Mästarpoäng

Senaste uppdatering av Medlem på nätet:  2021-03-02  kl 12:20

2020-03-15  Funbridge MP Gratis

HEM   |  Mina sidor (15068)   |  Mästarpoäng   |  Handikapp   |  Ranking
Plac   Namn Klubb GP SP BP RP
2 Pierre Thunström Luleå BK - - 279 -
4 Lars-Göran Larsson Uddevalla BF - - 124 -
6 Svante Hallén BK Allians, Halmstad - - 56 -
7 Jan Clementsson Malmö BK - - 37 -
8 Daniel Eriksson Gävle BK - - 25 -
9 Hugo Bergström Sölvesborgs BK - - 17 -
10 Marcus Hjelte Uppsalabridgen - - 12 -
11 Tobias Törnqvist BK Lavec - - 8 -
13 Christer Edlund PBF Uppsala - - 4 -
15 Emanuel Unge BK S:t Erik - - 2 -
16 Adam Stokka BK S:t Erik - - 2 -
18 Sven-Anders Eskilsson Värnamo BK - - 1 -
20 Viktor Andréasson Hässleholms BK - - 1 -
21 Per-Ola Cullin Harplinge BK - - 1 -
22 Anders Freij LUCK - - 1 -
23 Thomas Bouvin Lindesbergs BS - - 1 -
24 Simon Hult BK S:t Erik - - 1 -
25 Ole Marius Myrvold Överums BK - - 1 -
26 Tommy Andersson Uppsalabridgen - - 1 -
27 Andreas Abragi BK S:t Erik - - 1 -
28 Petter Bengtsson Luleå BK - - 1 -
30 Kjell Carlsson Bollnäs BK - - 1 -
32 Peter Carlsson BK S:t Erik - - 1 -
35 Göran Selldén BK Centrum - - 1 -
36 Magnus Eriksson Harplinge BK - - 1 -
37 Fredrik Norling IK Makkabi - - 1 -
38 Jan Andersson BK S:t Erik - - 1 -
40 Micael Svensson Örebridgen - - 1 -
41 Pernilla Andreasson Bollnäs BK - - 1 -
43 Lars Viksten Åsa/Frillesås BK - - 1 -
46 Christer Ekberg Pri-Bri 1936 - - 1 -
48 Martin Berne BK S:t Erik - - 1 -
50 Jan Nilsson Hässleholms BK - - 1 -
53 Ulf Nilsson BK S:t Erik - - 1 -
55 Emma Sundström Sundsvallsbridgen - - 1 -
57 Peter Forsberg ABB BK - - 1 -
58 Sofia Lidström Hagfors BK - - 1 -
59 Niclas Ambjörnsson Kronhusklubben - - 1 -
60 Brita Bergman BK S:t Erik - - 1 -
64 Tobias Bende BK Everfresh - - 1 -
65 Björn Hjalmarsson BK S:t Erik - - 1 -
66 Anders Johansson BK Everfresh - - 1 -
69 Thomas Groth BK Hudik - - 1 -
70 Björn Andersson Örebridgen - - 1 -
72 Carl-Henrik Nauclér BK S:t Erik - - 1 -
74 Pia Olofsson Ryds BK - - 1 -
75 Tomas Andgren BK Lyx - - 1 -
76 Carina Sjöblom Sundsvallsbridgen - - 1 -
77 Stefan Bengtsson BK S:t Erik - - 1 -
79 Bengt Nilsson ABB BK - - 1 -
80 Jan Hanner Onsdagsklubben - - 1 -
81 Bengt Appelqvist BK Falkenberg - - 1 -
83 Ulf Andersson Norrköpingsbridgen - - 1 -
85 Rickard Lestander Arjeplogs BS - - 1 -
87 Robert Larsson Uppsalabridgen - - 1 -
88 Helen Bohman Ängelholms BS - - 1 -
89 Bengt Hilborn LUCK - - 1 -
91 Stefan Andersson Skellefteå BK - - 1 -
93 Urban Finnsson BK Björken - - 1 -
95 Ragna Olafsdottir Ätrans BK - - 1 -
96 Leif Andersson Örebridgen - - 1 -
97 Ola Svensson Munka Ljungby BS - - 1 -
