Primära flikar

  mån tis ons tors fre lör sön
22
31
1
2
3
4
5
6
 
«
4 maj-15 juni Skånes BF BBO Skåneserien Open III, startar den 4 maj
»
1 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
2 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
3 juni Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
 
 
 
14:30 - 17:30
BK Fenix
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
2 juni Bjärreds BK BBOSkåne35Plus
 
10:00
BK Sekvens, S-torp
 
14:00
Kullabygdens BK
 
18:30
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 21:30
Ängelholms BS
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
23
7
8
9
10
11
12
13
«
4 maj-15 juni Skånes BF BBO Skåneserien Open III, startar den 4 maj
»
 
8 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
9 juni Bjärreds BK BBO Skåne 35Plus
 
10 juni Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
 
 
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 16:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:00 - 22:00
Båstad BK
 
18:30
Kullabygdens BK
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
18:30
Ystads BS
 
17:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
9 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
10:00 - 12:30
BK Sekvens, S-torp
 
14:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
18:30
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
24
14
15
16
17
18
19
20
«
4 maj-15 juni Skånes BF BBO Skåneserien Open III, startar den 4 maj
 
16 juni Bjärreds BK BBO Skåne 35Plus
 
17 juni Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
 
 
 
 
15 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
16 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
13:00 - 16:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
18:30
Höllvikens BK
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30
Kullabygdens BK
 
18:30
Ystads BS
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 21:30
Ängelholms BS
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
25
21
22
23
24
25
26
27
 
22 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
23 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
24 juni Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
 
 
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
18:30
Ystads BS
 
19:00 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 21:30
Ängelholms BS
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
10:00 - 13:00
BK Sekvens, S-torp
 
14:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
 
26
28
29
30
1
2
3
4
 
29 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
30 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
 
 
 
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30
Kullabygdens BK
 
 
18:30
Ystads BS
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ängelholms BS
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK