Primära flikar

Februari 2024

  mån tis ons tors fre lör sön
5
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 21:00
Malungs BK
 
 
3 feb-28 apr kl 10:00-17:00 Dalabridgen Dalaserien för klubblag
»
 
16:00 - 19:00
Borlänge BK
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
6
5
6
7
8
9
10
11
«
3 feb-28 apr kl 10:00-17:00 Dalabridgen Dalaserien för klubblag
»
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
13:00
Rättviks BS
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
17:30 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:00 - 21:30
Falu BK
 
18:30 - 22:00
Malungs BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
 
18:30
Rättviks BS
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 21:00
Malungs BK
 
 
 
12:30
Mora BK
 
14:00 - 17:00
LudvikaBygdens BK
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
7
12
13
14
15
16
17
18
«
3 feb-28 apr kl 10:00-17:00 Dalabridgen Dalaserien för klubblag
»
12 feb Rättviks BS Trivselbridge
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:00 - 21:30
Falu BK
 
18:30 - 22:00
Malungs BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
14 feb Rättviks BS Partävling
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 21:00
Malungs BK
 
 
10:00
Dalabridgen
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 19:00
Ludvika Seniorbridge
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
8
19
20
21
22
23
24
25
«
3 feb-28 apr kl 10:00-17:00 Dalabridgen Dalaserien för klubblag
»
19 feb Rättviks BS Trivselbridge
 
17:30 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:00 - 21:30
Falu BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
Malungs BK
 
21 feb Rättviks BS Rättvikspoäng
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 21:00
Malungs BK
 
18:00 - 22:00
LudvikaBygdens BK
 
24 feb LudvikaBygdens BK Barkenträffen IAF omg 1
 
09:30 - 16:00
Borlänge BK
 
15:30 - 19:00
Hedemora BS
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:30
Rättviks BS
 
24 feb LudvikaBygdens BK Barkenträffen IAF omg 2
 
24 feb LudvikaBygdens BK Barkenträffen IAF omg 3
 
24 feb LudvikaBygdens BK Barkenträffen IAF omg 4
 
24 feb LudvikaBygdens BK Barkenträffen IAF omg 5
 
24 feb LudvikaBygdens BK Barkenträffen IAF omg 6
 
24 feb LudvikaBygdens BK Barkenträffen IAF omg 7
 
24 feb LudvikaBygdens BK Barkenträffen IAF omg 8
 
24 feb LudvikaBygdens BK Barkenträffen IAF omg 9
 
10:00 - 18:00
LudvikaBygdens BK
 
9
26
27
28
29
1
2
3
«
3 feb-28 apr kl 10:00-17:00 Dalabridgen Dalaserien för klubblag
»
 
 
 
26 feb Rättviks BS Trivselbridge
 
17:30 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:00 - 21:30
Falu BK
 
18:30 - 22:00
Malungs BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
18:30
Mora BK
 
28 feb Rättviks BS Partävling
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 21:00
Malungs BK
 
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
13:00 - 16:30
Borlänge BK
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK