Svenska Cupen 2018 - Rond 2

Spelperiod: 01 Mar - 25 Mar

Visa distrikt

Matchurval:   Visa alla    Rapporterade    Återstående

DISTRIKT DISTRIKT DISTRIKT
Bohuslän-Dals BF (9) Jönköpings läns BF (7) Upplands BF (10)
Dalabridgen (5) Medelpads BF (2) Värmland-Dals BF (5)
Gotlands BF (0) Mälardalens BF (12) Västerbottens BF (8)
Gävleborgs BF (7) Norrbottens BF (5) Västergötlands BF (12)
Göteborgs BF (11) Skånes BF (24) Ångermanlands BF (3)
Hallands BF (18) Stockholms BF (21) Örebro läns BF (8)
Jämtland-Härjedalen (6) S-Ö. Sveriges BF (18) Ö. M-svenska BF (19)

Bohuslän-Dals BF

kungshamns sega gubbar 87 kungshamns sega gubbar vs. LIMA kungshamns sega gubbar Spelort
Kungshamn
LIMA 34
XX 42 XX vs. KGB KGB Spelort
Stenungsund
KGB 53
Bronsdag 23 Bronsdag vs. Sten a sund Sten a sund Spelort
Skärhamn
Sten a sund 67
Quadriga aurea 80 Quadriga aurea vs. Gumpa Quadriga aurea Spelort
Vänersborg
Gumpa 12
BUCK 15 BUCK vs. LABB LABB Spelort
Vänersborg
LABB 33
Lille Skutt 59 Lille Skutt vs. Team Väjern Team Väjern Spelort
Strömstad
Team Väjern 94
Fyra Ruter 55 Fyra Ruter vs. 1577 Fyra Ruter Spelort
Kyrkesund
1577 49
Axen 89 Axen vs. Petrapak Axen Spelort
Uddevalla
Petrapak 62
LAMM 26 LAMM vs. BALL BALL Spelort
Vänersborg
BALL 75
Välj distrikt

Dalabridgen

Knätofs 63 Knätofs vs. HLBS Knätofs Spelort
Rättvik
HLBS 31
IL PEJOMA 73 IL PEJOMA vs. Hedemora BS MelNor IL PEJOMA Spelort
Borlänge
Hedemora BS MelNor 48
Falun United 50 Falun United vs. PJO Falun United Spelort
Falun
PJO 30
Hedemora BS WCHF 87 Hedemora BS WCHF vs. HEDEMORA BS LOVE Hedemora BS WCHF Spelort
Hedemora
HEDEMORA BS LOVE 54
Hälls änglar 40 Hälls änglar vs. Gubbvarning Gubbvarning Spelort
Borlänge
Gubbvarning 89
Välj distrikt

Gävleborgs BF

Lag Sandström 22 Lag Sandström vs. Surprise Surprise Spelort
Söderhamn
Surprise 37
Guldjokern 72 Guldjokern vs. BRA BLANDAT Guldjokern Spelort
Gävle
BRA BLANDAT 65
Eriksson Glad 37 Eriksson Glad vs. Spridda Skurar och Lite Solsken Spridda Skurar och Lite Solsken Spelort
Sandviken
Spridda Skurar och Lite Solsken 84
Klöver knekt 35 Klöver knekt vs. Prego Prego Spelort
Gävle
Prego 56
BK Hudik 27 BK Hudik vs. Rochrimani Rochrimani Spelort
Hudiksvall
Rochrimani 43
Reverse 43 Reverse vs. Sandviken BK Bertil Reverse Spelort
Sandviken
Sandviken BK Bertil 22
SKUGÄBO 79 SKUGÄBO vs. Livsnjutarna SKUGÄBO Spelort
Gävle
Livsnjutarna 22
Välj distrikt

Göteborgs BF

Partille 64 Partille vs. Ka Ching Ka Ching Spelort
Partille
Ka Ching 65
UPPSTÄLLNING 45 UPPSTÄLLNING vs. Kungälv Bertil UPPSTÄLLNING Spelort
Göteborg
Kungälv Bertil 37
Passa och se glad ut 30 Passa och se glad ut vs. Englunds Vänner Englunds Vänner Spelort
Västra Frölunda
Englunds Vänner 100
Morebid 57 Morebid vs. Debut Morebid Spelort
Göteborg
Debut 54
Moore Boys 59 Moore Boys vs. Spacer dam Moore Boys Spelort
Västra Frölunda
Spacer dam 39
KungälvMarstrand 72 KungälvMarstrand vs. ORUST ORUST Spelort
Kungälv
ORUST 77
99an 70 99an vs. BARKAT 99an Spelort
Göteborg
BARKAT 50
Vilda Västern 41 Vilda Västern vs. Bunk Bunk Spelort
Mölndal
Bunk 65
Farmers 90 Farmers vs. Trollmors Nissar Farmers Spelort
Göteborg
Trollmors Nissar 41
Arton 61 Arton vs. kungens vänner Arton Spelort
Göteborg
kungens vänner 42
Andreasson Andreasson vs. Fem stoppar spöktåget Fem stoppar spöktåget Spelort
Västra Frölunda
Fem stoppar spöktåget W.O
Välj distrikt

Hallands BF

Kungsbacka mixed 54 Kungsbacka mixed vs. Frölunda I Frölunda I Spelort
Onsala
Frölunda I 58
Elisabeths Änglar 39 Elisabeths Änglar vs. Kungsbacka NO PASS Elisabeths Änglar Spelort
Fjärås
Kungsbacka NO PASS 36
Veddige ETNA 81 Veddige ETNA vs. Frillesås III Veddige ETNA Spelort
Veddige
Frillesås III 27
REGINA 118 REGINA vs. Albrekts Amazon REGINA Spelort
Ätran
Albrekts Amazon 53
Bk Albrekts Dubbeltuppen 62 Bk Albrekts Dubbeltuppen vs. Ramble Tamble Bk Albrekts Dubbeltuppen Spelort
Varberg
Ramble Tamble 30
Albrekts Anya 41  Albrekts  Anya vs. Albrekts klöver Albrekts klöver Spelort
Varberg
Albrekts klöver 79
Skaparna 89 Skaparna vs. Albrekts på kul Skaparna Spelort
Halmstad
Albrekts på kul 44
Laholmsbukten 42 Laholmsbukten vs. Ohlsenbanden Ohlsenbanden Spelort
Mellbystrand
Ohlsenbanden 44
TRAP 66 TRAP vs. Nissan TRAP Spelort
Laholm
Nissan 23
Kungsbacka HELG 24 Kungsbacka HELG vs. Kungsbacka stensture Kungsbacka stensture Spelort
Kungsbacka
Kungsbacka stensture 113
Frilleskog 68 Frilleskog vs. Jetlag Frilleskog Spelort
Stråvalla
Jetlag 40
Värö Tullamore 42 Värö Tullamore vs. Albrekts Seniorer Albrekts Seniorer Spelort
Väröbacka
Albrekts Seniorer 58
Albrekts Grimeton 89 Albrekts Grimeton vs. Harplinge BK Albrekts Grimeton Spelort
Varberg
Harplinge BK 26
ALBREKTS T-BONE 54 ALBREKTS  T-BONE vs. Albrekts BMW Albrekts BMW Spelort
Varberg
Albrekts BMW 65
Albrekts Callenberg 79 Albrekts Callenberg vs. Albrekts Svang Albrekts Callenberg Spelort
Varberg
Albrekts Svang 40
Kapten Klöver 55 Kapten Klöver vs. Team west coast Team west coast Spelort
Halmstad
Team west coast 88
Allians MGB 62 Allians MGB vs. Alltid Dubbelt Allians MGB Spelort
Veinge
Alltid Dubbelt 51
Kortoxarna Laholm 57 Kortoxarna Laholm vs. MunOL MunOL Spelort
Laholm
MunOL 62
Välj distrikt

Jämtland-Härjedalens BF

Winge boys 19 Winge boys vs. Ingrid Ingrid Spelort
Järpen
Ingrid 75
Höstlöv 22 Höstlöv vs. Hede-Vemdalen BK Hede-Vemdalen BK Spelort
Östersund
Hede-Vemdalen BK 60
Vira 66 Vira vs. Svegspojkarna med den svaga länken Vira Spelort
Frösön
Svegspojkarna med den svaga länken 52
Narre 84 Narre vs. Goof Troop II Spelort
Östersund
Goof Troop II 51
Goof Troop II 37
Frösön
Fanbyn 4 57
Fanbyn 4
Östersund
Narre W.O
Välj distrikt

Jönköpings läns BF

Team Rosa 51 Team Rosa vs. Gagnand Gagnand Spelort
Värnamo
Gagnand 68
Team Högland 67 Team Högland vs. Sävsjö Topstars Sävsjö Topstars Spelort
Nässjö
Sävsjö Topstars 73
Hällabäcks if 35 Hällabäcks if vs. Smålandsstenars BK Smålandsstenars BK Spelort
Anderstorp
Smålandsstenars BK 75
Tomtar och troll 74 Tomtar och troll vs. Aspanäs C Tomtar och troll Spelort
Jönköping
Aspanäs C 22
Jönköping 42 Jönköping vs. Jönamo Jönamo Spelort
Jönköping
Jönamo 54
AK4-an 43 AK4-an vs. Anderstorps Kungar Anderstorps Kungar Spelort
Grimsås
Anderstorps Kungar 69
Collryd 26 Collryd vs. Felldin Felldin Spelort
Forsheda
Felldin 87
Välj distrikt

Medelpads BF

Lazy Jacks 74 Lazy Jacks vs. Eldh och Lågor Lazy Jacks Spelort
Sundsvall
Eldh och Lågor 60
Westman 128 Westman vs. RUSZ Westman Spelort
Sundsvall
RUSZ 27
Välj distrikt

Mälardalens BF

Sang Frois 53 Sang Frois vs. Fagersta BS Sang Frois Spelort
Avesta
Fagersta BS 29
Medwalls 20 Medwalls vs. St Eskil St Eskil Spelort
Torshälla
St Eskil 80
Strängnäs Bk Gripen Stallis 28 Strängnäs Bk Gripen Stallis vs. Strängnäs BK Gripen BB Strängnäs BK Gripen BB Spelort
Stallarholmen
Strängnäs BK Gripen BB 81
Plock 119 Plock vs. ABB Kvartetten Plock Spelort
Västerås
ABB Kvartetten 15
SnABB 64 SnABB vs. Dream Team Dream Team Spelort
Västerås
Dream Team 66
Lillslam 31 Lillslam vs. LATOST LATOST Spelort
Hallstahammar
LATOST 46
BUMA 30 BUMA vs. Örebridgen Persson Örebridgen Persson Spelort
Arboga
Örebridgen Persson 50
Lag Micke 31 Lag Micke vs. PACC PACC Spelort
Torshälla
PACC 65
Strängnäs Gripen 71 Strängnäs Gripen vs. Särnberg Strängnäs Gripen Spelort
Strängnäs
Särnberg 65
ABB Old Guys 37 ABB Old Guys vs. Juncta Valenta Juncta Valenta Spelort
Västerås
Juncta Valenta 51
ABB Blåbär -76 100 ABB Blåbär -76 vs. De sista entusiasterna ABB Blåbär -76 Spelort
Västerås
De sista entusiasterna 15
ABB Tomas 74 ABB Tomas vs. Bibi och grabbarna ABB Tomas Spelort
Västerås
Bibi och grabbarna 31
Välj distrikt

Norrbottens BF

Bertil 17 Bertil vs. KALLE KALLE Spelort
Gammelstad
KALLE 120
I tredje Hand 60 I tredje Hand vs. 3 gubbar och en Dam I tredje Hand Spelort
Luleå
3 gubbar och en Dam 50
Trash 88 Trash vs. LBK Phelle Trash Spelort
Luleå
LBK Phelle 61
Team Paper Moon 135 Team Paper Moon vs. Blandat Team Paper Moon Spelort
Boden
Blandat 43
Optimisterna 60 Optimisterna  vs. KEJ Optimisterna Spelort
Piteå
KEJ 56
Välj distrikt

