Visa startlista
421 Blandat | 2018-01-17 23:01 | |||
Tiia Grenman, Gertrud Backman, Ann-Katrin Johansson, Shiler Hussami | ||||
|
420 Ingrid | 2018-01-17 23:01 | |||
Ingrid Roth, Magnus Mattsson, Tomas Hörnfeldt, John Hörnfeldt, Andreas Hörnfeldt, Anna-Lena Högström | ||||
|
419 Älgarna | 2018-01-17 22:15 | |||
Roger Persson, Per-Arne Friberg, Asta Hammarberg, Evy Esplund | ||||
|
418 Vi har Ågren | 2018-01-17 16:47 | |||
Ingemar Ågren, Börje Johansson, Åke Stridh, Sten Bernhardsson, Anders Lund | ||||
|
417 Bertil | 2018-01-17 15:13 | |||
Kenneth Isaksson, Ola Erixon, Lars Åhl, Tommy Liljergren, Maria Hallqvist, Håkan Nyman | ||||
|
416 BK Dalom | 2018-01-17 12:38 | |||
Niclas Björkstrand, Henrik Lehtonen, David Eriksson, Ehsan Salem | ||||
|
415 Moore Boys | 2018-01-16 20:53 | |||
Carl Ek, Joakim Olsson, May Moore, Björn Wenander | ||||
|
414 Slaktarna | 2018-01-16 20:32 | |||
Kjell Karlsson, Tommi Ramstedt, Jan Sonnerstedt, Göran Larsson, Thomas Larsson | ||||
|
413 Ka Ching | 2018-01-16 18:18 | |||
Philip Berggren, Lena Petersen, Moa Petersen, Nicklas Sivelind, Irma Petersen | ||||
|
412 Team Box | 2018-01-16 17:50 | |||
Per-Arne Lindström, Lars Nordlinder, Tomas Melin, Erik Westling, Thomas Westberg, Hans Beijar, Bengt Kriström | ||||
|
411 Mälargodset | 2018-01-16 14:07 | |||
Rein Jakoby, Torgny Svensson, Ulf Thorsson, Gudrun Jonsson, Ahto Uisk, Ylva Karlsson-Uisk | ||||
|
410 Ystad | 2018-01-16 09:23 | |||
Lars Jeppsson, Christer Andersson, Torsten Eriksson, Bengt Svedrell, Birgitta Rosenlund, Eva-Liss Göthe, Hans Göthe | ||||
|
409 Bergqvist | 2018-01-16 08:48 | |||
Mikael Hjerm, Tomas Bergqvist, Göran Broström, Kristoffer Brännström, Kalle Prorok, Leif Norén | ||||
|
408 Team Motala | 2018-01-15 19:13 | |||
Börje Allard, Birgitta Wirén, Margareta Resjö, Anita Norrman | ||||
|
407 Harplinge BK | 2018-01-15 18:22 | |||
Hans-Göran Larsson, Cay Krug, Ronny Upphoff, Görel Upphoff, Jan-Inge Troedsson | ||||
|
406 Åmål Hulta | 2018-01-15 17:41 | |||
Pontus Karlsson, Torbjörn Olsson, Peggy Nyholm, Michael Karlin, Markus Hedström, Mikael Johansson | ||||
|
405 Greven | 2018-01-15 16:50 | |||
Hans Kvick, Björn Alenfalk, Christer Eriksson, Thomas Ivarsson, Björn Nolin, Harry Schüssler | ||||
|
404 Bahaj | 2018-01-15 15:12 | |||
Mart Altmäe, Mikael Lindblom, Anders Hjelm, Jan Andersson | ||||
|
403 Farmers | 2018-01-15 15:08 | |||
Anders Erikson, Ronny Ovesson Ejnell, Jan-Erik Åsmo, Ylva Pyykkö, Peter Karlsson, Bo Erikson | ||||
|
402 KOMB | 2018-01-15 13:25 | |||
Ove Lundberg, Birgitta Jernbom-Lundberg, Krister Persson, Maria Regnér Jonsson | ||||
|
401 Kapten Klöver | 2018-01-15 13:05 | |||
Christer Palmqvist, Jörgen Peterson, Sören Axelsson, Bo Gisslander | ||||
|
400 Flakabacken | 2018-01-15 12:28 | |||
