Primära flikar

  mån tis ons tors fre lör sön
22
31
1
2
3
4
5
6
 
«
4 maj-15 juni Skånes BF BBO Skåneserien Open III, startar den 4 maj
»
1 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
2 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
3 juni Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
 
 
 
14:30 - 17:30
BK Fenix
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
2 juni Bjärreds BK BBOSkåne35Plus
 
10:00
BK Sekvens, S-torp
 
14:00
Kullabygdens BK
 
18:30
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 21:30
Ängelholms BS
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
23
7
8
9
10
11
12
13
«
4 maj-15 juni Skånes BF BBO Skåneserien Open III, startar den 4 maj
»
 
8 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
9 juni Bjärreds BK BBO Skåne 35Plus
 
10 juni Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
 
 
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 16:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:00 - 22:00
Båstad BK
 
18:30
Kullabygdens BK
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
18:30
Ystads BS
 
17:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
9 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
10:00 - 12:30
BK Sekvens, S-torp
 
14:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
18:30
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
24
14
15
16
17
18
19
20
«
4 maj-15 juni Skånes BF BBO Skåneserien Open III, startar den 4 maj
 
16 juni Bjärreds BK BBO Skåne 35Plus
 
17 juni Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
 
 
 
 
15 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
16 juni Lunds BK BBO Skåne Malmö
 
13:00 - 16:00
Malmö BK
 
14:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
18:30
Höllvikens BK
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30
Kullabygdens BK
 
18:30
Ystads BS
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 21:30
Ängelholms BS
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
25
21
22
23
24
25
26
27
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30
Kullabygdens BK
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
18:30
Ystads BS
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
14:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
 
 
 
 
26
28
29
30
1
2
3
4
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:30
Ängelholms BS
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30
Kullabygdens BK
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
18:30
Ystads BS
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK