Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2021-03-02  kl 12:20

2020-11-15  Svenska Cupen 2020

HEM   |  Mina sidor (7466)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
0 Barbro Forsmark Skellefteå BK 1 - - 15
1 PG Eliasson Storsjöbygdens BK 17 - - 255
Gunnar Elmroth Storsjöbygdens BK 20 - - 300
Thomas Karlsson Storsjöbygdens BK 21 - - 315
Alexander Sandin Storsjöbygdens BK 21 - - 315
Bo Sundell Storsjöbygdens BK 11 - - 165
Morgan Svensson Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Leif Trapp Storsjöbygdens BK 13 - - 195
2 Krister Ahlesved Uppsalabridgen 17 - - 255
Per-Arne Karlsson Uppsalabridgen 2 - - 30
Per-Erik Malmström Uppsalabridgen 14 - - 210
Jonas Petersson Uppsalabridgen 3 - - 45
Johan Säfsten Uppsalabridgen 18 - - 270
Niklas Warne Uppsalabridgen 18 - - 270
3 Catharina Ahlesved Örebridgen 7 - - 105
Björn Andersson Örebridgen 8 - - 120
Jan Andersson BK S:t Erik 11 - - 165
Tommy Andersson Uppsalabridgen 6 - - 90
Thomas Brehmer Örebridgen 11 - - 165
Ida Grönkvist Norrorts Bridge 3 - - 45
Johan Grönkvist Örebridgen 11 - - 165
Maria Grönkvist Örebridgen 11 - - 165
Mikael Grönkvist Norrorts Bridge 7 - - 105
Mikael Lindblom BK S:t Erik 11 - - 165
Jan Selberg Norrorts Bridge 12 - - 180
Olle Wademark Norrorts Bridge 14 - - 210
5 Gunnar Andersson BK Alert 8 - - 120
Björn Davidsson Sällskapet, Ronneby 7 - - 105
Henry Franzén BK Björken 9 - - 135
Tommy Gunnarsson Arvika BS 7 - - 105
Mårten Gustawsson BK S:t Erik 8 - - 120
Marie Johansson Sällskapet, Ronneby 7 - - 105
Jörgen Neldemo BK Albrekts 9 - - 135
Jan Nilsson BK Falkenberg 8 - - 120
Bengt-Göran Olofsson BK Björken 9 - - 135
Torgild Olsson BK Falkenberg 7 - - 105
Johnny Petersson Sällskapet, Ronneby 7 - - 105
Anders Sjöstedt BK Björken 9 - - 135
Daniel Svensson BK Albrekts 5 - - 75
Henrik Sällberg Sällskapet, Ronneby 7 - - 105
Henrik Wegnelius BK Alert 8 - - 120
Mattias Weiler BK S:t Erik 8 - - 120
Hans Åkerman BK Björken 9 - - 135
9 Stellan Andersson BK Falkenberg 5 - - 75
Åsa Andersson ABB BK 1 - - 15
Tomas Andgren BK Lyx 6 - - 90
Klas Bellander Malmö BK 5 - - 75
Olof Bergström Filbyter Bridge 7 - - 105
Göte Berntsson BK Lyx 4 - - 60
Anders Brunzell BK Centrum 1 - - 15
Per Börgesson ABB BK 7 - - 105
Tomas Börgesson ABB BK 6 - - 90
Anders Erikson BK Centrum 5 - - 75
Daniel Eriksson Gävle BK 7 - - 105
Sune Fager Gävle BK 7 - - 105
Kenneth Hellström BK Falkenberg 5 - - 75
Kent Johansson BK Lyx 4 - - 60
Pasi Kallio Örebridgen 7 - - 105
Peter Krug Harplinge BK 5 - - 75
Håkan Lindblom Filbyter Bridge 3 - - 45
Dan Nilsson Malmö BK 4 - - 60
Lars-Erik Nilsson Ystads BS 7 - - 105
Leif-Åke Nilsson Ystads BS 1 - - 15
Anders Norin Harplinge BK 5 - - 75
Jan-Åke Ohlsson Ystads BS 5 - - 75
Ronny Ovesson Ejnell BK Centrum 5 - - 75
Anders Palmgren BK S:t Erik 7 - - 105
Rune Pettersson Gävle BK 7 - - 105
Ylva Pyykkö BK Centrum 4 - - 60
Rolf Scherdin Gävle BK 7 - - 105
Göran Selldén BK Centrum 1 - - 15
Mats Sjöberg Filbyter Bridge 7 - - 105
Per Sjöberg BK Lyx 7 - - 105
Håkan Strääf Filbyter Bridge 7 - - 105
Östen Svantesson Malmö BK 6 - - 90
Micael Svensson Örebridgen 7 - - 105
Jan-Erik Thomasson Filbyter Bridge 4 - - 60
Kenneth Wallin Örebridgen 7 - - 105
Mikael Westerlund BK Lyx 7 - - 105
Claes Åhgren ABB BK 7 - - 105
Jan-Erik Åsmo BK Centrum 4 - - 60
Peter Ärlegård Örebridgen 7 - - 105
17 Björn Alenfalk Uppsalabridgen 4 - - 60
Bengt Andersson LudvikaBygdens BK 3 - - 45
Elving Andersson Norrköpingsbridgen 4 - - 60
Mattias Andersson BK S:t Erik 3 - - 45
Leif Andréasson Hunnebostrand-Kungshamns BK 4 - - 60
Johan B. Lisra Malungs BK 3 - - 45
Magnus Barkskog LudvikaBygdens BK 3 - - 45
Mathias Bedrot Växjöbridgen 3 - - 45
Tobias Bende BK Everfresh 4 - - 60
Petter Bengtsson Luleå BK 3 - - 45
Anders Berkmo BK Zonen 4 - - 60
Ulf Bogren Hässleholms BK 3 - - 45
Anders Dellien Tjörns BK 3 - - 45
Mikael Edenklint Hässleholms BK 3 - - 45
Anders Enström Luleå BK 3 - - 45
Christer Eriksson Uppsalabridgen 5 - - 75
Karin Erlandsson Nora BK 3 - - 45
Leif Erlandsson Nora BK 3 - - 45
Urban Finnsson BK Björken 3 - - 45
Peter Forsberg ABB BK 3 - - 45
Rolf Forsberg ABB BK 3 - - 45
Göran Forss Norrköpingsbridgen 3 - - 45
Patrik Fridholm Malungs BK 1 - - 15
Tomas Gustavsson Växjöbridgen 3 - - 45
Markus Hedström Åmåls BS 3 - - 45
Thomas Ivarsson Uppsalabridgen 4 - - 60
Lars Jansson BK Everfresh 4 - - 60
Per Jansson BK Lyx 4 - - 60
Tommy Jeppsson Höörs BK 3 - - 45
Michael Karlin Åmåls BS 4 - - 60
Håkan Karlsson BK Zonen 4 - - 60
Sofia Karlsson BK Zonen 4 - - 60
Lars Kennethsson BK Lyx 4 - - 60
Arne Klasén Norrköpingsbridgen 4 - - 60
Hans Kvick Uppsalabridgen 4 - - 60
Michael Lemborn BK Falkenberg 4 - - 60
Suzanne Lemborn BK Falkenberg 4 - - 60
Håkan Lindbäck ABB BK 3 - - 45
Anders Ljungblad BK Everfresh 4 - - 60
Lars Lundqvist Valdemarsviks BK 3 - - 45
Lena Lundqvist Valdemarsviks BK 3 - - 45
Per Malmström IFK Norrköping 1 - - 15
Bengt Nilsson ABB BK 3 - - 45
Mattias Norling Filbyter Bridge 1 - - 15
Peter Nuoristo BK Everfresh 4 - - 60
Roger Nyman Hunnebostrand-Kungshamns BK 3 - - 45
Stefan Olausson Borlänge BK 3 - - 45
Rickard Olin BK Zonen 4 - - 60
Rikard Olofsson BK S:t Erik 3 - - 45
Mikael Olsson Hunnebostrand-Kungshamns BK 3 - - 45
Torbjörn Olsson Åmåls BS 4 - - 60
Harriet Philipson Norrköpingsbridgen 4 - - 60
Jesper Rundin Borlänge BK 3 - - 45
Roger Rundkvist Ryds BK 3 - - 45
Åke Rustad Malungs BK 2 - - 30
Daniel Salomonsson Hunnebostrand-Kungshamns BK 4 - - 60
Nils-Ragnar Sandberg Växjöbridgen 2 - - 30
Torbjörn Sandbäck Malungs BK 3 - - 45
Per Schullström Åmåls BS 4 - - 60
