Svenska Cupen 2018 - Rond 1

Spelperiod: 01 Feb - 25 Feb

Visa distrikt

Matchurval:   Visa alla    Rapporterade    Återstående

DISTRIKT DISTRIKT DISTRIKT
Bohuslän-Dals BF (10) Jönköpings läns BF (5) Upplands BF (10)
Dalabridgen (6) Medelpads BF (1) Värmland-Dals BF (4)
Gotlands BF (3) Mälardalens BF (12) Västerbottens BF (9)
Gävleborgs BF (8) Norrbottens BF (4) Västergötlands BF (13)
Göteborgs BF (11) Skånes BF (24) Ångermanlands BF (3)
Hallands BF (17) Stockholms BF (22) Örebro läns BF (7)
Jämtland-Härjedalen (5) S-Ö. Sveriges BF (19) Ö. M-svenska BF (19)

Bohuslän-Dals BF

kungshamns sega gubbar 50 kungshamns sega gubbar vs. Lille Skutt Lille Skutt Spelort
Kungshamn
Lille Skutt 83
LIMA 55 LIMA vs. Team Väjern Team Väjern Spelort
Smögen
Team Väjern 58
Gumpa 31 Gumpa vs. Åmål Hulta Åmål Hulta Spelort
Vänersborg
Åmål Hulta 66
Bronsdag 17 Bronsdag vs. Fyra Ruter Fyra Ruter Spelort
Skärhamn
Fyra Ruter 65
LABB 26 LABB vs. Axen Axen Spelort
Trollhättan
Axen 89
BUCK 30 BUCK vs. BALL BALL Spelort
Vänersborg
BALL 32
Quadriga aurea 52 Quadriga aurea vs. LAMM LAMM Spelort
Vänersborg
LAMM 68
1577 72 1577 vs. XX 1577 Spelort
Svanesund
XX 15
ORUST 49 ORUST vs. Sten a sund ORUST Spelort
Spekeröd
Sten a sund 46
KGB 32 KGB vs. Petrapak Petrapak Spelort
Jörlanda
Petrapak 102
Välj distrikt

Dalabridgen

PivoPöjkon 79 PivoPöjkon vs. Knätofs PivoPöjkon Spelort
Lima
Knätofs 20
BK Dalom BK Dalom vs. PJO PJO Spelort
Leksand
PJO W.O
Hälls änglar 71 Hälls änglar vs. HLBS Hälls änglar Spelort
Borlänge
HLBS 35
Falun United 111 Falun United vs. IL PEJOMA Falun United Spelort
Falun
IL PEJOMA 28
Gubbvarning 75 Gubbvarning vs. Fagersta BS Gubbvarning Spelort
Ludvika
Fagersta BS 35
HEDEMORA BS LOVE 69 HEDEMORA BS LOVE vs. Hedemora BS MelNor HEDEMORA BS LOVE Spelort
Hedemora
Hedemora BS MelNor 64
Välj distrikt

Gotlands BF

Spader Madame 73 Spader Madame vs. LEA Spelort
Visby
LEA 16
LEA 21
Stånga
Sudret 44
Sudret 29
Stånga
Spader Madame 81
Välj distrikt

Gävleborgs BF

BK Hudik 109 BK Hudik vs. Surprise BK Hudik Spelort
Hudiksvall
Surprise 24
RUSZ 52 RUSZ vs. Lag Sandström RUSZ Spelort
Hudiksvall
Lag Sandström 47
Prego 24 Prego vs. Rochrimani Rochrimani Spelort
Bollnäs
Rochrimani 79
Guldjokern 49 Guldjokern vs. Sandviken BK Bertil Sandviken BK Bertil Spelort
Gävle
Sandviken BK Bertil 51
Reverse 67 Reverse vs. Eriksson Glad Reverse Spelort
Sandviken
Eriksson Glad 65
Klöver knekt 32 Klöver knekt vs. Livsnjutarna Livsnjutarna Spelort
Gävle
Livsnjutarna 47
ZMRZLINA 45 ZMRZLINA vs. Spridda Skurar och Lite Solsken ZMRZLINA Spelort
Gävle
Spridda Skurar och Lite Solsken 0
SKUGÄBO 60 SKUGÄBO vs. BRA BLANDAT SKUGÄBO Spelort
Gävle
BRA BLANDAT 28
Välj distrikt

Göteborgs BF

Kungälv Bertil 17 Kungälv Bertil vs. KungälvMarstrand KungälvMarstrand Spelort
Kungälv
KungälvMarstrand 69
Partille 26 Partille vs. BARKAT BARKAT Spelort
Partille
BARKAT 51
Vilda Västern 66 Vilda Västern vs. Englunds Vänner Vilda Västern Spelort
Mölndal
Englunds Vänner 37
Frölunda I 49 Frölunda I vs. Bunk Bunk Spelort
Hovås
Bunk 88
Spacer dam 28 Spacer dam vs. Arton Arton Spelort
Göteborg
Arton 89
kungens vänner 71 kungens vänner vs. UPPSTÄLLNING kungens vänner Spelort
Göteborg
UPPSTÄLLNING 15
99an 89 99an vs. Debut 99an Spelort
Göteborg
Debut 40
Ka Ching 33 Ka Ching vs. Trollmors Nissar Trollmors Nissar Spelort
Göteborg
Trollmors Nissar 59
Moore Boys 31 Moore Boys vs. Farmers Farmers Spelort
Västra Frölunda
Farmers 54
Passa och se glad ut 64 Passa och se glad ut vs. Andreasson Andreasson Spelort
Västra Frölunda
Andreasson 74
Morebid 30 Morebid vs. Fem stoppar spöktåget Fem stoppar spöktåget Spelort
Göteborg
Fem stoppar spöktåget 63
Välj distrikt

Hallands BF

Kungsbacka NO PASS 30 Kungsbacka NO PASS vs. Kungsbacka HELG Kungsbacka HELG Spelort
Kungsbacka
Kungsbacka HELG 79
Kungsbacka mixed 24 Kungsbacka mixed vs. Kungsbacka stensture Kungsbacka stensture Spelort
Onsala
Kungsbacka stensture 58
Elisabeths Änglar 18 Elisabeths Änglar vs. Frilleskog Frilleskog Spelort
Fjärås
Frilleskog 67
Frillesås III 38 Frillesås III vs. Jetlag Jetlag Spelort
Åskloster
Jetlag 48
Veddige ETNA 27 Veddige ETNA vs. Värö Tullamore Värö Tullamore Spelort
Veddige
Värö Tullamore 66
Albrekts Grimeton 72 Albrekts Grimeton vs. Ramble Tamble Albrekts Grimeton Spelort
Varberg
Ramble Tamble 31
Albrekts Svang 57 Albrekts Svang vs.  Albrekts  Anya Albrekts Svang Spelort
Varberg
Albrekts Anya 46
ALBREKTS T-BONE 88 ALBREKTS  T-BONE vs. Albrekts klöver ALBREKTS T-BONE Spelort
Varberg
Albrekts klöver 48
Albrekts Amazon 70 Albrekts Amazon vs. Albrekts Callenberg Albrekts Callenberg Spelort
Varberg
Albrekts Callenberg 83
Albrekts Seniorer 76 Albrekts Seniorer vs. Bk Albrekts Dubbeltuppen Albrekts Seniorer Spelort
Varberg
Bk Albrekts Dubbeltuppen 36
Harplinge BK 89 Harplinge BK vs. Albrekts på kul Harplinge BK Spelort
Varberg
Albrekts på kul 14
Kapten Klöver 43 Kapten Klöver vs. Nissan Kapten Klöver Spelort
Halmstad
Nissan 39
Team west coast 59 Team west coast vs. Skaparna Team west coast Spelort
Gullbrandstorp
Skaparna 34
REGINA 36 REGINA vs. Albrekts BMW Albrekts BMW Spelort
Ätran
Albrekts BMW 54
Kortoxarna Laholm 41 Kortoxarna Laholm vs. TRAP Kortoxarna Laholm Spelort
Laholm
TRAP 40
Alltid Dubbelt 60 Alltid Dubbelt vs. Ohlsenbanden Alltid Dubbelt Spelort
Halmstad
Ohlsenbanden 36
Laholmsbukten 27 Laholmsbukten vs. Allians MGB Allians MGB Spelort
Mellbystrand
Allians MGB 41
Välj distrikt

