Primära flikar

  mån tis ons tors fre lör sön
18
29
30
1
2
3
4
5
 
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00 - 22:10
Kisa BS
 
18:00 - 22:00
Mjölby BK
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:30
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
16:00 - 20:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
 
18:30 - 22:00
Överums BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:01
Kolmårdens BK
 
13:02
Kolmårdens BK
 
13:03
Kolmårdens BK
 
13:04
Kolmårdens BK
 
13:05
Kolmårdens BK
 
19
6
7
8
9
10
11
12
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 16:30
Skänninge BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00 - 21:30
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
17:30 - 21:30
Helgenäs BK
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
18:00 - 22:00
Skänninge BK
 
18:00 - 22:00
Skänninge BK
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Motala Bridgeallians
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:01
Kolmårdens BK
 
13:15 - 17:00
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
17:00 - 19:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:10
Kisa BS
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 22:00
Mjölby BK
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Nyköpings BS
 
18:30
Filbyter Bridge
 
9 maj Östra Mellansvenska BF SBF, SM Lag, final
 
10 maj Östra Mellansvenska BF SBF, SM Lag, final
 
11 maj Östra Mellansvenska BF SBF, SM Lag, final
 
12 maj Östra Mellansvenska BF SBF, SM Lag, final
 
 
10:00
Motala Bridgeallians
 
12:30
Stigtomta BK
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:30
Gamleby BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:30
Kolmårdens BK
 
15:31 - 16:31
Kolmårdens BK
 
17:00 - 18:00
Kolmårdens BK
 
20
13
14
15
16
17
18
19
13:00 - 17:30
Trosa BS
 
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 16:30
Skänninge BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00 - 21:30
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
18:00 - 22:00
Skänninge BK
 
18:00 - 22:00
Skänninge BK
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Helgenäs BK
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Motala Bridgeallians
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:10
Kisa BS
Hcp
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 22:00
Mjölby BK
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Nyköpings BS
 
18:30
Filbyter Bridge
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:30
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00
Ljungsbro BK
 
18:30
Boxholms BS
 
18:30
Gamleby BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
 
19 maj Valdemarsviks BK Tjust lagmästerskap 2024 - IAF rond 1
 
19 maj Valdemarsviks BK Tjust lagmästerskap 2024 - IAF rond 2
 
19 maj Valdemarsviks BK Tjust lagmästerskap 2024 - IAF rond 3
 
19 maj Valdemarsviks BK Tjust lagmästerskap 2024 - IAF rond 4
 
19 maj Valdemarsviks BK Tjust lagmästerskap 2024 - IAF rond 5
 
19 maj Valdemarsviks BK Tjust lagmästerskap 2024 - IAF rond 6
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:31 - 16:30
Kolmårdens BK
 
15:31
Kolmårdens BK
 
16:50 - 17:50
Kolmårdens BK
 
21
20
21
22
23
24
25
26
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 16:30
Skänninge BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00 - 21:30
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Helgenäs BK
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
13:30
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 22:10
Kisa BS
 
18:00 - 22:00
Mjölby BK
 
18:00 - 21:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Nyköpings BS
 
18:30
Filbyter Bridge
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:30
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00
Motala Bridgeallians
 
18:30
Boxholms BS
 
18:30
Gamleby BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
 
 
22
27
28
29
30
31
1
2
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 16:30
Skänninge BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00 - 21:30
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Filbyter Bridge
 
18:30
Stigtomta BK
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Helgenäs BK
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
13:30
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 22:10
Kisa BS
 
18:00 - 22:00
Mjölby BK
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 21:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:00
Nyköpings BS
 
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30
Boxholms BS
 
18:30
Gamleby BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
18:00 - 21:30
Gnesta BK