98 Fabian Edlund BK Debut - - 1 -
100 Annika Reuter Nyköpings BS - - 1 -
101 Sara Wrige Askims BK - - 1 -
102 Peder Öberg BK Björken - - 1 -
103 Johan Nilsson BK S:t Erik - - 1 -
104 Therese Lilja BK Opalen - - 1 -
105 Per-Åke Good Borlänge BK - - 1 -
106 Mona Bergström Norrorts Bridge - - 1 -
107 Anders Hammarström Åmåls BS - - 1 -
108 Johan Arvidsson Hovmantorps BK - - 1 -
109 Ola Östlund Bräcke BK - - 1 -
110 Thor Simonsen Uddevalla BF - - 1 -
111 Mats Sandequist Kungsbacka BS - - 1 -
114 Stefan Lilja BK Opalen - - 1 -
115 Lennart Johansson Ljungskile BK - - 1 -
116 Linnea Edlund Uppsalabridgen - - 1 -
120 Annica Liewenborg Nyköpings BS - - 1 -
123 Bengt Karlström Pri-Bri 1936 - - 1 -
125 Wilhelm Groth BK Hudik - - 1 -
127 Christer Palmqvist BK Allians, Halmstad - - 1 -
128 Bengt Svensson BK Lyx - - 1 -
130 Tommy Somlo BK Everfresh - - 1 -
132 Jimmy Herrdin ABK Singelton, Askersund - - 1 -
133 Magnus Gauffin BK S:t Erik - - 1 -
135 Torbjörn Jönsson BK Zonen - - 1 -
138 Johan Bergström Sölvesborgs BK - - 1 -
139 Tobias Björling BK S:t Erik - - 1 -
140 Mikael Johansson Karlstads BK - - 1 -
141 Rikard Hagman Ljungsbro BK - - 1 -
143 Marianne Möller Åhus BK - - 1 -
145 Johan Erlandsson Värnamo BK - - 1 -
148 Mikael Rimstedt Harplinge BK - - 1 -
149 Owe Pettersson Ankarsrums Bridgeklubb - - 1 -
150 Stefan Ekman BK S:t Erik - - 1 -
151 Pär Ol-Mårs BK S:t Erik - - 1 -
154 Torbjörn Johansson Ljunghusens BK - - 1 -
156 Jerry Eklöf Karlstads BK - - 1 -
157 Bertil-G Johnson Hällefors BK - - 1 -
159 Ragnar Ekman BK S:t Erik - - 1 -
160 Jan Jensen Norrorts Bridge - - 1 -
161 Örjan Grytting Visby BS - - 1 -
162 Zenitha Wiberg Stigtomta BK - - 1 -
164 Per-Åke Sandvold Uppsalabridgen - - 1 -
165 Joachim Börgel Lindesbergs BS - - 1 -
166 Thomas Sjödén Enköpings BS - - 1 -
167 Torbjörn Andersson Kalmarsunds BK - - 1 -
168 Jan Larsson Borås BA - - 1 -
172 Thomas Kvist Norrorts Bridge - - 1 -
174 Erik Gulliksson Gävle BK - - 1 -
175 Anders Karlsson Kisa BS - - 1 -
176 Per Selander BK S:t Erik - - 1 -
177 Mats Blom Sölvesborgs BK - - 1 -
178 Cecilia Mårtensson Sällskapet, Ronneby - - 1 -
179 Hans Roos Östhammars BK - - 1 -
180 Per Magnusson Vänersborgs BS - - 1 -
182 Dan Wälivaara Älvsby BK - - 1 -
183 Urban Nilsson Luleå BK - - 1 -
184 Adam Kovasznay Askims BK - - 1 -
186 Karin Wälivaara Älvsby BK - - 1 -
Övriga spelare har inte rapporterats. Detta beror på att de inte har fått mästarpoäng eller av olika anledningar inte är berättigade till sådana, till exempel därför att de inte finns i Svensk Bridges medlemsregister eller inte har betalt medlemsavgiften för innevarande år.