdens BK
 
15:04
Kolmårdens BK
 
15:05
Kolmårdens BK
 
40
3
4
5
6
7
8
9
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00 - 21:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Filbyter Bridge
 
18:30
Stigtomta BK
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
17:00
Norrköpingsbridgen
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30 - 21:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Filbyter Bridge
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
16:30 - 19:30
Norrköpingsbridgen
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 22:00
Mjölby BK
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
18:30 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:30 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00
Ljungsbro BK
 
18:30
Gamleby BK
GH
 
18:30
Boxholms BS
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
9-10 okt kl 14:05-16:00 Trosa BS Bridgekryssning
»
9-10 okt kl 14:35-15:30 Trosa BS Bridgekryssning
»
10:00
Norrköpingsbridgen
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:00
Kolmårdens BK
 
41
10
11
12
13
14
15
16
«
9-10 okt kl 14:05-16:00 Trosa BS Bridgekryssning
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30 - 21:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Filbyter Bridge
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
16:30 - 19:30
Norrköpingsbridgen
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 22:00
Mjölby BK
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00
Ljungsbro BK
 
18:30 - 22:00
Överums BK
 
18:30
Boxholms BS
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:00
Kolmårdens BK
 
«
9-10 okt kl 14:35-15:30 Trosa BS Bridgekryssning
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
 
42
17
18
19
20
21
22
23
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30 - 21:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Filbyter Bridge
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:30
Östra Mellansvenska BF
 
13:30
Filbyter Bridge
 
16:30 - 19:30
Norrköpingsbridgen
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 22:00
Mjölby BK
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00
Ljungsbro BK
 
18:30
Boxholms BS
 
18:30
Gamleby BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
18:00 - 20:24
Kolmårdens BK
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:00
Kolmårdens BK
 
22 okt Kolmårdens BK Vi i fyran 1:2
 
10:00 - 16:00
Norrköpingsbridgen
 
43
24
25
26
27
28
29
30
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
17:30 - 21:30
Helgenäs BK
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Filbyter Bridge
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:30
Östra Mellansvenska BF
 
13:30
Filbyter Bridge
 
16:30 - 19:30
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 22:00
Mjölby BK
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
18:30 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:30 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00
Östra Mellansvenska BF
 
 
18:30
Gamleby BK
 
18:30
Boxholms BS
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
18:00 - 20:24
Kolmårdens BK
 
 
14:00
Norrköpingsbridgen
 
13:30 - 17:00
Motala Bridgeallians
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:00
Kolmårdens BK
 
44
31
1
2
3
4
5
6
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK