Division 2

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Roospiggarna
Roospiggarna
Alf Roos [92856]
Leif Andersson [8923]
Christer Andersson [15440]
Christer Bengtsson [4694]
Lars Ekvall [9430]
Martin Gårdrup [36202]
Kjell-Åke Nilsson [6427]
Alf Roos 8 6-2-0 732 - 382 1,916 167
2 Orchids
Orchids
Samuel Katzin [53803]
Yupan Bao [57008]
Magdalena Madej [62889]
Åke Wettergren [38994]
Frida Ekström [56270]
Annika Ekström [56268]
Eva Erlandsson [15778]
Erik Ackzell [53890]
Samuel Katzin 8 4-3-1 692 - 519 1,333 145
3 Kartellen
Kartellen
Claudia Sjöberg [55585]
Jerker Persson [4696]
Anders Ingels [88890]
Anita Gullberg [13513]
Lars Becklén [80419]
Torgil Ekman [84079]
Claudia Sjöberg 8 3-5-0 537 - 416 1,291 141
4 LABB
LABB
Bo Holmqvist [1151]
Allan Persson [11371]
Åke Stein [14009]
Leif Ahlberg [14010]
Torsten Åkerman [4615]
Tord Persson [46784]
Bo Holmqvist 8 3-2-3 418 - 425 0,984 119
5 Östner
Östner
Nicolae Östner [4465]
Svante Berglund [6103]
Richard Korse [15157]
Boguslaw Wlodarczyk [20855]
Torbjörn Gylje [11004]
Mats Holm [4537]
Östen Svantesson [5765]
Nicolae Östner 8 1-5-2 498 - 541 0,921 112
6 B.A.R.E.N.
B.A.R.E.N.
Thorbjörn Haraldsson [36089]
Annika Nivestam [36090]
Mats Mårtensson [37097]
Charlotte Rudbäck [37098]
Stefan Linde [28478]
Sven-Åke Fädmyr [90988]
Thorbjörn Haraldsson 8 2-3-3 463 - 530 0,874 109
7 Lottas Boys
Lottas Boys
Lotta Lundberg [43210]
Bengt Nilsson [5797]
Anders Olsson [7280]
Peter Gati [11054]
Christer Ekberg [94047]
Göran Grönvall [3066]
Ewa Eriksson [80479]
Lars Becklén [80419]
Lotta Lundberg 8 2-4-2 444 - 531 0,836 109
8 Trifolium
Trifolium
Anita Larsson [79711]
Lars Wahlgren [55822]
Håkan Myrhagen [411]
Monica Cederberg [32769]
Anita Larsson 8 0-3-5 399 - 565 0,706 92
9 Team Kanin
Team Kanin
Anu Uus [29189]
Jan-Eric Larsson [29190]
Göran Stigsson [20772]
Sanna Stigsson [20773]
Anu Uus 8 0-3-5 410 - 684 0,599 75
Rond 1 2017-09-27
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Team Kanin
Team Kanin
Anu Uus [29189]
Jan-Eric Larsson [29190]
Göran Stigsson [20772]
Sanna Stigsson [20773]
Kartellen
Kartellen
Claudia Sjöberg [55585]
Jerker Persson [4696]
Anders Ingels [88890]
Anita Gullberg [13513]
Lars Becklén [80419]
Torgil Ekman [84079]
38‑98
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 38‑98
5 ‑ 25
2 Lottas Boys
Lottas Boys
Lotta Lundberg [43210]
Bengt Nilsson [5797]
Anders Olsson [7280]
Peter Gati [11054]
Christer Ekberg [94047]
Göran Grönvall [3066]
Ewa Eriksson [80479]
Lars Becklén [80419]
Trifolium
Trifolium
Anita Larsson [79711]
Lars Wahlgren [55822]
Håkan Myrhagen [411]
Monica Cederberg [32769]
52‑51
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 52‑51
15 ‑ 15
3 Roospiggarna
Roospiggarna
Alf Roos [92856]
Leif Andersson [8923]
Christer Andersson [15440]
Christer Bengtsson [4694]
Lars Ekvall [9430]
Martin Gårdrup [36202]
Kjell-Åke Nilsson [6427]
Östner
Östner
Nicolae Östner [4465]
Svante Berglund [6103]
Richard Korse [15157]
Boguslaw Wlodarczyk [20855]
Torbjörn Gylje [11004]
Mats Holm [4537]
Östen Svantesson [5765]
125‑49
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 125‑49
25 ‑ 3
4 LABB
LABB
Bo Holmqvist [1151]
Allan Persson [11371]
Åke Stein [14009]
Leif Ahlberg [14010]
Torsten Åkerman [4615]
Tord Persson [46784]
Orchids
Orchids
Samuel Katzin [53803]
Yupan Bao [57008]
Magdalena Madej [62889]
Åke Wettergren [38994]
Frida Ekström [56270]
Annika Ekström [56268]
Eva Erlandsson [15778]
Erik Ackzell [53890]
