Serie 3B

Fyll i detta formulär vid flytt av matcher | Rapportera resultat från flyttad match

Speldagar: 11/10, 25/10, 15/11, 29/11, 13/12 | Resultat från IAF | Flyttade matcher

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Askim 1
Askim 1
Börje Skog [6453]
Alf Börjesson [6452]
Gerd Sjöholm [40611]
Björn Sjöholm [40612]
Axel Selvén [63229]
Thomas Glücksman [34286]
Berit Fors [4807]
Börje Skog 3 3-0-0 247 - 46 5,370 56,93
2 Lag Viva
Lag Viva
Lars Högblom [28397]
Lidia Zajde [46068]
Kristina Bergman [28393]
Eric Skoog [59083]
Birgitta Norsted [28403]
Lars Högblom 3 3-0-0 255 - 95 2,684 54,10
3 De starka, BS Damernas
De starka, BS Damernas
Lena Starkenberg [28552]
Eva Thorsson [4963]
Barbara Adielsson [86964]
Berit Mauritzson [17262]
Inger Carlstedt [87216]
Lena Starkenberg 3 2-0-1 209 - 134 1,560 37,80
4 Ynglingarna
Ynglingarna
Anders Hill [46869]
Göran Almgren [85480]
Branko Stanisic [28169]
Folke Grauers [57805]
Anders Hill 3 1-0-2 170 - 186 0,914 26,66
5 Everfresh, Pumorna
Everfresh, Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ingela Jacobson [48318]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marie Ekelund [32847]
Jüri Miks [33205]
Marie-Louise Landelius [28557]
Inga Appelqvist [31328]
Mahin Pettersson [27490]
Ulla Holmer 3 0-0-3 69 - 273 0,253 2,70
6 Ungkarlarna
Ungkarlarna
Carl Waern [57831]
Thomas Nortoft [64115]
Björn Lorentzon [64113]
Lars Lundén [200814]
Peter Ramsgård [60384]
Bengt Ingemar Persson [66419]
Bo Lindvall [64937]
Carl Waern 3 0-0-3 50 - 266 0,188 1,81
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Ungkarlarna
Ungkarlarna
Carl Waern [57831]
Thomas Nortoft [64115]
Björn Lorentzon [64113]
Lars Lundén [200814]
Peter Ramsgård [60384]
Bengt Ingemar Persson [66419]
Bo Lindvall [64937]
De starka, BS Damernas
De starka, BS Damernas
Lena Starkenberg [28552]
Eva Thorsson [4963]
Barbara Adielsson [86964]
Berit Mauritzson [17262]
Inger Carlstedt [87216]
10‑98
Halvlek 1: 1‑68
Halvlek 2: 9‑30
0,00 ‑ 20,00
2 Everfresh, Pumorna
Everfresh, Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ingela Jacobson [48318]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marie Ekelund [32847]
Jüri Miks [33205]
Marie-Louise Landelius [28557]
Inga Appelqvist [31328]
Mahin Pettersson [27490]
Lag Viva
Lag Viva
Lars Högblom [28397]
Lidia Zajde [46068]
Kristina Bergman [28393]
Eric Skoog [59083]
Birgitta Norsted [28403]
27‑81
Halvlek 1: 22‑47
Halvlek 2: 5‑34
1,44 ‑ 18,56
3 Ynglingarna
Ynglingarna
Anders Hill [46869]
Göran Almgren [85480]
Branko Stanisic [28169]
Folke Grauers [57805]
Askim 1
Askim 1
Börje Skog [6453]
Alf Börjesson [6452]
Gerd Sjöholm [40611]
Björn Sjöholm [40612]
Axel Selvén [63229]
Thomas Glücksman [34286]
Berit Fors [4807]
6‑101
Halvlek 1: 0‑70
Halvlek 2: 6‑31
0,00 ‑ 20,00
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Askim 1
Askim 1
Börje Skog [6453]
Alf Börjesson [6452]
Gerd Sjöholm [40611]
Björn Sjöholm [40612]
Axel Selvén [63229]
Thomas Glücksman [34286]
Berit Fors [4807]
Everfresh, Pumorna
Everfresh, Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ingela Jacobson [48318]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marie Ekelund [32847]
Jüri Miks [33205]
Marie-Louise Landelius [28557]
Inga Appelqvist [31328]
Mahin Pettersson [27490]
76‑20
Halvlek 1: 42‑17
Halvlek 2: 34‑3
18,74 ‑ 1,26
2 De starka, BS Damernas
De starka, BS Damernas
Lena Starkenberg [28552]
Eva Thorsson [4963]
Barbara Adielsson [86964]
Berit Mauritzson [17262]
Inger Carlstedt [87216]
Ynglingarna
Ynglingarna
Anders Hill [46869]
Göran Almgren [85480]
Branko Stanisic [28169]
Folke Grauers [57805]
63‑48
Halvlek 1: 37‑11
Halvlek 2: 26‑37
13,34 ‑ 6,66
3 Lag Viva
Lag Viva
Lars Högblom [28397]
Lidia Zajde [46068]
Kristina Bergman [28393]
Eric Skoog [59083]
Birgitta Norsted [28403]
Ungkarlarna
Ungkarlarna
