Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2020-11-25  kl 10:36

2020-08-04  Funbridge MP Gratis (kort tävlin

HEM   |  Mina sidor (3561)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
3 Hannes Teder BK S:t Erik - - 110 -
4 Maria Klingspor Filbyter Bridge - - 74 -
5 Marton Löke Sandvikens BK - - 49 -
6 Per-Ola Cullin Harplinge BK - - 33 -
7 Thomas Kvist Norrorts Bridge - - 22 -
8 Martin Ågren Stenungsunds BK - - 15 -
9 Nils Molin BK S:t Erik - - 10 -
10 Anders Liljebjörn Karlstads BK - - 7 -
11 Marcus Hjelte Uppsalabridgen - - 5 -
12 Clas-Göran Persson Storsjöbygdens BK - - 3 -
13 Peter Forsberg ABB BK - - 2 -
14 Peder Öberg BK Björken - - 2 -
17 Stig Johansson Rättviks BS - - 1 -
19 Sven-Anders Eskilsson Värnamo BK - - 1 -
20 Göran Persson Östhammars BK - - 1 -
21 Petter Bengtsson Luleå BK - - 1 -
22 Åke Otterström Lidingö BK - - 1 -
23 Sven-Arne Staflund Härnö BS - - 1 -
24 Per Selander BK S:t Erik - - 1 -
25 Leif Anderberg BK Alert - - 1 -
27 Peter Carlsson BK S:t Erik - - 1 -
28 Peter Olofsson Sölvesborgs BK - - 1 -
29 Fredrik Norling IK Makkabi - - 1 -
30 Cecilia Mårtensson Sällskapet, Ronneby - - 1 -
32 Mats Allgöwer Onsdagsklubben - - 1 -
33 Gustav Hast BK S:t Erik - - 1 -
34 Jan Andersson BK S:t Erik - - 1 -
35 Per Dahlman Arvika BS - - 1 -
36 Erik Sondén Enköpings BS - - 1 -
37 Eva Blomberg BK S:t Erik - - 1 -
38 Pierre Thunström Luleå BK - - 1 -
39 Adam Stokka BK S:t Erik - - 1 -
41 Björn Wenneberg BK Alert - - 1 -
42 Jörgen Peterson BK Allians, Halmstad - - 1 -
43 Adam Kovasznay Askims BK - - 1 -
44 Gert Ohlsson BK S:t Erik - - 1 -
45 Johan Arvidsson Hovmantorps BK - - 1 -
46 Ulf Henriksson Alnö BK - - 1 -
47 Ragna Olafsdottir Ätrans BK - - 1 -
50 Anna-Mari Öhlén Alnö BK - - 1 -
51 Annika Olén Uppsalabridgen - - 1 -
52 Jan Clementsson Malmö BK - - 1 -
54 Stefan Olausson Borlänge BK - - 1 -
56 Robert Bäck BK Lyx - - 1 -
57 Per-Åke Jansson Smedstadens BK - - 1 -
58 Christer Grähs BK Albrekts - - 1 -
59 Ulf Nilsson BK S:t Erik - - 1 -
60 Eva Gunnarsson Arvika BS - - 1 -
62 Rose-Marie Jarl Värnamo BK - - 1 -
63 Björn Persson Kalmarsunds BK - - 1 -
66 Torbjörn Stenman Söderhamns BS - - 1 -
69 Lena Zetterlund Ängelholms BS - - 1 -
71 Lars Ericson Gävle BK - - 1 -
72 Bengt Svensson BK Lyx - - 1 -
73 Johan Englund BK S:t Erik - - 1 -
74 Åke Johansson Haparanda BS - - 1 -
75 Ingrid Roth Storsjöbygdens BK - - 1 -
76 Yvonne Wiseman BK S:t Erik - - 1 -
77 Birgitta Rundqvist Kristianstads BK - - 1 -
