SM Lag Veteran - Sista dag och tid för föranmälan

Information
Datum och tid
Mån 1 aug 2022 kl 20:00
Typ av händelse
Tävling > Lag > SM Lag Veteran > Föranmälan
 
Sista anmälningsdatum
Mån 1 aug 2022

Tävlingsmeny

Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Mån 1 aug 2022
Antal anmälda
29
Nr Lag Datum
29
LAG TREAB
Olle Axne, Sven-Erik Hallkvist, Leif Trapp, Leif Andréasson
2022‑08‑01
28
RÖD RÖRA
Peter Kennerfalk, Lars-Inge Rehnström, K-G Wanngård, Staffan Rockler
2022‑08‑01
27
Dinesson och grabbarna
Eva Åkesson, Leif Åkesson, Anders Blomqvist, Sten-Sture Gilleström
2022‑08‑01
26
Fem tillsammans igen
Johnny Östberg, Christer Bjäring, Anders Morath, Tommy Gullberg, Sven Åke Bjerregaard
2022‑08‑01
25
Narre
Gunnar Elmroth, Tommy Bergdahl, PG Eliasson, Leif Svenzon, Bo-Henry Ek
2022‑08‑01
24
Jonssonligan
Gudrun Jonsson, Rein Jakoby, Gunilla Werner, Anders Pehrsson, Ylva Karlsson-Uisk, Ahto Uisk
2022‑07‑30
23
Boggi+++
Bo Gisslander, Gunilla Åhlander, Rose-Marie Jarl, Bengt Collryd
2022‑07‑29
22
Mariettes drängar
Kenneth Hagman, Kjell Ohlsson, Mariette Persson, Björn Persson
2022‑07‑29
21
TEAM Bråvalla
Ove Olofsson, Ulf Andersson, Göran Forss, Nils-Gustaf Renman
2022‑07‑27
20
Pontus Boys
Christer Gällström, Allan Christensen, Lars Malm, Per Lindström
2022‑07‑27
19
Hit a Worm
Kent Maltein, Lars-Göran Östlund, Ted Olows, Jan Fransson, Rolf Scherdin, Rune Pettersson
2022‑07‑12
18
Glopson
Pär Ol-Mårs, Bengt-Göran Olofsson, Urban Finnsson, Anders Sjöstedt, Mart Altmäe
2022‑07‑12
17
K-LAGet
Göran Lind, Kerstin Hallgren, Lennart Karlberg, Ami Emilsson
2022‑07‑11
16
Badehotellet
Mats Pettersson, Per-Inge Helmertz, Jan Becklén, Johan Bennet
2022‑07‑09
15
GT Boys
Thomas Therkelson, Sten-Åke Thunberg, Gunnar Ohlson, Leif Beckman, Jan Konar, Jan Ahlqvist
2022‑06‑30
14
Bridge Diggers
Jaan Heinlo, Jan Geiborg, Leif Norman, Mats Nilsland, Kjell Sedelius, Krister Persson
2022‑06‑29
13
GDSGD
Bengt Lindskog, Per Hult, Lennart Ekholm, Christer Åström
2022‑06‑27
12
Imppossible
Anders Norin, Peter Krug, Peter Bäckstrand, Britt-Marie Warborn
2022‑06‑16
11
Gevalia
Lennart Rehle, Christer Bech, Åke Sjöberg, Ric Sällsten, Margareta Sjöberg, Madeleine Swanström
2022‑06‑15
10
Munka Ljungby
Lars-Gunnar Ludvigsson, Ulf Andersson, Jens Priess, Nils-Erik Ekholm
2022‑06‑14
9
Hajos smakverkstad
Hans Johansson, Erik Franzén, Henry Johansson, Ulf Westlin
2022‑06‑14
8
Optimisterna
Mikael Johansson, Leif Rångevall, Lars Olsson, Göran Rångevall
2022‑06‑04
7
Sailor
Mats Allgöwer, Harald Sjöman, Roger Andersson, Björn Wenander
2022‑05‑18
6
Topclub
Björn Wenneberg, Henrik Wegnelius, Göran Selldén, Göte Berntsson, Ronny Ovesson Ejnell
2022‑05‑18
5
Mas Amigos
Peter Backlund, Börje Dahlberg, Ullabritt Goldberg, Lars Goldberg, Thor Simonsen, Björn Sture Valen
2022‑05‑14
4
Maskslam
Lars Ericson, Bo Ericson, Mats Sjöberg, Magnus Ekman
2022‑05‑10
3
Kungens vänner
Göran Rydell, Karin Nyberg, Ulla Berntsson, Ingvar Grahn
2022‑04‑25
2
Askim
Adam Kovasznay, Bengt Johansson, Anders Ihalainen, Leif Lysebring
2022‑04‑23
1
Baluza
Tage Bengtsson, Jan Unosson, Sören Lennartsson, Arne Ericson, Hans Brolin
2022‑04‑07