Serie 3A

Fyll i detta formulär vid flytt av matcher | Rapportera resultat från flyttad match

Speldagar: 4/10, 18/10, 8/11, 22/11, 6/12 | Resultat från IAF | Flyttade matcher

Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
7 Koster
Koster
Bo Larsson [35666]
Monica Haara [47686]
Lars Haara [47685]
Carl Heyman [37760]
Kristina Edeland [55609]
Margareta Edeland [46582]
Anna-Stina Wennberg [35665]
Abeekee
Abeekee
Eva Sylvan [31662]
Ann Haqvinsson [37807]
Birgitta Norsted [28403]
Elisabeth Granstedt [18826]
Lars Högblom [28397]
Kristina Bergman [28393]
Britt Larsson [86952]
76‑37
Halvlek 1: 58‑11
Halvlek 2: 18‑26
17,01 ‑ 2,99
8 Vårt gäng
Vårt gäng
Nils-Bertil Gustafsson [28265]
Kjell Andersson [47126]
Maria Danielsson [47125]
Sara Wrige [55530]
Gerd Wrige [88026]
Gamlestadens vänner
Gamlestadens vänner
Thore Nilsson [10116]
Börje Brag [19633]
Kjell Chronberg [41600]
Leif Landhquist [90741]
22‑61
Halvlek 1: 8‑45
Halvlek 2: 14‑16
2,99 ‑ 17,01
9 Debut Tribute
Debut Tribute
Stig Engelbrektsson [18389]
Christer Bernander [48540]
Marcus Bernander [48504]
Jonas Englund [47072]
Anita Lansvik [55679]
Agne Tern [83975]
Debut Mash
Debut Mash
Ulrik Orstadius [54634]
Ulf Keereweer [53168]
Sölve Helin [49357]
Jan Erixon [35629]
Agneta Persson [52880]
Birgit Andersson [5116]
51‑44
Halvlek 1: 39‑15
Halvlek 2: 12‑29
11,68 ‑ 8,32
Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Gamlestadens vänner
Gamlestadens vänner
Thore Nilsson [10116]
Börje Brag [19633]
Kjell Chronberg [41600]
Leif Landhquist [90741]
Thore Nilsson 4 3-1-0 247 - 106 2,330 64,49
2 Abeekee
Abeekee
Eva Sylvan [31662]
Ann Haqvinsson [37807]
Birgitta Norsted [28403]
Elisabeth Granstedt [18826]
Lars Högblom [28397]
Kristina Bergman [28393]
Britt Larsson [86952]
Eva Sylvan 4 2-0-2 246 - 217 1,134 44,00
3 Koster
Koster
Bo Larsson [35666]
Monica Haara [47686]
Lars Haara [47685]
Carl Heyman [37760]
Kristina Edeland [55609]
Margareta Edeland [46582]
Anna-Stina Wennberg [35665]
Bo Larsson 4 1-2-1 226 - 210 1,076 42,09
4 Debut Mash
Debut Mash
Ulrik Orstadius [54634]
Ulf Keereweer [53168]
Sölve Helin [49357]
Jan Erixon [35629]
Agneta Persson [52880]
Birgit Andersson [5116]
Ulrik Orstadius 4 1-2-1 155 - 176 0,881 36,51
5 Debut Tribute
Debut Tribute
Stig Engelbrektsson [18389]
Christer Bernander [48540]
Marcus Bernander [48504]
Jonas Englund [47072]
Anita Lansvik [55679]
Agne Tern [83975]
Stig Engelbrektsson 4 1-1-2 161 - 245 0,657 28,58
6 Vårt gäng
Vårt gäng
Nils-Bertil Gustafsson [28265]
Kjell Andersson [47126]
Maria Danielsson [47125]
Sara Wrige [55530]
Gerd Wrige [88026]
Nils-Bertil Gustafsson 4 0-2-2 147 - 228 0,645 24,33