Partävling Måndag eftermiddag hcp

Primära flikar

PlacNamnKlubb%
1Christer Östberg
Jan Walhagen
BK Bridgehuset65,22
2Jan Eriksson
Olle Persson
Malmö BK60,25
3Hans Henrik Ramel
Sten-Åke Larsson
BS Oden
BK Bridgehuset
59,46
Visa hela resultatlistan … med totalt 41 par
 
Information
Datum och tid
Mån 11 mar 2024 kl 13:30-17:00
Typ av händelse
Tävling > Par > Brons
Sista anmälningsdatum
Mån 11 mar 2024

Tävlingsmeny

Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Mån 11 mar 2024
Maximalt antal
48
Antal anmälda
41
Nr Spelare 1 Spelare 2 Datum
41 Dan Nilsson Hélene Hommerberg Messing 2024‑03‑11
40 Karin Lindbladh Palle Hansen 2024‑03‑11
39 Jan Eriksson Olle Persson 2024‑03‑11
38 Hans Ryning Peter Perulf 2024‑03‑10
37 Svante Berglund Mats Holm 2024‑03‑10
36 Gunlis Åberg Mona Berge 2024‑03‑10
35 Kerstin Boberg Per Boberg 2024‑03‑10
34 Anne-Cathrine Svenning Ingrid Wallin 2024‑03‑09
33 Björn Klefbohm Thomas Davy 2024‑03‑09
32 Claes Nilsson Rutger Persson 2024‑03‑09
31 Pia Katarina Larsson Marianne Wästberg 2024‑03‑09
30 Mats Ryderheim Magnus Friberg 2024‑03‑09
29 Stefan Rosenberg Lars Persson 2024‑03‑09
28 Inger Brunkstedt Anders Lundqvist 2024‑03‑09
27 Marianne Flygare Miriam van Langen 2024‑03‑09
26 Maggan Jystrand Joso Katalinic 2024‑03‑09
25 Stefan Ziedén Mats Gullin 2024‑03‑08
24 Johnny Nielsen Niusia Lichtman 2024‑03‑08
23 Monica Borg Ingegerd Jeppsson 2024‑03‑08
22 Yvonne Tolf Gun Bellander 2024‑03‑08
21 Ann Söllgård Annette Holmberg 2024‑03‑08
20 Hans Henrik Ramel Sten-Åke Larsson 2024‑03‑08
19 Annalena Holmgren Anna Margareta Friberg 2024‑03‑08
18 Christian Frisk Bengt Lindvall 2024‑03‑08
17 Claudia Sjöberg Lars Becklén 2024‑03‑07
16 Ebba Ericsson Ulla Regnér 2024‑03‑07
15 Barbro Melander Anders Nordberg 2024‑03‑07
14 Christer Löfgren Bodil Mörnstad 2024‑03‑07
13 Karin Eresund Lisbeth Johnsson 2024‑03‑07
12 Britten Synnergren Ann Bellander 2024‑03‑06
11 Lena Kampf Guje Ekberg 2024‑03‑06
10 Ulla Öberg Marianne Servin 2024‑03‑05
9 Sverker Sköld Johnny Pettersson 2024‑03‑05
8 Adam Wasserstrom Ingvar Malmkvist 2024‑03‑05
7 Gunilla Rasmusson Berry Nielsen 2024‑03‑04
6 Teresa Holmberg Marie-Christine Fransson 2024‑03‑04
5 Ulla Borgström Monica Wester 2024‑03‑01
4 Gösta Wiik Jan Strandberg 2024‑02‑29
3 Marianne Falck Hanna Söderberg 2024‑02‑27
2 Christl Everum Mary-Ann Persson 2024‑02‑25
1 Jan Walhagen Christer Östberg 2024‑02‑19