Sommar-Trean

Angivna speldagar är rekommenderade speldagar. Kan inte laget spela detta datum ta kontakt med era motståndare och boka annat speltillfälle så fort som möjligt.

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Sällskapet
Sällskapet
Göran Larson [42026]
Tommy Niklasson [63240]
Lars Wesslau [41898]
Ulrika Wesslau [51310]
Bengt Hammar [1238]
Katherine Ekblad [92362]
Herman Essén [87346]
Monica Essén [53834]
Christoffer Hamilton [62731]
Göran Hartzell [44400]
Ann Risbecker [49373]
Göran Larson 7 5-1-1 412 - 250 1,648 135
2 7Slam
7Slam
Nils Molin [63899]
Michael Hagelin [62052]
Hans Fäldt [62046]
Roland Falk [63908]
Lars Öberg [79917]
Sven Andersson [62070]
Anneli Holmsten [62069]
Annette Dahlbeck [38737]
Nils Molin 7 4-3-0 318 - 208 1,529 128
3 Sangvinikerna
Sangvinikerna
Carl-Henrik Nauclér [87456]
Mikaela Bäckius [50566]
Maria Thulin [64193]
Nillan Essén [59143]
Magnus Backlund [59151]
Joakim Tillas [63743]
Carl-Henrik Nauclér 7 4-2-1 336 - 243 1,383 126
4 Bridge Lemmings
Bridge Lemmings
Anders Hallström [18314]
Ingela Olofson [57735]
Per Ekstig [84718]
Anders Kökeritz [22960]
Ela Sörensen [38976]
Stefan Lindström [83469]
Anders Hallström 7 1-3-3 286 - 320 0,894 97
5 Havanna
Havanna
Berit Nilsson [59816]
Peter Nilsson [59815]
Mats Alarik [67735]
Yves Chantereau [63238]
Marie Wickman Chantereau [63237]
Camilla Söderquist [63246]
Göran Elinder [63245]
Joakim Brännlund [62592]
Berit Nilsson 7 0-4-3 233 - 304 0,766 90
6 Modiga Gänget
Modiga Gänget
Rainer Strömblad [36041]
Eva Nordqvist [58097]
Bengt Nordqvist [61325]
Linda Noaksson Strömblad [35899]
Rainer Strömblad 7 0-4-3 238 - 310 0,768 89
7 Oktagång
Oktagång
Lars Lindell [82117]
Ann-Marie Bogren [85792]
Sven Svensson [90196]
Dagmar Ilrot [82123]
Åke Nilsson [82122]
Gunilla Gustafsson [43545]
Göran Gustafsson [43544]
Ulla Lindell [82116]
Mary-Ann Engström [90360]
Birgitta R Wallin [57924]
Annette Sabelström [26239]
Wilhelm Sabelström [54722]
Lars Lindell 7 2-1-4 274 - 349 0,785 87
8 Smilla
Smilla
Dan Lindblom [62063]
Birgitta Berg [62039]
Siv Svensson [63244]
Carl Dufke [79877]
Ulrica Holm [62040]
Anna Berglöw [64748]
Dan Lindblom 7 2-2-3 218 - 331 0,659 82
Rond 1 8 juni 2020
Spelort: BBO
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Sangvinikerna
Sangvinikerna
Carl-Henrik Nauclér [87456]
Mikaela Bäckius [50566]
Maria Thulin [64193]
Nillan Essén [59143]
Magnus Backlund [59151]
Joakim Tillas [63743]
Havanna
Havanna
Berit Nilsson [59816]
Peter Nilsson [59815]
Mats Alarik [67735]
Yves Chantereau [63238]
Marie Wickman Chantereau [63237]
Camilla Söderquist [63246]
Göran Elinder [63245]
Joakim Brännlund [62592]
34‑15
Halvlek 1: 34‑15
Halvlek 2: ‑
19 ‑ 11
2 Oktagång
Oktagång
Lars Lindell [82117]
Ann-Marie Bogren [85792]
Sven Svensson [90196]
Dagmar Ilrot [82123]
Åke Nilsson [82122]
Gunilla Gustafsson [43545]
Göran Gustafsson [43544]
Ulla Lindell [82116]
Mary-Ann Engström [90360]
Birgitta R Wallin [57924]
Annette Sabelström [26239]
Wilhelm Sabelström [54722]
Modiga Gänget
Modiga Gänget
Rainer Strömblad [36041]
Eva Nordqvist [58097]
Bengt Nordqvist [61325]
Linda Noaksson Strömblad [35899]
52‑21
Halvlek 1: 52‑21
Halvlek 2: ‑
21 ‑ 9
3 Sällskapet
Sällskapet
Göran Larson [42026]
Tommy Niklasson [63240]
Lars Wesslau [41898]
Ulrika Wesslau [51310]
Bengt Hammar [1238]
Katherine Ekblad [92362]
Herman Essén [87346]
Monica Essén [53834]
Christoffer Hamilton [62731]
Göran Hartzell [44400]
Ann Risbecker [49373]
Bridge Lemmings
Bridge Lemmings
Anders Hallström [18314]
Ingela Olofson [57735]
Per Ekstig [84718]
Anders Kökeritz [22960]
Ela Sörensen [38976]
Stefan Lindström [83469]
47‑30
Halvlek 1: 47‑30
Halvlek 2: ‑
19 ‑ 11
4 7Slam
7Slam
Nils Molin [63899]
Michael Hagelin [62052]
Hans Fäldt [62046]
Roland Falk [63908]
Lars Öberg [79917]
Sven Andersson [62070]
Anneli Holmsten [62069]
Annette Dahlbeck [38737]
Smilla
Smilla
Dan Lindblom [62063]
Birgitta Berg [62039]
Siv Svensson [63244]
Carl Dufke [79877]
Ulrica Holm [62040]
Anna Berglöw [64748]
32‑28
Halvlek 1: 32‑28
Halvlek 2: ‑
16 ‑ 14
Rond 2 15 juni 2020
Spelort: BBO
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Sangvinikerna
Sangvinikerna
Carl-Henrik Nauclér [87456]
Mikaela Bäckius [50566]
Maria Thulin [64193]
Nillan Essén [59143]
Magnus Backlund [59151]
Joakim Tillas [63743]
Oktagång
Oktagång
Lars Lindell [82117]
Ann-Marie Bogren [85792]
Sven Svensson [90196]
Dagmar Ilrot [82123]
Åke Nilsson [82122]
Gunilla Gustafsson [43545]
Göran Gustafsson [43544]
Ulla Lindell [82116]
Mary-Ann Engström [90360]
Birgitta R Wallin [57924]
Annette Sabelström [26239]
Wilhelm Sabelström [54722]
64‑20
Halvlek 1: 64‑20
Halvlek 2: ‑
24 ‑ 6
2 Modiga Gänget
Modiga Gänget
Rainer Strömblad [36041]
Eva Nordqvist [58097]
Bengt Nordqvist [61325]
Linda Noaksson Strömblad [35899]
Sällskapet
Sällskapet
Göran Larson [42026]
Tommy Niklasson [63240]
Lars Wesslau [41898]
Ulrika Wesslau [51310]
Bengt Hammar [1238]
Katherine Ekblad [92362]
Herman Essén [87346]
Monica Essén [53834]
Christoffer Hamilton [62731]
Göran Hartzell [44400]
Ann Risbecker [49373]
49‑42
Halvlek 1: 49‑42
Halvlek 2: ‑
16 ‑ 14
3 Bridge Lemmings
Bridge Lemmings
Anders Hallström [18314]
Ingela Olofson [57735]
Per Ekstig [84718]
Anders Kökeritz [22960]
Ela Sörensen [38976]
Stefan Lindström [83469]
7Slam
7Slam
Nils Molin [63899]
Michael Hagelin [62052]
Hans Fäldt [62046]
Roland Falk [63908]
Lars Öberg [79917]
Sven Andersson [62070]
Anneli Holmsten [62069]
Annette Dahlbeck [38737]
30‑65
Halvlek 1: 30‑65
Halvlek 2: ‑
8 ‑ 22
4 Havanna
Havanna
Berit Nilsson [59816]
Peter Nilsson [59815]
Mats Alarik [67735]
Yves Chantereau [63238]
Marie Wickman Chantereau [63237]
Camilla Söderquist [63246]
Göran Elinder [63245]
Joakim Brännlund [62592]
Smilla
Smilla
Dan Lindblom [62063]
Birgitta Berg [62039]
Siv Svensson [63244]
Carl Dufke [79877]
Ulrica Holm [62040]
Anna Berglöw [64748]
34‑49
Halvlek 1: 34‑49
Halvlek 2: ‑
12 ‑ 18
Rond 3 22 juni 2020
Spelort: BBO
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Sällskapet
Sällskapet
Göran Larson [42026]
Tommy Niklasson [63240]
Lars Wesslau [41898]