63‑40
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 63‑40
19 ‑ 11
5 B.A.R.E.N.
B.A.R.E.N.
Thorbjörn Haraldsson [36089]
Annika Nivestam [36090]
Mats Mårtensson [37097]
Charlotte Rudbäck [37098]
Stefan Linde [28478]
Sven-Åke Fädmyr [90988]
---Frirond---
Rond 2 2017-10-25
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Östner
Östner
Nicolae Östner [4465]
Svante Berglund [6103]
Richard Korse [15157]
Boguslaw Wlodarczyk [20855]
Torbjörn Gylje [11004]
Mats Holm [4537]
Östen Svantesson [5765]
---Frirond---
2 Kartellen
Kartellen
Claudia Sjöberg [55585]
Jerker Persson [4696]
Anders Ingels [88890]
Anita Gullberg [13513]
Lars Becklén [80419]
Torgil Ekman [84079]
Roospiggarna
Roospiggarna
Alf Roos [92856]
Leif Andersson [8923]
Christer Andersson [15440]
Christer Bengtsson [4694]
Lars Ekvall [9430]
Martin Gårdrup [36202]
Kjell-Åke Nilsson [6427]
61‑62
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 61‑62
15 ‑ 15
3 Trifolium
Trifolium
Anita Larsson [79711]
Lars Wahlgren [55822]
Håkan Myrhagen [411]
Monica Cederberg [32769]
Team Kanin
Team Kanin
Anu Uus [29189]
Jan-Eric Larsson [29190]
Göran Stigsson [20772]
Sanna Stigsson [20773]
58‑47
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 58‑47
17 ‑ 13
4 Orchids
Orchids
Samuel Katzin [53803]
Yupan Bao [57008]
Magdalena Madej [62889]
Åke Wettergren [38994]
Frida Ekström [56270]
Annika Ekström [56268]
Eva Erlandsson [15778]
Erik Ackzell [53890]
B.A.R.E.N.
B.A.R.E.N.
Thorbjörn Haraldsson [36089]
Annika Nivestam [36090]
Mats Mårtensson [37097]
Charlotte Rudbäck [37098]
Stefan Linde [28478]
Sven-Åke Fädmyr [90988]
82‑61
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 82‑61
19 ‑ 11
5 Lottas Boys
Lottas Boys
Lotta Lundberg [43210]
Bengt Nilsson [5797]
Anders Olsson [7280]
Peter Gati [11054]
Christer Ekberg [94047]
Göran Grönvall [3066]
Ewa Eriksson [80479]
Lars Becklén [80419]
LABB
LABB
Bo Holmqvist [1151]
Allan Persson [11371]
Åke Stein [14009]
Leif Ahlberg [14010]
Torsten Åkerman [4615]
Tord Persson [46784]
62‑42
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 62‑42
18 ‑ 12
Rond 3 2017-11-29
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Team Kanin
Team Kanin
Anu Uus [29189]
Jan-Eric Larsson [29190]
Göran Stigsson [20772]
Sanna Stigsson [20773]
Lottas Boys
Lottas Boys
Lotta Lundberg [43210]
Bengt Nilsson [5797]
Anders Olsson [7280]
Peter Gati [11054]
Christer Ekberg [94047]
Göran Grönvall [3066]
Ewa Eriksson [80479]
Lars Becklén [80419]
44‑71
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 44‑71
10 ‑ 20
2 Östner
Östner
Nicolae Östner [4465]
Svante Berglund [6103]
Richard Korse [15157]
Boguslaw Wlodarczyk [20855]
Torbjörn Gylje [11004]
Mats Holm [4537]
Östen Svantesson [5765]
Trifolium
Trifolium
Anita Larsson [79711]
Lars Wahlgren [55822]
Håkan Myrhagen [411]
Monica Cederberg [32769]
85‑37
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 85‑37
23 ‑ 7
3 Roospiggarna
Roospiggarna
Alf Roos [92856]
Leif Andersson [8923]
Christer Andersson [15440]
Christer Bengtsson [4694]
Lars Ekvall [9430]
Martin Gårdrup [36202]
Kjell-Åke Nilsson [6427]
Orchids
Orchids
Samuel Katzin [53803]
Yupan Bao [57008]
Magdalena Madej [62889]
Åke Wettergren [38994]
Frida Ekström [56270]
Annika Ekström [56268]
Eva Erlandsson [15778]
Erik Ackzell [53890]
