Partävling Måndag eftermiddag hcp

Primära flikar

PlacNamnKlubb%
1Johnny Pettersson
Sverker Sköld
Pri-Bri 1936
BK Bridgehuset
63,85
2Bodil Mörnstad
Christer Löfgren
BK Bridgehuset59,54
3Rutger Persson
Claes Nilsson
BK Bridgehuset58,59
Visa hela resultatlistan … med totalt 38 par
 
Information
Datum och tid
Mån 25 mar 2024 kl 13:30-17:00
Typ av händelse
Tävling > Par > Brons
Sista anmälningsdatum
Mån 25 mar 2024

Tävlingsmeny

Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Mån 25 mar 2024
Maximalt antal
48
Antal anmälda
38
Nr Spelare 1 Spelare 2 Datum
38 Dan Nilsson Olle Persson 2024‑03‑25
37 Svante Berglund Mats Holm 2024‑03‑25
36 Christer Ekberg Anders Olsson 2024‑03‑24
35 Claes Nilsson Rutger Persson 2024‑03‑24
34 Lars Andersson Hans Ryning 2024‑03‑24
33 Björn Klefbohm Thomas Davy 2024‑03‑24
32 Peter Perulf Marek Wertheim 2024‑03‑23
31 Inger Brunkstedt Anders Lundqvist 2024‑03‑23
30 Elisabet Hudin Gunnar Hudin 2024‑03‑23
29 Adam Wasserstrom Ingvar Malmkvist 2024‑03‑23
28 Johnny Nielsen Niusia Lichtman 2024‑03‑23
27 Annika Thunman Rolf Palmquist 2024‑03‑23
26 Annalena Holmgren Anna Margareta Friberg 2024‑03‑22
25 Anne-Cathrine Svenning Ingrid Wallin 2024‑03‑22
24 H. O. Thulin Peter Moricz 2024‑03‑22
23 Mats Ryderheim Magnus Friberg 2024‑03‑22
22 Gunilla Oredsson Ulla Dymling 2024‑03‑22
21 Anitha Lindgren Ulf Schjånberg 2024‑03‑21
20 Monica Borg Ingegerd Jeppsson 2024‑03‑21
19 Yvonne Tolf Gun Bellander 2024‑03‑21
18 Claudia Sjöberg Lars Becklén 2024‑03‑21
17 Hans Henrik Ramel Sten-Åke Larsson 2024‑03‑20
16 Sverker Sköld Johnny Pettersson 2024‑03‑19
15 Ann Söllgård Annette Holmberg 2024‑03‑19
14 Marie-Christine Fransson Maggan Jystrand 2024‑03‑19
13 Karin Eresund Lisbeth Johnsson 2024‑03‑19
12 Barbro Melander Anders Nordberg 2024‑03‑19
11 Boel Persson Inger Hartwich 2024‑03‑18
10 Christer Löfgren Bodil Mörnstad 2024‑03‑18
9 Lena Kampf Guje Ekberg 2024‑03‑18
8 Jeanette Svensson Gunnel Sandblom 2024‑03‑18
7 Gunlis Åberg Mona Berge 2024‑03‑17
6 Teresa Holmberg Alice Hammartorp 2024‑03‑13
5 Ulla Borgström Karsten Willén 2024‑03‑05
4 Gösta Wiik Jan Strandberg 2024‑02‑29
3 Marianne Falck Hanna Söderberg 2024‑02‑27
2 Christl Everum Mary-Ann Persson 2024‑02‑25
1 Jan Walhagen Christer Östberg 2024‑02‑19