Ulrika Wesslau [51310]
Bengt Hammar [1238]
Katherine Ekblad [92362]
Herman Essén [87346]
Monica Essén [53834]
Christoffer Hamilton [62731]
Göran Hartzell [44400]
Ann Risbecker [49373]
Sangvinikerna
Sangvinikerna
Carl-Henrik Nauclér [87456]
Mikaela Bäckius [50566]
Maria Thulin [64193]
Nillan Essén [59143]
Magnus Backlund [59151]
Joakim Tillas [63743]
56‑40
Halvlek 1: 56‑40
Halvlek 2: ‑
18 ‑ 12
2 Oktagång
Oktagång
Lars Lindell [82117]
Ann-Marie Bogren [85792]
Sven Svensson [90196]
Dagmar Ilrot [82123]
Åke Nilsson [82122]
Gunilla Gustafsson [43545]
Göran Gustafsson [43544]
Ulla Lindell [82116]
Mary-Ann Engström [90360]
Birgitta R Wallin [57924]
Annette Sabelström [26239]
Wilhelm Sabelström [54722]
Havanna
Havanna
Berit Nilsson [59816]
Peter Nilsson [59815]
Mats Alarik [67735]
Yves Chantereau [63238]
Marie Wickman Chantereau [63237]
Camilla Söderquist [63246]
Göran Elinder [63245]
Joakim Brännlund [62592]
38‑45
Halvlek 1: 38‑45
Halvlek 2: ‑
14 ‑ 16
3 7Slam
7Slam
Nils Molin [63899]
Michael Hagelin [62052]
Hans Fäldt [62046]
Roland Falk [63908]
Lars Öberg [79917]
Sven Andersson [62070]
Anneli Holmsten [62069]
Annette Dahlbeck [38737]
Modiga Gänget
Modiga Gänget
Rainer Strömblad [36041]
Eva Nordqvist [58097]
Bengt Nordqvist [61325]
Linda Noaksson Strömblad [35899]
44‑22
Halvlek 1: 44‑22
Halvlek 2: ‑
20 ‑ 10
4 Smilla
Smilla
Dan Lindblom [62063]
Birgitta Berg [62039]
Siv Svensson [63244]
Carl Dufke [79877]
Ulrica Holm [62040]
Anna Berglöw [64748]
Bridge Lemmings
Bridge Lemmings
Anders Hallström [18314]
Ingela Olofson [57735]
Per Ekstig [84718]
Anders Kökeritz [22960]
Ela Sörensen [38976]
Stefan Lindström [83469]
38‑36
Halvlek 1: 38‑36
Halvlek 2: ‑
15 ‑ 15
Rond 4 29 juni 2020
Spelort: BBO
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Sangvinikerna
Sangvinikerna
Carl-Henrik Nauclér [87456]
Mikaela Bäckius [50566]
Maria Thulin [64193]
Nillan Essén [59143]
Magnus Backlund [59151]
Joakim Tillas [63743]
7Slam
7Slam
Nils Molin [63899]
Michael Hagelin [62052]
Hans Fäldt [62046]
Roland Falk [63908]
Lars Öberg [79917]
Sven Andersson [62070]
Anneli Holmsten [62069]
Annette Dahlbeck [38737]
39‑45
Halvlek 1: 39‑45
Halvlek 2: ‑
14 ‑ 16
2 Sällskapet
Sällskapet
Göran Larson [42026]
Tommy Niklasson [63240]
Lars Wesslau [41898]
Ulrika Wesslau [51310]
Bengt Hammar [1238]
Katherine Ekblad [92362]
Herman Essén [87346]
Monica Essén [53834]
Christoffer Hamilton [62731]
Göran Hartzell [44400]
Ann Risbecker [49373]
Oktagång
Oktagång
Lars Lindell [82117]
Ann-Marie Bogren [85792]
Sven Svensson [90196]
Dagmar Ilrot [82123]
Åke Nilsson [82122]
Gunilla Gustafsson [43545]
Göran Gustafsson [43544]
Ulla Lindell [82116]
Mary-Ann Engström [90360]
Birgitta R Wallin [57924]
Annette Sabelström [26239]
Wilhelm Sabelström [54722]
75‑23
Halvlek 1: 75‑23
Halvlek 2: ‑
25 ‑ 5
3 Modiga Gänget
Modiga Gänget
Rainer Strömblad [36041]
Eva Nordqvist [58097]
Bengt Nordqvist [61325]
Linda Noaksson Strömblad [35899]
Smilla
Smilla
Dan Lindblom [62063]
Birgitta Berg [62039]
Siv Svensson [63244]
Carl Dufke [79877]
Ulrica Holm [62040]