75‑69
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 75‑69
16 ‑ 14
4 B.A.R.E.N.
B.A.R.E.N.
Thorbjörn Haraldsson [36089]
Annika Nivestam [36090]
Mats Mårtensson [37097]
Charlotte Rudbäck [37098]
Stefan Linde [28478]
Sven-Åke Fädmyr [90988]
Kartellen
Kartellen
Claudia Sjöberg [55585]
Jerker Persson [4696]
Anders Ingels [88890]
Anita Gullberg [13513]
Lars Becklén [80419]
Torgil Ekman [84079]
47‑55
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 47‑55
14 ‑ 16
5 LABB
LABB
Bo Holmqvist [1151]
Allan Persson [11371]
Åke Stein [14009]
Leif Ahlberg [14010]
Torsten Åkerman [4615]
Tord Persson [46784]
---Frirond---
Rond 4 2017-12-13
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Trifolium
Trifolium
Anita Larsson [79711]
Lars Wahlgren [55822]
Håkan Myrhagen [411]
Monica Cederberg [32769]
Orchids
Orchids
Samuel Katzin [53803]
Yupan Bao [57008]
Magdalena Madej [62889]
Åke Wettergren [38994]
Frida Ekström [56270]
Annika Ekström [56268]
Eva Erlandsson [15778]
Erik Ackzell [53890]
93‑95
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 93‑95
15 ‑ 15
2 Östner
Östner
Nicolae Östner [4465]
Svante Berglund [6103]
Richard Korse [15157]
Boguslaw Wlodarczyk [20855]
Torbjörn Gylje [11004]
Mats Holm [4537]
Östen Svantesson [5765]
Team Kanin
Team Kanin
Anu Uus [29189]
Jan-Eric Larsson [29190]
Göran Stigsson [20772]
Sanna Stigsson [20773]
86‑76
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 86‑76
16 ‑ 14
3 B.A.R.E.N.
B.A.R.E.N.
