Primära flikar

September 2022

  mån tis ons tors fre lör sön
35
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
1 sep BK Albrekts Silverstegen
 
2 sep BF Rydet Partävling
 
 
 
18:30 - 22:30
Simlångsdalens BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30
Hasslövs BK
 
2 sep BF Rydet Partävling2
 
2 sep BF Rydet Partävling3
 
2 sep BF Rydet Partävling4
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
10:00 - 17:00
BK Falkenberg
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts
 
36
5
6
7
8
9
10
11
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
 
13:00 - 16:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:30
Ätrans BK
 
18:30 - 22:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:15
Kvibille BS
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
8 sep BK Albrekts Mixstegen
 
9 sep BF Rydet Partävling
 
 
18:30 - 22:30
Simlångsdalens BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30
Hasslövs BK
 
18:30
Harplinge BK
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts
 
37
12
13
14
15
16
17
18
13:00 - 16:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:30
Ätrans BK
 
18:30 - 22:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
 
18:30 - 22:15
Kvibille BS
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
14 sep BK Albrekts Dagstegen
 
15 sep BK Albrekts Bronzstegen
 
16 sep BF Rydet Partävling
 
 
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:30
Simlångsdalens BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30
Hasslövs BK
 
18:30
Harplinge BK
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts
 
38
19
20
21
22
23
24
25
19 sep-16 sep BK Allians, Halmstad Måndag eftermiddag
»
19 sep-16 sep kl 18:30-18:30 BK Allians, Halmstad Måndag kväll
»
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
 
13:00 - 16:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:30
Ätrans BK
 
18:30 - 22:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
Värö BK
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
20 sep BF Rydet test 1
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:15
SPF Kvarnens BK
 
13:30 - 17:15
SPF Kvarnens BK
 
13:30 - 17:15
SPF Kvarnens BK
 
13:30 - 17:00
Ätrans BK
 
13:30 - 17:00
Ätrans BK
 
13:30 - 17:00
Ätrans BK
 
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:45
Laholms BK
 
18:45
Laholms BK
 
18:45
Laholms BK
 
18:50
Laholms BK
 
18:55
Laholms BK
 
19:00
Laholms BK
 
22 sep BK Albrekts Kvällsligan
 
23 sep BF Rydet Partävling
 
 
 
20 sep BF Rydet test 2
 
09:00 - 17:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:30
Simlångsdalens BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30
Hasslövs BK
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:15
Kvibille BS
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
39
26
27
28
29
30
1
2
«
19 sep-16 sep BK Allians, Halmstad Måndag eftermiddag
»
 
 
«
19 sep-16 sep kl 18:30-18:30 BK Allians, Halmstad Måndag kväll
»
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
 
13:00 - 16:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:30
Ätrans BK
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
Värö BK
 
18:30 - 22:15
Kvibille BS
 
18:30 - 22:15
Kvibille BS
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
19:00 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:15
SPF Kvarnens BK
 
13:30 - 17:00
Ätrans BK
 
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:00
SPF Kvarnens BK
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:45
Laholms BK
 
18:30 - 22:30
Simlångsdalens BK
 
18:30
BK Albrekts
 
18:30
Harplinge BK
 
18:30
Hasslövs BK
 
30 sep BF Rydet Partävling
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts