Tisdag 7

Spelas tisdagarna 10/9, 1/10, 22/10, 19/11, 10/12.

Efter avslutad serie flyttas ettan och tvåan till Tisdag 6.

Vid flytt av match - fyll i detta formulär
Flyttade matcher (uppdateras manuellt)

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Lek-kamraterna
Lek-kamraterna
Lillemor Eriksson [61049]
Kerstin Feller [26108]
Lena Frerichs [61455]
Britt-Inger Svensson [44506]
Lillemor Eriksson 1 1-0-0 84 - 37 2,270 17,89
2 Debut Underdogs
Debut Underdogs
Håkan Forsell [57861]
Madelaine Roos [49590]
Leif Albinsson [59976]
Annelen Martinsson [59936]
Håkan Forsell 1 1-0-0 48 - 14 3,429 16,38
3 Gänget
Gänget
Jan-Olof Siby [26821]
Per Diener [57004]
Gert Johansson [54297]
Bengt Rydén [55069]
Jan-Olof Siby 1 0-1-0 53 - 44 1,205 12,12
4 Debut Noviserna
Debut Noviserna
Monica Haara [47686]
Lars Haara [47685]
Rutger Fagerlund [47691]
Siv Ekström [52938]
Ingrid Pettersson [47597]
Eva Fagerlund [47692]
Eva Hedman [52367]
Monica Haara 1 0-1-0 44 - 53 0,830 7,88
5 Hållö
Hållö
Karin Boo [28556]
Marie Ekelund [32847]
Marie-Louise Landelius [28557]
Annica Lundqvist [27456]
Karin Boo 1 0-0-1 14 - 48 0,292 3,62
6 Debut Proffs
Debut Proffs
Ingemar Ekstrand [57819]
Zsuzsanna Szamel [57808]
Gerd Holmstedt [53642]
Kerstin Andersson [57806]
Agneta Boqvist [57519]
Ingemar Ekstrand 1 0-0-1 37 - 84 0,440 2,11
Rond 1 2019-09-10
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
8 Debut Proffs
Debut Proffs
Ingemar Ekstrand [57819]
Zsuzsanna Szamel [57808]
Gerd Holmstedt [53642]
Kerstin Andersson [57806]
Agneta Boqvist [57519]
Lek-kamraterna
Lek-kamraterna
Lillemor Eriksson [61049]
Kerstin Feller [26108]
Lena Frerichs [61455]
Britt-Inger Svensson [44506]
37‑84
Halvlek 1: 15‑61
Halvlek 2: 22‑23
2,11 ‑ 17,89
9 Hållö
Hållö
Karin Boo [28556]
Marie Ekelund [32847]
Marie-Louise Landelius [28557]
Annica Lundqvist [27456]
Debut Underdogs
Debut Underdogs
Håkan Forsell [57861]
Madelaine Roos [49590]
Leif Albinsson [59976]
Annelen Martinsson [59936]
14‑48
Halvlek 1: 5‑27
Halvlek 2: 9‑21
3,62 ‑ 16,38
10 Gänget
Gänget
Jan-Olof Siby [26821]
Per Diener [57004]
Gert Johansson [54297]
Bengt Rydén [55069]
Debut Noviserna
Debut Noviserna
Monica Haara [47686]
Lars Haara [47685]
Rutger Fagerlund [47691]
Siv Ekström [52938]
Ingrid Pettersson [47597]
Eva Fagerlund [47692]
Eva Hedman [52367]
53‑44
Halvlek 1: 21‑21
Halvlek 2: 32‑23
12,12 ‑ 7,88
Rond 2 2019-10-01
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
8 Hållö
Hållö
Karin Boo [28556]
Marie Ekelund [32847]
Marie-Louise Landelius [28557]
Annica Lundqvist [27456]
Debut Proffs
Debut Proffs
Ingemar Ekstrand [57819]
Zsuzsanna Szamel [57808]
Gerd Holmstedt [53642]
Kerstin Andersson [57806]
Agneta Boqvist [57519]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
9 Debut Noviserna
Debut Noviserna
Monica Haara [47686]
Lars Haara [47685]
Rutger Fagerlund [47691]
Siv Ekström [52938]
Ingrid Pettersson [47597]
Eva Fagerlund [47692]
Eva Hedman [52367]
Lek-kamraterna
Lek-kamraterna
Lillemor Eriksson [61049]
Kerstin Feller [26108]
Lena Frerichs [61455]
Britt-Inger Svensson [44506]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
10 Debut Underdogs
Debut Underdogs
Håkan Forsell [57861]
Madelaine Roos [49590]
Leif Albinsson [59976]
Annelen Martinsson [59936]
Gänget
Gänget
Jan-Olof Siby [26821]
Per Diener [57004]
Gert Johansson [54297]
Bengt Rydén [55069]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 3 2019-10-22
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
8 Debut Noviserna
Debut Noviserna
Monica Haara [47686]
Lars Haara [47685]
Rutger Fagerlund [47691]
Siv Ekström [52938]
Ingrid Pettersson [47597]
Eva Fagerlund [47692]
Eva Hedman [52367]
Hållö
Hållö
Karin Boo [28556]
Marie Ekelund [32847]
Marie-Louise Landelius [28557]
Annica Lundqvist [27456]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
9 Debut Underdogs
Debut Underdogs
Håkan Forsell [57861]
Madelaine Roos [49590]
Leif Albinsson [59976]
Annelen Martinsson [59936]
Debut Proffs
Debut Proffs
Ingemar Ekstrand [57819]
Zsuzsanna Szamel [57808]
Gerd Holmstedt [53642]
Kerstin Andersson [57806]
Agneta Boqvist [57519]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
10 Gänget
Gänget
Jan-Olof Siby [26821]
Per Diener [57004]
Gert Johansson [54297]
Bengt Rydén [55069]
Lek-kamraterna
Lek-kamraterna
Lillemor Eriksson [61049]
Kerstin Feller [26108]
Lena Frerichs [61455]
Britt-Inger Svensson [44506]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 4 2019-11-19
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
8 Debut Underdogs
Debut Underdogs
Håkan Forsell [57861]
Madelaine Roos [49590]
Leif Albinsson [59976]
Annelen Martinsson [59936]
Debut Noviserna
Debut Noviserna
Monica Haara [47686]
Lars Haara [47685]
Rutger Fagerlund [47691]
Siv Ekström [52938]
Ingrid Pettersson [47597]
Eva Fagerlund [47692]
Eva Hedman [52367]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
9 Lek-kamraterna
Lek-kamraterna
Lillemor Eriksson [61049]
Kerstin Feller [26108]
Lena Frerichs [61455]
Britt-Inger Svensson [44506]
Hållö
Hållö
Karin Boo [28556]
Marie Ekelund [32847]
Marie-Louise Landelius [28557]
Annica Lundqvist [27456]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
10 Debut Proffs
Debut Proffs
Ingemar Ekstrand [57819]
Zsuzsanna Szamel [57808]
Gerd Holmstedt [53642]
Kerstin Andersson [57806]
Agneta Boqvist [57519]
Gänget
Gänget
Jan-Olof Siby [26821]
Per Diener [57004]
Gert Johansson [54297]
Bengt Rydén [55069]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
Rond 5 2019-12-10
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
8 Lek-kamraterna
Lek-kamraterna
Lillemor Eriksson [61049]
Kerstin Feller [26108]
Lena Frerichs [61455]
Britt-Inger Svensson [44506]
Debut Underdogs
Debut Underdogs
Håkan Forsell [57861]
Madelaine Roos [49590]
Leif Albinsson [59976]
Annelen Martinsson [59936]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
9 Debut Proffs
Debut Proffs
Ingemar Ekstrand [57819]
Zsuzsanna Szamel [57808]
Gerd Holmstedt [53642]
Kerstin Andersson [57806]
Agneta Boqvist [57519]
Debut Noviserna
Debut Noviserna
Monica Haara [47686]
Lars Haara [47685]
Rutger Fagerlund [47691]
Siv Ekström [52938]
Ingrid Pettersson [47597]
Eva Fagerlund [47692]
Eva Hedman [52367]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑
10 Gänget
Gänget
Jan-Olof Siby [26821]
Per Diener [57004]
Gert Johansson [54297]
Bengt Rydén [55069]
Hållö
Hållö
Karin Boo [28556]
Marie Ekelund [32847]
Marie-Louise Landelius [28557]
Annica Lundqvist [27456]
0‑0
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: ‑