Bo Sivelind LudvikaBygdens BK 2 - - 30
Margot Sivelind LudvikaBygdens BK 3 - - 45
Örjan Sjöberg Åmåls BS 1 - - 15
Dennis Strömstedt Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Agneta Svahn Växjöbridgen 4 - - 60
Tommy Svensson Hunnebostrand-Kungshamns BK 3 - - 45
Pierre Thunström Luleå BK 3 - - 45
Leif Thuresson Växjöbridgen 1 - - 15
Pär Unander Malungs BK 3 - - 45
Björn Wenneberg BK Alert 3 - - 45
Bosse Wisth Norrköpingsbridgen 4 - - 60
Stefan Wisth Norrköpingsbridgen 4 - - 60
Marie Åfors Norrköpingsbridgen 3 - - 45
Kenneth Österberg Hässleholms BK 3 - - 45
Tommy Övermark Norrköpingsbridgen 3 - - 45
33 Andreas Abragi BK S:t Erik 4 - - 60
Christina Ahl Gävle BK 3 - - 45
Mikael Alexandersson BK Opalen 3 - - 45
Peter Alm Kalmarsunds BK 3 - - 45
Dan Andersson Munka Ljungby BS 4 - - 60
Ingemar Andersson Sölvesborgs BK 2 - - 30
Lars Andersson Norrorts Bridge 3 - - 45
Leif Andersson Genarps BK 3 - - 45
Mikael Andersson BK S:t Erik 1 - - 15
Anders Aronsson BK Allians, Halmstad 2 - - 30
Eric Arvidsson LudvikaBygdens BK 3 - - 45
Sara Asplund Sivelind LudvikaBygdens BK 3 - - 45
Karl Asplund LudvikaBygdens BK 1 - - 15
Mats Axdorph BK S:t Erik 3 - - 45
Karl-Erik Backelin Arvika BS 3 - - 45
Ulf Backman Laholms BK 4 - - 60
Leif Beckman Onsdagsklubben 3 - - 45
Christer Bengtsson Genarps BK 3 - - 45
Bengt Berg BK S:t Erik 1 - - 15
Krister Berg Örebridgen 2 - - 30
Tommy Bergdahl Norrorts Bridge 4 - - 60
Lars-Göran Bertilsson Nyköpings BS 4 - - 60
Carl Björk BK Allians, Halmstad 3 - - 45
Anna Björling Filbyter Bridge 2 - - 30
Sune Björling Filbyter Bridge 2 - - 30
Bertil Blomqvist Örebridgen 2 - - 30
Robert Bohman Norsjö BK 4 - - 60
Eva Brantingson Väddö BK 3 - - 45
Jens Brodin Gävle BK 3 - - 45
Mats Bud Sundsvallsbridgen 2 - - 30
Dan Bylund Uppsalabridgen 2 - - 30
Lennart Bylund Sundsvallsbridgen 2 - - 30
Divert Carlsson Ulricehamns BK 1 - - 15
Peter Carlsson BK S:t Erik 2 - - 30
Imran Chawala BK S:t Erik 2 - - 30
Gunnar Christoffersson Höörs BK 3 - - 45
Laura Covill BK S:t Erik 1 - - 15
Per Dahlman Arvika BS 3 - - 45
Björn Dellenmark Älmhults BK 2 - - 30
Bengt-Erik Efraimsson BK S:t Erik 2 - - 30
Göran Eklund Filbyter Bridge 1 - - 15
Magnus Ekman Filbyter Bridge 2 - - 30
Jon Eliasson Sölvesborgs BK 3 - - 45
Jonas Engström LudvikaBygdens BK 3 - - 45
Bo Erikson BK Centrum 1 - - 15
Johan Erlandsson Värnamo BK 3 - - 45
Sven-Olov Flodqvist Ystads BS 2 - - 30
Björn Forsberg Örebridgen 4 - - 60
Sören Franzén Ulricehamns BK 3 - - 45
Christer Fridell Nyköpings BS 1 - - 15
Petter Fryklund Filbyter Bridge 1 - - 15
Lars Frändberg Mariestads BS 4 - - 60
Dan Granberg Uppsalabridgen 3 - - 45
Daniel Gullberg BK Björken 3 - - 45
Erik Gulliksson Gävle BK 3 - - 45
Billy Gustafsson Nyköpings BS 1 - - 15
Bo Gustavsson Kalmarsunds BK 3 - - 45
Svante Hallén BK Allians, Halmstad 3 - - 45
Carina Hallkvist Sydjämten 2 - - 30
Sven-Erik Hallkvist Sydjämten 2 - - 30
Erik Hansson Borlänge BK 1 - - 15
Christer Hedborg BK Allians, Halmstad 4 - - 60
Malin Helin Gävle BK 3 - - 45
Marcus Hjelte Uppsalabridgen 3 - - 45
Hans Johansson Tjörns BK 2 - - 30
Jöns Johansson Sydjämten 2 - - 30
Lars Johansson Filbyter Bridge 1 - - 15
Leif Johansson Ulricehamns BK 3 - - 45
Lena Johansson Ulricehamns BK 3 - - 45
Lennart Johansson Ljungskile BK 2 - - 30
Rolf Johansson Örebridgen 4 - - 60
Stig Johansson Ulricehamns BK 1 - - 15
Tommy Johansson Laholms BK 4 - - 60
Patrik Jönsson Älmhults BK 2 - - 30
Börje Karlsson Köpings BS 4 - - 60
Peter Karlsson BK Centrum 2 - - 30
Carsten Kofoed Sölvesborgs BK 3 - - 45
Gösta Krön Väddö BK 2 - - 30
Jan Lagerman Norrorts Bridge 1 - - 15
Sven Landervik BK Allians, Halmstad 4 - - 60
Bo Lantz Ulricehamns BK 3 - - 45
Jörgen Lantz Ulricehamns BK 3 - - 45
Lars-Göran Larsson BK Albrekts 3 - - 45
Bo Lind Nyköpings BS 1 - - 15
Leif Lindman Örebridgen 4 - - 60
Paul Lundin Nyköpings BS 3 - - 45
Hans Lövestig BK Opalen 1 - - 15
Castor Mann Borlänge BK 4 - - 60
Petter Melin Uppsalabridgen 3 - - 45
Anders Morath BK S:t Erik 2 - - 30
Christian Möller Nyköpings BS 4 - - 60
Jörgen Nielsen BK Lavec 3 - - 45
Håkan Nilsson Ljungskile BK 2 - - 30
Jim Nilsson Väddö BK 3 - - 45
Jan Norberg Väddö BK 3 - - 45
Fredrik Norling IK Makkabi 3 - - 45
Jerker Norlund Norsjö BK 4 - - 60
Bogdan Nowacki Växjöbridgen 2 - - 30
Christer Nyström Norsjö BK 4 - - 60
Björn Ohlsson Sölvesborgs BK 3 - - 45
Erling Ohlsson BK Albrekts 3 - - 45
Peter Olofsson Sölvesborgs BK 3 - - 45
Leif Olsson BK Lavec 3 - - 45
Agneta Oppenstam Ljungskile BK 2 - - 30
Christer Ottosson Mariestads BS 4 - - 60
Hans Persson BK S:t Erik 2 - - 30
Mats Pettersson BK Lavec 3 - - 45
David Probert ABB BK 1 - - 15
Matias Rohrberg BK S:t Erik 3 - - 45
Bo Roos Ulricehamns BK 3 - - 45
Leif Ruthström BK Björken 2 - - 30
Marie Rylander Sundsvallsbridgen 1 - - 15
Kent Rörqvist Arvika BS 3 - - 45
Birgitta Samuelsson Köpings BS 4 - - 60
Evert Samuelsson Älmhults BK 2 - - 30
Johan Singvall Kalmarsunds BK 3 - - 45
Per Sintorn BK Albrekts 3 - - 45
Daniel Sivelind LudvikaBygdens BK 2 - - 30
Carina Sjöblom Sundsvallsbridgen 4 - - 60
Mikael Skoog Arvika BS 3 - - 45
Bo Stenström Nyköpings BS 2 - - 30
Adam Stokka BK S:t Erik 3 - - 45
Helena Strömberg Uppsalabridgen 2 - - 30
Sara Strömberg Härnö BS 2 - - 30
Gerd Stylander Mariestads BS 4 - - 60
Göran Stylander Mariestads BS 4 - - 60
Bo Sundström Sydjämten 4 - - 60
Emma Sundström Sundsvallsbridgen 1 - - 15
Anette Svenningsson BK Opalen 3 - - 45
Kenneth Svensson BK Albrekts 3 - - 45
Ola Svensson Munka Ljungby BS 4 - - 60
Rune Svensson Köpings BS 4 - - 60
Björn Sörling Ulricehamns BK 3 - - 45
Thomas Therkelson Onsdagsklubben 1 - - 15
Hans Thormar IK Makkabi 3 - - 45
Sten-Åke Thunberg Onsdagsklubben 3 - - 45
Berndt-Åke Timan Nyköpings BS 1 - - 15
Anders Tjernvik Filbyter Bridge 1 - - 15
Kaj Toivosson Ulricehamns BK 1 - - 15
Andrzej Tracewski Nyköpings BS 1 - - 15
Jan Troberg Onsdagsklubben 1 - - 15
Tomas Wernersson Nyköpings BS 2 - - 30
Andreas Westman Sundsvallsbridgen 4 - - 60
Rolf Westman Uppsalabridgen 3 - - 45
Thomas Winther Sölvesborgs BK 2 - - 30
Yvonne Wiseman BK S:t Erik 2 - - 30
Mikael von Unge Väddö BK 1 - - 15
Anna Zack Efraimsson BK S:t Erik 1 - - 15
Bilal Zafar BK Opalen 3 - - 45
Pererik Åkerberg Köpings BS 4 - - 60
Peter Åkesson Kalmarsunds BK 3 - - 45
Mats Åsenlund Alnö BK 2 - - 30
Lars Örnberg BK Björken 4 - - 60
Johnny Östberg Gävle BK 2 - - 30
Emma Övelius Filbyter Bridge 1 - - 15
129 Ivan Abrahamsson Tjörns BK 3 - - 45
Pontus Adolfson Örebridgen 1 - - 15
Roger Ahlbom Bollnäs BK 3 - - 45
Elisabeth Ahlgren BK Ruter 2 - - 30
Jim Albertsson Uddevalla BF 1 - - 15
Kalle Aldeborg Uddevalla BF 2 - - 30
Greger Alfonsson Emmaboda BK 2 - - 30
Nils Almgren ABB BK 1 - - 15
Bo Alsenmyr Kumla BS 1 - - 15
Ann-Sophie Andersson Rimbo BK 2 - - 30
Arnold Andersson Åsa/Frillesås BK 3 - - 45
Berit Andersson Klippans BK 1 - - 15
Bo Andersson Kullabygdens BK 1 - - 15
Bror Andersson Vänersborgs BS 1 - - 15
Göran Andersson BK S:t Erik 1 - - 15
Jan Andersson BK Lyx 3 - - 45
Jan-Håkan Andersson BK Hudik 1 - - 15
Jonas Andersson Anderstorps BK 2 - - 30
Lars Andersson Skutskärs BK 1 - - 15
Liv Andersson Uddevalla BF 2 - - 30
Mats Andersson Kullabygdens BK 2 - - 30
Per Andersson BK Björken 3 - - 45
Per-Olof Andersson Katrineholms BA 1 - - 15
Pia Andersson Finnskoga BS 1 - - 15
Pär Andersson Smedstadens BK 1 - - 15
Rasmus Andersson Munka Ljungby BS 2 - - 30
Roger Andersson Onsdagsklubben 2 - - 30
Stefan Andersson BK S:t Erik 1 - - 15
Stefan Andersson ABB BK 1 - - 15
Stefan Andersson Bredaryds BK 2 - - 30
Stellan Andersson BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Sune Andersson Näsby IF:s BS 1 - - 15
Sven Andersson BK Sang, Oxelösund 1 - - 15
Therése Andersson Örebridgen 1 - - 15
Tommy Andersson Bjärnums BK 1 - - 15
Torgny Andersson Valdemarsviks BK 2 - - 30
Ulf Andersson Munka Ljungby BS 2 - - 30
Åke Andersson Uddevalla BF 2 - - 30
Pernilla Andreasson Bollnäs BK 1 - - 15
Viktor Andréasson Hässleholms BK 2 - - 30
Benny Appelqvist Sudrets BK 3 - - 45
Håkan Arebrink Partille/Mölnlycke BK 2 - - 30
Anders Argelius Kullabygdens BK 1 - - 15
Anders Arnesson Växjöbridgen 1 - - 15
Sture Arnesson Hagfors BK 1 - - 15
Sonny Arvidsson Borlänge BK 2 - - 30
Bertil Asplund BK Ruter 3 - - 45
Helena Axelsson Sölvesborgs BK 1 - - 15
Sören Axelsson Bredaryds BK 1 - - 15
Roger Axén Katrineholms BA 1 - - 15
Thomas Axenbratt Uddevalla BF 2 - - 30
Åsa Axne Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Miro Bakrac Falu BK 1 - - 15
Hans Barkman Kungsbacka BS 1 - - 15
Kerstin Becker Skövde BA 1 - - 15
Jan Becklén BK Lavec 1 - - 15
Lars Becklén Malmö BK 3 - - 45
Bengt Bengtsson Växjöbridgen 1 - - 15
Claes Bengtsson Ätrans BK 1 - - 15
Kenneth Bengtsson Ätrans BK 1 - - 15
Tage Bengtsson Borås BA 1 - - 15
Ronny Bengtzon Malmö BK 1 - - 15
Kjell Bergdahl Kullabygdens BK 1 - - 15
Jan Berglund BK Björken 1 - - 15
Åke Bergman Hjo BS 1 - - 15
Lisa Bergqvist Luleå BK 2 - - 30
Tomas Bergqvist BK Björken 2 - - 30
Enar Bergström Kungsbacka BS 1 - - 15
Mona Bergström Norrorts Bridge 2 - - 30
Tobias Bern Örebridgen 1 - - 15
Kjell Berndtsson BK Lyx 1 - - 15
Gunilla Berthagen BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Kathrine Bertheau BK S:t Erik 1 - - 15
Markus Bertheau BK S:t Erik 2 - - 30
Peter Bertheau Uppsalabridgen 1 - - 15
Johan Bjurström Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Maya Lo Björk Heed BK Albrekts 3 - - 45
Britt Björk BK Albrekts 1 - - 15
Anders Björkman BK S:t Erik 2 - - 30
Niclas Björkstrand Malungs BK 1 - - 15
Johnny Blid Filbyter Bridge 2 - - 30
Mats Blom Sölvesborgs BK 1 - - 15
Eva Blomberg BK S:t Erik 1 - - 15
Eva-Britt Blomkvist Skellefteå BK 1 - - 15
Lars-Göran Blomkvist Skellefteå BK 1 - - 15
Anders Blomqvist Uppsalabridgen 1 - - 15
Arne Blomqvist Anderstorps BK 2 - - 30
Mikael Blomqvist Filbyter Bridge 1 - - 15
Gert Bodén ABK Singelton, Askersund 1 - - 15
Lars Bodén Skellefteå BK 2 - - 30
Ingemar Borg Järnvägens BK 1 - - 15
Lars-Göran Borgquist BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Kenneth Borin BK S:t Erik 2 - - 30
Ragnar Botnen Norrorts Bridge 2 - - 30
Börje Brag Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Ola Brandborn BK S:t Erik 1 - - 15
Thomas Brandell Sigtuna BS 1 - - 15
Ann-Christine Brask BK S:t Erik 1 - - 15
Orvar Brattberg Uddevalla BF 1 - - 15
Ulf Braunstein Kungsbacka BS 1 - - 15
Per Bretz Växjöbridgen 4 - - 60
Gunnar Broberg Åsa/Frillesås BK 3 - - 45
Hans Brolin Borås BA 1 - - 15
Göran Broström BK Björken 2 - - 30
Andy Browning Uppsalabridgen 1 - - 15
Magnus Bruun Oskarshamns BK 1 - - 15
Georg Bryntze Karlskoga BK 2 - - 30
Kristoffer Brännström Luleå BK 1 - - 15
Stefan Budin Visby BS 3 - - 45
Tin Budin Visby BS 3 - - 45
Lars-Gunnar Byström Alvik BC 1 - - 15
Kerstin Bäck Sollefteå BK 1 - - 15
Robert Bäck BK Lyx 2 - - 30
Rolf Bäck Uddevalla BF 2 - - 30
Peter Bäckstrand BK Opalen 1 - - 15
Joachim Börgel Lindesbergs BS 2 - - 30
Ia Börling Uppsalabridgen 1 - - 15
Ann-Britt Carlén BK S:t Erik 1 - - 15
Magnus Carlén Uppsalabridgen 1 - - 15
Per Carlson BK S:t Erik 1 - - 15
Christian Carlsson Falköpings BS 3 - - 45
Daniel Carlsson Finnskoga BS 1 - - 15
