Jump to navigation
User menu
Logga in
Kontakt
SBF Search site
Fritextsökning
Medlemsnummer eller namn
Klubb eller distrikt
Sök
Svenska Bridgeförbundet
Hallands BF
Hem
Distriktet
Klubb
Nyheter
Tävling
Allsvenskan
Distriktsmästerskap
Allmänt Hallandsserien
Kalender
Kommande
Lagtävling
Resultat
Spelprogram
Hallandsrallyt
Primära flikar
Månad
Vecka
(aktiv flik)
Dag
År
Öppna gamla Spader-kalendern
Vecka 36, september 2022
« Föregående
Nästa »
Endast distrikt
- Alla -
Ja
Silver/Guld
- Alla -
Silver/Guld
Tävling
Simultan
- Alla -
Simultan
Handikapp
- Alla -
Handikapp
Ej handikapp
Ej tävling
- Alla -
Ej tävling
Par/Lag/Ind:
- Alla -
Par
Lag
Individuellt
Filtrera
Tid
mån
5
tis
6
ons
7
tors
8
fre
9
lör
10
sön
11
Hela dagen
9 sep
BF Rydet
Partävling
09
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
Fredag 09;30 Partävling
10
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
Måndagsbridge
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
HCP Trivsel Föranmälan
10:30 - 14:00
BK Albrekts
Fredagsbridgen
13
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
Trivselbridge max klövernål
13:00 - 16:00
BK Albrekts
Pratbridge
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
Måndag 13;30 Partävling HCP
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
Trivselbridge föranmälan
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
Hcp Trivselbridge
13:00
Laholms BK
Partävling Onsdag em, Hcp, Föranmälan
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
Onsdag 13;30 Partävling
13:30 - 17:00
BK Albrekts
Onsdagsbridgen
13:00
Laholms BK
80-års Jubileum, Vinbarometer
18
18:30 - 22:30
Ätrans BK
Partävling Gunnarp
18:30 - 22:00
Kungsbacka BS
HCP Trivselbridge Föranmälan
18:30 - 22:00
BK Allians, Halmstad
Måndag 18;30 Partävling
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
Utvecklings Bridge Med Teori genomgång 18:00
18:45
Laholms BK
Partävling Måndag, Scratch, Föranmälan
18:30 - 22:15
Kvibille BS
Partävling
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
Tisdagsbridge med Handicap
18:30 - 22:00
BK Albrekts
Tisdagsbridgen - Naturligt System
18:45
Laholms BK
Simultan Partävling Tisdag, Hcp, Föranmälan
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
Onsdags Bridge
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
Onsdagsbridge
18:30 - 22:30
Simlångsdalens BK
Barometer
18:30 - 22:00
BK Albrekts
Mixstegen Omg 1
18:30 - 22:00
BK Albrekts
Mixstegen Omg 2
18:30
Hasslövs BK
Partävling HCP 24 Brickor.
18:30
Harplinge BK
Partävling, hcp och scratch.