Skånes BF

Spader Kristianstad 32 Spader Kristianstad vs. Kristianstads BK - CHROM Kristianstads BK - CHROM Spelort
Everöd
Kristianstads BK - CHROM 73
Österbergs Dragoner 41 Österbergs Dragoner vs. Runes Rökta Österbergs Dragoner Spelort
Hässleholm
Runes Rökta 35
Västra Bjäre REHA 57 Västra Bjäre REHA vs. Bjäre Runt Västra Bjäre REHA Spelort
Båstad
Bjäre Runt 49
Zonett 86 Zonett vs. BK ZONEN JUNITED Zonett Spelort
Trelleborg
BK ZONEN JUNITED 44
Reservlaget 46 Reservlaget vs. Fyra knektar Och en Dam Fyra knektar Och en Dam Spelort
Ystad
Fyra knektar Och en Dam 65
Munka Ingemar 74 Munka Ingemar vs. Yes Munka Ingemar Spelort
Munka-Ljungby
Yes 31
Bk Tre Sang Leif 54 Bk Tre Sang Leif vs. GöteHelsing Bk Tre Sang Leif Spelort
Helsingborg
GöteHelsing 38
Lunds BK Herr Larsson 133 Lunds BK Herr Larsson vs. Tre Sang Game over Lunds BK Herr Larsson Spelort
Lund
Tre Sang Game over 20
Genarps BK 73 Genarps BK vs. LUCK Återbud LUCK Återbud Spelort
Genarp
LUCK Återbud 82
The Overdogs 113 The Overdogs vs. BBB The Overdogs Spelort
Malmö
BBB 11
Jokrarna 33 Jokrarna vs. Helvic Helvic Spelort
Malmö
Helvic 39
SKÅNe - CHECK 73 SKÅNe - CHECK vs. Tjejmaffian SKÅNe - CHECK Spelort
Malmö
Tjejmaffian 36
EFOS 24 EFOS vs. Jannes Gäng Jannes Gäng Spelort
Broby
Jannes Gäng 108
kbk tomy 90 kbk tomy vs. Åhus BK kbk tomy Spelort
Kristianstad
Åhus BK 35
Sonjas Pågar 25 Sonjas Pågar vs. Lunds BK LUCK Lunds BK LUCK Spelort
Everöd
Lunds BK LUCK 53
Västra Bjäre Norman 23 Västra Bjäre Norman vs. Munka Ljungby BS Munka Ljungby BS Spelort
Båstad
Munka Ljungby BS 65
Ystad 62 Ystad vs. Ystads BS Dahlbergs Ystad Spelort
Ystad
Ystads BS Dahlbergs 34
Kullabygden 4 111 Kullabygden 4 vs. BK Tre Sang Rövarna Kullabygden 4 Spelort
Domsten
BK Tre Sang Rövarna 29
Landskrona 95 Landskrona vs. Team Heterogena Landskrona Spelort
Helsingborg
Team Heterogena 41
Zonen Kellander 74 Zonen Kellander vs. Sunshine Zonen Kellander Spelort
Trelleborg
Sunshine 19
Skånebyar 31 Skånebyar vs. 55 med omnejd 55 med omnejd Spelort
Malmö
55 med omnejd 80
Scania Bridgekonsult 42 Scania Bridgekonsult vs. Lavec Extra Lavec Extra Spelort
Lund
Lavec Extra 46
Guldfeber 23 Guldfeber vs. Tootsie Tootsie Spelort
Malmö
Tootsie 104
Nilsson 54 Nilsson vs. Mannen med Hatten Mannen med Hatten Spelort
Arlöv
Mannen med Hatten 62
Välj distrikt

