Svenska Cupen 2019 - Rond 1

Spelperiod: 31 Jan - 24 Feb

Visa distrikt

Matchurval:   Visa alla    Rapporterade    Återstående

DISTRIKT DISTRIKT DISTRIKT
Bohuslän-Dals BF (7)Jönköpings läns BF (6)Upplands BF (10)
Dalabridgen (4)Medelpads BF (1)Värmland-Dals BF (5)
Gotlands BF (5)Mälardalens BF (11)Västerbottens BF (7)
Gävleborgs BF (9)Norrbottens BF (4)Västergötlands BF (6)
Göteborgs BF (12)Skånes BF (21)Ångermanlands BF (4)
Hallands BF (12)Stockholms BF (18)Örebro läns BF (7)
Jämtland-Härjedalen (4)Sydöstra Sveriges BF(14)Östra Mellansvenska(18)
185 matcher

Bohuslän-Dals BF

Lille Skutt 77 Lille Skutt vs. Out Of Bounds Lille Skutt Spelort
Strömstad
Out Of Bounds 72
Kungshamns Sega Gubbar 57 Kungshamns Sega Gubbar vs. Uddevalla Mikael Kungshamns Sega Gubbar Spelort
Kungshamn
Uddevalla Mikael 47
Tjörn 69 Tjörn vs. BEA Tjörn Spelort
Kyrkesund
BEA 23
Gråberg 42 Gråberg vs. Mimmi Gråberg Spelort
Vänersborg
Mimmi 26
BUCK 23 BUCK vs. Pionjär Pionjär Spelort
Vänersborg
Pionjär 103
Luczynski Vänersborg BS 44 Luczynski Vänersborg BS vs. LAMM Luczynski Vänersborg BS Spelort
Vänersborg
LAMM 40
Petrapak 63 Petrapak vs. Sten a sund Petrapak Spelort
Svenshögen
Sten a sund 36
Välj distrikt

Dalabridgen

PivoPöjkon 30 PivoPöjkon vs. Mårtanberg med bil Mårtanberg med bil Spelort
Malung
Mårtanberg med bil 80
Hedemora BS Holmgång 42 Hedemora BS Holmgång vs. IL PEJOMA Hedemora BS Holmgång Spelort
Hedemora
IL PEJOMA 32
Hälls änglar 88 Hälls änglar vs. BBK Håkan Hälls änglar Spelort
Borlänge
BBK Håkan 23
60N15E 58 60N15E vs. Siwwes Straffdubblare Siwwes Straffdubblare Spelort
Ludvika
Siwwes Straffdubblare 69
Välj distrikt

Gotlands BF

SUNEHALLA 51 SUNEHALLA vs. JETU SUNEHALLA Spelort
Visby
JETU 41
Carin 77 Carin vs. Sudret Carin Spelort
Visby
Sudret 30
JETU 61 JETU vs. Wisby JETU Spelort
Visby
Wisby 55
Sudret 40 Sudret vs. SUNEHALLA SUNEHALLA Spelort
Stånga
SUNEHALLA 59
Wisby 96 Wisby vs. Carin Wisby Spelort
Visby
Carin 26
Välj distrikt

Gävleborgs BF

Bull 54 Bull vs. Eriksson Glad Bull Spelort
Sandviken
Eriksson Glad 41
Carmen 23 Carmen vs. Falun United Falun United Spelort
Sandviken
Falun United 53
Jöns 46 Jöns vs. CANAPE Jöns Spelort
Sandviken
CANAPE 44
BK Hudik 38 BK Hudik vs. Fridens Liljor Fridens Liljor Spelort
Hudiksvall
Fridens Liljor 52
Laban 44 Laban vs. Livsnjutarna Livsnjutarna Spelort
Gävle
Livsnjutarna 57
Klöver 8 upptaget 40 Klöver 8 upptaget vs. Bonitas Bonitas Spelort
Gävle
Bonitas 54
ZMRZLINA 54 ZMRZLINA vs. Guldkorn ZMRZLINA Spelort
Gävle
Guldkorn 38
Dagens Dubbel 64 Dagens Dubbel vs. Kreti och Pleti Dagens Dubbel Spelort
Bollnäs
Kreti och Pleti 15
Råsjökross 43 Råsjökross vs. Prego Prego Spelort
Bollnäs
Prego 74
Välj distrikt

Göteborgs BF

Axen 104 Axen vs. ToHuJoHu Axen Spelort
Uddevalla
ToHuJoHu 14
Bertil Kungälv 18 Bertil Kungälv vs. orust orust Spelort
Kungälv
orust 57
Kungsbacka Tolleson 87 Kungsbacka Tolleson vs. Kungsbacka Rolf Kungsbacka Tolleson Spelort
Kungsbacka
Kungsbacka Rolf 47
Kungsbacka HELG 78 Kungsbacka HELG vs. Kungsbacka NO PASS Kungsbacka HELG Spelort
Kungsbacka
Kungsbacka NO PASS 21
BK Lyx Bunk 102 BK Lyx Bunk vs. Frölunda 1 BK Lyx Bunk Spelort
Billdal
Frölunda 1 38
kungsbcka stensture 62 kungsbcka stensture vs. Deadwood Lerum kungsbcka stensture Spelort
Mölnlycke
Deadwood Lerum 32
99an 64 99an vs. BAKA 99an Spelort
Göteborg
BAKA 32
Morebid 26 Morebid vs. Trollmors Nissar Trollmors Nissar Spelort
Göteborg
Trollmors Nissar 48
Cosmos 109 Cosmos vs. Fem stoppar spöktåget Cosmos Spelort
Göteborg
Fem stoppar spöktåget 35
Carlsons kumpaner 51 Carlsons kumpaner vs. Sjöbergens Vänner Sjöbergens Vänner Spelort
Västra Frölunda
Sjöbergens Vänner 60
Vilda Västern 84 Vilda Västern vs. Frillesås fyran Vilda Västern Spelort
Mölndal
Frillesås fyran 38
Kungälv-Marstrand 67 Kungälv-Marstrand vs. Blå brickan Blå brickan Spelort
Kungälv
Blå brickan 80
Välj distrikt

Hallands BF

Kungsbacka Mixed 53 Kungsbacka Mixed vs. Elisabeths Änglar Kungsbacka Mixed Spelort
Onsala
Elisabeths Änglar 41
Värö Bengt 118 Värö Bengt vs. Värö Tigern Värö Bengt Spelort
Åskloster
Värö Tigern 23
Albrekts Svang 52 Albrekts Svang vs. löftaskog Albrekts Svang Spelort
Varberg
löftaskog 41
Albrekts klöver 68 Albrekts klöver vs. Albrekts Ylva Albrekts klöver Spelort
Varberg
Albrekts Ylva 42
ALBREKTS T-BONE 38 ALBREKTS T-BONE vs. Albrekts Erling ALBREKTS T-BONE Spelort
Varberg
Albrekts Erling 30
Albrekts BMW 90 Albrekts BMW vs. Albrekts Callenberg Albrekts BMW Spelort
Varberg
Albrekts Callenberg 16
Albrekts Amazon 65 Albrekts Amazon vs. Ramble Tamble Albrekts Amazon Spelort
Varberg
Ramble Tamble 12
Hökalaget Hökalaget vs. Ohlsenbanden Ohlsenbanden Spelort
Laholm
Ohlsenbanden W.O
Laholmsbukten 50 Laholmsbukten vs. Allians MGB Allians MGB Spelort
Mellbystrand
Allians MGB 55
Nissan 64 Nissan vs. cDoc - Kapten klöver Nissan Spelort
Halmstad
cDoc - Kapten klöver 39
Skaparna 100 Skaparna vs. Frösakull Skaparna Spelort
Halmstad
Frösakull 36
Rockfolket 55 Rockfolket vs. Regina Regina Spelort
Villshärad
Regina 57
Välj distrikt

Jämtland-Härjedalens BF

Narre 38 Narre vs. Fanbyn 4 Narre Spelort
Östersund
Fanbyn 4 12
Winge boys 21 Winge boys vs. Goof Troop II Goof Troop II Spelort
Järpen
Goof Troop II 30
Faxe 54 Faxe vs. Team Ångsta Faxe Spelort
Frösön
Team Ångsta 52
Svegspojkarna med den svaga länken 65 Svegspojkarna med den svaga länken vs. Eldh och lågor Svegspojkarna med den svaga länken Spelort
Sveg
Eldh och lågor 42
Välj distrikt

