Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2021-03-02  kl 12:20

2020-03-28  Funbridge MP Gratis

HEM   |  Mina sidor (81411)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
2 Petter Bengtsson Luleå BK - - 291 -
5 Tommy Gunnarsson Arvika BS - - 87 -
8 Peter Friberg BK S:t Erik - - 26 -
10 Svante Hallén BK Allians, Halmstad - - 12 -
11 Magnus Gauffin BK S:t Erik - - 8 -
12 Björn Sörling Ulricehamns BK - - 6 -
13 Johan Bergström Sölvesborgs BK - - 4 -
14 Kathrine Bertheau BK S:t Erik - - 3 -
15 Wilhelm Groth BK Hudik - - 2 -
19 Bengt Nordström Tjörns BK - - 1 -
21 Stefan Lilja BK Opalen - - 1 -
22 Tomas Börgesson ABB BK - - 1 -
24 Göte Berntsson BK Lyx - - 1 -
25 Lars Hammar BK S:t Erik - - 1 -
26 Henrik Malmsten Filbyter Bridge - - 1 -
27 Robert Larsson Uppsalabridgen - - 1 -
28 Emma Övelius Filbyter Bridge - - 1 -
29 Jan Andersson BK S:t Erik - - 1 -
30 Bengt Nilsson ABB BK - - 1 -
31 Ulf Nilsson BK S:t Erik - - 1 -
32 Björn Hjalmarsson BK S:t Erik - - 1 -
34 Magnus Hultman Lindesbergs BS - - 1 -
35 Viktor Andréasson Hässleholms BK - - 1 -
36 Per-Ola Cullin Harplinge BK - - 1 -
38 Thomas Brehmer Örebridgen - - 1 -
39 Jan Nilsson Hässleholms BK - - 1 -
40 Peter Carlsson BK S:t Erik - - 1 -
41 Christer Edlund PBF Uppsala - - 1 -
42 Leif Lundberg Luleå BK - - 1 -
43 Björn Andersson Örebridgen - - 1 -
45 Thor Simonsen Uddevalla BF - - 1 -
46 Jerry Eklöf Karlstads BK - - 1 -
49 Mikael Johansson Älvsby BK - - 1 -
50 Carl-Henrik Nauclér BK S:t Erik - - 1 -
52 Dan Wälivaara Älvsby BK - - 1 -
54 Gert Ohlsson BK S:t Erik - - 1 -
62 Ola Svensson Munka Ljungby BS - - 1 -
63 Tommy Andersson Uppsalabridgen - - 1 -
65 Johan Göransson BK Opalen - - 1 -
68 Peter Ventura Borlänge BK - - 1 -
70 Magnus Eriksson Harplinge BK - - 1 -
73 Tomas Brenning BK S:t Erik - - 1 -
74 Per-Arne Karlsson Uppsalabridgen - - 1 -
76 Niclas Ambjörnsson Kronhusklubben - - 1 -
77 Fredrik Norling IK Makkabi - - 1 -
78 Sven Andersson BK Sang, Oxelösund - - 1 -
79 Rickard Lestander Arjeplogs BS - - 1 -
81 Pernilla Andreasson Bollnäs BK - - 1 -
82 Johan Erlandsson Värnamo BK - - 1 -
83 Bertil-G Johnson Hällefors BK - - 1 -
84 Kristina Jönsson Sandvikens BK - - 1 -
85 Jan-Erik Gresseth Bräcke BK - - 1 -
86 Tobias Törnqvist BK Lavec - - 1 -
90 Lars-Göran Larsson Uddevalla BF - - 1 -
91 Mikael Johansson Karlstads BK - - 1 -
93 Per Selander BK S:t Erik - - 1 -
95 Anders Söderstedt Norrorts Bridge - - 1 -
96 Per-Åke Sandvold Uppsalabridgen - - 1 -
97 Simon Samuelsson Motala Bridgeallians - - 1 -
98 Micke Hovmöller BK S:t Erik - - 1 -
99 Günther Björklund Örebridgen - - 1 -
101 Tomas Andgren BK Lyx - - 1 -