Kjell Carlsson Bollnäs BK 1 - - 15
Michael Carlsson Oskarshamns BK 1 - - 15
Thomas Carlsson Åmåls BS 1 - - 15
Ulla-Britt Carlsson Hästveda BK 2 - - 30
Per Clarin BK S:t Erik 2 - - 30
Sanna Clementsson Lunds BK 1 - - 15
Krister Collberg Åkers BK 1 - - 15
Bengt Collryd Bredaryds BK 2 - - 30
Per-Ola Cullin Harplinge BK 1 - - 15
Anders Dahl Växjöbridgen 1 - - 15
Kjell Dahlen Sollefteå BK 2 - - 30
Jonas Dahlgren BK Björken 2 - - 30
Linus Dahlström Lunds BK 1 - - 15
Bo Danielsson BK Björken 1 - - 15
Anders Darle Hagfors BK 1 - - 15
Kristian Davstedt Hästveda BK 2 - - 30
Junot Delcomyn Höllvikens BK 1 - - 15
Klas Diamant Karlshamns BK 1 - - 15
Agne Domeij Norrtälje BS 1 - - 15
Lars Durlow Malmö BK 3 - - 45
Linnea Edlund Uppsalabridgen 1 - - 15
Kerstin Edwall Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Bo-Henry Ek Örebridgen 2 - - 30
Carl Ek Onsdagsklubben 2 - - 30
Simon Ekenberg BK S:t Erik 3 - - 45
Barbara Ekendahl Arboga BK 1 - - 15
Thomas Ekendahl Arboga BK 1 - - 15
Lennart Ekholm ABB BK 3 - - 45
Nils-Erik Ekholm Munka Ljungby BS 1 - - 15
Tomas Ekholm BK S:t Erik 1 - - 15
Hans Eklund ABB BK 1 - - 15
Stefan Eksberg Borås BA 1 - - 15
Anders Ekström Valdemarsviks BK 2 - - 30
Jan Ekström Kumla BS 1 - - 15
Krister Ekudd Filbyter Bridge 1 - - 15
Eva-Marie Elingmark Visby BS 2 - - 30
Tommy Elingmark Visby BS 2 - - 30
Tony Elmroth BK Lyx 1 - - 15
Patrik Elofsson Skövde BA 1 - - 15
Per Emilsson Anderstorps BK 2 - - 30
Göran Emvall Växjöbridgen 1 - - 15
Tore Enbarr Sandvikens BK 1 - - 15
Carl Engholm Uppsalabridgen 1 - - 15
Arne Ericson Växjöbridgen 4 - - 60
Bo Ericson Gävle BK 2 - - 30
Joakim Ericson Skutskärs BK 1 - - 15
Lars Ericson Gävle BK 2 - - 30
Bengt Eriksson Bollnäs BK 1 - - 15
Hans Eriksson Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Klas Eriksson Skänninge BK 1 - - 15
Leif Eriksson Folkare BK 1 - - 15
Lennart Eriksson BK S:t Erik 1 - - 15
Per-Anders Eriksson Luleå BK 1 - - 15
Roger Eriksson Gnesta BK 2 - - 30
Ronny Eriksson Hjo BS 1 - - 15
Leif Ernstsson Lindesbergs BS 1 - - 15
Mats Evaldsson BK S:t Erik 1 - - 15
Thomas Falk BK S:t Erik 1 - - 15
Björn Fallenius Överums BK 1 - - 15
Hans Fimmerstad Mariestads BS 1 - - 15
Berith Finnsson Boden-Sävast BS 2 - - 30
Fredrik Flink Gnesta BK 2 - - 30
Yvonne Flodqvist BK S:t Erik 1 - - 15
Martin Florestedt BK S:t Erik 1 - - 15
Bo Flyme Kisa BS 2 - - 30
Annika Forsberg Örebridgen 1 - - 15
Ulrika Forsberg Visby BS 2 - - 30
Erik Forsmark Oskarshamns BK 1 - - 15
Sören Forsmark Skellefteå BK 1 - - 15
Mattias Forss Överums BK 3 - - 45
Robert Frank BK Opalen 1 - - 15
Gilbert Fransson Partille/Mölnlycke BK 2 - - 30
Jan Fredell ABB BK 1 - - 15
Kenneth Fredriksson Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Lennart Fredriksson Smedstadens BK 3 - - 45
Stellan Fredriksson Kungsbacka BS 1 - - 15
Anders Freij LUCK 2 - - 30
Per-Arne Friberg Hjo BS 1 - - 15
Peter Friberg BK S:t Erik 1 - - 15
Carl-Åke Frisk Mariestads BS 1 - - 15
Kent Fritsson Emmaboda BK 1 - - 15
Anders Fryklund BK Björken 2 - - 30
Erik Fryklund Filbyter Bridge 1 - - 15
Henrik Fryklund Uddevalla BF 2 - - 30
Roger Frödin Norrtälje BS 3 - - 45
Mattias Furenbäck Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Marina Furukvist BK S:t Erik 1 - - 15
Per Fåhraeus BK Albrekts 1 - - 15
Jan Geiborg Gnesta BK 2 - - 30
Vera Gemrud BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Bo Gisslander Bredaryds BK 1 - - 15
Eva Glans Tjörns BK 1 - - 15
Kjell Glans Tjörns BK 3 - - 45
Lars Goldberg BK S:t Erik 3 - - 45
UllaBritt Goldberg BK S:t Erik 3 - - 45
Per Granath Anderstorps BK 3 - - 45
Johan Gromark Partille/Mölnlycke BK 2 - - 30
Thomas Groth BK Hudik 1 - - 15
Rasmus Gråberg Vårgårda BS 2 - - 30
Magnus Grönberg Skutskärs BK 1 - - 15
Torbjörn Gullbrandson BK S:t Erik 1 - - 15
Eva Gunnarsson Arvika BS 1 - - 15
Lennart Gunnarsson Norrtälje BS 3 - - 45
Anders Gustafsson Stigtomta BK 1 - - 15
Conny Gustafsson BK Björken 3 - - 45
Hans-Olov Gustafsson BK Björken 1 - - 15
Tomas Gustafsson Motala Bridgeallians 1 - - 15
Björn Gustavsson Kristianstads BK 1 - - 15
Daniel Gustavsson Falköpings BS 2 - - 30
Sten Gustavsson Falköpings BS 2 - - 30
Torbjörn Gustavsson BK S:t Erik 2 - - 30
Jan Gutenwik Malmö BK 1 - - 15
Roland Gyllenhammar Borlänge BK 3 - - 45
Christer Gällström Katrineholms BA 1 - - 15
Tom Gärds BK Björken 2 - - 30
Johan Göransson BK Opalen 2 - - 30
Kent Göstasson Hästveda BK 2 - - 30
Zerny Göstasson Hästveda BK 2 - - 30
Gunnar Göthberg Nora BK 3 - - 45
Marie Göthberg Örebridgen 1 - - 15
Björn Hackberg Kumla BS 2 - - 30
Anders Hagen BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Sara Haglind Stigtomta BK 2 - - 30
Peter Hahne Kisa BS 2 - - 30
Tore Haldesjö Anderstorps BK 2 - - 30
Per Hallberg BK S:t Erik 1 - - 15
Kenneth Hallgren Karlstads BK 1 - - 15
Kerstin Hallgren Enköpings BS 1 - - 15
Kenneth Hallqvist Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Louise Hallqvist BK S:t Erik 3 - - 45
Birgitta Halvarsson Finnskoga BS 2 - - 30
Carina Halvorsen Vänersborgs BS 2 - - 30
Ulf Halvorsen Vänersborgs BS 2 - - 30
Lars Hamberg Krokom / Föllinge BK 1 - - 15
Magnus Hammar Norrorts Bridge 2 - - 30
Curt Hammarberg Sandvikens BK 1 - - 15
Leif Hansson BK S:t Erik 2 - - 30
Per Hansson Karlshamns BK 2 - - 30
Peter Hansson Motala Bridgeallians 2 - - 30
Villy Havasi BK Albrekts 1 - - 15
Staffan Hed Filbyter Bridge 1 - - 15
Staffan Hedman Sundsvallsbridgen 1 - - 15
Gunhild Heinlo Gnesta BK 2 - - 30
Jaan Heinlo Gnesta BK 2 - - 30
Per-Inge Helmertz Motala Bridgeallians 1 - - 15
Ulf Henerud Alvik BC 1 - - 15
Jan-Olof Henriksson Visby BS 2 - - 30
Joel Henriksson Emmaboda BK 2 - - 30
Ingemar Henrysson Munka Ljungby BS 1 - - 15
Göran Hermanson BK S:t Erik 1 - - 15
Lars Hermansson Bredaryds BK 2 - - 30
Jimmy Herrdin ABK Singelton, Askersund 3 - - 45
Kent Hidsjö Kisa BS 2 - - 30
Bengt Hilling Orust BK 1 - - 15
Gun Hirvonen BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Reino Hirvonen BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Ivar Hjelm BK S:t Erik 3 - - 45
Björn Hjelmgren Anderstorps BK 3 - - 45
Mikael Hjerm BK Björken 2 - - 30
Jonas Hogedal Vänersborgs BS 1 - - 15
Else Holdt Kullabygdens BK 1 - - 15
Ingvar Holmér Trosa BS 2 - - 30
Anders Holmgren BK Zonen 2 - - 30
Kjell Holmgren Bollnäs BK 2 - - 30
Leif Holmgren Bollnäs BK 1 - - 15
Hans Holmlund Skellefteå BK 1 - - 15
Ivar Holmquist Uppsalabridgen 1 - - 15
Christer Holst Kristianstads BK 1 - - 15
Oscar Hult Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Per Hult Visby BS 1 - - 15
Simon Hult BK S:t Erik 1 - - 15
Thomas Hultgren Åsa/Frillesås BK 2 - - 30
Magnus Hultman Lindesbergs BS 2 - - 30
Hans Hultqvist BK S:t Erik 3 - - 45
Inger Hultstrand Örebridgen 1 - - 15
Jonas Hägg BK S:t Erik 1 - - 15
Peder Hägg BK S:t Erik 2 - - 30
Torleif Hägg BK Albrekts 2 - - 30
Mats Häll Borlänge BK 2 - - 30
Gullvi Högberg Falköpings BS 3 - - 45
Karola Högberg Lindesbergs BS 1 - - 15
Anne-Marie Höglund BK Hudik 1 - - 15
Mattias Höglund BK Hudik 1 - - 15
Andreas Hörnfeldt Storsjöbygdens BK 2 - - 30
John Hörnfeldt Storsjöbygdens BK 2 - - 30
John-Erik Hörnfeldt ABB BK 3 - - 45
Tomas Hörnfeldt Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Pekka Idman Lunds BK 1 - - 15
P-G Igelström Motala Bridgeallians 1 - - 15
Anders Ihalainen Lerums BK 2 - - 30
Johnny Ivarsson Borås BA 1 - - 15
Britt-Marie Jacobson Älvsby BK 2 - - 30
Isse Jacobsson Näsby IF:s BS 1 - - 15
Mats Jakobsson BK Lyx 1 - - 15
Patrik Janeröd Falu BK 1 - - 15
Jonas Janson Åmåls BS 1 - - 15
Gunnar Jansson BK Lyx 2 - - 30
Jörgen Jansson BK Ruter 1 - - 15
Per Jansson Finnskoga BS 3 - - 45
Per-Erik Jansson Gävle BK 1 - - 15
Peter Jansson Åmåls BS 1 - - 15
Sven-Olof Jarkvist Fredagsklubben 3 - - 45
Lars Jarl Åhus BK 2 - - 30
Fredrik Jarlvik Malmö BK 1 - - 15
Bert Jehpsson Höörs BK 1 - - 15
Evald Jensen Kungsbacka BS 1 - - 15
Paul Jigberg BK Debut 3 - - 45
Andreas Johansson Munka Ljungby BS 1 - - 15
Bengt Johansson Askims BK 1 - - 15
Bengt-Olof Johansson Anderstorps BK 1 - - 15
Bernt Johansson Orust BK 1 - - 15
Birgitta Johansson Kumla BS 1 - - 15
Christer Johansson Sällskapet, Ronneby 1 - - 15
Dan Johansson Karlshamns BK 2 - - 30
Enar Johansson Karlskoga BK 2 - - 30
Glenn Johansson Åhus BK 2 - - 30
Henry Johansson Bollnäs BK 1 - - 15
Håkan Johansson Skövde BA 1 - - 15
Håkan Johansson Växjöbridgen 4 - - 60
Jaenita Johansson Borås BA 1 - - 15
Jakob Johansson Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Jan Johansson BK S:t Erik 2 - - 30
Johan Johansson Motala Bridgeallians 1 - - 15
Kent Johansson Uddevalla BF 1 - - 15
Lars-Erik Johansson Filbyter Bridge 1 - - 15
Leif Johansson Växjöbridgen 1 - - 15
Lennart Johansson ABK Singelton, Askersund 3 - - 45
Mats Johansson Uppsalabridgen 1 - - 15
Mikael Johansson Karlstads BK 1 - - 15
Mikael Johansson Älvsby BK 2 - - 30
Peter Johansson Borlänge BK 3 - - 45
Rune Johansson Växjöbridgen 1 - - 15
Sten Johansson Borås BA 2 - - 30
Sture Johansson Kumla BS 2 - - 30
Thomas Johansson Vårgårda BS 2 - - 30
Valter Johansson BK Björken 2 - - 30
Ylva Johansson BK S:t Erik 2 - - 30
Håkan Jonasson Falu BK 1 - - 15
Jon Jonsson Växjöbridgen 1 - - 15
Lars-Göran Jonsson BK Hudik 2 - - 30
Mattias Jonsson Enköpings BS 2 - - 30
Per-Olof Jonsson BK Sang, Oxelösund 1 - - 15
Bobbo Jovic BK Albrekts 2 - - 30
Kjell-Åke Jägenstedt Väsbybridgen 1 - - 15
Christoffer Järneström Överums BK 1 - - 15
Barbro Jönnson Malmö Dam BK 1 - - 15
Daniel Jönsson Sandvikens BK 3 - - 45
Gabriella Jönsson Pri-Bri 1936 1 - - 15
Kristina Jönsson Sandvikens BK 3 - - 45
Gerhard Jörgensen BK Björken 1 - - 15
Hugo Jörgensen Borås BA 1 - - 15
Per-Inge Karlberg Sandvikens BK 1 - - 15
Jan Karlsen Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Anders Karlsson Bredaryds BK 1 - - 15
Arne Karlsson Sävsjö BK 2 - - 30
Emma Karlsson Luleå BK 2 - - 30
Ingrid Karlsson BK Ruter 3 - - 45
Johan Karlsson Hällefors BK 2 - - 30
Johnny Karlsson Sandvikens BK 1 - - 15
Kenneth Karlsson Malungs BK 3 - - 45
Kent Karlsson ABK Singelton, Askersund 3 - - 45
Kent Karlsson Uddevalla BF 2 - - 30
Kjell Karlsson Anderstorps BK 2 - - 30
Kurt Karlsson Skövde BA 1 - - 15
Lars Karlsson Sandvikens BK 1 - - 15
Lennart Karlsson Kungsbacka BS 1 - - 15
Lennart Karlsson Vänersborgs BS 1 - - 15
Marito Karlsson Uppsalabridgen 1 - - 15
Monica Karlsson Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Stefan Karlsson Eksjö BK 2 - - 30
Tomas Karlsson Växjöbridgen 2 - - 30
Uno Karlsson Trosa BS 2 - - 30
Ylva Karlsson-Uisk Uppsalabridgen 1 - - 15
Bruno Karlstam Finnskoga BS 2 - - 30
Leo Karttunen Nora BK 3 - - 45
Bertil Kjellberg BK Zonen 2 - - 30
Lars Kjellersson Borlänge BK 3 - - 45
Jacob Kleiven BK Lyx 1 - - 15
Conny Kling Valdemarsviks BK 2 - - 30
Arnold Knutsson Orust BK 1 - - 15
Christer Koch BK S:t Erik 1 - - 15
Tommy Kont Finnskoga BS 1 - - 15
Adam Kovasznay Askims BK 1 - - 15
Patricia Kronbäck Gävle BK 2 - - 30
Fredrik Kronmarker BK S:t Erik 3 - - 45
Per Kvarby BK S:t Erik 1 - - 15
Thomas Kvist Norrorts Bridge 2 - - 30
Torbjörn Kåreke Bohus Nations BS 2 - - 30
Anders Landmark Luleå BK 1 - - 15
Ildiko Lang Malmö BK 1 - - 15
Sylve Larsen Uddevalla BF 3 - - 45