Jönköpings läns BF

Jönköping 74 Jönköping vs. Tomtar o Troll Jönköping Spelort
Jönköping
Tomtar o Troll 40
Team Högland 82 Team Högland vs. Sävsjö Topstars Team Högland Spelort
Sävsjö
Sävsjö Topstars 11
Anderstorps Kungar 64 Anderstorps Kungar vs. Anderstorp Anderstorps Kungar Spelort
Anderstorp
Anderstorp 52
Team Rosa 41 Team Rosa vs. Jönamo Jönamo Spelort
Värnamo
Jönamo 107
Bagarns fru o boys 35 Bagarns fru o boys vs. Lantz med vingar Lantz med vingar Spelort
Forserum
Lantz med vingar 95
Smålandsstenars BK 104 Smålandsstenars BK vs. Collryd Smålandsstenars BK Spelort
Reftele
Collryd 35
Välj distrikt

Medelpads BF

Lazy Jacks 24 Lazy Jacks vs. Westman Westman Spelort
Sundsvall
Westman 62
Välj distrikt

Mälardalens BF

KAK-laget 28 KAK-laget vs. Arboga Arboga Spelort
Arboga
Arboga 69
Bibi och grabbarna 60 Bibi och grabbarna vs. JÖRGEN Bibi och grabbarna Spelort
Köping
JÖRGEN 25
De sista entusiasterna 28 De sista entusiasterna vs. Sang Frois Sang Frois Spelort
Avesta
Sang Frois 100
Slagfärdig Fagersta 41 Slagfärdig Fagersta vs. Lillslam Lillslam Spelort
Fagersta
Lillslam 48
Medwalls 4 Medwalls vs. St Eskil St Eskil Spelort
Torshälla
St Eskil 85
Ferrari 45 Ferrari vs. Dream Team Dream Team Spelort
Västerås
Dream Team 69
Solveigs grabbar 29 Solveigs grabbar vs. ABB 21 ABB 21 Spelort
Västerås
ABB 21 82
ABB Tomas 75 ABB Tomas vs. ABB 1001 ABB Tomas Spelort
Västerås
ABB 1001 28
Plock 58 Plock vs. Två damer med vingar Plock Spelort
Västerås
Två damer med vingar 47
Strängnäs BK Gripen BDGLS 42 Strängnäs BK Gripen BDGLS vs. Särnberg Särnberg Spelort
Strängnäs
Särnberg 84
Yellow 84 Yellow vs. Köp En Sol Yellow Spelort
Västerås
Köp En Sol 10
Välj distrikt

Norrbottens BF

ROGN 71 ROGN vs. Mennudå ROGN Spelort
Luleå
Mennudå 22
Mad Molly 75 Mad Molly vs. LBK Phelle Mad Molly Spelort
Luleå
LBK Phelle 28
Klöverkung sitter singel 83 Klöverkung sitter singel vs. Mermex Klöverkung sitter singel Spelort
Luleå
Mermex 36
Team Paper Moon 34 Team Paper Moon vs. Optimisterna Team Paper Moon Spelort
Boden
Optimisterna 25
Välj distrikt

Skånes BF

Åhus BK 43 Åhus BK vs. JJ och Co Åhus BK Spelort
Åhus
JJ och Co 31
Team Okända 54 Team Okända vs. Börjes fyra Börjes fyra Spelort
Kristianstad
Börjes fyra 87
Sonjas Pågar 59 Sonjas Pågar vs. Spader Kristianstad Sonjas Pågar Spelort
Everöd
Spader Kristianstad 58
CHROM 26 CHROM vs. KBK Tommy KBK Tommy Spelort
Kristianstad
KBK Tommy 114
YBS 32 YBS vs. YSTAD YSTAD Spelort
Ystad
YSTAD 70
Kullabygdens rävar 63 Kullabygdens rävar vs. Kullabygden 4 Kullabygdens rävar Spelort
Viken
Kullabygden 4 34
Munka Ingemar 58 Munka Ingemar vs. Jannes Gäng Jannes Gäng Spelort
Munka-Ljungby
Jannes Gäng 78
Grannsamverkan 82 Grannsamverkan vs. Munka Ljungby BS Jens Grannsamverkan Spelort
Båstad
Munka Ljungby BS Jens 60
Landskrona 73 Landskrona vs. GöteHelsing Landskrona Spelort
Helsingborg
GöteHelsing 37
Tresangkvartetten 31 Tresangkvartetten vs. Yes Yes Spelort
Helsingborg
Yes 52
BK Tre Sang Leif 17 BK Tre Sang Leif vs. LAMUNK LAMUNK Spelort
Helsingborg
LAMUNK 88
BK Tre Sang Rövarna 17 BK Tre Sang Rövarna vs. Mr Bumble Mr Bumble Spelort
Helsingborg
Mr Bumble 95
Grönt Ljus 32 Grönt Ljus vs. 4 knektar 4 knektar Spelort
Höllviken
4 knektar 63
Young Boyz 61 Young Boyz vs. 55 med omnejd 55 med omnejd Spelort
Staffanstorp
55 med omnejd 84
Lunds BK Genarp 67 Lunds BK Genarp vs. Lunds Bk Lunds BK Genarp Spelort
Genarp
Lunds Bk 50
Zonett 38 Zonett vs. Zonen Kellander Zonett Spelort
Trelleborg
Zonen Kellander 16
Pasodoble SC 42 Pasodoble SC vs. Team Thelma Team Thelma Spelort
Limhamn
Team Thelma 60
Mannen med hatten 88 Mannen med hatten vs. SKÅNe - CHECK Mannen med hatten Spelort
Malmö
SKÅNe - CHECK 40
Nilsson 37 Nilsson vs. Tootsie Tootsie Spelort
Arlöv
Tootsie 58
Hideous Hogs 96 Hideous Hogs vs. Guldfeber Hideous Hogs Spelort
Malmö
Guldfeber 54
De fyra musketörerna 28 De fyra musketörerna vs. Lisa Lisa Spelort
Malmö
Lisa 98
Välj distrikt