Stockholms BF

Norrortsbrigaden 72 Norrortsbrigaden vs. Bustag Norrortsbrigaden Spelort
Täby
Bustag 63
Roffes vänner 75 Roffes vänner vs. SOL Roffes vänner Spelort
Sollentuna
SOL 26
Strandgänget 40 Strandgänget vs. Revoke Strandgänget Spelort
Bromma
Revoke 8
QQQ 63 QQQ vs. SöderII QQQ Spelort
Lidingö
SöderII 39
Forrell 35 Forrell vs. Gubbröran Gubbröran Spelort
Djursholm
Gubbröran 97
Nordiske Medier 64 Nordiske Medier vs. Ace Of Spades Ace Of Spades Spelort
Nacka
Ace Of Spades 73
Ludde 84 Ludde vs. Anki Ludde Spelort
Stockholm
Anki 26
Medvind 26 Medvind vs. Lag ABC m fl Lag ABC m fl Spelort
Stockholm
Lag ABC m fl 84
Forza 36 Forza vs. FunBridge FunBridge Spelort
Stockholm
FunBridge 39
Mindthegap 114 Mindthegap vs. Hjulen Mindthegap Spelort
Stockholm
Hjulen 31
huljarn 72 huljarn vs. SYSON huljarn Spelort
Saltsjö-Boo
SYSON 42
Kurabu no eito 54 Kurabu no eito vs. Gamla gubbar Kurabu no eito Spelort
Haninge
Gamla gubbar 43
Glada Miner W.O Glada Miner vs. Svepak Glada Miner Spelort
Ekerö
Svepak
Transfer Magic 27 Transfer Magic vs. Athena Athena Spelort
Vallentuna
Athena 100
BridgeBertheau 85 BridgeBertheau vs. Mang Chutney BridgeBertheau Spelort
Täby
Mang Chutney 13
Zinklådan 25 Zinklådan vs. Silow Silow Spelort
Spånga
Silow 30
Bengans Lärljungar 50 Bengans Lärljungar vs. På Tur På Tur Spelort
Solna
På Tur 63
Joker 48 Joker vs. Stefan A Stefan A Spelort
Stockholm
Stefan A 54
NO GOLD 43 NO GOLD vs. PLOJ PLOJ Spelort
Stockholm
PLOJ 46
Golddiggers 13 Golddiggers vs. ANNA ANNA Spelort
Stockholm
ANNA 89
Bahaj 51 Bahaj vs. Phils Phils Spelort
Stockholm
Phils 72
Välj distrikt

Sydöstra Sveriges BF

Ängbacka 36 Ängbacka vs. RIKI RIKI Spelort
Vimmerby
RIKI 39
Bomster 44 Bomster vs. Döderhultarna Döderhultarna Spelort
Blomstermåla
Döderhultarna 82
Schalin 41 Schalin vs. NYBODA NYBODA Spelort
Karlskrona
NYBODA 89
Malmgren 39 Malmgren vs. Zambezi Zambezi Spelort
Kalmar
Zambezi 59
Belladonna 25 Belladonna vs. Pillemasarna Pillemasarna Spelort
Karlskrona
Pillemasarna 73
Veronica Helenius 119 Veronica Helenius vs. Mats Karlsson Veronica Helenius Spelort
Sölvesborg
Mats Karlsson 24
7 NT 18 7 NT vs. Älmhults BK Älmhults BK Spelort
Älmhult
Älmhults BK 91
SKVIS 25 SKVIS vs. Pias Boys Pias Boys Spelort
Ingelstad
Pias Boys 54
Växjöbridgen BGÖ 20 Växjöbridgen BGÖ vs. Silvermaskarna Silvermaskarna Spelort
Växjö
Silvermaskarna 56
Mickes gäng 62 Mickes gäng vs. Helvic Öst Helvic Öst Spelort
Kalmar
Helvic Öst 63
MÅEK 46 MÅEK vs. Överums Schäfer MÅEK Spelort
Vimmerby
Överums Schäfer 37
Fallebo 91 Fallebo vs. Åskeshamn Fallebo Spelort
Rosenfors
Åskeshamn 44
Karlskrona BK Lag 1 60 Karlskrona BK Lag 1 vs. Vi har Ågren Karlskrona BK Lag 1 Spelort
Sturkö
Vi har Ågren 19
Ryd 28 Ryd vs. Kusinerna Kusinerna Spelort
Ryd
Kusinerna 81
Stagge 49 Stagge vs. 5ess Stagge Spelort
Sölvesborg
5ess 41
Växjö 52 Växjö vs. Lag Älwö Växjö Spelort
Växjö
Lag Älwö 50
Team MS Växjö 23 Team MS Växjö vs. Växjö Ingebud Växjö Ingebud Spelort
Växjö
Växjö Ingebud 75
Spader Kung 35 Spader Kung vs. Hovmantorp Hovmantorp Spelort
Växjö
Hovmantorp 52
Välj distrikt

Upplands BF

Rimbo JAKK 25 Rimbo JAKK vs. LAG HÅRT LAG HÅRT Spelort
Rimbo
LAG HÅRT 90
Cinqetune 34 Cinqetune vs. Jo-Jotte Jo-Jotte Spelort
Uppsala
Jo-Jotte 58
Mälargodset 55 Mälargodset vs. Norra Roslagen Mälargodset Spelort
Uppsala
Norra Roslagen 26
Fyris Doc 59 Fyris Doc vs. Fjuckby Hellmoppers Fyris Doc Spelort
Uppsala
Fjuckby Hellmoppers 32
Lag Om Bud 88 Lag Om Bud vs. Köp En Sol Lag Om Bud Spelort
Enköping
Köp En Sol 38
Östhammar 51 Östhammar vs. Väddö Väddö Spelort
Östhammar
Väddö 56
Aronia 46 Aronia vs. ZMRZLINA ZMRZLINA Spelort
Uppsala
ZMRZLINA 57
Kjell och Co 55 Kjell och Co vs. Queen L Kjell och Co Spelort
Uppsala
Queen L 39
Integ 47 Integ vs. Greven Greven Spelort
Uppsala
Greven 48
Tre och en halv män 61 Tre och en halv män vs. Skalman Tre och en halv män Spelort
Uppsala
Skalman 45
Välj distrikt

Värmland-Dals BF

Libigöevard 43 Libigöevard vs. Liljas for ever Liljas for ever Spelort
Arvika
Liljas for ever 85
Åmåliterna 89 Åmåliterna vs. Värmskog Åmåliterna Spelort
Åmål
Värmskog 23
Skogsbridgarna 48 Skogsbridgarna vs. PivoPöjkon PivoPöjkon Spelort
Hagfors
PivoPöjkon 84
Åmål Hulta 140 Åmål Hulta vs. Out Of Bounds Åmål Hulta Spelort
Åmål
Out Of Bounds 66
The Splintoz 51 The Splintoz vs. Arvika B-laget The Splintoz Spelort
Molkom
Arvika B-laget 41
Välj distrikt

Västerbottens BF

FOTO 69 FOTO vs. Flakabacken FOTO Spelort
Skellefteå
Flakabacken 23
Kurt 93 Kurt vs. BOBB Kurt Spelort
Skellefteå
BOBB 46
Tetris 83 Tetris vs. GKAB Tetris Spelort
Umeå
GKAB 32
KOMB 42 KOMB vs. Alertera Mera Alertera Mera Spelort
Umeå
Alertera Mera 44
Hundbergskroken 117 Hundbergskroken vs. Norsjö BK Hundbergskroken Spelort
Malå
Norsjö BK 35
Öbergs 28 Öbergs vs. Lerner Lerner Spelort
Umeå
Lerner 91
Kamraterna 58 Kamraterna vs. Bergqvist Kamraterna Spelort
Umeå
Bergqvist 37
Björkens damer 41 Björkens damer vs. Team Box Team Box Spelort
Umeå
Team Box 72
Välj distrikt

Västergötlands BF

Älgarna 32 Älgarna vs. Ruterfemman Ruterfemman Spelort
Älgarås
Ruterfemman 86
Ingen aning 85 Ingen aning vs. Snäppan Boys Ingen aning Spelort
Skövde
Snäppan Boys 50
2MC 81 2MC vs. Tibro lag Alice 2MC Spelort
Skövde
Tibro lag Alice 69
Vincent 38 Vincent vs. Stenstorp arnold Vincent Spelort
Falköping
Stenstorp arnold 12
Bettans Boys 58 Bettans Boys vs. Borås BA 1 Borås BA 1 Spelort
Svenljunga
Borås BA 1 69
ALINGSÅSARNA 57 ALINGSÅSARNA vs. Deadwood Lerum Deadwood Lerum Spelort
Alingsås
Deadwood Lerum 72
Ruterdamer 56 Ruterdamer vs. Gullvi Gullvi Spelort
Gullspång
Gullvi 73
Västgöta Ryttare 38 Västgöta Ryttare vs. Påhlsson Påhlsson Spelort
Skövde
Påhlsson 46
Murr 77 Murr vs. Öfvermans Spelcafe Murr Spelort
Falköping
Öfvermans Spelcafe 33
Ulricehamn 85 Ulricehamn vs. Kjell Åke Lind Ulricehamn Spelort
Ulricehamn
Kjell Åke Lind 50
Vårgårda 84 Vårgårda vs. Raset Vårgårda Spelort
Alingsås
Raset 64
Borås Seniorerna 59 Borås Seniorerna vs. Texas Borås Seniorerna Spelort
Borås
Texas 44
Välj distrikt