Jämtland-Härjedalens BF

Svegspojkarna med den svaga länken 80 Svegspojkarna med den svaga länken vs. Hede-Vemdalen BK Svegspojkarna med den svaga länken Spelort
Sveg
Hede-Vemdalen BK 56
Winge boys 16 Winge boys vs. Fanbyn 4 Fanbyn 4 Spelort
Järpen
Fanbyn 4 120
Eldh och Lågor 37 Eldh och Lågor vs. Goof Troop II Goof Troop II Spelort
Bräcke
Goof Troop II 40
Höstlöv 26 Höstlöv vs. Vira Vira Spelort
Östersund
Vira 100
Narre 64 Narre vs. Ingrid Narre Spelort
Östersund
Ingrid 43
Välj distrikt

Jönköpings läns BF

Tomtar och troll 0 Tomtar och troll vs. Jönköping Jönköping Spelort
Jönköping
Jönköping 32
Team Högland 40 Team Högland vs. Jönamo Jönamo Spelort
Nässjö
Jönamo 55
Hällabäcks if 61 Hällabäcks if vs. AK4-an AK4-an Spelort
Anderstorp
AK4-an 63
Collryd 63 Collryd vs. Team Rosa Collryd Spelort
Forsheda
Team Rosa 34
Smålandsstenars BK 31 Smålandsstenars BK vs. Anderstorps Kungar Anderstorps Kungar Spelort
Reftele
Anderstorps Kungar 90
Välj distrikt

Medelpads BF

Lazy Jacks 35 Lazy Jacks vs. Westman Westman Spelort
Sundsvall
Westman 70
Välj distrikt

Mälardalens BF

Sang Frois 34 Sang Frois vs. Hedemora BS WCHF Hedemora BS WCHF Spelort
Avesta
Hedemora BS WCHF 53
Särnberg 104 Särnberg vs. Strängnäs Bk Gripen Stallis Särnberg Spelort
Strängnäs
Strängnäs Bk Gripen Stallis 38
Strängnäs BK Gripen BB 18 Strängnäs BK Gripen BB vs. Strängnäs Gripen Strängnäs Gripen Spelort
Strängnäs
Strängnäs Gripen 62
De sista entusiasterna 136 De sista entusiasterna vs. ABB Kvartetten De sista entusiasterna Spelort
Avesta
ABB Kvartetten 1
PACC 52 PACC vs. St Eskil PACC Spelort
Eskilstuna
St Eskil 43
Medwalls 40 Medwalls vs. Lag Micke Lag Micke Spelort
Torshälla
Lag Micke 60
ABB Old Guys 88 ABB Old Guys vs. Plock ABB Old Guys Spelort
Västerås
Plock 26
ABB Blåbär -76 67 ABB Blåbär -76 vs. Dream Team ABB Blåbär -76 Spelort
Västerås
Dream Team 64
SnABB 44 SnABB vs. ABB Tomas ABB Tomas Spelort
Västerås
ABB Tomas 103
Bibi och grabbarna 41 Bibi och grabbarna vs. Lillslam Bibi och grabbarna Spelort
Köping
Lillslam 32
klaebos Grabbar 107 klaebos Grabbar vs. BUMA klaebos Grabbar Spelort
Kungsör
BUMA 5
LATOST 47 LATOST vs. Örebridgen - Lanna Örebridgen - Lanna Spelort
Arboga
Örebridgen - Lanna 50
Välj distrikt

Norrbottens BF

3 gubbar och en Dam 55 3 gubbar och en Dam vs. Team Paper Moon Team Paper Moon Spelort
Boden
Team Paper Moon 87
Blandat 127 Blandat vs. Bertil Blandat Spelort
Gammelstad
Bertil 18
I tredje Hand 48 I tredje Hand vs. LBK Phelle LBK Phelle Spelort
Luleå
LBK Phelle 50
KALLE 16 KALLE vs. Trash Trash Spelort
Luleå
Trash 100
Välj distrikt