Stockholms BF

Calcutta 42 Calcutta vs. SYSON SYSON Spelort
Saltsjö-Boo
SYSON 56
QQQ 17 QQQ vs. Revoke Revoke Spelort
Bromma
Revoke 78
Glada Miner 69 Glada Miner vs. Strandgänget Glada Miner Spelort
Ekerö
Strandgänget 61
MJJA 40 MJJA vs. Norrortsbrigaden Norrortsbrigaden Spelort
Åkersberga
Norrortsbrigaden 43
BridgeBertheau 108 BridgeBertheau vs. Kort o Gott BridgeBertheau Spelort
Täby
Kort o Gott 39
ANNA 43 ANNA vs. På Tur ANNA Spelort
Sundbyberg
På Tur 39
Kaptenens lag 90 Kaptenens lag vs. Bengans Lärjungar Kaptenens lag Spelort
Solna
Bengans Lärjungar 31
Mango Chock 43 Mango Chock vs. Transfer Magic Transfer Magic Spelort
Sollentuna
Transfer Magic 61
Lower 26 Lower vs. I sista sekund I sista sekund Spelort
Huddinge
I sista sekund 124
Lag ABC 40 Lag ABC vs. Lanssons Blandning Lanssons Blandning Spelort
Stockholm
Lanssons Blandning 81
Top Magic 96 Top Magic vs. Gubbröran Top Magic Spelort
Stockholm
Gubbröran 38
New Deal 5 New Deal vs. Janne Janne Spelort
Stockholm
Janne 150
Stefan A 118 Stefan A vs. Söder II Stefan A Spelort
Stockholm
Söder II 33
Ludde 101 Ludde vs. Mountain Warriors Ludde Spelort
Stockholm
Mountain Warriors 20
Copperfields 79 Copperfields vs. Stjärnskotten Copperfields Spelort
Stockholm
Stjärnskotten 45
Forza 85 Forza vs. PLOJ Forza Spelort
Stockholm
PLOJ 71
Anki 51 Anki vs. Överum Hult Överum Hult Spelort
Stockholm
Överum Hult 79
Cåhm 47 Cåhm vs. Golddiggers Golddiggers Spelort
Nacka
Golddiggers 92
Välj distrikt

Sydöstra Sveriges BF

Åskeshamn 38 Åskeshamn vs. MÅEK Åskeshamn Spelort
Påskallavik
MÅEK 37
Helvic 86 Helvic vs. STYRLIN Helvic Spelort
Kalmar
STYRLIN 42
Blomster 31 Blomster vs. Mickes gäng Mickes gäng Spelort
Blomstermåla
Mickes gäng 63
BGÖ 24 BGÖ vs. LIMO LIMO Spelort
Växjö
LIMO 69
Prefabsystem Syd 56 Prefabsystem Syd vs. Svahns gäng Prefabsystem Syd Spelort
Växjö
Svahns gäng 53
Team MS 39 Team MS vs. Silvermaskarna Team MS Spelort
Växjö
Silvermaskarna 34
Gagnan 61 Gagnan vs. Spader Kung Gagnan Spelort
Växjö
Spader Kung 55
IFK Karlskrona 133 IFK Karlskrona vs. Belladonna IFK Karlskrona Spelort
Karlskrona
Belladonna 19
Monikaz gubbar 47 Monikaz gubbar vs. Pillemasarna Pillemasarna Spelort
Sturkö
Pillemasarna 83
Kusinerna från landet 71 Kusinerna från landet vs. Vilse Kusinerna från landet Spelort
Ronneby
Vilse 6
Orange 40 Orange vs. Stagge Stagge Spelort
Sölvesborg
Stagge 93
Pias Boys 44 Pias Boys vs. växjö södra Pias Boys Spelort
Urshult
växjö södra 27
Ryd 58 Ryd vs. Älmhults BK Ryd Spelort
Ryd
Älmhults BK 31
5ess 75 5ess vs. Runes Rökta 5ess Spelort
Bromölla
Runes Rökta 71
Välj distrikt

Upplands BF

Damen efter knekten 72 Damen efter knekten vs. Strängnäs Gripen lag 5 Damen efter knekten Spelort
Enköping
Strängnäs Gripen lag 5 47
LagOmBud 61 LagOmBud vs. Queen L LagOmBud Spelort
Enköping
Queen L 50
Östhammar 35 Östhammar vs. Norra Roslagen Norra Roslagen Spelort
Östhammar
Norra Roslagen 75
Strix 114 Strix vs. Norrtälje Strix Spelort
Norrtälje
Norrtälje 10
Kortjoxarna 98 Kortjoxarna vs. Björnligan Norrtälje Kortjoxarna Spelort
Norrtälje
Björnligan Norrtälje 11
Väddö 64 Väddö vs. Rimbo JAKK Rimbo JAKK Spelort
Grisslehamn
Rimbo JAKK 81
Aronia 64 Aronia vs. Skalman Skalman Spelort
Uppsala
Skalman 71
Granarna 59 Granarna vs. Fjuckby Hellmoppers Fjuckby Hellmoppers Spelort
Uppsala
Fjuckby Hellmoppers 69
Showtime 85 Showtime vs. Cinqetune Showtime Spelort
Uppsala
Cinqetune 19
Sir Gif 59 Sir Gif vs. Greven Greven Spelort
Uppsala
Greven 63
Välj distrikt

Värmland-Dals BF

Skogsbridgarna 48 Skogsbridgarna vs. Hagfors BK Styrelsen Hagfors BK Styrelsen Spelort
Hagfors
Hagfors BK Styrelsen 84
Arvika B-laget 69 Arvika B-laget vs. Libigöevard Arvika B-laget Spelort
Arvika
Libigöevard 12
Bodanes vänner 78 Bodanes vänner vs. Katt-Bridge Bodanes vänner Spelort
Karlstad
Katt-Bridge 45
Åmåls BS Håkan 25 Åmåls BS Håkan vs. Åmål Hulta Åmål Hulta Spelort
Åmål
Åmål Hulta 81
The Splintoz 52 The Splintoz vs. Klöver 8 Klöver 8 Spelort
Molkom
Klöver 8 69
Välj distrikt

Västerbottens BF

GABA 18 GABA vs. Tetris Tetris Spelort
Umeå
Tetris 75
Kamraterna 4 Kamraterna vs. Lag Lerner Lag Lerner Spelort
Umeå
Lag Lerner 104
Ingalill 62 Ingalill vs. Öbergs Öbergs Spelort
Umeå
Öbergs 90
Bergquist 57 Bergquist vs. JILL Bergquist Spelort
Umeå
JILL 17
Skell 67 Skell vs. FOTO Skell Spelort
Skellefteå
FOTO 41
KEJ 37 KEJ vs. BOBB BOBB Spelort
Bureå
BOBB 65
Flackabaken 16 Flackabaken vs. Hundbergskroken Hundbergskroken Spelort
Norsjö
Hundbergskroken 71
Välj distrikt

Västergötlands BF

Skara 27 Skara vs. Öhns Gård Öhns Gård Spelort
Skara
Öhns Gård 73
AK4-an 35 AK4-an vs. Borås BA 1 Borås BA 1 Spelort
Svenljunga
Borås BA 1 83
Aspanäs C 52 Aspanäs C vs. Knallarna Aspanäs C Spelort
Borås
Knallarna 36
Murr 41 Murr vs. Stenstorp 3 Stenstorp 3 Spelort
Falköping
Stenstorp 3 48
Gullvi 92 Gullvi vs. Laang Gullvi Spelort
Lidköping
Laang 24
Smurfhits 42 Smurfhits vs. Öfvermans Smurfhits Spelort
Skövde
Öfvermans 32
Välj distrikt

Ångermanlands BF

Tre knektar och en kung 71 Tre knektar och en kung vs. Skogs BK Tre knektar och en kung Spelort
Örnsköldsvik
Skogs BK 56
Två plus två 20 Två plus två vs. Nipan Nipan Spelort
Sollefteå
Nipan 80
AJ 80 AJ vs. SOSK AJ Spelort
Sollefteå
SOSK 42
Näsåker Hotspur 28 Näsåker Hotspur vs. Tjejligan Tjejligan Spelort
Näsåker
Tjejligan 54
Välj distrikt

Örebro läns BF

Tur och Retur 51 Tur och Retur vs. 1921 Tur och Retur Spelort
Hallsberg
1921 49
Slaktarna 121 Slaktarna vs. Hallsberg Nästa Slaktarna Spelort
Hallsberg
Hallsberg Nästa 15
ABK Singelton Askersund 8 ABK Singelton Askersund vs. Den långa vägen Den långa vägen Spelort
Askersund
Den långa vägen 73
Nora BK K-G 58 Nora BK K-G vs. Mamma Mu Mamma Mu Spelort
Örebro
Mamma Mu 61
Björnligan 70 Björnligan vs. BK Gröna Kvistar Björnligan Spelort
Örebro
BK Gröna Kvistar 25
Dejo 101 Dejo vs. Snurre Sprätt Dejo Spelort
Örebro
Snurre Sprätt 46
Visst nappar det 113 Visst nappar det vs. Öreladies Visst nappar det Spelort
Frövi
Öreladies 31
Välj distrikt

Östra Mellansvenska BF

Kisa SAS 59 Kisa SAS vs. Kisa KapJocke Kisa SAS Spelort
Kisa
Kisa KapJocke 58
Världens Ände Svante 61 Världens Ände Svante vs. Världens Ände Leif Världens Ände Svante Spelort
Trosa
Världens Ände Leif 50
Andrzej 80 Andrzej vs. Världens Ände Kent Andrzej Spelort
Trosa
Världens Ände Kent 57
Världens Ände Else-Maj 18 Världens Ände Else-Maj vs. Världens Ände Bengt Världens Ände Bengt Spelort
Trosa
Världens Ände Bengt 105
roger eriksson 81 roger eriksson vs. Gnesta BK Lennart roger eriksson Spelort
Gnesta
Gnesta BK Lennart 23
KBA Klöver 61 KBA Klöver vs. Gnesta BK Jan KBA Klöver Spelort
Katrineholm
Gnesta BK Jan 50
GNESTA BK Fredrik 100 GNESTA BK Fredrik vs. Gnesta BK Carina GNESTA BK Fredrik Spelort
Gnesta
Gnesta BK Carina 30
Stigtomta Ingegärd 16 Stigtomta Ingegärd vs. Nyköpings Gästabud Nyköpings Gästabud Spelort
Nyköping
Nyköpings Gästabud 93
Stolpskott 65 Stolpskott vs. Wisth Stolpskott Spelort
Oxelösund
Wisth 47
Motala 98 Motala vs. Sangvinikerna Motala Spelort
Motala
Sangvinikerna 33
Norrköping City 67 Norrköping City vs. Las Wices Las Wices Spelort
Norrköping
Las Wices 70
Peking 47 Peking vs. Lunkan Lunkan Spelort
Norrköping
Lunkan 68
Lirarna 57 Lirarna vs. Mixarna Lirarna Spelort
Linköping
Mixarna 43
Björling 76 Björling vs. No Trump Björling Spelort
Linköping
No Trump 51
Team Zang 71 Team Zang vs. Frissan Team Zang Spelort
Linköping
Frissan 40
Hot Iron 69 Hot Iron vs. vimmerby 1 Hot Iron Spelort
Gryt
vimmerby 1 18
Västervik Järneström 50 Västervik Järneström vs. Överums Schäfer Västervik Järneström Spelort
Västervik
Överums Schäfer 42
Vintage 13 Vintage vs. San Sac San Sac Spelort
Linköping
San Sac 110
Välj distrikt