Svenska Cupen 2019 - Rond 2

Spelperiod: 28 Feb - 24 Mar

Visa distrikt

Matchurval:   Visa alla    Rapporterade    Återstående

DISTRIKT DISTRIKT DISTRIKT
Bohuslän-Dals BF (8)Jönköpings läns BF (7)Upplands BF (10)
Dalabridgen (5)Medelpads BFVärmland-Dals BF (5)
(*)   Gotlands BFMälardalens BF (10)Västerbottens BF (7)
Gävleborgs BF (8)Norrbottens BF (4)Västergötlands BF (7)
Göteborgs BF (10)Skånes BF (21)Ångermanlands BF (5)
Hallands BF (12)Stockholms BF (18)Örebro läns BF (9)
Jämtland-Härjedalen (4)Sydöstra Sveriges BF(15)Östra Mellansvenska(16)
181 matcher
(*)
 
Vissa år krävs speciallösningar för Gotland i rond 1-3.
Då kan du klicka på rond 1 i menyn ovan för att se matcherna.

Bohuslän-Dals BF

Pionjär 75 Pionjär vs. Luczynski Vänersborg BS Pionjär Spelort
Vänersborg
Luczynski Vänersborg BS 16
Lille Skutt 64 Lille Skutt vs. Kungshamns Sega Gubbar Lille Skutt Spelort
Strömstad
Kungshamns Sega Gubbar 25
Tjörn 32 Tjörn vs. Petrapak Petrapak Spelort
Kyrkesund
Petrapak 81
orust 11 orust vs. Axen Axen Spelort
Spekeröd
Axen 90
Mimmi 43 Mimmi vs. LAMM LAMM Spelort
Vänersborg
LAMM 46
BUCK 67 BUCK vs. Åmåls BS Håkan BUCK Spelort
Vänersborg
Åmåls BS Håkan 25
BEA 44 BEA vs. Sten a sund Sten a sund Spelort
Skärhamn
Sten a sund 85
Uddevalla Mikael 64 Uddevalla Mikael vs. ToHuJoHu Uddevalla Mikael Spelort
Uddevalla
ToHuJoHu 20
Välj distrikt

Dalabridgen

Hedemora BS Holmgång 74 Hedemora BS Holmgång vs. Sang Frois Hedemora BS Holmgång Spelort
Hedemora
Sang Frois 27
Falun United 80 Falun United vs. Mårtanberg med bil Falun United Spelort
Falun
Mårtanberg med bil 37
Hälls änglar 66 Hälls änglar vs. Siwwes Straffdubblare Hälls änglar Spelort
Borlänge
Siwwes Straffdubblare 37
IL PEJOMA 45 IL PEJOMA vs. Carmen Carmen Spelort
Borlänge
Carmen 63
BBK Håkan 60 BBK Håkan vs. 60N15E BBK Håkan Spelort
Borlänge
60N15E 17
Välj distrikt

Gävleborgs BF

Fridens Liljor 47 Fridens Liljor vs. Dagens Dubbel Fridens Liljor Spelort
Vallsta
Dagens Dubbel 41
Bonitas 18 Bonitas vs. ZMRZLINA ZMRZLINA Spelort
Gävle
ZMRZLINA 93
Prego 95 Prego vs. Livsnjutarna Prego Spelort
Bollnäs
Livsnjutarna 31
Jöns 85 Jöns vs. Bull Jöns Spelort
Sandviken
Bull 66
Råsjökross 53 Råsjökross vs. BK Hudik BK Hudik Spelort
Bollnäs
BK Hudik 62
Guldkorn 35 Guldkorn vs. Laban Laban Spelort
Gävle
Laban 72
Klöver 8 upptaget 37 Klöver 8 upptaget vs. Kreti och Pleti Kreti och Pleti Spelort
Gävle
Kreti och Pleti 66
Eriksson Glad 38 Eriksson Glad vs. CANAPE CANAPE Spelort
Sandviken
CANAPE 71
Välj distrikt

Göteborgs BF

Kungsbacka HELG 22 Kungsbacka HELG vs. Kungsbacka Tolleson Kungsbacka Tolleson Spelort
Kungsbacka
Kungsbacka Tolleson 63
kungsbcka stensture 71 kungsbcka stensture vs. Vilda Västern kungsbcka stensture Spelort
Mölnlycke
Vilda Västern 46
Sjöbergens Vänner 21 Sjöbergens Vänner vs. BK Lyx Bunk BK Lyx Bunk Spelort
Västra Frölunda
BK Lyx Bunk 76
Blå brickan 0 Blå brickan vs. 99an 99an Spelort
Angered
99an 20
Cosmos 88 Cosmos vs. Trollmors Nissar Cosmos Spelort
Göteborg
Trollmors Nissar 34
Bertil Kungälv 54 Bertil Kungälv vs. Kungälv-Marstrand Kungälv-Marstrand Spelort
Kungälv
Kungälv-Marstrand 65
Deadwood Lerum 41 Deadwood Lerum vs. BAKA BAKA Spelort
Stenkullen
BAKA 75
Fem stoppar spöktåget 81 Fem stoppar spöktåget vs. Morebid Fem stoppar spöktåget Spelort
Göteborg
Morebid 11
Carlsons kumpaner 38 Carlsons kumpaner vs. Frillesås fyran Frillesås fyran Spelort
Västra Frölunda
Frillesås fyran 81
Kungsbacka Rolf 1 Kungsbacka Rolf vs. Frölunda 1 Frölunda 1 Spelort
Kungsbacka
Frölunda 1 99
Välj distrikt

Hallands BF

Värö Bengt 32 Värö Bengt vs. Kungsbacka Mixed Kungsbacka Mixed Spelort
Åskloster
Kungsbacka Mixed 34
Albrekts Svang 34 Albrekts Svang vs. Regina Regina Spelort
Varberg
Regina 56
Albrekts klöver 37 Albrekts klöver vs. ALBREKTS T-BONE ALBREKTS T-BONE Spelort
Varberg
ALBREKTS T-BONE 63
Albrekts BMW 47 Albrekts BMW vs. Albrekts Amazon Albrekts BMW Spelort
Varberg
Albrekts Amazon 29
Allians MGB 61 Allians MGB vs. Ohlsenbanden Allians MGB Spelort
Veinge
Ohlsenbanden 26
Skaparna 38 Skaparna vs. Nissan Skaparna Spelort
Halmstad
Nissan 34
Elisabeths Änglar 51 Elisabeths Änglar vs. Kungsbacka NO PASS Elisabeths Änglar Spelort
Frillesås
Kungsbacka NO PASS 37
löftaskog 57 löftaskog vs. Värö Tigern löftaskog Spelort
Stråvalla
Värö Tigern 21
Albrekts Callenberg 65 Albrekts Callenberg vs. Albrekts Erling Albrekts Callenberg Spelort
Varberg
Albrekts Erling 21
Albrekts Ylva 51 Albrekts Ylva vs. Ramble Tamble Ramble Tamble Spelort
Varberg
Ramble Tamble 71
cDoc - Kapten klöver 69 cDoc - Kapten klöver vs. Laholmsbukten cDoc - Kapten klöver Spelort
Halmstad
Laholmsbukten 19
Rockfolket 103 Rockfolket vs. Frösakull Rockfolket Spelort
Villshärad
Frösakull 9
Välj distrikt

Jämtland-Härjedalens BF

Faxe 42 Faxe vs. Svegspojkarna med den svaga länken Svegspojkarna med den svaga länken Spelort
Frösön
Svegspojkarna med den svaga länken 59
Narre 108 Narre vs. Goof Troop II Narre Spelort
Östersund
Goof Troop II 20
Winge boys 22 Winge boys vs. Fanbyn 4 Fanbyn 4 Spelort
Järpen
Fanbyn 4 146
Eldh och lågor 56 Eldh och lågor vs. Team Ångsta Team Ångsta Spelort
Bräcke
Team Ångsta 80
Välj distrikt

Jönköpings läns BF

Team Högland 48 Team Högland vs. Jönamo Team Högland Spelort
Sävsjö
Jönamo 43
Anderstorps Kungar 41 Anderstorps Kungar vs. Smålandsstenars BK Anderstorps Kungar Spelort
Anderstorp
Smålandsstenars BK 19
Tomtar o Troll 96 Tomtar o Troll vs. Bagarns fru o boys Tomtar o Troll Spelort
Visingsö
Bagarns fru o boys 35
Sävsjö Topstars 70 Sävsjö Topstars vs. MÅEK Sävsjö Topstars Spelort
Sävsjö
MÅEK 42
Collryd 31 Collryd vs. Anderstorp Spelort
Bredaryd
Anderstorp 62
Anderstorp 81
Anderstorp
Team Rosa 38
Team Rosa 40
Värnamo
Collryd 83
Välj distrikt

Mälardalens BF

St Eskil W.O St Eskil vs. Särnberg St Eskil Spelort
Eskilstuna
Särnberg
Bibi och grabbarna 26 Bibi och grabbarna vs. Arboga Arboga Spelort
Köping
Arboga 91
ABB Tomas 76 ABB Tomas vs. Dream Team ABB Tomas Spelort
Västerås
Dream Team 42
Plock 61 Plock vs. Yellow Yellow Spelort
Västerås
Yellow 100
ABB 21 70 ABB 21 vs. Lillslam ABB 21 Spelort
Västerås
Lillslam 34
Slagfärdig Fagersta 88 Slagfärdig Fagersta vs. De sista entusiasterna Slagfärdig Fagersta Spelort
Fagersta
De sista entusiasterna 27
Ferrari 57 Ferrari vs. Två damer med vingar Ferrari Spelort
Västerås
Två damer med vingar 24
ABB 1001 54 ABB 1001 vs. Solveigs grabbar ABB 1001 Spelort
Västerås
Solveigs grabbar 29
Strängnäs Gripen lag 5 79 Strängnäs Gripen lag 5 vs. Strängnäs BK Gripen BDGLS Strängnäs Gripen lag 5 Spelort
Strängnäs
Strängnäs BK Gripen BDGLS 19
Medwalls Medwalls vs. JÖRGEN JÖRGEN Spelort
Torshälla
JÖRGEN W.O
Välj distrikt

Norrbottens BF

Team Paper Moon 105 Team Paper Moon vs. Klöverkung sitter singel Team Paper Moon Spelort
Boden
Klöverkung sitter singel 47
ROGN 54 ROGN vs. Mad Molly ROGN Spelort
Luleå
Mad Molly 36
Mermex 57 Mermex vs. Optimisterna Optimisterna Spelort
Luleå
Optimisterna 69
LBK Phelle 73 LBK Phelle vs. Mennudå LBK Phelle Spelort
Luleå
Mennudå 20
Välj distrikt

Skånes BF

Sonjas Pågar 62 Sonjas Pågar vs. Åhus BK Sonjas Pågar Spelort
Everöd
Åhus BK 47
Jannes Gäng 57 Jannes Gäng vs. KBK Tommy Jannes Gäng Spelort
Hässleholm
KBK Tommy 56
LAMUNK 32 LAMUNK vs. Grannsamverkan Grannsamverkan Spelort
Ängelholm
Grannsamverkan 53
Landskrona 86 Landskrona vs. Kullabygdens rävar Landskrona Spelort
Helsingborg
Kullabygdens rävar 35
Yes 42 Yes vs. Mr Bumble Mr Bumble Spelort
Helsingborg
Mr Bumble 68
4 knektar 4 knektar vs. Zonett Zonett Spelort
Svedala
Zonett W.O
Lunds BK Genarp 74 Lunds BK Genarp vs. YSTAD Lunds BK Genarp Spelort
Genarp
YSTAD 18
Tootsie 51 Tootsie vs. 55 med omnejd 55 med omnejd Spelort
Malmö
55 med omnejd 53
Lisa 48 Lisa vs. Mannen med hatten Mannen med hatten Spelort
Malmö
Mannen med hatten 87
Hideous Hogs 61 Hideous Hogs vs. Team Thelma Team Thelma Spelort
Malmö
Team Thelma 63
Munka Ljungby BS Jens 68 Munka Ljungby BS Jens vs. Munka Ingemar Munka Ingemar Spelort
Ängelholm
Munka Ingemar 74
Tresangkvartetten 46 Tresangkvartetten vs. GöteHelsing GöteHelsing Spelort
Helsingborg
GöteHelsing 62
BK Tre Sang Leif 44 BK Tre Sang Leif vs. Kullabygden 4 Kullabygden 4 Spelort
Helsingborg
Kullabygden 4 71
YBS 35 YBS vs. Zonen Kellander Zonen Kellander Spelort
Ystad
Zonen Kellander 46
Grönt Ljus 69 Grönt Ljus vs. Pasodoble SC Grönt Ljus Spelort
Höllviken
Pasodoble SC 57
Nilsson 58 Nilsson vs. BK Tre Sang Rövarna Nilsson Spelort
Arlöv
BK Tre Sang Rövarna 30
CHROM 40 CHROM vs. Team Okända CHROM Spelort
Kristianstad
Team Okända 23
JJ och Co 76 JJ och Co vs. Runes Rökta JJ och Co Spelort
Kristianstad
Runes Rökta 48
Young Boyz 47 Young Boyz vs. Spader Kristianstad Spader Kristianstad Spelort
Staffanstorp
Spader Kristianstad 66
De fyra musketörerna 96 De fyra musketörerna vs. Guldfeber De fyra musketörerna Spelort
Malmö
Guldfeber 32
SKÅNe - CHECK 33 SKÅNe - CHECK vs. Lunds Bk Lunds Bk Spelort
Malmö
Lunds Bk 75
Välj distrikt

Stockholms BF

Transfer Magic 46 Transfer Magic vs. BridgeBertheau BridgeBertheau Spelort
Vallentuna
BridgeBertheau 83
Kaptenens lag 82 Kaptenens lag vs. Glada Miner Kaptenens lag Spelort
Solna
Glada Miner 31
Janne 111 Janne vs. Norrortsbrigaden Janne Spelort
Stockholm
Norrortsbrigaden 22
Överum Hult 45 Överum Hult vs. Revoke Revoke Spelort
Stockholm
Revoke 54
Forza 33 Forza vs. SYSON SYSON Spelort
Stockholm
SYSON 118
Lanssons Blandning 62 Lanssons Blandning vs. Copperfields Copperfields Spelort
Stockholm
Copperfields 71
Ludde 45 Ludde vs. Top Magic Ludde Spelort
Stockholm
Top Magic 30
Stefan A 19 Stefan A vs. ANNA ANNA Spelort
Stockholm
ANNA 71
I sista sekund 93 I sista sekund vs. Golddiggers I sista sekund Spelort
Enskede
Golddiggers 30
Calcutta 65 Calcutta vs. Cåhm Calcutta Spelort
Saltsjö-Boo
Cåhm 61
MJJA 40 MJJA vs. Kort o Gott Kort o Gott Spelort
Åkersberga
Kort o Gott 60
På Tur 76 På Tur vs. Bengans Lärjungar På Tur Spelort
Solna
Bengans Lärjungar 24
Anki 16 Anki vs. Stjärnskotten Stjärnskotten Spelort
Stockholm
Stjärnskotten 54
Mountain Warriors 69 Mountain Warriors vs. Gubbröran Mountain Warriors Spelort
Stockholm
Gubbröran 59
Lag ABC 65 Lag ABC vs. Söder II Lag ABC Spelort
Stockholm
Söder II 35
Lower 28 Lower vs. Mango Chock Mango Chock Spelort
Huddinge
Mango Chock 91
New Deal 48 New Deal vs. PLOJ PLOJ Spelort
Stockholm
PLOJ 50
Strandgänget 97 Strandgänget vs. QQQ Strandgänget Spelort
Bromma
QQQ 36
Välj distrikt

Sydöstra Sveriges BF

Åskeshamn 52 Åskeshamn vs. Västervik Järneström Västervik Järneström Spelort
Påskallavik
Västervik Järneström 80
Team MS 30 Team MS vs. Prefabsystem Syd Prefabsystem Syd Spelort
Växjö
Prefabsystem Syd 46
Gagnan 60 Gagnan vs. LIMO LIMO Spelort
Växjö
LIMO 71
Helvic 84 Helvic vs. Mickes gäng Helvic Spelort
Kalmar
Mickes gäng 39
IFK Karlskrona 74 IFK Karlskrona vs. Pillemasarna IFK Karlskrona Spelort
Karlskrona
Pillemasarna 37
Ryd 30 Ryd vs. Pias Boys Pias Boys Spelort
Ryd
Pias Boys 38
Kusinerna från landet 70 Kusinerna från landet vs. Stagge Kusinerna från landet Spelort
Ronneby
Stagge 47
5ess 111 5ess vs. Börjes fyra 5ess Spelort
Bromölla
Börjes fyra 13
vimmerby 1 36 vimmerby 1 vs. Överums Schäfer Överums Schäfer Spelort
Vimmerby
Överums Schäfer 64
Belladonna 6 Belladonna vs. Monikaz gubbar Monikaz gubbar Spelort
Karlskrona
Monikaz gubbar 92
Orange 25 Orange vs. Vilse Vilse Spelort
Sölvesborg
Vilse 71
Blomster W.O Blomster vs. STYRLIN Blomster Spelort
Blomstermåla
STYRLIN
Silvermaskarna 54 Silvermaskarna vs. Svahns gäng Svahns gäng Spelort
Växjö
Svahns gäng 64
Spader Kung 27 Spader Kung vs. växjö södra växjö södra Spelort
Växjö
växjö södra 62
Älmhults BK 49 Älmhults BK vs. BGÖ BGÖ Spelort
Älmhult
BGÖ 53
Välj distrikt

Upplands BF

Kortjoxarna 22 Kortjoxarna vs. Strix Strix Spelort
Norrtälje
Strix 66
Damen efter knekten 20 Damen efter knekten vs. LagOmBud LagOmBud Spelort
Enköping
LagOmBud 70
Rimbo JAKK 60 Rimbo JAKK vs. Norra Roslagen Rimbo JAKK Spelort
Rimbo
Norra Roslagen 41
Showtime 93 Showtime vs. Fjuckby Hellmoppers Showtime Spelort
Uppsala
Fjuckby Hellmoppers 31
Greven 59 Greven vs. Skalman Greven Spelort
Uppsala
Skalman 36
Väddö 73 Väddö vs. Östhammar Väddö Spelort
Grisslehamn
Östhammar 71
Norrtälje 71 Norrtälje vs. Björnligan Norrtälje Norrtälje Spelort
Norrtälje
Björnligan Norrtälje 29
Cinqetune 47 Cinqetune vs. Granarna Granarna Spelort
Uppsala
Granarna 77
Aronia 43 Aronia vs. Sir Gif Sir Gif Spelort
Uppsala
Sir Gif 74
Köp En Sol 47 Köp En Sol vs. Queen L Queen L Spelort
Enköping
Queen L 58
Välj distrikt

Värmland-Dals BF

Bodanes vänner 54 Bodanes vänner vs. Arvika B-laget Bodanes vänner Spelort
Karlstad
Arvika B-laget 35
Åmål Hulta 74 Åmål Hulta vs. Gråberg Åmål Hulta Spelort
Åmål
Gråberg 14
Skogsbridgarna 51 Skogsbridgarna vs. PivoPöjkon PivoPöjkon Spelort
Hagfors
PivoPöjkon 52
The Splintoz 29 The Splintoz vs. Katt-Bridge Katt-Bridge Spelort
Molkom
Katt-Bridge 66
Libigöevard 35 Libigöevard vs. Out Of Bounds Out Of Bounds Spelort
Arvika
Out Of Bounds 93
Välj distrikt

Västerbottens BF

Hundbergskroken 114 Hundbergskroken vs. BOBB Hundbergskroken Spelort
Malå
BOBB 6
Lag Lerner 40 Lag Lerner vs. Tetris Tetris Spelort
Umeå
Tetris 74
Bergquist 100 Bergquist vs. Skell Bergquist Spelort
Umeå
Skell 39
FOTO 65 FOTO vs. Flackabaken FOTO Spelort
Skellefteå
Flackabaken 36
GABA 24 GABA vs. Kamraterna Kamraterna Spelort
Umeå
Kamraterna 50
Ingalill 28 Ingalill vs. KEJ KEJ Spelort
Umeå
KEJ 48
JILL 76 JILL vs. Näsåker Hotspur JILL Spelort
Umeå
Näsåker Hotspur 34
Välj distrikt

Västergötlands BF

Borås BA 1 16 Borås BA 1 vs. Aspanäs C Aspanäs C Spelort
Borås
Aspanäs C 56
Gullvi 91 Gullvi vs. Stenstorp 3 Gullvi Spelort
Lidköping
Stenstorp 3 35
Smurfhits 108 Smurfhits vs. Öhns Gård Smurfhits Spelort
Skövde
Öhns Gård 18
Lantz med vingar 54 Lantz med vingar vs. Jönköping Jönköping Spelort
Timmele
Jönköping 59
Laang 73 Laang vs. Skara Laang Spelort
Lidköping
Skara 60
Öfvermans 30 Öfvermans vs. Murr Murr Spelort
Skövde
Murr 48
Knallarna 76 Knallarna vs. AK4-an Knallarna Spelort
Borås
AK4-an 13
Välj distrikt

Ångermanlands BF

Tre knektar och en kung 72 Tre knektar och en kung vs. Öbergs Tre knektar och en kung Spelort
Örnsköldsvik
Öbergs 27
AJ 35 AJ vs. Westman Westman Spelort
Sollefteå
Westman 84
Tjejligan 52 Tjejligan vs. Nipan Nipan Spelort
Sollefteå
Nipan 55
Två plus två 16 Två plus två vs. SOSK SOSK Spelort
Sollefteå
SOSK 64
Skogs BK 25 Skogs BK vs. Lazy Jacks Lazy Jacks Spelort
Lugnvik
Lazy Jacks 74
Välj distrikt

Örebro läns BF

Klöver 8 45 Klöver 8 vs. Hagfors BK Styrelsen Hagfors BK Styrelsen Spelort
Filipstad
Hagfors BK Styrelsen 59
Björnligan 74 Björnligan vs. Mamma Mu Mamma Mu Spelort
Örebro
Mamma Mu 82
Visst nappar det 82 Visst nappar det vs. Dejo Visst nappar det Spelort
Frövi
Dejo 22
Slaktarna 70 Slaktarna vs. Tur och Retur Slaktarna Spelort
Hallsberg
Tur och Retur 44
Den långa vägen 66 Den långa vägen vs. Motala Motala Spelort
Askersund
Motala 73
Öreladies 41 Öreladies vs. KAK-laget KAK-laget Spelort
Örebro
KAK-laget 42
Nora BK K-G 100 Nora BK K-G vs. Snurre Sprätt Nora BK K-G Spelort
Örebro
Snurre Sprätt 31
BK Gröna Kvistar 118 BK Gröna Kvistar vs. 1921 BK Gröna Kvistar Spelort
Örebro
1921 25
Hallsberg Nästa 50 Hallsberg Nästa vs. ABK Singelton Askersund Hallsberg Nästa Spelort
Hallsberg
ABK Singelton Askersund 47
Välj distrikt

Östra Mellansvenska BF

Stolpskott 48 Stolpskott vs. Nyköpings Gästabud Nyköpings Gästabud Spelort
Oxelösund
Nyköpings Gästabud 55
roger eriksson 61 roger eriksson vs. GNESTA BK Fredrik GNESTA BK Fredrik Spelort
Gnesta
GNESTA BK Fredrik 74
Världens Ände Bengt 97 Världens Ände Bengt vs. Andrzej Världens Ände Bengt Spelort
Trosa
Andrzej 44
KBA Klöver 40 KBA Klöver vs. Världens Ände Svante KBA Klöver Spelort
Katrineholm
Världens Ände Svante 13
Las Wices 61 Las Wices vs. Lunkan Lunkan Spelort
Norrköping
Lunkan 72
Lirarna 34 Lirarna vs. Team Zang Team Zang Spelort
Linköping
Team Zang 43
Björling 12 Björling vs. San Sac San Sac Spelort
Linköping
San Sac 105
Hot Iron 27 Hot Iron vs. Kisa SAS Kisa SAS Spelort
Gryt
Kisa SAS 50
Världens Ände Kent 65 Världens Ände Kent vs. Världens Ände Else-Maj Världens Ände Kent Spelort
Trosa
Världens Ände Else-Maj 43
Världens Ände Leif 15 Världens Ände Leif vs. Gnesta BK Jan Gnesta BK Jan Spelort
Trosa
Gnesta BK Jan 126
Gnesta BK Carina 14 Gnesta BK Carina vs. Gnesta BK Lennart Gnesta BK Lennart Spelort
Gnesta
Gnesta BK Lennart 76
Wisth 55 Wisth vs. Stigtomta Ingegärd Wisth Spelort
Åby
Stigtomta Ingegärd 37
Norrköping City 68 Norrköping City vs. Peking Norrköping City Spelort
Norrköping
Peking 58
Frissan 59 Frissan vs. Mixarna Frissan Spelort
Linköping
Mixarna 29
Sangvinikerna 27 Sangvinikerna vs. Vintage Vintage Spelort
Motala
Vintage 35
Kisa KapJocke 46 Kisa KapJocke vs. No Trump Kisa KapJocke Spelort
Kisa
No Trump 42
Välj distrikt