Skånes BF

Spader Kristianstad 37 Spader Kristianstad vs. Sonjas Pågar Sonjas Pågar Spelort
Everöd
Sonjas Pågar 57
Österbergs Dragoner 24 Österbergs Dragoner vs. Jannes Gäng Jannes Gäng Spelort
Hässleholm
Jannes Gäng 42
kbk tomy 92 kbk tomy vs. Kristianstads BK - CHROM kbk tomy Spelort
Kristianstad
Kristianstads BK - CHROM 45
Åhus BK 65 Åhus BK vs. Runes Rökta Åhus BK Spelort
Åhus
Runes Rökta 51
Ystad 127 Ystad vs. Reservlaget Ystad Spelort
Ystad
Reservlaget 16
Bjäre Runt 54 Bjäre Runt vs. MunOL MunOL Spelort
Torekov
MunOL 94
Västra Bjäre Norman 101 Västra Bjäre Norman vs. Västra Bjäre REHA Västra Bjäre Norman Spelort
Båstad
Västra Bjäre REHA 35
Munka Ingemar 50 Munka Ingemar vs. Munka Ljungby BS Munka Ljungby BS Spelort
Munka-Ljungby
Munka Ljungby BS 80
Kullabygden 4 59 Kullabygden 4 vs. Yes Kullabygden 4 Spelort
Domsten
Yes 38
Tre Sang Game over 31 Tre Sang Game over vs. Landskrona Landskrona Spelort
Råå
Landskrona 60
Bk Tre Sang Leif 31 Bk Tre Sang Leif vs. BK Tre Sang Rövarna BK Tre Sang Rövarna Spelort
Helsingborg
BK Tre Sang Rövarna 77
GöteHelsing 29 GöteHelsing vs. Team Heterogena Team Heterogena Spelort
Helsingborg
Team Heterogena 38
Zonen Kellander 88 Zonen Kellander vs. BK ZONEN JUNITED Zonen Kellander Spelort
Trelleborg
BK ZONEN JUNITED 53
Zonett 45 Zonett vs. Sunshine Sunshine Spelort
Trelleborg
Sunshine 52
Ystads BS Dahlbergs 65 Ystads BS Dahlbergs vs. Fyra knektar Och en Dam Ystads BS Dahlbergs Spelort
Ystad
Fyra knektar Och en Dam 53
LUCK Återbud 28 LUCK Återbud vs. Scania Bridgekonsult Scania Bridgekonsult Spelort
Lund
Scania Bridgekonsult 88
Lunds BK Herr Larsson 39 Lunds BK Herr Larsson vs. Lunds BK LUCK Lunds BK LUCK Spelort
Lund
Lunds BK LUCK 73
55 med omnejd 85 55 med omnejd vs. Genarps BK 55 med omnejd Spelort
Hjärup
Genarps BK 28
Tjejmaffian 48 Tjejmaffian vs. Nilsson Nilsson Spelort
Malmö
Nilsson 52
BBB 35 BBB vs. Guldfeber Guldfeber Spelort
Malmö
Guldfeber 76
The Overdogs 50 The Overdogs vs. Lavec Extra Lavec Extra Spelort
Malmö
Lavec Extra 79
Mannen med Hatten 117 Mannen med Hatten vs. Jokrarna Mannen med Hatten Spelort
Malmö
Jokrarna 59
Helvic 36 Helvic vs. Skånebyar Skånebyar Spelort
Malmö
Skånebyar 58
SKÅNe - CHECK 30 SKÅNe - CHECK vs. Tootsie Tootsie Spelort
Malmö
Tootsie 95
Välj distrikt