Thorbjörn Haraldsson [36089]
Annika Nivestam [36090]
Mats Mårtensson [37097]
Charlotte Rudbäck [37098]
Stefan Linde [28478]
Sven-Åke Fädmyr [90988]
LABB
LABB
Bo Holmqvist [1151]
Allan Persson [11371]
Åke Stein [14009]
Leif Ahlberg [14010]
Torsten Åkerman [4615]
Tord Persson [46784]
29‑48
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 29‑48
12 ‑ 18
4 Kartellen
Kartellen
Claudia Sjöberg [55585]
Jerker Persson [4696]
Anders Ingels [88890]
Anita Gullberg [13513]
Lars Becklén [80419]
Torgil Ekman [84079]
Lottas Boys
Lottas Boys
Lotta Lundberg [43210]
Bengt Nilsson [5797]
Anders Olsson [7280]
Peter Gati [11054]
Christer Ekberg [94047]
Göran Grönvall [3066]
Ewa Eriksson [80479]
Lars Becklén [80419]
49‑46
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 49‑46
15 ‑ 15
5 Roospiggarna
Roospiggarna
Alf Roos [92856]
Leif Andersson [8923]
Christer Andersson [15440]
Christer Bengtsson [4694]
Lars Ekvall [9430]
Martin Gårdrup [36202]
Kjell-Åke Nilsson [6427]
---Frirond---
Rond 5 2018-01-31
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Kartellen
Kartellen
Claudia Sjöberg [55585]
Jerker Persson [4696]
Anders Ingels [88890]
Anita Gullberg [13513]
Lars Becklén [80419]
Torgil Ekman [84079]
Östner
Östner
Nicolae Östner [4465]
Svante Berglund [6103]
Richard Korse [15157]
Boguslaw Wlodarczyk [20855]
Torbjörn Gylje [11004]
Mats Holm [4537]
Östen Svantesson [5765]
57‑65
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 57‑65
14 ‑ 16
2 Orchids
Orchids
Samuel Katzin [53803]
Yupan Bao [57008]
Magdalena Madej [62889]
Åke Wettergren [38994]
Frida Ekström [56270]
Annika Ekström [56268]
Eva Erlandsson [15778]
Erik Ackzell [53890]
Team Kanin
Team Kanin
Anu Uus [29189]
Jan-Eric Larsson [29190]
Göran Stigsson [20772]
Sanna Stigsson [20773]
121‑40
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 121‑40
25 ‑ 2
3 Lottas Boys
Lottas Boys
Lotta Lundberg [43210]
Bengt Nilsson [5797]
Anders Olsson [7280]
Peter Gati [11054]
Christer Ekberg [94047]
Göran Grönvall [3066]
Ewa Eriksson [80479]
Lars Becklén [80419]
B.A.R.E.N.
B.A.R.E.N.
Thorbjörn Haraldsson [36089]
Annika Nivestam [36090]
Mats Mårtensson [37097]
Charlotte Rudbäck [37098]
Stefan Linde [28478]
Sven-Åke Fädmyr [90988]
65‑50
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 65‑50
17 ‑ 13
4 LABB
LABB
Bo Holmqvist [1151]
Allan Persson [11371]
Åke Stein [14009]
Leif Ahlberg [14010]
Torsten Åkerman [4615]
Tord Persson [46784]
Roospiggarna
Roospiggarna
Alf Roos [92856]
Leif Andersson [8923]
Christer Andersson [15440]
Christer Bengtsson [4694]
Lars Ekvall [9430]
Martin Gårdrup [36202]
Kjell-Åke Nilsson [6427]
47‑89
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 47‑89
8 ‑ 22
5 Trifolium
Trifolium
Anita Larsson [79711]
Lars Wahlgren [55822]
Håkan Myrhagen [411]
Monica Cederberg [32769]
---Frirond---
Rond 6 2018-02-28
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Roospiggarna
Roospiggarna
Alf Roos [92856]
Leif Andersson [8923]
Christer Andersson [15440]
Christer Bengtsson [4694]
Lars Ekvall [9430]
Martin Gårdrup [36202]
Kjell-Åke Nilsson [6427]
Team Kanin
Team Kanin
Anu Uus [29189]
Jan-Eric Larsson [29190]
Göran Stigsson [20772]
Sanna Stigsson [20773]
74‑51
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 74‑51
19 ‑ 11
2 Kartellen
Kartellen
Claudia Sjöberg [55585]
Jerker Persson [4696]
Anders Ingels [88890]
Anita Gullberg [13513]
Lars Becklén [80419]
Torgil Ekman [84079]
LABB
LABB
Bo Holmqvist [1151]
Allan Persson [11371]
Åke Stein [14009]
Leif Ahlberg [14010]
Torsten Åkerman [4615]
Tord Persson [46784]
76‑49
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 76‑49
20 ‑ 10
3 Östner
Östner
Nicolae Östner [4465]
Svante Berglund [6103]
Richard Korse [15157]
Boguslaw Wlodarczyk [20855]
Torbjörn Gylje [11004]
Mats Holm [4537]
Östen Svantesson [5765]
Orchids
Orchids
Samuel Katzin [53803]
Yupan Bao [57008]
Magdalena Madej [62889]
Åke Wettergren [38994]
Frida Ekström [56270]
Annika Ekström [56268]
Eva Erlandsson [15778]
Erik Ackzell [53890]
52‑100
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 52‑100
7 ‑ 23
4 B.A.R.E.N.
B.A.R.E.N.
