Primära flikar

November 2021

  mån tis ons tors fre lör sön
44
1
2
3
4
5
6
7
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
14:00 - 17:45
Åkers BK
 
18:25 - 22:00
Smedstadens BK
 
18:30 - 22:15
ABB BK
 
18:30 - 22:00
Sala BS
 
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
18:00 - 21:30
Köpings BS
 
18:30 - 22:00
Strängnäs BK Gripen
 
09:30 - 13:30
Strängnäs BK Gripen
 
18:30 - 22:00
Hallstahammars BK
 
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
18:00 - 21:30
Arboga BK
 
13:00 - 17:00
BK Örjan
 
09:00 - 16:30
Sala BS
 
 
45
8
9
10
11
12
13
14
10:00
Folkare BK
 
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
14:00 - 17:45
Åkers BK
 
18:25 - 22:00
Smedstadens BK
 
18:30 - 22:15
ABB BK
 
18:30 - 22:00
Sala BS
 
9 nov-23 jan kl 10:55-22:00 Mälardalens BF Allsvenska Div 4 2021-2022
»
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
18:00 - 21:30
Köpings BS
 
18:30 - 22:00
Strängnäs BK Gripen
 
09:30 - 13:30
Strängnäs BK Gripen
 
18:30 - 22:00
Hallstahammars BK
 
18:30
Folkare BK
 
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
18:00 - 21:30
Arboga BK
 
18:30 - 22:15
ABB BK
 
13:00 - 17:00
BK Örjan
 
10:00 - 17:45
ABB BK
 
13:00 - 16:00
Strängnäs BK Gripen
 
46
15
16
17
18
19
20
21
«
9 nov-23 jan kl 10:55-22:00 Mälardalens BF Allsvenska Div 4 2021-2022
»
10:00
Folkare BK
 
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
18:25 - 22:00
Smedstadens BK
 
18:30 - 22:15
ABB BK
 
18:30 - 22:00
Sala BS
 
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
18:00 - 21:30
Köpings BS
 
18:30 - 22:00
Strängnäs BK Gripen
 
09:30 - 13:30
Strängnäs BK Gripen
 
18:30 - 22:15
ABB BK
 
18:30 - 22:00
Hallstahammars BK
 
18:30
Folkare BK
 
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
18:00 - 21:30
Arboga BK
 
18:25 - 22:00
Smedstadens BK
 
18:30 - 22:15
ABB BK
 
13:00 - 17:00
BK Örjan
 
 
21 nov Mälardalens BF Silvertävling med hcp beräkning
 
12:30 - 16:00
Strängnäs BK Gripen
 
47
22
23
24
25
26
27
28
«
9 nov-23 jan kl 10:55-22:00 Mälardalens BF Allsvenska Div 4 2021-2022
»
10:00
Folkare BK
 
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
18:25 - 22:00
Smedstadens BK
 
18:30 - 22:15
ABB BK
 
18:30 - 22:00
Sala BS
 
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
18:00 - 21:30
Köpings BS
 
18:30 - 22:00
Strängnäs BK Gripen
 
09:30 - 13:30
Strängnäs BK Gripen
 
09:30 - 12:00
VBS Aros
 
18:30 - 22:00
Hallstahammars BK
 
18:30
Folkare BK
 
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
18:00 - 21:30
Arboga BK
 
18:25 - 22:00
Smedstadens BK
 
18:30 - 22:15
ABB BK
 
13:00 - 17:00
BK Örjan
 
09:00 - 16:00
Sala BS
 
12:30 - 16:00
Strängnäs BK Gripen
 
48
29
30
1
2
3
4
5
«
9 nov-23 jan kl 10:55-22:00 Mälardalens BF Allsvenska Div 4 2021-2022
»
 
 
 
 
 
10:00
Folkare BK
 
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
13:30 - 17:00
Åkers BK
 
18:25 - 22:00
Smedstadens BK
 
18:30 - 22:15
ABB BK
 
18:30 - 22:00
Sala BS
 
13:00 - 17:00
VBS Aros
 
18:00 - 21:30
Köpings BS
 
18:30 - 22:00
Strängnäs BK Gripen