Carl Waern [57831]
Thomas Nortoft [64115]
Björn Lorentzon [64113]
Lars Lundén [200814]
Peter Ramsgård [60384]
Bengt Ingemar Persson [66419]
Bo Lindvall [64937]
98‑20
Halvlek 1: 74‑0
Halvlek 2: 24‑20
20,00 ‑ 0,00
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 De starka, BS Damernas
De starka, BS Damernas
Lena Starkenberg [28552]
Eva Thorsson [4963]
Barbara Adielsson [86964]
Berit Mauritzson [17262]
Inger Carlstedt [87216]
Lag Viva
Lag Viva
Lars Högblom [28397]
Lidia Zajde [46068]
Kristina Bergman [28393]
Eric Skoog [59083]
Birgitta Norsted [28403]
48‑76
Halvlek 1: 25‑49
Halvlek 2: 23‑27
4,46 ‑ 15,54
2 Ungkarlarna
Ungkarlarna
Carl Waern [57831]
Thomas Nortoft [64115]
Björn Lorentzon [64113]
Lars Lundén [200814]
Peter Ramsgård [60384]
Bengt Ingemar Persson [66419]
Bo Lindvall [64937]
Askim 1
Askim 1
Börje Skog [6453]
Alf Börjesson [6452]
Gerd Sjöholm [40611]
Björn Sjöholm [40612]
Axel Selvén [63229]
Thomas Glücksman [34286]
Berit Fors [4807]
20‑70
Halvlek 1: 6‑34
Halvlek 2: 14‑36
1,81 ‑ 18,19
3 Everfresh, Pumorna
Everfresh, Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ingela Jacobson [48318]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marie Ekelund [32847]
Jüri Miks [33205]
Marie-Louise Landelius [28557]
Inga Appelqvist [31328]
Mahin Pettersson [27490]
Ynglingarna
Ynglingarna
Anders Hill [46869]
Göran Almgren [85480]
Branko Stanisic [28169]
Folke Grauers [57805]
22‑116
Halvlek 1: 10‑63
Halvlek 2: 12‑53
0,00 ‑ 20,00
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Ungkarlarna
Ungkarlarna
Carl Waern [57831]
Thomas Nortoft [64115]
Björn Lorentzon [64113]
Lars Lundén [200814]
Peter Ramsgård [60384]
Bengt Ingemar Persson [66419]
Bo Lindvall [64937]
Everfresh, Pumorna
Everfresh, Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ingela Jacobson [48318]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marie Ekelund [32847]
Jüri Miks [33205]
Marie-Louise Landelius [28557]
Inga Appelqvist [31328]
Mahin Pettersson [27490]
0‑0
Halvlek 1: 0‑0
Halvlek 2: 0‑0
2 Ynglingarna
Ynglingarna
Anders Hill [46869]
Göran Almgren [85480]
Branko Stanisic [28169]
Folke Grauers [57805]
Lag Viva
Lag Viva
Lars Högblom [28397]
Lidia Zajde [46068]
Kristina Bergman [28393]
Eric Skoog [59083]
Birgitta Norsted [28403]
0‑0
Halvlek 1: 0‑0
Halvlek 2: 0‑0
3 Askim 1
Askim 1
Börje Skog [6453]
Alf Börjesson [6452]
Gerd Sjöholm [40611]
Björn Sjöholm [40612]
Axel Selvén [63229]
Thomas Glücksman [34286]
Berit Fors [4807]
De starka, BS Damernas
De starka, BS Damernas
Lena Starkenberg [28552]
Eva Thorsson [4963]
Barbara Adielsson [86964]
Berit Mauritzson [17262]
Inger Carlstedt [87216]
0‑0
Halvlek 1: 0‑0
Halvlek 2: 0‑0
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Lag Viva
Lag Viva
Lars Högblom [28397]
Lidia Zajde [46068]
Kristina Bergman [28393]
Eric Skoog [59083]
Birgitta Norsted [28403]
Askim 1
Askim 1
Börje Skog [6453]
Alf Börjesson [6452]
Gerd Sjöholm [40611]
Björn Sjöholm [40612]
Axel Selvén [63229]
Thomas Glücksman [34286]
Berit Fors [4807]
0‑0
Halvlek 1: 0‑0
Halvlek 2: 0‑0
2 Everfresh, Pumorna
Everfresh, Pumorna
Ulla Holmer [26472]
Ingela Jacobson [48318]
Bodil Miks Malmquist [26546]
Marie Ekelund [32847]
Jüri Miks [33205]
Marie-Louise Landelius [28557]
Inga Appelqvist [31328]
Mahin Pettersson [27490]
De starka, BS Damernas
De starka, BS Damernas
Lena Starkenberg [28552]
Eva Thorsson [4963]
Barbara Adielsson [86964]
Berit Mauritzson [17262]
Inger Carlstedt [87216]
0‑0
Halvlek 1: 0‑0
Halvlek 2: 0‑0
3 Ynglingarna
Ynglingarna
Anders Hill [46869]
Göran Almgren [85480]
Branko Stanisic [28169]
Folke Grauers [57805]
Ungkarlarna
Ungkarlarna
Carl Waern [57831]
Thomas Nortoft [64115]
Björn Lorentzon [64113]
Lars Lundén [200814]
Peter Ramsgård [60384]
Bengt Ingemar Persson [66419]
Bo Lindvall [64937]
0‑0
Halvlek 1: 0‑0
Halvlek 2: 0‑0