Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2021-03-02  kl 12:20

2020-06-25  Lagtävling

HEM   |  Mina sidor (47019)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
1 Daniel Gustavsson Falköpings BS - 21 - 21
Johnny Ivarsson Borås BA - 11 - 11
Sten Johansson Borås BA - 21 - 21
Hugo Jörgensen Borås BA - 11 - 11
Thomas Samuelsson Borås BA - 21 - 21
2 Andreas Abragi BK S:t Erik - 9 - 9
Markus Bertheau BK S:t Erik - 2 - 2
Teo Bodin BK S:t Erik - 9 - 9
Sanna Clementsson Lunds BK - 11 - 11
Ida Grönkvist Norrorts Bridge - 7 - 7
Simon Hult BK S:t Erik - 4 - 4
Castor Mann Borlänge BK - 4 - 4
Lars Nilsson BK S:t Erik - 2 - 2
Mikael Rimstedt Harplinge BK - 4 - 4
Ola Rimstedt Harplinge BK - 7 - 7
Adam Stokka BK S:t Erik - 2 - 2
Johan Säfsten Uppsalabridgen - 9 - 9
Yvonne Wiseman BK S:t Erik - 11 - 11
3 Per Clarin BK S:t Erik - 20 - 20
Torbjörn Gustavsson BK S:t Erik - 18 - 18
Louise Hallqvist BK S:t Erik - 20 - 20
Joakim Nordlindh BK Alert - 2 - 2
Peder Olrog BK S:t Erik - 20 - 20
4 Jörgen Andersson BK Tre Sang, Helsingborg - 14 - 14
Viktor Andréasson Hässleholms BK - 14 - 14
Martin Johnsson BK Tre Sang, Helsingborg - 14 - 14
Christian Leo Hässleholms BK - 14 - 14
5 Peter Backlund BK S:t Erik - 14 - 14
Börje Dahlberg BK Lyx - 14 - 14
Eva-Liss Göthe Ystads BS - 14 - 14
Hans Göthe Ystads BS - 14 - 14
6 Christer Eriksson Uppsalabridgen - 9 - 9
Sten-Sture Gilleström Uppsalabridgen - 14 - 14
Kjell Hedman Uppsalabridgen - 14 - 14
Thomas Ivarsson Uppsalabridgen - 2 - 2
Hans Kvick Uppsalabridgen - 6 - 6
Harry Schüssler Uppsalabridgen - 13 - 13
7 Tage Bengtsson Borås BA - 13 - 13
Bo Roos Ulricehamns BK - 13 - 13
Björn Sörling Ulricehamns BK - 13 - 13
Jan Unosson Borås BA - 13 - 13
8 Jon Eliasson Sölvesborgs BK - 11 - 11
Per Hansson Karlshamns BK - 13 - 13
Dan Johansson Karlshamns BK - 2 - 2
Carsten Kofoed Sölvesborgs BK - 13 - 13
Pia Olofsson Ryds BK - 13 - 13
9 Anders Ihalainen Lerums BK - 16 - 16
Bengt Johansson Askims BK - 16 - 16
Adam Kovasznay Askims BK - 16 - 16
Anders Våge Askims BK - 16 - 16
10 Ann-Christine Brask BK S:t Erik - 11 - 11
Thomas Falk BK S:t Erik - 11 - 11
Fredrik Norling IK Makkabi - 11 - 11
Hans Thormar IK Makkabi - 11 - 11
11 Kent Bodén Norrorts Bridge - 9 - 9
Bo Nordin Norrorts Bridge - 9 - 9
Cristina Ringström Norrorts Bridge - 9 - 9
Jörgen Ström Sollentuna Bridge - 9 - 9
12 Tobias Bende BK Everfresh - 7 - 7
Linnea Edlund Uppsalabridgen - 4 - 4
Lars Jansson BK Everfresh - 4 - 4
Carl-Henrik Nauclér BK S:t Erik - 2 - 2
Linda Sandberg Skövde BA - 4 - 4
Erik Sjöstrand Skövde BA - 4 - 4
Ryszard Sliwinski Uppsalabridgen - 2 - 2
Sara Wrige Askims BK - 4 - 4
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.