Primära flikar

Januari 2023

  mån tis ons tors fre lör sön
52
26
27
28
29
30
31
1
 
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
18:30 - 22:00
Skövde BA
 
18:30 - 22:00
Hids BK
 
13:30 - 17:30
Skövde BA
 
18:00 - 22:00
Ulricehamns BK
 
18:00 - 21:30
Lidköpings BK
 
18:30 - 22:00
Skövde BA
 
09:15 - 13:00
Borås BA
 
18:30 - 22:00
Skövde BA
 
18:30 - 22:00
Lidköpings BK
 
18:30 - 21:50
Herrljunga BK
 
09:45 - 13:00
Ulricehamns BK
 
09:15
Borås BA
 
 
 
2
9
10
11
12
13
14
15
14:00 - 18:00
Hjo BS
 
17:00 - 18:15
Skövde BA
 
18:00 - 21:30
Mariestads BS
 
18:30 - 22:00
Hids BK
 
18:30 - 22:00
Skövde BA
 
18:30 - 22:00
Levene BK
 
18:30 - 22:00
Alingsås BS
 
18:30 - 22:00
Borås BA
 
13:00 - 17:00
Skara BS
 
13:30 - 17:30
Skövde BA
 
18:00 - 22:00
Ulricehamns BK
 
18:00 - 21:30
Lidköpings BK
 
18:30 - 22:00
Skövde BA
 
18:30 - 22:00
Tidaholms BK
 
09:15 - 13:00
Borås BA
 
10:00 - 14:00
Alingsås BS
 
18:15 - 21:30
Mariestads BS
 
18:30 - 22:30
Kvänums BK
 
18:30 - 22:00
Skövde BA
 
18:30 - 22:00
Lidköpings BK
 
18:30 - 21:50
Herrljunga BK
 
12 jan BK Ruter Partävling hcp
 
09:15 - 13:00
Borås BA
 
 
15 jan Borås BA Boråsserien i Fyrmanna 2023
 
09:45 - 13:00
Ulricehamns BK
 
13:30 - 17:30
Skövde BA
 
18:00 - 22:30
Skara BS
 
18:30 - 22:00
Svenljunga BK
 
18:30 - 22:00
Falköpings BS
 
18:30 - 21:50
Herrljunga BK
 
18:30
Vårgårda BS
 
15 jan Lidköpings BK Partävling 2 handikapp
 
 
3
16
17
18
19
20
21
22
14:00 - 18:00
Hjo BS
 
18:00 - 21:30
Mariestads BS
 
18:30 - 22:00
Hids BK
 
18:30 - 22:00
Skövde BA
 
18:30 - 22:00
Levene BK
 
18:30 - 22:00
Alingsås BS
 
18:30 - 22:00
Borås BA
 
13:00 - 17:30
Skara BS
 
13:30 - 17:30
Skövde BA
 
18:00 - 22:00
Ulricehamns BK
 
18:00 - 21:30
Lidköpings BK
 
18:30 - 22:00
Skövde BA
 
18:30 - 22:00
Tidaholms BK
 
09:15 - 13:00
Borås BA
 
10:00 - 14:00
Alingsås BS
 
18:15 - 21:30
Mariestads BS
 
18:30 - 22:30
Kvänums BK
 
18:30 - 22:00
Lidköpings BK
 
18:30 - 22:00
Skövde BA
 
18:30 - 21:50
Herrljunga BK
 
19 jan BK Ruter Pardtävling hcp
 
09:15 - 13:00
Borås BA
 
21 jan Västergötlands BF Kval DM lag
 
15:00 - 18:30
Lidköpings BK
 
09:45 - 13:00
Ulricehamns BK
 
13:30 - 17:30
Skövde BA
 
18:00 - 22:30
Skara BS
 
18:30 - 22:00
Svenljunga BK
 
18:30 - 22:00
Falköpings BS
 
18:30
Vårgårda BS
 
 
4
23
24
25
26
27
28
29
14:00 - 18:00
Hjo BS
 
18:00 - 22:00
Hids BK
 
18:00 - 21:30
Mariestads BS
 
18:30 - 22:00
Levene BK
 
18:30 - 22:00
Skövde BA
 
18:30 - 22:00
Alingsås BS
 
18:30 - 22:00
Borås BA
 
24 jan Lidköpings BK Utbildning230124
 
09:15 - 13:00
Borås BA
 
10:00 - 14:00
Alingsås BS
 
18:15 - 21:30
Mariestads BS
 
18:30 - 22:30
Kvänums BK
 
18:30 - 22:00
Skövde BA
 
18:30 - 22:00
Lidköpings BK
 
18:30
Vårgårda BS
 
18:30
Herrljunga BK
 
09:45 - 13:00
Ulricehamns BK
 
13:30 - 17:30
Skövde BA
 
17:00
BK Ruter
 
18:00 - 22:30
Skara BS
 
18:30 - 22:00
Falköpings BS
 
18:30 - 22:00
Svenljunga BK
 
09:15 - 13:00
Borås BA
 
10:30
Västergötlands BF
 
15:00 - 18:30
Lidköpings BK
 
13:00 - 17:30
Skara BS
 
13:30 - 17:30
Skövde BA
 
18:00 - 22:00
Ulricehamns BK
 
18:00 - 21:30
Lidköpings BK
 
18:30 - 22:00
Skövde BA
 
18:30 - 22:00
Tidaholms BK
 
5
30
31
1
2
3
4
5
14:00 - 18:00
Hjo BS
 
18:15 - 21:30
Mariestads BS
 
18:30 - 22:00
Levene BK
 
18:30 - 22:00
Skövde BA
 
18:30 - 22:00
Hids BK
 
18:30 - 22:00
Alingsås BS
 
18:30 - 22:00
Borås BA
 
13:00 - 17:30
Skara BS
 
13:30 - 17:30
Skövde BA
 
18:00 - 22:00
Ulricehamns BK
 
18:00 - 21:30
Lidköpings BK
 
18:30 - 22:00
Hjo BS
 
18:30 - 22:00
Tidaholms BK
 
18:30 - 22:00
Skövde BA