Jump to navigation
User menu
Logga in
Kontakt
SBF Search site
Fritextsökning
Medlemsnummer eller namn
Klubb eller distrikt
Sök
Svenska Bridgeförbundet
Örebro läns BF
Hem
Distriktet
Nyheter
Tävling
Klubb
TÄVLING
Resultat
Kommande
Lagtävling
Kalender
Spelprogram
Distriktsmästerskap
Allsvenskan
Nerikeligan
Silverrallyt
Primära flikar
Månad
Vecka
(aktiv flik)
Dag
År
Öppna gamla Spader-kalendern
Vecka 39, september 2022
« Föregående
Nästa »
Endast distrikt
- Alla -
Ja
Silver/Guld
- Alla -
Silver/Guld
Tävling
Simultan
- Alla -
Simultan
Handikapp
- Alla -
Handikapp
Ej handikapp
Ej tävling
- Alla -
Ej tävling
Par/Lag/Ind:
- Alla -
Par
Lag
Individuellt
Filtrera
Tid
mån
26
tis
27
ons
28
tors
29
fre
30
lör
1
sön
2
09
09:30 - 13:00
Örebridgen
Partävling med Hcp
09:30 - 13:00
Örebridgen
Partävling med Hcp
09:00 - 13:00
Axbergs BK
Axberg BK HCP 2022-09-30
12
12:30 - 16:30
Nora BK
seniorbridgen
12:30 - 16:00
Örebridgen
Partävling med hcp
13
13:30
Kumla BS
MD2200926 Parspel handikapp TL:Kimmo Pernu
13:00 - 18:00
ABK Singelton, Askersund
TORSDAGSBRIDGE
13:30
Kumla BS
TD220929 Parspel handikapp TL:Lars Zetterberg
13:00 - 17:30
Örebridgen
Partävling Dam hcp
13:00 - 17:00
Örebridgen
Magic
14
14:00 - 17:00
Hallsbergs BK
Trivselbridge
16
16:00
Kumla BS
SD221002 Övningsspel TL:Bengt Karlsson
17
17:00 - 22:00
Örebridgen
Magic
17:00 - 19:00
Örebridgen
Styrelsemöte
17:50 - 22:00
Örebro Dövas BK
Torsdag 29/9
17:00 - 22:00
Örebridgen
Magic
17:00 - 20:00
Örebridgen
Övningsspel
18
18:00 - 22:00
ABK Singelton, Askersund
MÅNDAGSBRIDGE SIMULTAN
18:00 - 21:30
Örebridgen
Partävling med hcp
18:30 - 22:30
Hallsbergs BK
Simultantävling
18:30
Nora BK
Par Simultan
18:00 - 22:00
Hällefors BK
Höstserien 4
18:30
Kumla BS
TK220927 Parspel Handikapp TL:Kimmo Pernu
18:00 - 21:00
Örebridgen
Kursverksamhet steg 1, 2 och 3
18:20 - 22:00
Lindesbergs BS
Partävling 2022-09-28
18:30
Nora BK
BBO Nora
18:30 - 22:30
Hallsbergs BK
Partävling
18:30 - 21:00
Örebridgen
KM Lag omg 7 halvlek 1
18:30 - 21:00
Örebridgen
KM Lag omg 7 halvlek 2