Primära flikar

  mån tis ons tors fre lör sön
9
26
27
28
29
1
2
3
 
 
 
 
«
3 feb-28 apr kl 10:00-17:00 Dalabridgen Dalaserien för klubblag
»
 
10:00
Dalabridgen
 
16:00 - 19:00
Borlänge BK
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
10
4
5
6
7
8
9
10
«
3 feb-28 apr kl 10:00-17:00 Dalabridgen Dalaserien för klubblag
»
4 mar Rättviks BS Trivselbridge
 
17:30 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:00 - 21:30
Falu BK
 
18:30 - 22:00
Malungs BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
6 mar Rättviks BS Simultan
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 21:00
Malungs BK
 
 
10:00 - 15:00
Falu BK
 
09:30 - 16:00
Borlänge BK
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
11
11
12
13
14
15
16
17
«
3 feb-28 apr kl 10:00-17:00 Dalabridgen Dalaserien för klubblag
»
11 mar Rättviks BS Trivselbridge
 
17:30 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:00 - 21:30
Falu BK
 
18:30 - 22:00
Malungs BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
13 mar Rättviks BS Rättvikspoäng
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 21:00
Malungs BK
 
 
10:00 - 20:00
Dalabridgen
 
16:00 - 19:00
Borlänge BK
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
13:00 - 16:30
Borlänge BK
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
12
18
19
20
21
22
23
24
«
3 feb-28 apr kl 10:00-17:00 Dalabridgen Dalaserien för klubblag
»
18 mar Rättviks BS Trivselbridge
 
17:30 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:00 - 21:30
Falu BK
 
18:30 - 22:00
Malungs BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
20 mar Rättviks BS Påsktävling 1
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 21:00
Malungs BK
 
 
11:00 - 15:30
Borlänge BK
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
13
25
26
27
28
29
30
31
«
3 feb-28 apr kl 10:00-17:00 Dalabridgen Dalaserien för klubblag
»
25 mar Rättviks BS Trivselbridge
 
26 mar Rättviks BS Påsktävling 2
 
13:00 - 16:30
Borlänge BK
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
10:00
Rättviks BS
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
 
 
 
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
17:30 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:00 - 21:30
Falu BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
Malungs BK