Anders Larsson BK S:t Erik 2 - - 30
Christer Larsson Åsa/Frillesås BK 3 - - 45
Claes-Hugo Larsson Partille/Mölnlycke BK 1 - - 15
Elisabeth Larsson Kungsbacka BS 1 - - 15
Georg Larsson Gnesta BK 2 - - 30
Göran Larsson Kumla BS 1 - - 15
Jan Larsson Borås BA 1 - - 15
Jan-Eric Larsson LUCK 1 - - 15
Karl-Gustaf Larsson Nora BK 2 - - 30
Lars-Göran Larsson Uddevalla BF 1 - - 15
Leif Larsson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Mats Larsson Borlänge BK 1 - - 15
Per Larsson Falköpings BS 3 - - 45
Per-Olof Larsson Falköpings BS 2 - - 30
Sven Larsson Åhus BK 2 - - 30
Tommy Larsson Köpings BS 1 - - 15
Per Laving Norrorts Bridge 1 - - 15
Sören Lennartsson Falköpings BS 3 - - 45
Christian Leo Hässleholms BK 2 - - 30
Ewa Leonhard BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Hans Lerner BK Björken 2 - - 30
Susanne Levin Malmö BK 1 - - 15
Ann Lidfors Sollefteå BK 2 - - 30
Terje Lie Onsdagsklubben 1 - - 15
Göran Liedholm Kungsbacka BS 1 - - 15
Jan Lilja Hagfors BK 1 - - 15
Stefan Lilja BK Opalen 1 - - 15
Hans Liljas Hagfors BK 1 - - 15
Göran Lind Skälby-Barkarby 1 - - 15
Rolf Lindberg Folkare BK 1 - - 15
Thord Lindberg Boden-Sävast BS 1 - - 15
Anders Lindbäck Karlskoga BK 2 - - 30
Sten Lindbäck Sthlms-Polisens BS 1 - - 15
Gunnar Lindell Katrineholms BA 1 - - 15
Stefan Lindell Malungs BK 3 - - 45
Ingemar Lindgren BK Björken 1 - - 15
Mats Lindgren BK Ruter 3 - - 45
Peo Lindholm Norrorts Bridge 1 - - 15
Magnus Lindkvist Norrorts Bridge 2 - - 30
Mait Lindqvist Folkare BK 1 - - 15
Åke Lindqvist Folkare BK 1 - - 15
Bengt Lindskog Visby BS 2 - - 30
Anders Lindström Karlstads BK 1 - - 15
Håkan Lindström Gävle BK 2 - - 30
Per Lindström Katrineholms BA 1 - - 15
Per-Arne Lindström Skogs BK 2 - - 30
Pär Ljungquist Askims BK 2 - - 30
Lars-Gunnar Ludvigsson Munka Ljungby BS 2 - - 30
Bengt Lundberg Tjörns BK 3 - - 45
Leif Lundberg Luleå BK 2 - - 30
Ove Lundberg BK Björken 1 - - 15
Maria Lundemo Stigtomta BK 2 - - 30
Lars Lundgren Arboga BK 1 - - 15
Tomas Lundh Visby BS 2 - - 30
Ann-Charlotte Lundin Malmö Dam BK 1 - - 15
Bo Lundin BK Björken 1 - - 15
Margareta Lundmark Bodekull Seniorbridge, Karlshamn 1 - - 15
Isis Lundqvist BK Albrekts 3 - - 45
Lennart Lundqvist Uddevalla BF 1 - - 15
Richard Lundqvist Skellefteå BK 1 - - 15
Kent Lundström Överums BK 3 - - 45
Tommy Lundvall Sävsjö BK 2 - - 30
Leif Lyngmo Motala Bridgeallians 1 - - 15
Leif Lysebring BK Opalen 2 - - 30
Sune Löbo Anderstorps BK 3 - - 45
Martin Löfgren Filbyter Bridge 2 - - 30
Gunnar Löngårdh Borås BA 1 - - 15
Staffan Löwenadler Askims BK 1 - - 15
Anders Lövling Enköpings BS 2 - - 30
Jan-Erik Lööw Karlstads BK 1 - - 15
Harry Magnil Hagfors BK 1 - - 15
Christer Magnusson Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Göran Magnusson Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Göran Magnusson Norrorts Bridge 3 - - 45
Inge Magnusson Växjöbridgen 1 - - 15
Lars Malm Katrineholms BA 1 - - 15
Kjell-Åke Malmquist Sölvesborgs BK 1 - - 15
Jan Malmström BK Albrekts 1 - - 15
Kent Maltein Sandvikens BK 3 - - 45
Jan Matsson Malungs BK 3 - - 45
Johannes Matsson Karlstads BK 2 - - 30
Anna-Karin Mattsson Finnskoga BS 2 - - 30
Göran Mattsson Norrtälje BS 1 - - 15
Rolf Mattsson BK S:t Erik 1 - - 15
Tore Mattsson BK Lyx 1 - - 15
Micke Melander BK Falkenberg 1 - - 15
Mikael Melander Skogs BK 2 - - 30
Marianne Melchior Ericson Skutskärs BK 1 - - 15
Magnus Milby Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Fredrik Mirhag Smedstadens BK 2 - - 30
Monica Molin Malmö BK 2 - - 30
Peter Molin Malmö BK 2 - - 30
Peter Morin Växjöbridgen 1 - - 15
Jerry Mähler Sollefteå BK 2 - - 30
Joakim Möller Uppsalabridgen 1 - - 15
Mikael Nannskog Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Ulf Nehlin BK S:t Erik 1 - - 15
Ingela Nelander Häll Borlänge BK 2 - - 30
Tuva Nilsmark BK S:t Erik 2 - - 30
Alf-T Nilsson BK Björken 1 - - 15
Andrea Nilsson BK Albrekts 3 - - 45
Bengt Nilsson Höörs BK 1 - - 15
Börje Nilsson Näsby IF:s BS 1 - - 15
Glenn Nilsson Växjöbridgen 2 - - 30
Göran Nilsson Malmö BK 1 - - 15
Hugo Nilsson Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Jan Nilsson Hässleholms BK 2 - - 30
Johan Nilsson BK S:t Erik 1 - - 15
Kennet Nilsson Storsjöbygdens BK 1 - - 15
Kenneth Nilsson Krokom / Föllinge BK 1 - - 15
Lars Nilsson Valdemarsviks BK 2 - - 30
Lars-Åke Nilsson Hässleholms BK 1 - - 15
Mats Nilsson Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Mats Nilsson Järnvägens BK 2 - - 30
Michael Nilsson Växjöbridgen 2 - - 30
Peder Nilsson Bjärnums BK 1 - - 15
Stefan Nilsson Bredaryds BK 1 - - 15
Tord Nilsson Borlänge BK 2 - - 30
Urban Nilsson Luleå BK 1 - - 15
Göte Nissinen Emmaboda BK 2 - - 30
Olof Norberg Kungsbacka BS 1 - - 15
Margaretha Norbäck Lidingö BK 1 - - 15
Joakim Nordlindh BK Alert 3 - - 45
Elisabeth Nordling BK S:t Erik 1 - - 15
Ronny Nordqvist Svegs BK 2 - - 30
Vivianne Norling Askims BK 2 - - 30
Mats Nyberg BK S:t Erik 1 - - 15
Rolf Nyman Väsbybridgen 1 - - 15
Fredrik Nyström BK S:t Erik 1 - - 15
Stefan Nyström Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Monica Näs Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Pernilla Näs Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Gunnar Ohlson Askims BK 2 - - 30
Ragna Olafsdottir Ätrans BK 1 - - 15
Gösta Olavi Katrineholms BA 1 - - 15
Per-Olof Olehn BK Bridgehuset 1 - - 15
Pär Ol-Mårs BK S:t Erik 2 - - 30
Jan Olofsson Kullabygdens BK 1 - - 15
Leif Olofsson Kullabygdens BK 1 - - 15
Valter Olofsson Krokom / Föllinge BK 1 - - 15
Örjan Olofsson Krokom / Föllinge BK 1 - - 15