Stockholms BF

Bustag 2 Bustag vs. Transfer Magic Transfer Magic Spelort
Täby
Transfer Magic 25
Norrortsbrigaden 33 Norrortsbrigaden vs. BridgeBertheau BridgeBertheau Spelort
Täby
BridgeBertheau 90
Athena 58 Athena vs. Forrell Athena Spelort
Täby
Forrell 56
FunBridge 36 FunBridge vs. ANNA ANNA Spelort
Sundbyberg
ANNA 54
Mang Chutney 65 Mang Chutney vs. Roffes vänner Mang Chutney Spelort
Sollentuna
Roffes vänner 56
Gamla gubbar 121 Gamla gubbar vs. Världens ände Sture Gamla gubbar Spelort
Huddinge
Världens ände Sture 19
huljarn 98 huljarn vs. Nordiske Medier huljarn Spelort
Saltsjö-Boo
Nordiske Medier 27
SYSON 101 SYSON vs. Ace Of Spades SYSON Spelort
Gustavsberg
Ace Of Spades 19
Lanssons Blandning 45 Lanssons Blandning vs. Svepak Svepak Spelort
Hägersten
Svepak 68
Revoke 22 Revoke vs. Silow Silow Spelort
Bromma
Silow 99
Hjulen 46 Hjulen vs. Glada Miner Glada Miner Spelort
Bromma
Glada Miner 76
Zinklådan 55 Zinklådan vs. Strandgänget Zinklådan Spelort
Spånga
Strandgänget 34
Bengans Lärljungar 74 Bengans Lärljungar vs. Anki Bengans Lärljungar Spelort
Solna
Anki 55
På Tur 65 På Tur vs. SOL På Tur Spelort
Solna
SOL 13
SöderII 32 SöderII vs. Kurabu no eito Kurabu no eito Spelort
Stockholm
Kurabu no eito 54
NO GOLD 87 NO GOLD vs. Gubbröran NO GOLD Spelort
Stockholm
Gubbröran 35
Lag ABC m fl 52 Lag ABC m fl vs. Joker Joker Spelort
Stockholm
Joker 96
Stefan A 77 Stefan A vs. QQQ Stefan A Spelort
Stockholm
QQQ 40
Mindthegap 54 Mindthegap vs. PLOJ PLOJ Spelort
Stockholm
PLOJ 76
Medvind 18 Medvind vs. Bahaj Bahaj Spelort
Stockholm
Bahaj 106
Phils 82 Phils vs. Forza Phils Spelort
Stockholm
Forza 32
Golddiggers 55 Golddiggers vs. Ludde Golddiggers Spelort
Stockholm
Ludde 52
Välj distrikt

Sydöstra Sveriges BF

Ängbacka 47 Ängbacka vs. MÅEK MÅEK Spelort
Vimmerby
MÅEK 67
Döderhultarna 13 Döderhultarna vs. Fallebo Fallebo Spelort
Oskarshamn
Fallebo 68
Bomster 39 Bomster vs. Åskeshamn Åskeshamn Spelort
Blomstermåla
Åskeshamn 67
Malmgren 26 Malmgren vs. Helvic Öst Helvic Öst Spelort
Kalmar
Helvic Öst 98
Mickes gäng 68 Mickes gäng vs. Zambezi Mickes gäng Spelort
Kalmar
Zambezi 43
Hovmantorp 41 Hovmantorp vs. NYBODA Hovmantorp Spelort
Hovmantorp
NYBODA 40
Vi har Ågren 81 Vi har Ågren vs. Belladonna Vi har Ågren Spelort
Nättraby
Belladonna 34
Pillemasarna 68 Pillemasarna vs. Karlskrona BK Lag 1 Karlskrona BK Lag 1 Spelort
Karlskrona
Karlskrona BK Lag 1 82
Kusinerna 109 Kusinerna vs. Schalin Kusinerna Spelort
Ronneby
Schalin 11
Felldin 74 Felldin vs. Sävsjö Topstars Felldin Spelort
Alvesta
Sävsjö Topstars 23
Växjö Ingebud 43 Växjö Ingebud vs. SKVIS Växjö Ingebud Spelort
Ingelstad
SKVIS 39
Växjöbridgen BGÖ 14 Växjöbridgen BGÖ vs. Växjö Växjö Spelort
Växjö
Växjö 104
Silvermaskarna 38 Silvermaskarna vs. Spader Kung Spader Kung Spelort
Växjö
Spader Kung 41
Gagnand 51 Gagnand vs. Team MS Växjö Team MS Växjö Spelort
Växjö
Team MS Växjö 75
Pias Boys 48 Pias Boys vs. Ryd Ryd Spelort
Urshult
Ryd 73
Lag Älwö 74 Lag Älwö vs. 7 NT Lag Älwö Spelort
Älmhult
7 NT 21
Älmhults BK 36 Älmhults BK vs. EFOS EFOS Spelort
Älmhult
EFOS 40
Veronica Helenius 60 Veronica Helenius vs. 5ess 5ess Spelort
Sölvesborg
5ess 63
Mats Karlsson 39 Mats Karlsson vs. Stagge Stagge Spelort
Sölvesborg
Stagge 69
Välj distrikt

