Jump to navigation
User menu
Logga in
Kontakt
SBF Search site
Fritextsökning
Medlemsnummer eller namn
Klubb eller distrikt
Sök
Svenska Bridgeförbundet
Hallands BF
Hem
Distriktet
Klubb
Nyheter
Tävling
Allsvenskan
Distriktsmästerskap
Allmänt Hallandsserien
Kalender
Kommande
Lagtävling
Resultat
Spelprogram
Hallandsrallyt
Primära flikar
Månad
Vecka
(aktiv flik)
Dag
År
Öppna gamla Spader-kalendern
Vecka 15, april 2024
« Föregående
Nästa »
Endast distrikt
- Alla -
Ja
Silver/Guld
- Alla -
Silver/Guld
Tävling
Simultan
- Alla -
Simultan
Handikapp
- Alla -
Handikapp
Ej handikapp
Ej tävling
- Alla -
Ej tävling
Par/Lag/Ind:
- Alla -
Par
Lag
Individuellt
Filtrera
Tid
mån
8
tis
9
ons
10
tors
11
fre
12
lör
13
sön
14
09
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
Spelträning Onsdag
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
Fredag 09.30 Partävling
10
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
Måndagsbridge
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
Trivselbridge kl 10
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
Trivselbridge
10:00
BK Albrekts
HCP 30+
10:00
BF Rydet
Partävling
10:30 - 14:00
BK Albrekts
Fredagsbridgen
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
Klubbmästerskap
12
12:30 - 15:30
BK Albrekts
Pratbridge
13
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
trivselbridge max klövernål
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
Måndag Em 13.30 Partävling HCP
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
Trivselbridge föranmälan
13:00
Laholms BK
Simultan, Partävling Onsdag, Hcp, Föranmälan
13:30 - 17:00
Ätrans BK
Dagbridge Älvsered säsongsavslutning
13:30 - 17:00
BK Albrekts
Dagstegen Omg 15
13:30 - 17:00
BK Albrekts
Dagstegen Omg 16
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
Onsdag 13.30 Partävling
15
15:00 - 17:30
Kungsbacka BS
Övningsbridg. Kl 15:00
18
18:00
Kungsbacka BS
HCP Trivselbridge Föranmälan
18:30 - 22:30
Ätrans BK
Partävling
18:30 - 22:00
BK Allians, Halmstad
Måndag 18.30 Partävling Simultan
18:30 - 22:00
BK Allians, Halmstad
Partävling mindre rutinerade 30+ Måndag Kv 18.30
18:30 - 22:00
Värö BK
Simultantävling
18:30 - 21:30
BK Falkenberg
Utvecklings Bridge Med HCP 18:30
18:45
Laholms BK
Simultan, Partävling Måndag, Scratch, Föranmälan
18:30 - 22:15
Kvibille BS
Partävling
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
Tisdagsbridge med Handicap Start 18:30
18:30 - 22:00
BK Albrekts
Tisdagsbridgen
18:30
BK Albrekts
Nybörjaträffen
18:45
Laholms BK
LPM - Partävling Tisdag, Hcp, Föranmälan
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
Onsdags Bridge 18:30
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
Onsdagsbridge
18:30 - 22:30
Simlångsdalens BK
Partävling
18:30 - 22:00
BK Albrekts
Mixstegen Omg 15
18:30 - 22:00
BK Albrekts
Mixstegen Omg 16
18:30 - 22:00
Harplinge BK
Partävling
18:30 - 22:00
Hasslövs BK
Tom och Monicas vinafton, 24 brickor
18:30 - 21:45
Åsa/Frillesås BK
Torsdagsbridge (med kurs före spel)