Länsnygammalt final


PlacPoäng%NamnNamnHcpKlubbKlubb
33147,743,96Nicklas BårmanNicklas Bårman-14,3BK AlbrektsBK Albrekts

BriKontraktUtResultatPoäng%%Ack%Ack/%
Rond 10, som Nord, med Gertie Schill, mot Margreth Gustavsson - Jan-Inge ChristianssonRond 10, som Nord, med Gertie Schill,
mot Margreth Gustavsson - Jan-Inge Christiansson
Rond 11, som Väst, med Anders Trydell, mot Margreth Gustavsson - Margareta KarlssonRond 11, som Väst, med Anders Trydell,
mot Margreth Gustavsson - Margareta Karlsson
Rond 6, som Väst, med Åsa Caviezel, mot Gunilla Johansson - Kenneth JohanssonRond 6, som Väst, med Åsa Caviezel,
mot Gunilla Johansson - Kenneth Johansson
Rond 4, som Väst, med Ulf Andreasson, mot Birgitta I Olsson - Olle JohanssonRond 4, som Väst, med Ulf Andreasson,
mot Birgitta I Olsson - Olle Johansson
Rond 8, som Öst, med Jan Olsson, mot Gunilla Johansson - Jenny MyrendalRond 8, som Öst, med Jan Olsson,
mot Gunilla Johansson - Jenny Myrendal
Rond 3, som Nord, med Lennart Andersson, mot Åsa Caviezel - Kenneth JohanssonRond 3, som Nord, med Lennart Andersson,
mot Åsa Caviezel - Kenneth Johansson
Rond 5, som Nord, med Jenny Myrendal, mot Jan Olsson - Lennart AnderssonRond 5, som Nord, med Jenny Myrendal,
mot Jan Olsson - Lennart Andersson
Rond 9, som Öst, med Olle Johansson, mot Birgitta I Olsson - Ulf AndreassonRond 9, som Öst, med Olle Johansson,
mot Birgitta I Olsson - Ulf Andreasson
Rond 1, som Nord, med Jan Gustavsson, mot Gertie Schill - Jan-Inge ChristianssonRond 1, som Nord, med Jan Gustavsson,
mot Gertie Schill - Jan-Inge Christiansson
Rond 2, som Öst, med Margareta Karlsson, mot Anders Trydell - Jan GustavssonRond 2, som Öst, med Margareta Karlsson,
mot Anders Trydell - Jan Gustavsson
Rond 7, som Syd, med Margreth Gustavsson, mot Ann-Christin Wallin - Jan JansonRond 7, som Syd, med Margreth Gustavsson,
mot Ann-Christin Wallin - Jan Janson
Rond 12, som Väst, med Eva Lena Glimne, mot Elsie Blomqvist - Lennart AnderssonRond 12, som Väst, med Eva Lena Glimne,
mot Elsie Blomqvist - Lennart Andersson