Ångermanlands BF

PAAJ 72 PAAJ vs. FYRA DAMER O EN KUNG PAAJ Spelort
Sollefteå
FYRA DAMER O EN KUNG 39
Tjejligan 55 Tjejligan vs. Klöver Ess Klöver Ess Spelort
Sollefteå
Klöver Ess 80
Näsåker Hotspur 76 Näsåker Hotspur vs. Sollefteå BK Nipan Näsåker Hotspur Spelort
Näsåker
Sollefteå BK Nipan 56
Välj distrikt

Örebro läns BF

Annikas gäng 19 Annikas gäng vs. lag linde lag linde Spelort
Örebro
lag linde 74
Den långa vägen 52 Den långa vägen vs. Hallsberg Nästa Hallsberg Nästa Spelort
Askersund
Hallsberg Nästa 57
Murmans 25 Murmans vs. Mamma mu Mamma mu Spelort
Garphyttan
Mamma mu 63
Örebridgen - Lanna 40 Örebridgen - Lanna vs. klaebos Grabbar klaebos Grabbar Spelort
Örebro
klaebos Grabbar 61
Slamkänning 42 Slamkänning vs. Slaktarna Slaktarna Spelort
Kumla
Slaktarna 80
Visst nappar det 38 Visst nappar det vs. BK Gröna kvistar BK Gröna kvistar Spelort
Frövi
BK Gröna kvistar 79
Nikita 82 Nikita vs. Dejo Nikita Spelort
Fjugesta
Dejo 42
Björnligan 45 Björnligan vs. Berlin Road Berlin Road Spelort
Örebro
Berlin Road 61
Välj distrikt

Östra Mellansvenska BF

Världens ände Kent 52 Världens ände Kent vs. Lanssons Blandning Lanssons Blandning Spelort
Trosa
Lanssons Blandning 59
Gnesta BK Carina 112 Gnesta BK Carina vs. Världens ände Leif Gnesta BK Carina Spelort
Gnesta
Världens ände Leif 49
GNESTA BK LENNART 37 GNESTA BK LENNART vs. Andrzej Gnesta BK NBS Andrzej Gnesta BK NBS Spelort
Gnesta
Andrzej Gnesta BK NBS 73
Stolpskott 125 Stolpskott vs. Världens ände Sture Stolpskott Spelort
Oxelösund
Världens ände Sture 11
BETA 40 BETA vs. Lag Stigtomta Lag Stigtomta Spelort
Norrköping
Lag Stigtomta 45
Hot Iron 51 Hot Iron vs. Filbunkarna Hot Iron Spelort
Gryt
Filbunkarna 40
Peking 78 Peking vs. Las Wices Peking Spelort
Norrköping
Las Wices 36
OHA 29 OHA vs. Mixarna Mixarna Spelort
Linköping
Mixarna 44
Team Motala 32 Team Motala vs. Jönssonligan Jönssonligan Spelort
Motala
Jönssonligan 62
SCHÅL för ÖB 21 SCHÅL för ÖB vs. Sangvinikerna Sangvinikerna Spelort
Linköping
Sangvinikerna 86
Gnesta BK Jan 67 Gnesta BK Jan vs. Roger Eriksson Gnesta BK Jan Spelort
Gnesta
Roger Eriksson 54
GNESTA BK FRIPPE 77 GNESTA BK FRIPPE vs. Världens ände Svante GNESTA BK FRIPPE Spelort
Gnesta
Världens ände Svante 29
Nyköpings gästabud 73 Nyköpings gästabud vs. Världens ände Bengt Nyköpings gästabud Spelort
Nyköping
Världens ände Bengt 59
Wisth 34 Wisth vs. Katrineholms BA Klöver Katrineholms BA Klöver Spelort
Åby
Katrineholms BA Klöver 68
Bråvalla 43 Bråvalla vs. Norrköping City Norrköping City Spelort
Norrköping
Norrköping City 87
vintage 26 vintage vs. Lirarna Lirarna Spelort
Linköping
Lirarna 28
Team Zang 25 Team Zang vs. San Sac San Sac Spelort
Linköping
San Sac 46
Frissan 38 Frissan vs. Kisa SAS Kisa SAS Spelort
Linköping
Kisa SAS 88
Fåglarna 33 Fåglarna vs. Motala Motala Spelort
Väderstad
Motala 71
Välj distrikt