Primära flikar

November 2021

  mån tis ons tors fre lör sön
44
1
2
3
4
5
6
7
1 nov Lunds BK BBO Skåne Bjärreds BK
 
12:30 - 17:00
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:30 - 17:00
Ljunghusens BK
 
17:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Ängelholms BS
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Höörs BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30 - 20:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
 
18:30
BK ESS-löv
Par
 
20:15 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
3 nov Lunds BK BBO Skåne Malmö BK
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
17:45 - 22:35
Löddeköpinge BS
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
18:30 - 22:15
Klippans BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
 
7 nov-30 juni Skånes BF Skåneserien 2021-2022, info/anmälan
»
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Båstad BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:30
Degeberga BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30
Osby BK
 
18:30
Södra Sandby BK
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
13:30
Osby BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Ystads BS
 
18:00 - 21:15
Hässleholms BK
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Ellstorps BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
BK Zonen
 
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 17:00
Malmö BK
 
13:00
Kullabygdens BK
 
45
8
9
10
11
12
13
14
«
7 nov-30 juni Skånes BF Skåneserien 2021-2022, info/anmälan
»
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Båstad BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
Degeberga BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 20:00
Malmö BK
 
18:30
Osby BK
 
18:30
Södra Sandby BK
 
20:30 - 22:00
Malmö BK
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
12:00 - 16:00
Båstad BK
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
13:30
Osby BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Ystads BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Ellstorps BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:00
Lunds BK
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00 - 16:00
Båstad BK
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
17:45 - 22:35
Löddeköpinge BS
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
Klippans BK
 
18:30 - 22:15
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 20:20
Ystads BS
 
20:30 - 22:20
Ystads BS
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
 
12:00 - 17:00
BK Fenix
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
12:30 - 17:00
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:30 - 17:00
Ljunghusens BK
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Höörs BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
18:30 - 20:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
 
18:30
BK ESS-löv
 
20:15 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
46
15
16
17
18
19
20
21
«
7 nov-30 juni Skånes BF Skåneserien 2021-2022, info/anmälan
»
15 nov Lunds BK BBO Skåne Lund
 
12:30 - 17:00
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:30 - 17:00
Ljunghusens BK
 
17:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Höörs BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30
BK ESS-löv
 
18:30
Ängelholms BS
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
13:30
Osby BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Ystads BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:00
Ellstorps BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00 - 16:00
Båstad BK
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
17:45 - 22:35
Löddeköpinge BS
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
Klippans BK
 
18:30 - 22:15
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
19 nov Malmö BK Fredagsmys
 
 
10:00 - 16:00
BK Bridgehuset
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Båstad BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Degeberga BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30
Södra Sandby BK
 
18:30
Osby BK
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
47
22
23
24
25
26
27
28
«
7 nov-30 juni Skånes BF Skåneserien 2021-2022, info/anmälan
»
22 nov Lunds BK BBO Skåne Bjärred
 
12:30 - 17:00
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:30 - 17:00
Ljunghusens BK
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:40
Lunds BK
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Höörs BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30
Ängelholms BS
 
18:30
BK ESS-löv
Par
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
12:00 - 16:00
Båstad BK
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
13:30
Osby BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Ystads BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:40
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Ellstorps BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00 - 16:00
Båstad BK
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
17:45 - 22:35
Löddeköpinge BS
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
Klippans BK
 
18:30 - 22:15
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
18:30 - 20:20
BK Fenix
 
20:30 - 22:20
BK Fenix
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
12:00 - 15:00
BK Sekvens, S-torp
 
 
 
10:00 - 18:50
BK Bridgehuset
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Båstad BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 20:00
Malmö BK
 
18:30
Osby BK
 
18:30
Södra Sandby BK
 
20:30 - 22:00
Malmö BK
 
48
29
30
1
2
3
4
5
«
7 nov-30 juni Skånes BF Skåneserien 2021-2022, info/anmälan
»
 
 
 
 
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Båstad BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30
Osby BK
 
18:30
Södra Sandby BK
 
30 nov Höllvikens BK OBS: JULFEST, föranmälan
 
12:00 - 16:00
Svedala BK
 
12:30 - 17:00
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:30 - 17:00
Ljunghusens BK
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Höörs BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30
Ängelholms BS
 
18:30
BK ESS-löv
Par