Upplands BF

LAG HÅRT 22 LAG HÅRT vs. Väddö Väddö Spelort
Norrtälje
Väddö 49
Östhammar 78 Östhammar vs. Norra Roslagen Östhammar Spelort
Östhammar
Norra Roslagen 7
Mälargodset 24 Mälargodset vs. Tre och en halv män Tre och en halv män Spelort
Uppsala
Tre och en halv män 60
Fjuckby Hellmoppers 36 Fjuckby Hellmoppers vs. Integ Integ Spelort
Uppsala
Integ 86
Cinqetune 39 Cinqetune vs. Greven Greven Spelort
Uppsala
Greven 54
Fyris Doc 48 Fyris Doc vs. Kjell och Co Kjell och Co Spelort
Uppsala
Kjell och Co 56
Aronia 72 Aronia vs. Jo-Jotte Aronia Spelort
Uppsala
Jo-Jotte 42
Skalman 106 Skalman vs. Rimbo JAKK Skalman Spelort
Knivsta
Rimbo JAKK 26
Lag Om Bud 32 Lag Om Bud vs. Queen L Queen L Spelort
Enköping
Queen L 113
Köp En Sol 65 Köp En Sol vs. Juncta Valenta Juncta Valenta Spelort
Enköping
Juncta Valenta 76
Välj distrikt

Värmland-Dals BF

Liljas for ever 54 Liljas for ever vs. Skogsbridgarna Skogsbridgarna Spelort
Hagfors
Skogsbridgarna 55
The Splintoz 73 The Splintoz vs. Värmskog The Splintoz Spelort
Molkom
Värmskog 22
Arvika B-laget 82 Arvika B-laget vs. Libigöevard Arvika B-laget Spelort
Arvika
Libigöevard 27
Out Of Bounds 62 Out Of Bounds vs. Åmåliterna Out Of Bounds Spelort
Årjäng
Åmåliterna 40
Välj distrikt

Västerbottens BF

Kurt 49 Kurt vs. Optimisterna Optimisterna Spelort
Skellefteå
Optimisterna 51
Hundbergskroken 43 Hundbergskroken vs. Flakabacken Hundbergskroken Spelort
Malå
Flakabacken 24
Norsjö BK 73 Norsjö BK vs. FOTO Norsjö BK Spelort
Norsjö
FOTO 57
BOBB 27 BOBB vs. KEJ KEJ Spelort
Skellefteå
KEJ 32
Kamraterna 51 Kamraterna vs. GKAB Kamraterna Spelort
Umeå
GKAB 29
KOMB 31 KOMB vs. Björkens damer Björkens damer Spelort
Umeå
Björkens damer 81
Tetris 41 Tetris vs. Lerner Lerner Spelort
Umeå
Lerner 112
Bergqvist 88 Bergqvist vs. Alertera Mera Bergqvist Spelort
Umeå
Alertera Mera 18
Öbergs 81 Öbergs vs. Klöver Ess Öbergs Spelort
Umeå
Klöver Ess 28
Välj distrikt

Västergötlands BF

Älgarna 17 Älgarna vs. Ruterdamer Ruterdamer Spelort
Älgarås
Ruterdamer 97
Ruterfemman 29 Ruterfemman vs. Nikita Nikita Spelort
Otterbäcken
Nikita 61
Gullvi 161 Gullvi vs. Snäppan Boys Gullvi Spelort
Lidköping
Snäppan Boys 16
Påhlsson 40 Påhlsson vs. Tibro lag Alice Påhlsson Spelort
Hjo
Tibro lag Alice 33
Ingen aning 24 Ingen aning vs. Västgöta Ryttare Västgöta Ryttare Spelort
Skövde
Västgöta Ryttare 47
2MC 30 2MC vs. Öfvermans Spelcafe Öfvermans Spelcafe Spelort
Skövde
Öfvermans Spelcafe 106
Murr 76 Murr vs. Vincent Murr Spelort
Falköping
Vincent 29
Stenstorp arnold 48 Stenstorp arnold vs. Staffans Drängar Staffans Drängar Spelort
Stenstorp
Staffans Drängar 83
ALINGSÅSARNA 48 ALINGSÅSARNA vs. Vårgårda Vårgårda Spelort
Alingsås
Vårgårda 56
Raset 60 Raset vs. Deadwood Lerum Raset Spelort
Alingsås
Deadwood Lerum 52
Texas 47 Texas vs. Bettans Boys Texas Spelort
Svenljunga
Bettans Boys 39
Borås Seniorerna 75 Borås Seniorerna vs. Aspanäs C Borås Seniorerna Spelort
Borås
Aspanäs C 40
Borås BA 1 35 Borås BA 1 vs. Ulricehamn Ulricehamn Spelort
Borås
Ulricehamn 73
Välj distrikt

