Primära flikar

  mån tis ons tors fre lör sön
13
28
29
30
31
1
2
3
 
 
 
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
16:00
BS 53, Göteborg
 
 
14:00
BK Lyx
 
14
4
5
6
7
8
9
10
10:00
BK Everfresh
 
10:00
BK Everfresh
 
12:15 - 16:00
Hamra BK
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
Lerums BK
 
18:00 - 19:00
Lerums BK
 
18:30 - 22:15
Askims BK
 
18:30 - 22:15
Askims BK
 
18:30
Kungsbacka BS
 
19:00 - 20:00
Lerums BK
 
21:00 - 22:00
Lerums BK
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
14:00
BK Everfresh
 
14:00
BK Everfresh
 
17:45 - 23:00
Royal Bachelors Club
 
18:30
Göteborgs BF
 
10:00
BK Everfresh
 
11:00
BK Lejonet
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00
BK Viva
 
 
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
 
10:00 - 13:45
Askims BK
 
14:00
BS Damernas
 
14:00
BS Damernas
 
16:15 - 19:30
Asperö-Brännö BK
 
17:30
Kungälvs BK
 
18:30 - 22:30
Kungsbacka BS
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
18:30
BK Lyx
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
13:00 - 22:00
Göteborgs BF
 
09:00 - 18:00
Göteborgs BF
 
15
11
12
13
14
15
16
17
10:00
BK Everfresh
 
10:00
BK Everfresh
 
12:15 - 16:00
Hamra BK
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:30 - 22:15
Askims BK
 
18:30 - 22:15
Askims BK
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
14:00
BK Everfresh
 
14:00
BK Everfresh
 
10:00
BK Everfresh
 
11:00
BK Lejonet
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00
Kungälvs BK
 
18:00
BK Viva
 
18:30 - 22:00
Kronhusklubben
 
14 apr BK Everfresh Värnamo Skärtorsdag
 
15 apr BK Everfresh Långfredag dag Värnamo
 
16 apr BK Everfresh Påskafton dag
 
17 apr BK Everfresh Påskdagen dag
 
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
 
10:00 - 13:45
Askims BK
 
14:00
BS Damernas
 
14:00
BS Damernas
 
16:15 - 19:30
Asperö-Brännö BK
 
19:00
BK Lejonet
 
15 apr BS 53, Göteborg Långfredag ingen tävling
 
16 apr BK Everfresh Påskafton kväll
 
17 apr BK Everfresh Påskdagen kväll
 
 
16 apr BK Everfresh Påskafton kväll
 
 
 
16
18
19
20
21
22
23
24
18 apr BK Everfresh Annandagen
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
14:00
BK Everfresh
 
14:00
BK Everfresh
 
17:45 - 23:00
Royal Bachelors Club
 
10:00
BK Everfresh
 
11:00
BK Lejonet
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00
BK Viva
 
18:30 - 22:00
Kronhusklubben
 
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
 
10:00 - 13:45
Askims BK
 
14:00
BS Damernas
 
14:00
BS Damernas
 
16:15 - 19:30
Asperö-Brännö BK
 
17:30
Kungälvs BK
 
18:30 - 22:00
Partille/Mölnlycke BK
 
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
16:00
BS 53, Göteborg
 
14:00 - 18:00
BK Lyx
 
18:30
Kungsbacka BS
 
17
25
26
27
28
29
30
1
10:00
BK Everfresh
 
10:00
BK Everfresh
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:30 - 22:15
Askims BK
 
18:30 - 22:15
Askims BK
 
18:30
Kungsbacka BS
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
14:00
BK Everfresh
 
14:00
BK Everfresh
 
10:00
BK Everfresh
 
11:00
BK Lejonet
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00
BK Viva
 
18:00
BK Viva
 
18:30 - 22:00
Kronhusklubben
 
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
 
10:00 - 13:45
Askims BK
 
14:00
BS Damernas
 
14:00
BS Damernas
 
16:15 - 19:30
Asperö-Brännö BK
 
17:30
Kungälvs BK
 
18:30 - 22:30
Kungsbacka BS
 
18:30 - 22:00
Partille/Mölnlycke BK
 
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
16:00
BS 53, Göteborg