Robert Bohman, Lennart Magnusson, Lage Boman, Christer Bergqvist | ||||
|
399 Bomster | 2018-01-15 08:30 | |||
Bill Axblom, Inge Hultberg, Dan Fransson, Kaarlo Issal, Bo Sjöström | ||||
|
398 OHA | 2018-01-14 18:45 | |||
Ragnar Ouchterlony, Ulla Ouchterlony, Erik Ouchterlony, Olov Andersson | ||||
|
397 Scania Bridgekonsult | 2018-01-14 01:53 | |||
Thomas Andersson, David Probert, Johan Bennet, Anders Wirgren, Jan Becklén | ||||
|
396 Collryd | 2018-01-13 07:59 | |||
Lars Hermansson, Bengt Collryd, Stefan Andersson, Stefan Nilsson, Ton van Rooijen | ||||
|
395 PJO | 2018-01-12 23:41 | |||
Peter Johansson, Lars Kjellersson, Peter Ventura, Roland Gyllenhammar, Jonas Engström, Mattias Lindgren | ||||
|
394 Gamla gubbar | 2018-01-12 23:08 | |||
Andreas Abragi, Markus Bertheau, Castor Mann, Hjalmar Sandblom, Fredrik Sandblom | ||||
|
393 Knätofs | 2018-01-12 12:16 | |||
Stig Johansson, Sven-Åke Arvendahl, Dorothy Tägt, Jon Lundqvist | ||||
|
392 Visst nappar det | 2018-01-12 11:18 | |||
Magnus Hultman, Bo-Henry Ek, Johan Karlsson, Joachim Börgel | ||||
|
391 PACC | 2018-01-12 09:40 | |||
Anders Johansen, Christer Fransson, Per-Åke Jansson, Catarina Skau Olsson | ||||
|
390 Team Väjern | 2018-01-12 08:57 | |||
Roger Flodstrand, Christian Lundgren, Lars-Göran Eliasson, Peter Hansson, Bo-Peter Bergman, Jan-Erik Olsson | ||||
|
389 lag linde | 2018-01-12 08:35 | |||
Leif Ernstsson, Hans Lilja, Leif Kjellberg, Bertil Jansson, Tommy Jansson | ||||
|
388 Åhus BK | 2018-01-12 07:45 | |||
Glenn Johansson, Sven Larsson, Åke Tillberg, Ulf Sjöberg, Åke Ståhl, Curt Svensson, Lars Jarl | ||||
|
387 Alltid Dubbelt | 2018-01-11 17:04 | |||
Lars Adie, Holmfridur Palmqvist, Roger Saarva, Ewa Fager | ||||
|
386 I tredje Hand | 2018-01-11 16:51 | |||
Fredrik Larsson, Emma Karlsson, Urban Nilsson, Lars Forsberg, Stig-Åke Ifrig, Jan Lundberg | ||||
|
385 Ystads BS Dahlbergs | 2018-01-11 15:12 | |||
Göran Nilsson, Krister Jönsson, Bo Dahlberg, Claus Clausen, Elsie Rosenlund | ||||
|
384 MunOL | 2018-01-11 13:52 | |||
Karl-Otto Waara, Ulf Backman, Ann Sundgren, Dan Andersson, Ola Svensson | ||||
|
383 Andreasson | 2018-01-11 12:59 | |||
Bror Andreasson, Åke Boije af Gennäs, Miklos Bajzath, Hans Orrheim | ||||
|
382 BRA BLANDAT | 2018-01-11 12:57 | |||
Håkan Lindström, Patricia Kronbäck, Kristina Jönsson, Daniel Jönsson | ||||
|
381 Out Of Bounds | 2018-01-10 17:48 | |||
Göran Åhs, Thomas Carlsson, Peter Jansson, Jonas Janson | ||||
|
380 LAG HÅRT | 2018-01-10 16:16 | |||
Roger Frödin, Örjan Sundholm, Tommy Storm, Hans Bull | ||||
|
379 Deadwood Lerum | 2018-01-10 15:48 | |||
Björn Johansson, Lars Wallin, Anders Ihalainen, Roger Grund | ||||
|
378 Texas | 2018-01-10 12:59 | |||
Karl-Arne Andersson, Lennart Persson, Per-Arne Persson, Stefan von Heyking | ||||
|
377 Frölunda I | 2018-01-10 12:51 | |||
Karl-Eric Nilsson, Finn Jeppsson, Lennart Rohman, Tommy Grääs, Leif Andersson | ||||
|
376 LEA | 2018-01-10 12:20 | |||
Lars-Erik Andersson, Håkan Björnson, Örjan Grytting, Jan Hjorth | ||||
|
375 Hovmantorp | 2018-01-10 12:09 | |||
Johan Isaksson, Johan Arvidsson, Morgan Svensson, Michael Claesson, Christer Glimsjö | ||||
|
374 Slamkänning | 2018-01-10 10:12 | |||
Börje Magnusson, Jörgen Eskilsson, Karina Lindh, Monica Klarvik | ||||
|
373 Anderstorps Kungar | 2018-01-10 09:12 | |||
Sune Löbo, Arne Blomqvist, Bengt-Olof Johansson, Per Granath, Björn Hjelmgren | ||||
|
372 Hallsberg Nästa | 2018-01-09 17:51 | |||
Mats Nilsson, Yngve Sundell, Ingemar Borg, Christer Sjöberg | ||||
|
371 Frissan | 2018-01-09 17:42 | |||
Royne Gustavsson, Gun Karlsson, Waldo Whiteman, Lennart Karlsson, Åke Karlsson | ||||
|
370 Ludde | 2018-01-09 15:54 | |||
Henrik Ludwigs, Lars Malm, Torbjörn Gullbrandson, Gunnar Lindell, Per Lindström | ||||
|
369 Påhlsson | 2018-01-09 14:39 | |||
Jonny Påhlsson, Kjell Karlsson, Åke Bergman, Roland Storck, Kurt Karlsson | ||||
|
368 Hjulen | 2018-01-09 11:33 | |||
Ulla Ericson, Jeanette Bandel, Eva Wiklander, Ingrid Linnarsson, Lars Ericson, Eva Benckert | ||||
|
367 Kungsbacka stensture | 2018-01-08 20:28 | |||
Sten-Åke Thunberg, Leif Beckman, Sture Ekberg, Ove Lindgren, Lars-Åke Gustafsson, Jan Troberg | ||||
|
366 LUCK Återbud | 2018-01-08 17:14 | |||
Anders Ingels, Linus Olsson, Charles Björklund, Jan Hörnlund, Mikael Sundahl, Henrik Wiktor | ||||
|
365 Debut | 2018-01-08 16:13 | |||
Lars Flodin, Leif Kahlman, Sven Nilsson, Sölve Helin | ||||
|
364 Nordiske Medier | 2018-01-08 15:30 | |||
Mi Andrén, Åke Falkunge, Claes Melin, Henning Tingvall, Michael Jungstedt | ||||
|
363 Svepak | 2018-01-08 14:08 | |||
Hans Thormar, Mikael Andersson, Bengt Berg, Imran Chawala, Peter Högström, Fredrik Norling, Hans Persson | ||||
|
362 Fagersta BS | 2018-01-07 22:36 | |||
Bo Wiker, Dan Johansson, Åke Fransson, Rolf Forsberg, Inga-Lill Westberg | ||||
|
361 Passa och se glad ut | 2018-01-07 16:04 | |||
Emil Vall, Anders Melin, Monica Svärdström, Annette Elfving, Kjell Helin | ||||
|
360 Zambezi | 2018-01-06 14:45 | |||
Sonny Karlsson, Susanna Köhlin, Lisa Singvall, Gunilla Alm, Ove Nilsson | ||||
|
359 Tre Sang Game over | 2018-01-05 19:45 | |||
Leif Persson, Stig Nilsson, Jiri Polacek, Gösta Lejon, Eva Andersson, Barbro Enhörning Ahlström | ||||
|
358 Zinklådan | 2018-01-05 17:57 | |||
Göran Hammarström, Adam Stokka, Jan Lagerman, David Wrang, Thomas Wrang, Mikael Arnberg, Måns Berg | ||||
|
357 Fem stoppar spöktåget | 2018-01-05 14:06 | |||
Tobias Bende, Lars Jansson, Peter Nuoristo, Anders Ljungblad, Ulrika Lindström, Tobias Törnqvist, Robert Larsson | ||||
|