Thorbjörn Haraldsson [36089]
Annika Nivestam [36090]
Mats Mårtensson [37097]
Charlotte Rudbäck [37098]
Stefan Linde [28478]
Sven-Åke Fädmyr [90988]
Trifolium
Trifolium
Anita Larsson [79711]
Lars Wahlgren [55822]
Håkan Myrhagen [411]
Monica Cederberg [32769]
77‑58
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 77‑58
18 ‑ 12
5 Lottas Boys
Lottas Boys
Lotta Lundberg [43210]
Bengt Nilsson [5797]
Anders Olsson [7280]
Peter Gati [11054]
Christer Ekberg [94047]
Göran Grönvall [3066]
Ewa Eriksson [80479]
Lars Becklén [80419]
---Frirond---
Rond 7 2018-03-21
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 LABB
LABB
Bo Holmqvist [1151]
Allan Persson [11371]
Åke Stein [14009]
Leif Ahlberg [14010]
Torsten Åkerman [4615]
Tord Persson [46784]
Östner
Östner
Nicolae Östner [4465]
Svante Berglund [6103]
Richard Korse [15157]
Boguslaw Wlodarczyk [20855]
Torbjörn Gylje [11004]
Mats Holm [4537]
Östen Svantesson [5765]
29‑37
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 29‑37
14 ‑ 16
2 Lottas Boys
Lottas Boys
Lotta Lundberg [43210]
Bengt Nilsson [5797]
Anders Olsson [7280]
Peter Gati [11054]
Christer Ekberg [94047]
Göran Grönvall [3066]
Ewa Eriksson [80479]
Lars Becklén [80419]
Orchids
Orchids
Samuel Katzin [53803]
Yupan Bao [57008]
Magdalena Madej [62889]
Åke Wettergren [38994]
Frida Ekström [56270]
Annika Ekström [56268]
Eva Erlandsson [15778]
Erik Ackzell [53890]
61‑103
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 61‑103
8 ‑ 22
3 Roospiggarna
Roospiggarna
Alf Roos [92856]
Leif Andersson [8923]
Christer Andersson [15440]
Christer Bengtsson [4694]
Lars Ekvall [9430]
Martin Gårdrup [36202]
Kjell-Åke Nilsson [6427]
Trifolium
Trifolium
Anita Larsson [79711]
Lars Wahlgren [55822]
Håkan Myrhagen [411]
Monica Cederberg [32769]
71‑43
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 71‑43
20 ‑ 10
4 B.A.R.E.N.
B.A.R.E.N.
Thorbjörn Haraldsson [36089]
Annika Nivestam [36090]
Mats Mårtensson [37097]
Charlotte Rudbäck [37098]
Stefan Linde [28478]
Sven-Åke Fädmyr [90988]
Team Kanin
Team Kanin
Anu Uus [29189]
Jan-Eric Larsson [29190]
Göran Stigsson [20772]
Sanna Stigsson [20773]
107‑54
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 107‑54
24 ‑ 6
5 Kartellen
Kartellen
Claudia Sjöberg [55585]
Jerker Persson [4696]
Anders Ingels [88890]
Anita Gullberg [13513]
Lars Becklén [80419]
Torgil Ekman [84079]
---Frirond---
Rond 8 2018-04-25
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Roospiggarna
Roospiggarna
Alf Roos [92856]
Leif Andersson [8923]
Christer Andersson [15440]
Christer Bengtsson [4694]
Lars Ekvall [9430]
Martin Gårdrup [36202]
Kjell-Åke Nilsson [6427]
B.A.R.E.N.
B.A.R.E.N.
