Primära flikar

Oktober 2022

  mån tis ons tors fre lör sön
39
26
27
28
29
30
1
2
 
 
 
 
 
15:00
RD Trivselbridge
 
15:00
RD Trivselbridge
 
10:00 - 14:30
Kalmarsunds BK
 
11:00
Sydöstra Sveriges BF
 
40
3
4
5
6
7
8
9
3 okt Hultsfred-Målilla BK Partävling
 
10:00 - 14:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
13:00
Karlshamns BK
 
14:00
RD Trivselbridge
 
14:00
RD Trivselbridge
 
17:00 - 21:00
Kalmar Dambridge
 
18:00 - 22:00
Oskarshamns BK
 
18:00 - 22:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Ryds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
15:00
RD Trivselbridge
 
15:00
RD Trivselbridge
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Ankarsrums Bridgeklubb
 
18:00
Emmaboda BK
 
18:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Bridgekamraterna Nybro
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Älmhults BK
 
15:00
RD Trivselbridge
 
15:00
RD Trivselbridge
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Växjöbridgen
 
18:30
Vimmerby BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
15:00
RD Trivselbridge
 
15:00
RD Trivselbridge
 
10:00 - 13:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
10:00
Sölvesborgs BK
 
15:00
RD Trivselbridge
 
15:00
RD Trivselbridge
 
9 okt Sydöstra Sveriges BF DM-Individuellt
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
15:00
RD Trivselbridge
 
15:00
RD Trivselbridge
 
18:00 - 22:00
Bridgekamraterna Nybro
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
 
18:00 - 21:30
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
 
18:30 - 22:30
Ingelstad BK
 
18:30 - 22:15
Älmhults BK
 
18:30 - 22:00
Hovmantorps BK
 
18:30
IFK Karlskrona
 
15:00
Sällskapet, Ronneby
 
41
10
11
12
13
14
15
16
10 okt Hultsfred-Målilla BK Öppet KM
 
10:00 - 14:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
13:00
Karlshamns BK
 
17:00 - 21:00
Kalmar Dambridge
 
18:00 - 22:00
Oskarshamns BK
 
18:00 - 22:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
18:00 - 19:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Ryds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
19:00
Kalmarsunds BK
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Ankarsrums Bridgeklubb
 
18:00
Emmaboda BK
 
18:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Bridgekamraterna Nybro
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Älmhults BK
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Växjöbridgen
 
18:30
Vimmerby BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
 
10:00 - 19:30
Kalmarsunds BK
 
10:00 - 13:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
 
18:00 - 22:00
Bridgekamraterna Nybro
 
18:00 - 21:30
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
 
18:30 - 22:15
Älmhults BK
 
18:30 - 22:00
Hovmantorps BK
 
42
17
18
19
20
21
22
23
17 okt Hultsfred-Målilla BK Barometer
 
13:00
Karlshamns BK
 
17:00 - 21:00
Kalmar Dambridge
 
18:00 - 22:00
Oskarshamns BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Ryds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00
Emmaboda BK
 
18:00
Ankarsrums Bridgeklubb
 
18:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Bridgekamraterna Nybro
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Älmhults BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Växjöbridgen
 
18:30
Vimmerby BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
 
 
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
KM3
 
18:00 - 22:00
Bridgekamraterna Nybro
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
 
18:30 - 22:15
Älmhults BK
 
43
24
25
26
27
28
29
30
24 okt Hultsfred-Målilla BK Simultantävling
 
13:00
Karlshamns BK
 
17:00 - 21:00
Kalmar Dambridge
 
18:00 - 22:00
Oskarshamns BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Ryds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00
Emmaboda BK
 
18:00
Ankarsrums Bridgeklubb
 
18:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Bridgekamraterna Nybro
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Älmhults BK
 
18:00 - 22:00
Växjöbridgen
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30
Vimmerby BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
 
 
10:00
Sydöstra Sveriges BF
 
15:00
Sällskapet, Ronneby
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
 
18:00 - 22:00
Bridgekamraterna Nybro
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
 
18:30 - 22:15
Älmhults BK
 
44
31
1
2
3
4
5
6
31 okt Hultsfred-Målilla BK Partävling
 
 
 
 
 
 
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
 
18:00 - 22:00
Bridgekamraterna Nybro
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
 
18:30 - 22:15
Älmhults BK