Ångermanlands BF

Team Box 74 Team Box vs. Tjejligan Team Box Spelort
Lugnvik
Tjejligan 35
FYRA DAMER O EN KUNG 39 FYRA DAMER O EN KUNG vs. Näsåker Hotspur Näsåker Hotspur Spelort
Sollefteå
Näsåker Hotspur 77
Sollefteå BK Nipan 48 Sollefteå BK Nipan vs. PAAJ Sollefteå BK Nipan Spelort
Sollefteå
PAAJ 45
Välj distrikt

Örebro läns BF

lag linde 41 lag linde vs. Visst nappar det Visst nappar det Spelort
Lindesberg
Visst nappar det 81
Hallsberg Nästa 51 Hallsberg Nästa vs. Slamkänning Slamkänning Spelort
Hallsberg
Slamkänning 83
Den långa vägen 60 Den långa vägen vs. Slaktarna Slaktarna Spelort
Askersund
Slaktarna 69
Murmans 19 Murmans vs. BK Gröna kvistar BK Gröna kvistar Spelort
Garphyttan
BK Gröna kvistar 72
Björnligan 64 Björnligan vs. Örebridgen Persson Björnligan Spelort
Örebro
Örebridgen Persson 27
Berlin Road 94 Berlin Road vs. Mamma mu Berlin Road Spelort
Örebro
Mamma mu 2
Annikas gäng 39 Annikas gäng vs. Dejo Dejo Spelort
Örebro
Dejo 86
Välj distrikt

Östra Mellansvenska BF

Världens ände Svante 71 Världens ände Svante vs. Världens ände Kent Världens ände Svante Spelort
Trosa
Världens ände Kent 55
Världens ände Leif 23 Världens ände Leif vs. Världens ände Bengt Världens ände Bengt Spelort
Trosa
Världens ände Bengt 77
GNESTA BK LENNART 20 GNESTA BK LENNART vs. Gnesta BK Jan Gnesta BK Jan Spelort
Gnesta
Gnesta BK Jan 109
Roger Eriksson 64 Roger Eriksson vs. Andrzej Gnesta BK NBS Roger Eriksson Spelort
Gnesta
Andrzej Gnesta BK NBS 52
Gnesta BK Carina 37 Gnesta BK Carina vs. GNESTA BK FRIPPE GNESTA BK FRIPPE Spelort
Gnesta
GNESTA BK FRIPPE 88
Katrineholms BA Klöver 56 Katrineholms BA Klöver vs. Lag Stigtomta Katrineholms BA Klöver Spelort
Katrineholm
Lag Stigtomta 24
Nyköpings gästabud 60 Nyköpings gästabud vs. Stolpskott Nyköpings gästabud Spelort
Nyköping
Stolpskott 23
RIKI 46 RIKI vs. Kisa SAS Kisa SAS Spelort
Kisa
Kisa SAS 56
Överums Schäfer 55 Överums Schäfer vs. Hot Iron Överums Schäfer Spelort
Gamleby
Hot Iron 27
Bråvalla 47 Bråvalla vs. BETA Bråvalla Spelort
Norrköping
BETA 31
Las Wices 35 Las Wices vs. Wisth Wisth Spelort
Norrköping
Wisth 55
Peking 46 Peking vs. Norrköping City Norrköping City Spelort
Norrköping
Norrköping City 63
Filbunkarna 30 Filbunkarna vs. Team Zang Team Zang Spelort
Norrköping
Team Zang 84
vintage 83 vintage vs. OHA vintage Spelort
Linköping
OHA 4
Lirarna 69 Lirarna vs. Mixarna Lirarna Spelort
Linköping
Mixarna 55
San Sac 63 San Sac vs. SCHÅL för ÖB San Sac Spelort
Linköping
SCHÅL för ÖB 14
Fåglarna 56 Fåglarna vs. Jönssonligan Fåglarna Spelort
Väderstad
Jönssonligan 38
Frissan 59 Frissan vs. Team Motala Frissan Spelort
Linköping
Team Motala 46
Motala 68 Motala vs. Sangvinikerna Motala Spelort
Motala
Sangvinikerna 30
Välj distrikt