Thorbjörn Haraldsson [36089]
Annika Nivestam [36090]
Mats Mårtensson [37097]
Charlotte Rudbäck [37098]
Stefan Linde [28478]
Sven-Åke Fädmyr [90988]
104‑41
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 104‑41
25 ‑ 4
2 LABB
LABB
Bo Holmqvist [1151]
Allan Persson [11371]
Åke Stein [14009]
Leif Ahlberg [14010]
Torsten Åkerman [4615]
Tord Persson [46784]
Trifolium
Trifolium
Anita Larsson [79711]
Lars Wahlgren [55822]
Håkan Myrhagen [411]
Monica Cederberg [32769]
71‑32
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 71‑32
22 ‑ 8
3 Lottas Boys
Lottas Boys
Lotta Lundberg [43210]
Bengt Nilsson [5797]
Anders Olsson [7280]
Peter Gati [11054]
Christer Ekberg [94047]
Göran Grönvall [3066]
Ewa Eriksson [80479]
Lars Becklén [80419]
Östner
Östner
Nicolae Östner [4465]
Svante Berglund [6103]
Richard Korse [15157]
Boguslaw Wlodarczyk [20855]
Torbjörn Gylje [11004]
Mats Holm [4537]
Östen Svantesson [5765]
66‑60
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 66‑60
16 ‑ 14
4 Kartellen
Kartellen
Claudia Sjöberg [55585]
Jerker Persson [4696]
Anders Ingels [88890]
Anita Gullberg [13513]
Lars Becklén [80419]
Torgil Ekman [84079]
Orchids
Orchids
Samuel Katzin [53803]
Yupan Bao [57008]
Magdalena Madej [62889]
Åke Wettergren [38994]
Frida Ekström [56270]
Annika Ekström [56268]
Eva Erlandsson [15778]
Erik Ackzell [53890]
74‑82
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 74‑82
14 ‑ 16
5 Team Kanin
Team Kanin
Anu Uus [29189]
Jan-Eric Larsson [29190]
Göran Stigsson [20772]
Sanna Stigsson [20773]
---Frirond---
Rond 9 2018-05-16
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Östner
Östner
Nicolae Östner [4465]
Svante Berglund [6103]
Richard Korse [15157]
Boguslaw Wlodarczyk [20855]
Torbjörn Gylje [11004]
Mats Holm [4537]
Östen Svantesson [5765]
B.A.R.E.N.
B.A.R.E.N.
Thorbjörn Haraldsson [36089]
Annika Nivestam [36090]
Mats Mårtensson [37097]
Charlotte Rudbäck [37098]
Stefan Linde [28478]
Sven-Åke Fädmyr [90988]
64‑51
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 64‑51
17 ‑ 13
2 Lottas Boys
Lottas Boys
Lotta Lundberg [43210]
Bengt Nilsson [5797]
Anders Olsson [7280]
Peter Gati [11054]
Christer Ekberg [94047]
Göran Grönvall [3066]
Ewa Eriksson [80479]
Lars Becklén [80419]
Roospiggarna
Roospiggarna
Alf Roos [92856]
Leif Andersson [8923]
Christer Andersson [15440]
Christer Bengtsson [4694]
Lars Ekvall [9430]
Martin Gårdrup [36202]
Kjell-Åke Nilsson [6427]
21‑132
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 21‑132
0 ‑ 25
3 Trifolium
Trifolium
Anita Larsson [79711]
Lars Wahlgren [55822]
Håkan Myrhagen [411]
Monica Cederberg [32769]
Kartellen
Kartellen
Claudia Sjöberg [55585]
Jerker Persson [4696]
Anders Ingels [88890]
Anita Gullberg [13513]
Lars Becklén [80419]
Torgil Ekman [84079]
27‑67
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 27‑67
8 ‑ 22
4 Team Kanin
Team Kanin
Anu Uus [29189]
Jan-Eric Larsson [29190]
Göran Stigsson [20772]
Sanna Stigsson [20773]
LABB
LABB
Bo Holmqvist [1151]
Allan Persson [11371]
Åke Stein [14009]
Leif Ahlberg [14010]
Torsten Åkerman [4615]
Tord Persson [46784]
60‑69
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 60‑69
14 ‑ 16
5 Orchids
Orchids
Samuel Katzin [53803]
Yupan Bao [57008]
Magdalena Madej [62889]
Åke Wettergren [38994]
Frida Ekström [56270]
Annika Ekström [56268]
Eva Erlandsson [15778]
Erik Ackzell [53890]
---Frirond---