Jump to navigation
User menu
Logga in
Kontakt
SBF Search site
Fritextsökning
Medlemsnummer eller namn
Klubb eller distrikt
Sök
Svenska Bridgeförbundet
Stockholms BF
Hem
Om oss
Nyheter
Tävling
Klubbar
Junior
UTBILDNING
TÄVLING
Resultat
Lagtävling
Kalender
Spelprogram
Distriktsmästerskap
Allsvenskan
Tävling
Primära flikar
Månad
Vecka
(aktiv flik)
Dag
År
Öppna gamla Spader-kalendern
Vecka 42, oktober 2022
« Föregående
Nästa »
Endast distrikt
- Alla -
Ja
Silver/Guld
- Alla -
Silver/Guld
Tävling
Simultan
- Alla -
Simultan
Handikapp
- Alla -
Handikapp
Ej handikapp
Ej tävling
- Alla -
Ej tävling
Par/Lag/Ind:
- Alla -
Par
Lag
Individuellt
Filtrera
Tid
mån
17
tis
18
ons
19
tors
20
fre
21
lör
22
sön
23
Hela dagen
«
13 okt-13 apr kl 18:30-18:30
Botkyrka BS
Lagtävling LAG1
»
17 okt
Djursholms GKBK
Måndag
19 okt
Djursholms GKBK
Onsdag
09
09:00 - 12:00
Nynäshamns BK
Runstenen Par
10
10:00 - 15:00
Alvik BC
partävling
11
11:30 - 16:00
Norrorts Bridge
onsdag, Max Ruter 8 med tema
11:00 - 15:00
Norrorts Bridge
Vta GK 67, Dagbridge (11:00), Handikapptävling
11:00 - 15:00
BK S:t Erik
Fredagsgodis
12
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
Måndagsbridgen
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
Barometer grupp A
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
Barometer grupp B
12:00 - 16:00
Åkersberga BS
Lukas. Individuell
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
Onsdagsbridgen
12:00 - 16:00
Åkersberga BS
Sibylla
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
Fredagsbarometer
12:30 - 16:00
Norrorts Bridge
fredag, dagtävling kl 12.30
12:00 - 15:00
BK S:t Erik
Lördagsbarometer
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
Söndagsbarometer
13
13:00
Sollentuna Bridge
Måndag
13:00 - 16:45
BK S:t Erik
Dagligan slutspel
13:00
Sollentuna Bridge
Onsdag med och utan Hcp
13:00 - 17:00
BK Alert
Dagbridge Hcp
13:00 - 17:00
Djursholms BK
Partävling
13:00 - 16:45
BK S:t Erik
Dagligan slutspel
17
17:30 - 21:00
BK Alert
Kvällsbridge
17:00
Sthlms-Polisens BS
Simultan
17:30
IK Makkabi
Onsdagsbridgen HCP
18
18:00 - 22:00
Lidingö BK
Barometer 1-kvälls höstsilver
18:00 - 22:00
Marinens BK
Enkvällstävling par DVÖ Höstsilver
18:30 - 22:15
BK S:t Erik
Ligan slutspel
18:30 - 22:15
BK S:t Erik
Ligan slutspel
18:30
Skälby-Barkarby
Partävling
18:30 - 22:15
BK S:t Erik
Ligan slutspel
18:00
Saltsjöbadens BS
Partävling 5
18:30 - 22:15
BK S:t Erik
Ligan slutspel
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
torsdag, partävling Sibylla
18:30
Nynäshamns BK
oktober silver par
18:30
Hässelby BK
Partävling
18:30
Botkyrka BS
Partävlning