Primära flikar

November 2022

  mån tis ons tors fre lör sön
44
31
1
2
3
4
5
6
 
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 1A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 2A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 3A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 4A
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 1B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 2B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 3B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 4B
»
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
14:00 - 17:45
BK Everfresh
 
14:00 - 17:45
BK Everfresh
 
18:30 - 21:45
Lerums BK
 
03:00 - 07:00
Royal Bachelors Club
 
10:00 - 13:45
BK Everfresh
 
11:00
BK Lejonet
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00
BK Viva
 
18:30 - 22:00
Kronhusklubben
 
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
 
10:00 - 14:00
Askims BK
 
14:00 - 17:40
BS Damernas
 
14:00 - 17:40
BS Damernas
 
14:30 - 18:00
Asperö-Brännö BK
 
17:30
Kungälvs BK
 
18:00 - 18:15
BK Lyx
 
18:30 - 22:00
Partille/Mölnlycke BK
 
18:30 - 22:00
BK Lyx
 
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
13:00
Kungsbacka BS
 
16:00
BS 53, Göteborg
 
 
45
7
8
9
10
11
12
13
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 1A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 2A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 3A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 4A
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 1B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 2B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 3B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 4B
»
10:00 - 13:45
BK Everfresh
 
10:00 - 13:45
BK Everfresh
 
12:30 - 16:00
Hamra BK
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:30 - 22:15
Askims BK
 
18:30 - 22:15
Askims BK
 
18:30
Kungsbacka BS
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
14:00 - 17:45
BK Everfresh
 
18:30 - 22:15
Göteborgs BF
 
18:30 - 22:15
Göteborgs BF
 
18:30 - 22:00
Göteborgs BF
 
18:30 - 22:00
Göteborgs BF
 
18:30 - 21:45
Lerums BK
 
18:30
Göteborgs BF
 
18:30
Göteborgs BF
 
18:30
Göteborgs BF
 
20:00
Göteborgs BF
 
10:00 - 13:45
BK Everfresh
 
11:00
BK Lejonet
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00
BK Viva
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
18:30 - 22:00
Kronhusklubben
 
10:00 - 14:00
Askims BK
 
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
 
14:00 - 17:40
BS Damernas
 
14:00 - 17:40
BS Damernas
 
14:30 - 18:00
Asperö-Brännö BK
 
17:30
Kungälvs BK
 
18:30 - 22:00
Partille/Mölnlycke BK
 
18:30 - 22:00
BK Lyx
 
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
16:00
BS 53, Göteborg
 
 
 
46
14
15
16
17
18
19
20
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 1A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 2A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 3A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 4A
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 1B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 2B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 3B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 4B
»
10:00 - 13:45
BK Everfresh
 
10:00 - 13:45
BK Everfresh
 
12:30 - 16:00
Hamra BK
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:30 - 22:15
Askims BK
 
18:30 - 22:15
Askims BK
 
18:30
Kungsbacka BS
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
14:00 - 17:45
BK Everfresh
 
17:45 - 23:00
Royal Bachelors Club
 
18:30 - 22:15
Göteborgs BF
 
18:30 - 22:15
Göteborgs BF
 
18:30 - 22:00
Göteborgs BF
 
18:30 - 22:00
Göteborgs BF
 
18:30 - 21:45
Lerums BK
 
18:30
Göteborgs BF
 
18:30
Göteborgs BF
 
20:00
Göteborgs BF
 
20:15
Göteborgs BF
 
10:00 - 13:45
BK Everfresh
 
11:00
BK Lejonet
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00
BK Viva
 
18:30 - 22:00
Kronhusklubben
 
10:00 - 14:00
Askims BK
 
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
 
14:00 - 17:40
BS Damernas
 
14:00 - 17:40
BS Damernas
 
14:30 - 18:30
Asperö-Brännö BK
 
17:30
Kungälvs BK
 
18:30 - 22:30
Kungsbacka BS
 
18:30 - 22:00
Partille/Mölnlycke BK
 
18:30 - 22:00
BK Lyx
 
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
16:00
BS 53, Göteborg
 
11:00 - 17:30
Askims BK
 
47
21
22
23
24
25
26
27
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 1A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 2A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 3A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 4A
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 1B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 2B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 3B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 4B
»
21 nov Hamra BK Partävling
 
09:10
BK Viva
 
09:10
BK Viva
 
09:10
BK Viva
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
14:00 - 17:45
BK Everfresh
 
17:45 - 23:00
Royal Bachelors Club
 
18:30 - 22:15
Göteborgs BF
 
18:30 - 22:15
Göteborgs BF
 
18:30 - 22:00
Göteborgs BF
 
18:30 - 22:00
Göteborgs BF
 
18:30 - 21:45
Lerums BK
 
18:30
Göteborgs BF
 
18:30
Göteborgs BF
 
20:00
Göteborgs BF
 
20:30
Göteborgs BF
 
10:00 - 13:45
BK Everfresh
 
11:00
BK Lejonet
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00
BK Viva
 
18:30 - 22:00
Kronhusklubben
 
10:00 - 14:00
Askims BK
 
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
 
14:00 - 17:40
BS Damernas
 
14:00 - 17:40
BS Damernas
 
17:30
Kungälvs BK
 
18:30 - 22:00
Partille/Mölnlycke BK
 
18:30 - 22:00
BK Lyx
 
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
16:00
BS 53, Göteborg
 
11:00 - 17:45
BK Lyx
 
15:00 - 18:45
BK Lyx
 
10:00 - 13:45
BK Everfresh
 
10:00 - 13:45
BK Everfresh
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
17:30 - 18:00
Askims BK
 
18:30 - 22:15
Askims BK
 
18:30
Kungsbacka BS
 
48
28
29
30
1
2
3
4
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 1A
»
 
 
 
 
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 2A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 3A
»
«
4 okt-6 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 4A
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 1B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:15 Göteborgs BF Ligan 2B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 3B
»
«
11 okt-13 dec kl 18:30-22:00 Göteborgs BF Ligan 4B
»
10:00 - 13:45
BK Everfresh
 
10:00 - 13:45
BK Everfresh
 
12:30 - 16:00
Hamra BK
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:30 - 22:15
Askims BK
 
18:30
Kungsbacka BS
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
14:00 - 17:45
BK Everfresh
 
17:45 - 23:00
Royal Bachelors Club
 
18:30 - 22:15
Göteborgs BF
 
18:30 - 22:15
Göteborgs BF
 
18:30 - 22:00
Göteborgs BF
 
18:30 - 22:00
Göteborgs BF
 
18:30 - 21:45
Lerums BK
 
18:30
Göteborgs BF
 
18:30
Göteborgs BF
 
20:00
Göteborgs BF
 
20:00
Göteborgs BF
 
10:00 - 13:45
BK Everfresh
 
11:00
BK Lejonet
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00
BK Viva
 
18:30 - 22:00
Kronhusklubben