78 Dan Andersson Munka Ljungby BS - - 1 -
79 Rikard Nilsson BK Allians, Halmstad - - 1 -
80 Wilhelm Arnör Norrorts Bridge - - 1 -
81 Göran Selldén BK Centrum - - 1 -
82 Magnus Eriksson Harplinge BK - - 1 -
84 Birgitta Rådberg Gävle BK - - 1 -
85 Inger Brunkstedt Pri-Bri 1936 - - 1 -
86 Kjell Andersson Skellefteå BK - - 1 -
87 Jan Nilsson Hässleholms BK - - 1 -
88 Joanna Tenggren Rimbo BK - - 1 -
89 Johnny Oskarsson Kvänums BK - - 1 -
90 Hans Molin Skellefteå BK - - 1 -
91 Villy Glas BK S:t Erik - - 1 -
92 Per-Olof Olehn BK Bridgehuset - - 1 -
93 Sofia Hargell BK S:t Erik - - 1 -
95 Jörgen Svensson Dahl Kristianstads BK - - 1 -
97 Magnus Eriksson Malungs BK - - 1 -
98 Markus Hedström Åmåls BS - - 1 -
99 Kjell Carlsson Bollnäs BK - - 1 -
100 Håkan Jonasson Falu BK - - 1 -
101 Henrik Oldenburg Luleå BK - - 1 -
102 Mats Åsenlund Alnö BK - - 1 -
103 Ronny Lundkvist Skogs BK - - 1 -
104 Kent Roxberg Smedstadens BK - - 1 -
105 Lars-Göran Östlund Gävle BK - - 1 -
106 Bo Sundell Storsjöbygdens BK - - 1 -
107 Ann-Christin Green Älmhults BK - - 1 -
108 Christer Edlund PBF Uppsala - - 1 -
110 Mayvi Svenonius BK S:t Erik - - 1 -
111 Svante Hallén BK Allians, Halmstad - - 1 -
112 Håkan Svensson Bollnäs BK - - 1 -
113 Joel Brandell Sigtuna BS - - 1 -
116 Joakim Olsson Bohus Nations BS - - 1 -
117 Per-Arne Karlsson Uppsalabridgen - - 1 -
119 Lars-Göran Larsson Uddevalla BF - - 1 -
121 Andreas Johansson Munka Ljungby BS - - 1 -
122 Hans Alexandersson BK S:t Erik - - 1 -
123 Conny Wahlgren ABB BK - - 1 -
124 Lars Forsberg Luleå BK - - 1 -
125 Mats Nyberg BK S:t Erik - - 1 -
126 Jörgen Billström BK S:t Erik - - 1 -
127 Stefan Eksberg Borås BA - - 1 -
128 Thomas Brandell Sigtuna BS - - 1 -
129 Eva Wiklander BK S:t Erik - - 1 -
130 Göran Ström Luleå BK - - 1 -
132 Fredrik Kronmarker BK S:t Erik - - 1 -
133 Niklas Åkermo Anderstorps BK - - 1 -
134 Christer Ekberg Pri-Bri 1936 - - 1 -
137 Jan Jensen Norrorts Bridge - - 1 -
138 Niclas Ambjörnsson Kronhusklubben - - 1 -
139 Hans-Ove Sandin Storsjöbygdens BK - - 1 -
140 Jerry Eklöf Karlstads BK - - 1 -
142 Bo Lindbergh Uddevalla BF - - 1 -
143 Leif Lysebring BK Opalen - - 1 -
144 Egon Bohman Alnö BK - - 1 -
145 Lars Lundgren Arboga BK - - 1 -
146 Tor-Björn Bohman Ängelholms BS - - 1 -
147 Göran Larsson Kumla BS - - 1 -
148 Kjell-Åke Malmquist Sölvesborgs BK - - 1 -
149 Joakim Nivre Uppsalabridgen - - 1 -
150 Rune Johansson Växjöbridgen - - 1 -
151 Daniel Lundell BK Björken - - 1 -
154 Robert Frank BK Opalen - - 1 -
155 Margareta B. E. Eriksson Malmö Dam BK - - 1 -
156 Per Broomé Bjärreds BK - - 1 -
157 Peter Ventura Borlänge BK - - 1 -
158 Göran Linerudt Lindesbergs BS - - 1 -
159 Per Eklund BK Opalen - - 1 -
161 Christer Palmqvist BK Allians, Halmstad - - 1 -
162 Jan Nothwarp Nynäshamns BK - - 1 -
163 Sören Widén Filbyter Bridge - - 1 -
164 Ann-Sophie Andersson Rimbo BK - - 1 -
165 Micke Hovmöller BK S:t Erik - - 1 -
166 Joakim Tillas BK S:t Erik - - 1 -
167 Pontus Bruno BK S:t Erik - - 1 -
169 Fredrik Örnlid BK S:t Erik - - 1 -
170 Olle Blidholm BK S:t Erik - - 1 -
171 Birgitta Löfstedt Älmhults BK - - 1 -
172 Ann-Charlotte Holgersson Höllvikens BK - - 1 -
173 Jan Larsson Borås BA - - 1 -
174 Kent Wäppling Trosa BS - - 1 -
175 Kenneth Wallin Örebridgen - - 1 -
176 Anders Haraldh Gnarps BK - - 1 -
177 Per Emilsson Anderstorps BK - - 1 -
178 Bo Gisslander Bredaryds BK - - 1 -
179 Bengt Appelqvist BK Falkenberg - - 1 -
180 Tony Elmroth BK Lyx - - 1 -
181 Elisabeth Jonasson Alnö BK - - 1 -
182 Björn Rahmqvist BK S:t Erik - - 1 -
183 Mats Hamp Falu BK - - 1 -
184 Lennart Johansson Ljungskile BK - - 1 -
185 Nicklas Bårman BK Albrekts - - 1 -
186 Erik Gulliksson Gävle BK - - 1 -
187 Arne Karlsson Sävsjö BK - - 1 -
188 Ann-Britt Olsson BK Alert - - 1 -
189 Bengt Bengtsson Växjöbridgen - - 1 -
190 Per Stahre BK S:t Erik - - 1 -
193 Joyce Fahlstad Falu BK - - 1 -
194 Lars Johansson Filbyter Bridge - - 1 -
195 Bror Andreasson BK Lyx - - 1 -
197 Johan Karlsson Hedemora BS - - 1 -
198 Leif Nilsson BK Alert - - 1 -
199 Birgitta Edvall Sollefteå BK - - 1 -
200 Lars Hammar BK S:t Erik - - 1 -
201 Bertil Tollbom Sigtuna BS - - 1 -
202 Peder Nilsson Bjärnums BK - - 1 -
203 My Lovo Solstabridgen - - 1 -
204 Anneli Vestlund Arvika BS - - 1 -
205 Annika Sundelin Solstabridgen - - 1 -
207 Olle Einarsson Arvika BS - - 1 -
208 Klas Widegren Borlänge BK - - 1 -
209 Annsofie Karlsson Norrorts Bridge - - 1 -
210 Stig-Olof Frööjd PBF Uppsala - - 1 -
211 Nils-Åke Asplund Arjeplogs BS - - 1 -
212 Margaretha Norbäck Lidingö BK - - 1 -
213 Mona Bergström Norrorts Bridge - - 1 -
214 Anders Eriksson Sollefteå BK - - 1 -
215 Laila Pettersson Bräcke BK - - 1 -
216 Per Myrbeck Sällskapet, Ronneby - - 1 -
217 Jan Hanner Onsdagsklubben - - 1 -
218 Birgitta Bergvall Boden-Sävast BS - - 1 -
219 Kerstin Westin Sundsvallsbridgen - - 1 -
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.