Primära flikar

September 2021

  mån tis ons tors fre lör sön
35
30
31
1
2
3
4
5
 
 
1 sep Lunds BK BBO Skåne Malmö BK
 
2 sep Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 17:00
Malmö BK
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Ellstorps BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Höllvikens BK
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
2 sep Höllvikens BK Torsdagsbridge
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00 - 16:00
Båstad BK
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00
Kullabygdens BK
 
18:15 - 22:00
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Klippans BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
 
18:30
Kristianstads BK
 
18:45
Bjärreds BK
 
19:30
Höllvikens BK
 
36
6
7
8
9
10
11
12
6 sep Lunds BK BBO Skane Lund
 
7 sep Lunds BK BBO Skane Malmo BK
 
8 sep Bjärreds BK BBO Skåne 35Plus
 
9 sep Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
13:00 - 15:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
6 sep Södra Sandby BK Partävling
 
7 sep SPF Havsvinden i Åhus Bridgespel
 
8 sep Lunds BK BBO Skåne Malmo BK
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00
Kullabygdens BK
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:00
Lomma BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Klippans BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
 
18:30
Kristianstads BK
 
18:45
Bjärreds BK
 
19:00 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:15 - 21:00
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:30
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 20:00
Malmö BK
 
18:30
Kullabygdens BK
 
18:30
Osby BK
 
20:30 - 22:00
Malmö BK
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:15
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30 - 20:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 20:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30
BK ESS-löv
Par
 
18:30
Hököpinge BK
 
18:30
Höörs BK
 
20:15 - 21:45
BK Tre Sang, Helsingborg
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
13:00
Kristianstads BK
 
13:30 - 17:00
Osby BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Ellstorps BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ljunghusens BK
 
37
13
14
15
16
17
18
19
13 sep Lunds BK BBO Skåne Lund
 
14 sep Lunds BK BBO Skåne Malmö BK
 
15 sep Lunds BK BBO Skåne Malmö BK
 
16 sep Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
 
18:15 - 21:00
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 20:00
Malmö BK
 
18:30
Södra Sandby BK
 
18:30
Kullabygdens BK
 
18:30
Osby BK
 
18:30
Kristianstads BK
 
18:30
Kristianstads BK
 
19:20 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
20:30 - 22:00
Malmö BK
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
12:00 - 16:00
Båstad BK
 
13:00 - 17:00
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
13:30 - 17:00
Osby BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00
Ystads BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Ellstorps BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ljunghusens BK
 
18:30
Höllvikens BK
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:15 - 16:00
Båstad BK
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00
Kullabygdens BK
 
17:45 - 22:35
Löddeköpinge BS
 
18:00 - 22:00
Klippans BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:00
Lomma BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30
Kristianstads BK
 
18:45
Bjärreds BK
 
14 sep Svedala BK Seniorbridge, Aggarpshallen
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
17:45 - 21:30
Armeria-Bridgen
 
17:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
Höörs BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
18:30 - 20:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30
BK ESS-löv
 
18:30
Hököpinge BK
 
18:30
Kristianstads BK
 
20:15 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
38
20
21
22
23
24
25
26
20 sep Lunds BK BBO Skåne Lund
 
21 sep Lunds BK BBO Skåne Malmö BK
 
22 sep Bjärreds BK BBO Skåne 35Plus Tre Sang
 
23 sep Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
09:00 - 19:30
Ystads BS
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
 
18:15 - 21:00
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30
Kullabygdens BK
 
18:30
Osby BK
 
18:30
Södra Sandby BK
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:00
SPF Havsvinden i Åhus
 
17:45 - 21:30
Armeria-Bridgen
 
17:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:20
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
Höörs BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
 
18:30
Hököpinge BK
 
18:30
Kristianstads BK
 
22 sep Lunds BK BBO Skåne Malmö BK
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00 - 13:05
Romeleåsens BK
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00
Kullabygdens BK
 
17:45 - 22:35
Löddeköpinge BS
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:00
Lomma BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Klippans BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
 
18:30
Kristianstads BK
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
13:30 - 17:00
Osby BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Ystads BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Ellstorps BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ljunghusens BK
 
18:30
Höllvikens BK
 
18:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
19:00 - 22:00
Malmö BK
 
39
27
28
29
30
1
2
3
27 sep Lunds BK BBO Skåne Lund
 
28 sep Lunds BK BBO Skåne Malmö BK
 
29 sep Lunds BK BBO Skåne Malmö BK
 
30 sep Lunds BK BBO Skåne Bridgehuset
 
 
 
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
 
18:15 - 21:00
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Osby BK
 
18:30 - 20:00
Malmö BK
 
18:30
Kullabygdens BK
 
18:30
Kristianstads BK
 
18:30
Södra Sandby BK
 
20:30 - 22:00
Malmö BK
 
28 sep SPF Havsvinden i Åhus Bridgespel
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
12:00 - 16:00
Båstad BK
 
13:00 - 17:00
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
13:30 - 17:00
Osby BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:40
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Ellstorps BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Höllvikens BK
 
18:30 - 21:00
Ljunghusens BK
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00 - 16:00
Båstad BK
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00
Kullabygdens BK
 
17:45 - 22:35
Löddeköpinge BS
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
18:00 - 22:00
Ystads BS
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:15
Lomma BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Hästveda BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Klippans BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
 
18:30
Bjärreds BK
 
18:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
17:30 - 22:00
BK Fenix
 
17:45 - 21:30
Armeria-Bridgen
 
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:40
Lunds BK
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:15
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
Höörs BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:30
BK ESS-löv
Par
 
18:30
Hököpinge BK