102 Kristian Davstedt Hästveda BK - - 1 -
103 Ragnar Ekman BK S:t Erik - - 1 -
104 Anita Brynje BK S:t Erik - - 1 -
106 Sofia Östlund BK Hudik - - 1 -
107 Per Magnusson Vänersborgs BS - - 1 -
108 Ronny Lundkvist Skogs BK - - 1 -
109 Kjell Carlsson Bollnäs BK - - 1 -
110 Bengt Svensson BK Lyx - - 1 -
112 Thomas Groth BK Hudik - - 1 -
113 Christer Ekberg Pri-Bri 1936 - - 1 -
114 Maria Grönkvist Örebridgen - - 1 -
115 Johnny Oskarsson Kvänums BK - - 1 -
116 Jan Clementsson Malmö BK - - 1 -
117 Leif Lysebring BK Opalen - - 1 -
118 Jimmy Herrdin ABK Singelton, Askersund - - 1 -
122 Björn Ahlm Väsbybridgen - - 1 -
123 Daniel Eriksson Gävle BK - - 1 -
125 Kent Roxberg Smedstadens BK - - 1 -
126 Dan Andersson Munka Ljungby BS - - 1 -
128 Sven Karlsson Rimbo BK - - 1 -
129 Ulf Eriksson Skogs BK - - 1 -
131 Christer Enkvist Uppsalabridgen - - 1 -
133 Karin Axelsson Visby BS - - 1 -
135 Håkan Zejnilagic BK Zonen - - 1 -
136 Therese Lilja BK Opalen - - 1 -
138 Ylva Abrahamsson Karlstads BK - - 1 -
139 Sven-Anders Eskilsson Värnamo BK - - 1 -
140 Adam Kovasznay Askims BK - - 1 -
141 Conny Wahlgren ABB BK - - 1 -
142 Annika Reuter Nyköpings BS - - 1 -
143 Björn Gjörwell ABB BK - - 1 -
145 Erik Gulliksson Gävle BK - - 1 -
146 Thomas Sjödén Enköpings BS - - 1 -
147 Pang Ventura Borlänge BK - - 1 -
148 Ulf Henriksson Alnö BK - - 1 -
152 Mats Sandequist Kungsbacka BS - - 1 -
153 Johan Grönkvist Örebridgen - - 1 -
154 Bo Lindbergh Uddevalla BF - - 1 -
155 Lars-Magnus Gustafsson Kolmårdens BK - - 1 -
156 Anders Johansson BK Everfresh - - 1 -
157 Johan Nilsson BK S:t Erik - - 1 -
158 Urban Nilsson Luleå BK - - 1 -
159 Brita Bergman BK S:t Erik - - 1 -
160 Roland Gyllenhammar Borlänge BK - - 1 -
162 Thomas Kvist Norrorts Bridge - - 1 -
163 Peter Johansson Norrköpingsbridgen - - 1 -
164 Henrik Johansson BK Albrekts - - 1 -
167 Inger Hammar BK S:t Erik - - 1 -
168 Göran Persson Östhammars BK - - 1 -
169 Tobias Björling BK S:t Erik - - 1 -
170 Pierre Thunström Luleå BK - - 1 -
172 Eva Wiklander BK S:t Erik - - 1 -
174 Svante Ahlberg Laholms BK - - 1 -
175 Stefan Westlund Gävle BK - - 1 -
178 Robert Frank BK Opalen - - 1 -
179 Micael Svensson Örebridgen - - 1 -
180 Magnus Karlsson Vänersborgs BS - - 1 -
183 Pia Olofsson Ryds BK - - 1 -
185 Ann-Charlotte Nilsson BK Björken - - 1 -
186 Leif Johansson Norrköpingsbridgen - - 1 -
187 Anne-Marie Höglund BK Hudik - - 1 -
188 Urban Finnsson BK Björken - - 1 -
189 Åke Otterström Lidingö BK - - 1 -
190 Peder Öberg BK Björken - - 1 -
192 Eva-Lotta Lindvall Harplinge BK - - 1 -
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.