Munka Mixen 2024

Primära flikar

PlacNamnKlubb%
1Hanna Lewandowski
Martti Niileksela
Staffanstorps BK
Lunds BK
60,24
2Christina Gutenwik
Jan Gutenwik
Hässleholms BK
Malmö BK
58,25
3Sabina Sahlin
Per Jansson
Laholms BK
BK Falkenberg
56,98
Visa hela resultatlistan … med totalt 32 par
 
Information
Datum och tid
Lör 18 maj 2024 kl 10:00-17:30
Typ av händelse
Tävling > Par > Silver
Spelplats
Folkhögskolan i Munka Ljungby
Sista anmälningsdatum
Tor 16 maj 2024

Tävlingsmeny

Vi börjar spela klockan 10:00 och alla ska sitta vid borden senast 09:45

I startavgiften ingår lunch och fritt kaffe hela dagen.

Anmälan om specialkost görs till Lena Tuvesson
0702-870 970 eller
tuvessonlena@gmail.com
senast 2024-05-12

Välkommen

Styrelsen

Tävling
Antal brickor
42
Antal brickor per rond
2
Startavgift
350:-/spelare
Startavgift (junior)
175:-/spelare
Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Tor 16 maj 2024
Maximalt antal
36
Antal anmälda
32
Nr Spelare 1 Spelare 2 Datum
32 Lars-Einar Larsson Anita Larsson 2024‑05‑06
31 Per Andersson Gunilla Andersson 2024‑04‑04
30 Hanna Lewandowski Martti Niileksela 2024‑04‑03
29 Eva-Lotta Lindvall Kenneth Lindvall 2024‑03‑05
28 Jens Åhslund Sofia Alecu 2024‑03‑03
27 Bengt Hilborn Karin Brundell-Freij 2024‑02‑29
26 Tor-Björn Bohman Sonja Eriksson 2024‑02‑28
25 Sabina Sahlin Per Jansson 2024‑02‑27
24 Yvonne Arvidsson Stellan Johansson 2024‑02‑26
23 Nils-Erik Ekholm Eva Ekholm 2024‑02‑21
22 Ulf Andersson Malou Magnusson 2024‑02‑18
21 Birgitta Ternblad Sten Ternblad 2024‑02‑16
20 Christina Gutenwik Jan Gutenwik 2024‑02‑08
19 Hans Stever Laila Stever 2024‑02‑06
18 Siv Linné Inge Ahlberg 2024‑02‑06
17 Mats Andersson Berit Andersson 2024‑02‑06
16 Sören Westling Lisa Westling 2024‑02‑04
15 Bo Andersson Lena Andersson 2024‑02‑01
14 Kinga Nielsen Jörgen Nielsen 2024‑01‑28
13 Rikard Nilsson Gunnel Jansson 2024‑01‑25
12 Leif Lysebring Stina Lysebring 2024‑01‑22
11 Inger Östenson-Träff Staffan Bengtsson 2024‑01‑21
10 Rose-Marie Jarl Bo Gisslander 2024‑01‑20
9 Vera Gemrud Per-Ingvar Skoglund 2024‑01‑20
8 Marie Ynner Jan Wiström 2024‑01‑20
7 Christer Hedborg Eva Månsson 2024‑01‑19
6 Minna Askfelt Dennis Fransson 2024‑01‑16
5 Zhou Ye Eva Andersson 2024‑01‑15
4 Gerry Jönsson Ingrid Olsson 2024‑01‑11
3 Ulf Backman Maria Ohlsson 2024‑01‑11
2 Jan-Inge Tuvesson Lena Tuvesson 2024‑01‑11
1 Johan Millqvist Else Holdt 2024‑01‑10