Primära flikar

  mån tis ons tors fre lör sön
27
1
2
3
4
5
6
7
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
13:30 - 17:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
 
 
 
 
28
8
9
10
11
12
13
14
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
13:30 - 17:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
 
 
13-14 juli kl 11:00-18:00 BK Falkenberg SM Lag Mixed
 
11:00
BK Falkenberg
 
11:55 - 12:40
BK Falkenberg
 
12:50 - 13:35
BK Falkenberg
 
13:45 - 14:30
BK Falkenberg
 
15:30 - 16:15
BK Falkenberg
 
16:25 - 17:10
BK Falkenberg
 
17:20 - 18:05
BK Falkenberg
 
18:15 - 19:00
BK Falkenberg
 
19:40 - 20:25
BK Falkenberg
 
20:35 - 21:10
BK Falkenberg
 
14 juli BK Falkenberg Falkenbergsveckans lagsilver rond 1
 
14 juli BK Falkenberg Falkenbergsveckans lagsilver rond 10
 
14 juli BK Falkenberg Falkenbergsveckans lagsilver rond 11
 
14 juli BK Falkenberg Falkenbergsveckans lagsilver rond 2
 
14 juli BK Falkenberg Falkenbergsveckans lagsilver rond 3
 
14 juli BK Falkenberg Falkenbergsveckans lagsilver rond 4
 
14 juli BK Falkenberg Falkenbergsveckans lagsilver rond 5
 
14 juli BK Falkenberg Falkenbergsveckans lagsilver rond 6
 
14 juli BK Falkenberg Falkenbergsveckans lagsilver rond 7
 
14 juli BK Falkenberg Falkenbergsveckans lagsilver rond 8
 
14 juli BK Falkenberg Falkenbergsveckans lagsilver rond 9
 
 
 
10:00 - 11:15
BK Falkenberg
 
11:25 - 12:40
BK Falkenberg
 
13:45 - 15:00
BK Falkenberg
 
15:15 - 16:25
BK Falkenberg
 
29
15
16
17
18
19
20
21
11:00 - 14:20
BK Falkenberg
 
16:00 - 22:15
BK Falkenberg
 
11:00 - 14:20
BK Falkenberg
 
16:00 - 22:15
BK Falkenberg
 
11:00 - 14:20
BK Falkenberg
 
16:00 - 22:15
BK Falkenberg
 
10:30 - 20:00
BK Falkenberg
 
11:00 - 14:20
BK Falkenberg
 
 
 
 
30
22
23
24
25
26
27
28
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
13:30 - 17:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
 
 
 
 
31
29
30
31
1
2
3
4
 
13:30 - 17:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg