Primära flikar

September 2023

  mån tis ons tors fre lör sön
35
28
29
30
31
1
2
3
 
 
 
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
17:00
Kolmårdens BK
 
 
15:00
Kolmårdens BK
 
18:00 - 20:00
Norrköpingsbridgen
 
36
4
5
6
7
8
9
10
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 16:30
Skänninge BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00 - 21:45
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:00 - 21:00
BK Sang, Oxelösund
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
18:30
Filbyter Bridge
 
5 sep Helgenäs BK Partävling
 
6 sep Motala Bridgeallians Kurs "26 brickor"
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:30
Gamleby BK
 
18:30
Boxholms BS
 
 
9 sep Östra Mellansvenska BF SBF, Allsvenskan, Div 2, rond 1-5
 
10 sep Östra Mellansvenska BF SBF, Allsvenskan, Div 2, rond 1-5
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
18:00 - 22:00
Skänninge BK
 
18:00 - 22:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:15
Kolmårdens BK
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
13:00 - 16:30
Vadstena bridgeklubb
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
15:00 - 19:00
Gnesta BK
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 22:00
Mjölby BK
 
18:00 - 21:30
Kisa BS
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00 - 21:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:00
Nyköpings BS
 
18:30
Filbyter Bridge
 
 
10:30 - 12:15
Filbyter Bridge
 
13:00 - 14:45
Filbyter Bridge
 
15:05 - 16:20
Filbyter Bridge
 
16:40 - 17:55
Filbyter Bridge
 
09:30 - 11:15
Filbyter Bridge
 
11:35 - 13:20
Filbyter Bridge
 
14:05 - 15:50
Filbyter Bridge
 
17:30 - 20:30
Norrköpingsbridgen
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
37
11
12
13
14
15
16
17
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 16:30
Skänninge BK
 
18:00 - 21:45
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15 - 16:30
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 22:00
Mjölby BK
 
18:00 - 21:30
Kisa BS
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00 - 21:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:00
Nyköpings BS
 
18:30 - 20:00
Motala Bridgeallians
 
18:30
Filbyter Bridge
 
20:15 - 21:45
Motala Bridgeallians
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:30
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
 
18:30 - 22:00
Överums BK
 
18:30
Boxholms BS
 
15 sep Östra Mellansvenska BF SBF, Allsvenskan, Elitserien/Superettan, rond 1-5
 
16 sep Östra Mellansvenska BF SBF, Allsvenskan, Elitserien/Superettan, rond 1-5
 
17 sep Östra Mellansvenska BF SBF, Allsvenskan, Elitserien/Superettan, rond 1-5
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
10:00 - 15:00
Norrköpingsbridgen
 
 
15:01
Kolmårdens BK
 
15:02
Kolmårdens BK
 
17:30 - 20:30
Norrköpingsbridgen
 
38
18
19
20
21
22
23
24
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 16:30
Skänninge BK
 
18:00 - 21:45
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
14:00
Filbyter Bridge
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:00 - 16:30
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 22:00
Mjölby BK
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00 - 21:30
Kisa BS
 
18:00 - 21:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:00
Nyköpings BS
 
18:30
Filbyter Bridge
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:30
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30
Filbyter Bridge
 
18:30
Boxholms BS
 
18:30
Gamleby BK
 
22 sep Östra Mellansvenska BF ÖMBF, sista datum att anmäla lag till DM Lag
 
23 sep Östra Mellansvenska BF SBF, Allsvenskan, Div 3 rond 1-3
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:00
Kolmårdens BK
 
17:30 - 20:30
Norrköpingsbridgen
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
 
39
25
26
27
28
29
30
1
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 16:30
Skänninge BK
 
18:00 - 21:45
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
18:30
Filbyter Bridge
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15 - 16:30
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 22:00
Mjölby BK
 
18:00 - 21:30
Kisa BS
Hcp
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00 - 21:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:00
Nyköpings BS
 
18:30
Filbyter Bridge
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:30
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
16:00 - 20:30
Stigtomta BK
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30
Gamleby BK
 
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
 
18:00 - 20:24
Kolmårdens BK
 
14:00 - 17:00
Norrköpingsbridgen