Anna Berglöw [64748]
7‑41
Halvlek 1: 7‑41
Halvlek 2: ‑
8 ‑ 22
4 Havanna
Havanna
Berit Nilsson [59816]
Peter Nilsson [59815]
Mats Alarik [67735]
Yves Chantereau [63238]
Marie Wickman Chantereau [63237]
Camilla Söderquist [63246]
Göran Elinder [63245]
Joakim Brännlund [62592]
Bridge Lemmings
Bridge Lemmings
Anders Hallström [18314]
Ingela Olofson [57735]
Per Ekstig [84718]
Anders Kökeritz [22960]
Ela Sörensen [38976]
Stefan Lindström [83469]
37‑32
Halvlek 1: 37‑32
Halvlek 2: ‑
16 ‑ 14
Rond 5 6 juli 2020
Spelort: BBO
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Smilla
Smilla
Dan Lindblom [62063]
Birgitta Berg [62039]
Siv Svensson [63244]
Carl Dufke [79877]
Ulrica Holm [62040]
Anna Berglöw [64748]
Sangvinikerna
Sangvinikerna
Carl-Henrik Nauclér [87456]
Mikaela Bäckius [50566]
Maria Thulin [64193]
Nillan Essén [59143]
Magnus Backlund [59151]
Joakim Tillas [63743]
30‑62
Halvlek 1: 30‑62
Halvlek 2: ‑
8 ‑ 22
2 Oktagång
Oktagång
Lars Lindell [82117]
Ann-Marie Bogren [85792]
Sven Svensson [90196]
Dagmar Ilrot [82123]
Åke Nilsson [82122]
Gunilla Gustafsson [43545]
Göran Gustafsson [43544]
Ulla Lindell [82116]
Mary-Ann Engström [90360]
Birgitta R Wallin [57924]
Annette Sabelström [26239]
Wilhelm Sabelström [54722]
7Slam
7Slam
Nils Molin [63899]
Michael Hagelin [62052]
Hans Fäldt [62046]
Roland Falk [63908]
Lars Öberg [79917]
Sven Andersson [62070]
Anneli Holmsten [62069]
Annette Dahlbeck [38737]
34‑48
Halvlek 1: 34‑48
Halvlek 2: ‑
12 ‑ 18
3 Havanna
Havanna
Berit Nilsson [59816]
Peter Nilsson [59815]
Mats Alarik [67735]
Yves Chantereau [63238]
Marie Wickman Chantereau [63237]
Camilla Söderquist [63246]
Göran Elinder [63245]
Joakim Brännlund [62592]
Sällskapet
Sällskapet
Göran Larson [42026]
Tommy Niklasson [63240]
Lars Wesslau [41898]
Ulrika Wesslau [51310]
Bengt Hammar [1238]
Katherine Ekblad [92362]
Herman Essén [87346]
Monica Essén [53834]
Christoffer Hamilton [62731]
Göran Hartzell [44400]
Ann Risbecker [49373]
34‑85
Halvlek 1: 34‑85
Halvlek 2: ‑
5 ‑ 25
4 Modiga Gänget
Modiga Gänget
Rainer Strömblad [36041]
Eva Nordqvist [58097]
Bengt Nordqvist [61325]
Linda Noaksson Strömblad [35899]
Bridge Lemmings
Bridge Lemmings
Anders Hallström [18314]
Ingela Olofson [57735]
Per Ekstig [84718]
Anders Kökeritz [22960]
Ela Sörensen [38976]
Stefan Lindström [83469]
54‑46
Halvlek 1: 54‑46
Halvlek 2: ‑
16 ‑ 14
Rond 6 13 juli 2020
Spelort: BBO
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Sangvinikerna
Sangvinikerna
Carl-Henrik Nauclér [87456]
Mikaela Bäckius [50566]
Maria Thulin [64193]
Nillan Essén [59143]
Magnus Backlund [59151]
Joakim Tillas [63743]
Bridge Lemmings
Bridge Lemmings
Anders Hallström [18314]
Ingela Olofson [57735]
Per Ekstig [84718]
Anders Kökeritz [22960]
Ela Sörensen [38976]
Stefan Lindström [83469]
54‑32
Halvlek 1: 54‑32
Halvlek 2: ‑
20 ‑ 10
2 Oktagång
Oktagång
Lars Lindell [82117]
Ann-Marie Bogren [85792]
Sven Svensson [90196]
Dagmar Ilrot [82123]
Åke Nilsson [82122]
Gunilla Gustafsson [43545]
Göran Gustafsson [43544]
Ulla Lindell [82116]