Ted Olows Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Peder Olrog BK S:t Erik 3 - - 45
Bert Olsson Falu BK 1 - - 15
Göran Olsson BK Björken 1 - - 15
Hans Olsson Sandvikens BK 1 - - 15
Hans Olsson Malmö BK 1 - - 15
Lars Olsson BK Zonen 2 - - 30
Lars Olsson Uppsalabridgen 2 - - 30
Roger Olsson BK Zonen 1 - - 15
Stig-Göran Olsson Sandvikens BK 1 - - 15
Tomas Oskarsson Skellefteå BK 2 - - 30
Hans Otterström Lidingö BK 1 - - 15
Christer Palmqvist BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Ann-Christin Pehrson Sölvesborgs BK 1 - - 15
Ulf Pehrson Sölvesborgs BK 1 - - 15
Andreas Persson BK S:t Erik 1 - - 15
Elsa Persson Upphärads BK 1 - - 15
Karl Persson BK S:t Erik 2 - - 30
Kerstin Persson BK Ruter 1 - - 15
Kjell Persson BK Ruter 1 - - 15
Krister Persson BK Björken 1 - - 15
Lennart Persson BK Tre Sang, Helsingborg 2 - - 30
Lennart Persson Gävle BK 1 - - 15
Olle Persson Malmö BK 3 - - 45
Per-Ivar Persson Upphärads BK 1 - - 15
Rune Persson Näsby IF:s BS 1 - - 15
Tomas Persson Nora BK 3 - - 45
Tomas Persson BK S:t Erik 2 - - 30
Ingrid Petersen Frölunda BS 1 - - 15
Jörgen Peterson BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Tommy Petersson Smedstadens BK 3 - - 45
Torkel Petersson Smedstadens BK 3 - - 45
Christer Pettersson Motala Bridgeallians 2 - - 30
Per-Åke Pettersson Uppsalabridgen 1 - - 15
Tomas Pettersson BK Ruter 1 - - 15
Ulf Pettersson Motala Bridgeallians 1 - - 15
Tora Philip BK S:t Erik 1 - - 15
Jens Priess Munka Ljungby BS 2 - - 30
Marianne Primér BK S:t Erik 1 - - 15
Kalle Prorok BK Björken 2 - - 30
Bengt Pålsson Malmö BK 1 - - 15
Gösta Pålsson BK Zonen 1 - - 15
Rosemary Pålsson BK Tre Sang, Helsingborg 1 - - 15
Carl Ragnarsson Filbyter Bridge 2 - - 30
Jan Ragnebäck Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Lars Ramquist BK Alert 3 - - 45
Tove Rangberg Finnskoga BS 2 - - 30
Marit Rangelind Finnskoga BS 2 - - 30
Kenneth Raun BK S:t Erik 1 - - 15
Lennart Reiz Sölvesborgs BK 1 - - 15
Mikael Rimstedt Harplinge BK 2 - - 30
Ola Rimstedt Harplinge BK 1 - - 15
Gun-Britt Rindstål Överums BK 3 - - 45
Marja Ritzén Sollefteå BK 1 - - 15
Tom Rosén Åkers BK 1 - - 15
Bennet Rosengren BK S:t Erik 1 - - 15
Ylva Rosvall Visby BS 2 - - 30
Ingrid Roth Storsjöbygdens BK 2 - - 30
Kaj Rothman Överums BK 1 - - 15
Börje Rudenstål BK S:t Erik 1 - - 15
Jenny Rudenstål BK S:t Erik 1 - - 15
Jan-Henrik Rundh Hagfors BK 1 - - 15
Margaret Runfors Örebridgen 1 - - 15
Ulf Runze Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Göran Rydell Onsdagsklubben 1 - - 15
Erik Rydén Norrorts Bridge 2 - - 30
Göran Rångevall Enköpings BS 1 - - 15
Leif Rångevall Älvsby BK 2 - - 30
Gun Röhnisch Örebridgen 1 - - 15
Göran Rönnerholm Oskarshamns BK 1 - - 15
Niclas Samuelsson Uddevalla BF 2 - - 30
Simon Samuelsson Motala Bridgeallians 2 - - 30
Thomas Samuelsson Borås BA 2 - - 30
Christer Sandberg Sölvesborgs BK 1 - - 15
Leif Sandberg BK Björken 1 - - 15
Linda Sandberg Skövde BA 1 - - 15
Kenth Sandéhn Falköpings BS 2 - - 30
Mats Sandequist Kungsbacka BS 1 - - 15
Erik-O Sandström BK Björken 1 - - 15
Lennart Schrewelius BK Björken 1 - - 15
Gunnar Schäfer Överums BK 3 - - 45
Kjell Sedelius Gnesta BK 2 - - 30
Axel Selvén BK Albrekts 2 - - 30
Ulf Silhammar BK S:t Erik 1 - - 15
Kjell Simonsson Rimbo BK 2 - - 30
Christer Sjöberg Järnvägens BK 2 - - 30
Fredrik Sjöberg Stigtomta BK 2 - - 30
Kent Sjöberg Sundsvallsbridgen 1 - - 15
Perry Sjöberg Malmö BK 1 - - 15
Susanne Sjödin Backe BK 2 - - 30
Örjan Sjödin Backe BK 2 - - 30
Gunnar Sjökvist Växjöbridgen 4 - - 60
Ulf Sjölinder Vårgårda BS 2 - - 30
Harald Sjöman Onsdagsklubben 2 - - 30
Erik Sjöstrand Skövde BA 1 - - 15
Krister Sjöström Eksjö BK 2 - - 30
Per-Ingvar Skoglund BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Maria Skön Uddevalla BF 2 - - 30
Mikael Skön Uddevalla BF 2 - - 30
Ryszard Sliwinski Uppsalabridgen 1 - - 15
Jakob Sondén BK S:t Erik 1 - - 15
Göran Sperber Uppsalabridgen 1 - - 15
Erik Spångberg Örebridgen 1 - - 15
Rolf Staflund Väsbybridgen 2 - - 30
Bengt Stahre BK Alert 2 - - 30
Elisabeth Stanley ABB BK 3 - - 45
Ola Stavås BK S:t Erik 1 - - 15
Torben Stedtkar Hässleholms BK 1 - - 15
Christer Stenberg ABB BK 1 - - 15
Odd Stokka BK Björken 1 - - 15
Tommy Storm Norrtälje BS 1 - - 15
Bertil Strand BK Ruter 1 - - 15
Lars-Erik Strand ABB BK 1 - - 15
Peter Strand BK Björken 1 - - 15
Mark Strandell Vårgårda BS 2 - - 30
Magnus Ström Strängnäs BK Gripen 1 - - 15
Bo Strömvall Åhus BK 1 - - 15
Hans-Olov Stöllman Hagfors BK 1 - - 15
Eric Sundelin Gnesta BK 2 - - 30
Yngve Sundell Järnvägens BK 2 - - 30
Sune Sundholm Trosa BS 2 - - 30
Örjan Sundholm Norrtälje BS 3 - - 45
Leif Sundqvist Sundsvallsbridgen 1 - - 15
Dan Sundström Stigtomta BK 1 - - 15
Janne Swanberg Norrköpingsbridgen 2 - - 30
Agneta Svenberg BK Albrekts 1 - - 15
Björn Svensson LUCK 1 - - 15
Conny Svensson ABK Singelton, Askersund 2 - - 30
Gunnel Svensson Borås BA 1 - - 15
Håkan Svensson Bollnäs BK 1 - - 15
Johan Svensson Bohus Nations BS 1 - - 15
Lars-Eije Svensson Motala Bridgeallians 1 - - 15
Magnus Svensson Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Marian Svensson Kungsbacka BS 1 - - 15
Peter Svensson Enköpings BS 2 - - 30
Peter Svensson Växjöbridgen 1 - - 15
Sven-Arne Svensson Kisa BS 2 - - 30
Örjan Svensson Gnesta BK 2 - - 30
Dejana Sverker Örebridgen 1 - - 15
Ola Särnkvist Åkers BK 1 - - 15
Ulf Särnkvist Åkers BK 1 - - 15
Roger Sätherberg Finnskoga BS 3 - - 45
Urban Söderberg Norrköpingsbridgen 1 - - 15
Robert Söderlund Skellefteå BK 2 - - 30
Thore Söderlund Sudrets BK 3 - - 45
Anders Söderstedt Norrorts Bridge 1 - - 15
Tord Sölvesson Hagfors BK 1 - - 15
