Primära flikar

November 2019

  mån tis ons tors fre lör sön
44
28
29
30
31
1
2
3
 
 
 
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
11:00 - 14:30
Lerums BK
 
18:00 - 22:00
BS 53, Göteborg
 
 
15:00 - 19:00
BK Everfresh
 
45
4
5
6
7
8
9
10
10:00 - 14:00
BK Everfresh
 
10:00 - 14:00
BK Everfresh
 
12:30 - 17:00
Hamra BK
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
Askims BK
 
18:00 - 22:00
Askims BK
 
18:30 - 22:30
Kungsbacka BS
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
10:00 - 13:30
Lerums BK
 
14:00 - 18:00
BK Everfresh
 
14:00 - 18:00
BK Everfresh
 
14:00 - 18:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
10:00 - 14:00
BK Everfresh
 
13:00 - 17:30
Kungsbacka BS
 
16:00 - 18:30
Lerums BK
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Viva
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Lyx
 
18:30 - 22:00
Kungälvs BK
 
18:30 - 22:00
Partille/Mölnlycke BK
 
18:30 - 21:30
Lerums BK
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
 
18:00 - 22:00
BS 53, Göteborg
 
9 nov Lerums BK Intensivkurs del 1
 
10 nov Lerums BK Intensivkurs del 2
 
9 nov Göteborgs BF Manfred Kamras Minne - Omg 1
 
15:00 - 19:00
BK Everfresh
 
9 nov Göteborgs BF Manfred Kamras Minne - Omg 2
 
9 nov Göteborgs BF Manfred Kamras Minne - Omg 3
 
09:30 - 20:00
Göteborgs BF
 
46
11
12
13
14
15
16
17
10:00 - 14:00
BK Everfresh
 
10:00 - 14:00
BK Everfresh
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
17:00 - 22:00
Hamra BK
 
18:00 - 22:00
Askims BK
 
18:00 - 22:00
Askims BK
 
18:30 - 22:30
Kungsbacka BS
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
10:00 - 13:30
Lerums BK
 
14:00 - 18:00
BK Everfresh
 
14:00 - 18:00
BK Everfresh
 
14:00 - 18:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:05
BK Debut
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
10:00 - 14:00
BK Everfresh
 
13:00 - 17:30
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Viva
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Lyx
 
18:30 - 22:00
Kungälvs BK
 
18:30 - 22:00
Partille/Mölnlycke BK
 
18:30 - 21:30
Lerums BK
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
11:00 - 14:30
Lerums BK
 
18:00 - 22:00
BS 53, Göteborg
 
10:00 - 18:00
BK Debut
 
 
10:00 - 18:00
BK Debut
 
17 nov Lerums BK Intensivkurs del 3
 
15:00 - 19:00
BK Everfresh
 
47
18
19
20
21
22
23
24
18 nov BK Centrum Centrumserien, match 4:1
 
10:00 - 13:30
Lerums BK
 
14:00 - 18:00
BK Everfresh
 
14:00 - 18:00
BK Everfresh
 
14:00 - 18:00
Kungsbacka BS
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
10:00 - 14:00
BK Everfresh
 
13:00 - 17:30
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Viva
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
Partille/Mölnlycke BK
 
18:00 - 22:00
BK Lyx
 
18:30 - 22:30
Kungsbacka BS
 
18:30 - 22:00
Kungälvs BK
 
18:30 - 21:30
Lerums BK
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
11:00 - 14:30
Lerums BK
 
18:00 - 22:00
BS 53, Göteborg
 
11:00 - 18:30
Göteborgs BF
 
18:00 - 22:00
BK Everfresh
 
18 nov BK Centrum Centrumserien, match 4:2
 
10:00 - 14:00
BK Everfresh
 
10:00 - 14:00
BK Everfresh
 
12:30 - 17:00
Hamra BK
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
Askims BK
 
18:00 - 22:00
Askims BK
 
18:30 - 22:30
Kungsbacka BS
 
48
25
26
27
28
29
30
1
10:00 - 14:00
BK Everfresh
 
10:00 - 14:00
BK Everfresh
 
12:30 - 17:00
Hamra BK
 
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
Askims BK
 
18:00 - 22:00
Askims BK
 
18:30 - 22:30
Kungsbacka BS
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
 
14:00 - 18:00
BK Everfresh
 
14:00 - 18:00
BK Everfresh
 
14:00 - 18:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
10:00 - 14:00
BK Everfresh
 
13:00 - 17:30
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Debut
 
18:00 - 22:00
BK Viva
 
18:30 - 22:00
Lerums BK
 
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
 
18:00 - 22:00
BK Lyx
 
18:30 - 22:00
Partille/Mölnlycke BK
 
18:30 - 22:00
Kungälvs BK
 
18:30 - 21:30
Lerums BK
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
10:00 - 14:00
BK Debut
 
11:00 - 14:30
Lerums BK
 
18:00 - 22:00
BS 53, Göteborg
 
11:00
BK Lyx