Mary-Ann Engström [90360]
Birgitta R Wallin [57924]
Annette Sabelström [26239]
Wilhelm Sabelström [54722]
Smilla
Smilla
Dan Lindblom [62063]
Birgitta Berg [62039]
Siv Svensson [63244]
Carl Dufke [79877]
Ulrica Holm [62040]
Anna Berglöw [64748]
82‑16
Halvlek 1: 82‑16
Halvlek 2: ‑
25 ‑ 2
3 Sällskapet
Sällskapet
Göran Larson [42026]
Tommy Niklasson [63240]
Lars Wesslau [41898]
Ulrika Wesslau [51310]
Bengt Hammar [1238]
Katherine Ekblad [92362]
Herman Essén [87346]
Monica Essén [53834]
Christoffer Hamilton [62731]
Göran Hartzell [44400]
Ann Risbecker [49373]
7Slam
7Slam
Nils Molin [63899]
Michael Hagelin [62052]
Hans Fäldt [62046]
Roland Falk [63908]
Lars Öberg [79917]
Sven Andersson [62070]
Anneli Holmsten [62069]
Annette Dahlbeck [38737]
29‑58
Halvlek 1: 29‑58
Halvlek 2: ‑
9 ‑ 21
4 Modiga Gänget
Modiga Gänget
Rainer Strömblad [36041]
Eva Nordqvist [58097]
Bengt Nordqvist [61325]
Linda Noaksson Strömblad [35899]
Havanna
Havanna
Berit Nilsson [59816]
Peter Nilsson [59815]
Mats Alarik [67735]
Yves Chantereau [63238]
Marie Wickman Chantereau [63237]
Camilla Söderquist [63246]
Göran Elinder [63245]
Joakim Brännlund [62592]
40‑42
Halvlek 1: 40‑42
Halvlek 2: ‑
15 ‑ 15
Rond 7 20 juli 2020
Spelort: BBO
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Sangvinikerna
Sangvinikerna
Carl-Henrik Nauclér [87456]
Mikaela Bäckius [50566]
Maria Thulin [64193]
Nillan Essén [59143]
Magnus Backlund [59151]
Joakim Tillas [63743]
Modiga Gänget
Modiga Gänget
Rainer Strömblad [36041]
Eva Nordqvist [58097]
Bengt Nordqvist [61325]
Linda Noaksson Strömblad [35899]
43‑45
Halvlek 1: 43‑45
Halvlek 2: ‑
15 ‑ 15
2 Oktagång
Oktagång
Lars Lindell [82117]
Ann-Marie Bogren [85792]
Sven Svensson [90196]
Dagmar Ilrot [82123]
Åke Nilsson [82122]
Gunilla Gustafsson [43545]
Göran Gustafsson [43544]
Ulla Lindell [82116]
Mary-Ann Engström [90360]
Birgitta R Wallin [57924]
Annette Sabelström [26239]
Wilhelm Sabelström [54722]
Bridge Lemmings
Bridge Lemmings
Anders Hallström [18314]
Ingela Olofson [57735]
Per Ekstig [84718]
Anders Kökeritz [22960]
Ela Sörensen [38976]
Stefan Lindström [83469]
25‑80
Halvlek 1: 25‑80
Halvlek 2: ‑
4 ‑ 25
3 Sällskapet
Sällskapet
Göran Larson [42026]
Tommy Niklasson [63240]
Lars Wesslau [41898]
Ulrika Wesslau [51310]
Bengt Hammar [1238]
Katherine Ekblad [92362]
Herman Essén [87346]
Monica Essén [53834]
Christoffer Hamilton [62731]
Göran Hartzell [44400]
Ann Risbecker [49373]
Smilla
Smilla
Dan Lindblom [62063]
Birgitta Berg [62039]
Siv Svensson [63244]
Carl Dufke [79877]
Ulrica Holm [62040]
Anna Berglöw [64748]
78‑16
Halvlek 1: 78‑16
Halvlek 2: ‑
25 ‑ 3
4 7Slam
7Slam
Nils Molin [63899]
Michael Hagelin [62052]
Hans Fäldt [62046]
Roland Falk [63908]
Lars Öberg [79917]
Sven Andersson [62070]
Anneli Holmsten [62069]
Annette Dahlbeck [38737]
Havanna
Havanna
Berit Nilsson [59816]
Peter Nilsson [59815]
Mats Alarik [67735]
Yves Chantereau [63238]
Marie Wickman Chantereau [63237]
Camilla Söderquist [63246]
Göran Elinder [63245]
Joakim Brännlund [62592]
26‑26
Halvlek 1: 26‑26
Halvlek 2: ‑
15 ‑ 15