Joanna Tenggren Rimbo BK 2 - - 30
Birgitta Ternblad BK S:t Erik 1 - - 15
Sten Ternblad BK S:t Erik 1 - - 15
Hans Thimell BK Lyx 3 - - 45
Hans Thorell Sällskapet, Ronneby 1 - - 15
Hans Thorgren ABB BK 1 - - 15
Katrin Thorström Rimbo BK 2 - - 30
Bengt Thuresson Vissefjärda BK 1 - - 15
Emil Tibblin Sundsvallsbridgen 1 - - 15
Kerstin Tidlund Finnskoga BS 1 - - 15
Åke Tillberg Åhus BK 1 - - 15
Peter Townsend Boden-Sävast BS 1 - - 15
Tatyana Trendafilova Malmö BK 1 - - 15
Tomas Truedsson Kullabygdens BK 1 - - 15
Jan-Inge Tuvesson Munka Ljungby BS 1 - - 15
Ronny Törnberg Sandvikens BK 3 - - 45
Nils Törnblom Karlshamns BK 2 - - 30
Ahto Uisk Uppsalabridgen 1 - - 15
Jan Unosson Borås BA 1 - - 15
Johan Upmark BK S:t Erik 1 - - 15
Torbjörn Utterström Skellefteå BK 1 - - 15
Johan Wahlberg BK S:t Erik 1 - - 15
Reine Wahlén Sandvikens BK 1 - - 15
Olafur Valgeirsson Ätrans BK 1 - - 15
Bengt-Ove Wallenstein Mariestads BS 1 - - 15
Gunilla Wallin Malmö BK 1 - - 15
Kerstin Wallin Sollefteå BK 1 - - 15
Lars Wallmark BK Opalen 2 - - 30
Jörgen Wallmon BK Opalen 1 - - 15
Ernst van Groningen Uppsalabridgen 1 - - 15
K-G Wanngård Enköpings BS 1 - - 15
Britt-Marie Warborn BK Albrekts 1 - - 15
Stefan Varjomaa ABB BK 1 - - 15
Ola Weinberg BK S:t Erik 2 - - 30
Bo Wendt BK Bridgehuset 1 - - 15
Leif Wennebrink Kungsbacka BS 1 - - 15
Peter Ventura Borlänge BK 2 - - 30
Vivianne Wernblom Sollefteå BK 1 - - 15
Jacob Westerberg Överums BK 1 - - 15
Ulf Westlin Bollnäs BK 2 - - 30
Björn Westling Borås BA 1 - - 15
Lisa Westling BK Albrekts 2 - - 30
Sören Westling BK Albrekts 2 - - 30
Stefan Westlund Gävle BK 2 - - 30
Bengt-Olof Westmar Karlshamns BK 2 - - 30
Kerstin Wiberg Vänersborgs BS 2 - - 30
Fredrik Wickström Hässleholms BK 1 - - 15
Tom Wickström Sudrets BK 2 - - 30
Nicklas Widhja BK Opalen 1 - - 15
Thomas Widman BK S:t Erik 1 - - 15
Åke Widman Norrtälje BS 1 - - 15
Bosse Wiik BK S:t Erik 2 - - 30
Anders Wike Gävle BK 2 - - 30
Lars Viksten Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Johan Vikström Skellefteå BK 1 - - 15
Birgitta Wilhelmsson Vänersborgs BS 2 - - 30
Pierre Winberg Bollnäs BK 1 - - 15
Jan Wiström BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Frederic Wrang Uppsalabridgen 2 - - 30
Thomas Wrang BK S:t Erik 2 - - 30
Anders Våge Askims BK 1 - - 15
Else-Marie Wäppling Trosa BS 2 - - 30
Kent Wäppling Trosa BS 2 - - 30
Zhou Ye Kullabygdens BK 2 - - 30
Marie Ynner BK Allians, Halmstad 1 - - 15
Bo Ytterström BK Sang, Oxelösund 1 - - 15
Jesper Zettergren Överums BK 1 - - 15
Sven-Erik Åberg Kristianstads BK 1 - - 15
Nils Åhlén BK Björken 1 - - 15
Göran Åhs Åmåls BS 1 - - 15
Leif Åkerblom Alvik BC 1 - - 15
Stefan Åsgården BK Lyx 1 - - 15
Bruno Åstrand Trosa BS 2 - - 30
Christer Åström ABB BK 3 - - 45
Solveig Åström Väsbybridgen 2 - - 30
Allan Öberg Nora BK 1 - - 15
Peder Öberg BK Björken 2 - - 30
Lennart Öhberg Bridgeklubben Karlskrona 2 - - 30
Christer Öhman Gnesta BK 2 - - 30
Sten Öman Borås BA 1 - - 15
Peter Öster Motala Bridgeallians 2 - - 30
Per Östlund Mitchell BK Lyx 2 - - 30
Lars-Göran Östlund Gävle BK 2 - - 30
257 Per Andersson BK Albrekts 1 - - 15
Kristina Bergman BK Viva 1 - - 15
Ida Broberg Finnskoga BS 1 - - 15
Mats Broberg Finnskoga BS 1 - - 15
Stefan Broberg Finnskoga BS 1 - - 15
Bengt Bylund Värö BK 1 - - 15
Torgny Carlsson BK Lövet 1 - - 15
Patrik Clevström BK Everfresh 1 - - 15
Annika Corneliusson BK Everfresh 1 - - 15
Stefan Corneliusson BK Everfresh 1 - - 15
Britt Cuñat Värö BK 1 - - 15
Leif Eliasson Trosa BS 1 - - 15
Allan Eriksson Tjörns BK 1 - - 15
Lennart Eriksson Östhammars BK 1 - - 15
Margaretha Forslund Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Göran Fredriksson ABK Singelton, Askersund 1 - - 15
Arve Fröseth ABK Singelton, Askersund 1 - - 15
Janne Grimeke Älmhults BK 1 - - 15
Tommy Grääs Askims BK 1 - - 15
Ove Gustavsson Köpings BS 1 - - 15
Tomas Gustavsson Gnesta BK 1 - - 15
Annika Haaga Trosa BS 1 - - 15
Bengt Hallgren Trosa BS 1 - - 15
Carina Heinlo Gnesta BK 1 - - 15
Kenth Hellman Östhammars BK 1 - - 15
Britt Hellstrand Stigtomta BK 1 - - 15
Kjell Hellstrand Stigtomta BK 1 - - 15
Jan-Erik Helmersson Ätrans BK 1 - - 15
Ingemar Hjalmarsson Värö BK 1 - - 15
Lars Högblom BK Viva 1 - - 15
Vilnis Indersons Köpings BS 1 - - 15
Rose-Marie Jarl Värnamo BK 1 - - 15
Finn Jeppsson Askims BK 1 - - 15
Katarina Johansson Värnamo BK 1 - - 15
Mikael Jutoft Östhammars BK 1 - - 15
Erik Jönsson Älmhults BK 1 - - 15
Roland Karlsson ABK Singelton, Askersund 1 - - 15
Gunilla Larsson Gnesta BK 1 - - 15
Morgan Larsson Värö BK 1 - - 15
Leif Lundmark Trosa BS 1 - - 15
Lottie Lundmark Trosa BS 1 - - 15
Stina Lysebring Värnamo BK 1 - - 15
Peter Marcusson Östhammars BK 1 - - 15
Ingrid Muhl Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Kjell Nersveen Finnskoga BS 1 - - 15
Karl-Eric Nilsson Frölunda BS 1 - - 15
Thomas Nilsson Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Bengt Nordström Tjörns BK 1 - - 15
Birgitta Norsted BK Viva 1 - - 15
Tommy Oscarsson Åsa/Frillesås BK 1 - - 15
Bertil Persson BK Albrekts 1 - - 15
Lennart Rohman Frölunda BS 1 - - 15
Sven Ruther Älmhults BK 1 - - 15
Mikael Rydstedt Arboga BK 1 - - 15
Lasse Sjölander Gnesta BK 1 - - 15
Eric Skoog BK Viva 1 - - 15
Tommy Somlo BK Everfresh 1 - - 15
Kåre Sthen Älmhults BK 1 - - 15
Sofia Sundström Trosa BS 1 - - 15
Erik Sved Tjörns BK 1 - - 15
Alf Thorell ABK Singelton, Askersund 1 - - 15
Alf Törmä Tjörns BK 1 - - 15
Håkan Westberg Arboga BK 1 - - 15
Gunilla Åhlander Värnamo BK 1 - - 15
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.