356 MÅEK | 2018-01-05 10:08 | |||
Mats Johansson, Evalott Johansson, Hans Alexandersson, Marie Nylin | ||||
|
355 Sävsjö Topstars | 2018-01-04 20:24 | |||
Carl-Olof Wejdmark, Gunilla Ivarsson, Birgitta Olsson, Anders Wikby, Kenneth Ingvarsson | ||||
|
354 Mixarna | 2018-01-04 18:49 | |||
Lars Lövgren, Märta Eggerot, Marie Binglöv, Viveca Rappe | ||||
|
353 Belladonna | 2018-01-04 11:49 | |||
Tomas Svanberg, Axel Lundkvist, Carina Smålander, Carl-Gustav Junghard | ||||
|
352 Vilda Västern | 2018-01-03 18:41 | |||
Torbjörn Kåreke, Gunnar Jansson, Kjell Berndtsson, Jacob Kleiven, Uno Nävert | ||||
|
351 Bengans Lärljungar | 2018-01-03 15:07 | |||
Per Hult, Mattias Andersson, Tomas Ekholm, Per Hallberg, Jonas Hägg, Rikard Olofsson, | ||||
|
350 huljarn | 2018-01-02 08:55 | |||
Hans Hultqvist, Ivar Hjelm, Ronny Nordqvist, Jan Korpe, Kjell-Åke Jägenstedt, John Orre, Jan Johansson | ||||
|
349 Aspanäs C | 2018-01-01 19:12 | |||
Sten Öman, Jaenita Johansson, Hans Brolin, Björn Westling | ||||
|
348 Österbergs Dragoner | 2017-12-31 15:07 | |||
Mikael Edenklint, Kenneth Österberg, Tommy Jeppsson, Ulf Bogren | ||||
|
347 BK ZONEN JUNITED | 2017-12-29 17:14 | |||
Lars Olsson, Jan Ahlkvist, Thomas Hansson, Anders Holmgren, Ulla Linse, Roger Olsson | ||||
|
346 Kusinerna | 2017-12-28 16:19 | |||
Marie Johansson, Johnny Petersson, Henrik Sällberg, Björn Davidsson, Dan Johansson | ||||
|
345 Hälls änglar | 2017-12-27 20:46 | |||
Ingela Nelander Häll, Mats Häll, Tord Nilsson, Sonny Arvidsson | ||||
|
344 Hällabäcks if | 2017-12-26 15:20 | |||
Per Emilsson, Jonas Andersson, Tore Haldesjö, Kjell Karlsson | ||||
|
343 Bettans Boys | 2017-12-23 17:41 | |||
Elisabeth Helsing, Frank Lundh, Sixten Bengtsson, Mikael Andersson | ||||
|
342 ABB Tomas | 2017-12-22 11:25 | |||
Tomas Börgesson, Per Börgesson, Claes Åhgren, Anders Palmgren | ||||
|
341 Mickes gäng | 2017-12-22 11:17 | |||
Micael Fredriksson, Wåge Nilsson, Sven Elfverson, Michael Hofverhagen, Daniel Gustafsson | ||||
|
340 Englunds Vänner | 2017-12-21 13:25 | |||
Pär Ljungquist, Vivianne Norling, Jan Hanner, Billmar Carlsson, Gunnar Ohlson, Alf Kummer | ||||
|
339 Världens ände Leif | 2017-12-21 12:58 | |||
Leif Lundmark, Lottie Lundmark, Per-Olov Viterstedt, Margareta Viterstedt | ||||
|
338 Forrell | 2017-12-20 11:05 | |||
Peo Lindholm, Leif Tärnström, Per Laving, Göran Hermanson, Björn Lindblom, | ||||
|
337 Hede-Vemdalen BK | 2017-12-20 08:33 | |||
Theresia Didriksson, Anders Wermelin, Bengt Åström, Per-Anders Åström | ||||
|
336 Medwalls | 2017-12-19 18:05 | |||
Bengt Wall, Birgitta Wall, Ann-Mari Ahlin, Hans Sundell | ||||
|
335 Lavec Extra | 2017-12-19 14:15 | |||
Johan Dieden, Rolf Holmér, Mats Sjögreen, Ulfur Arnason, Ebbe Westman, Knut Bachmann | ||||
|
334 Jo-Jotte | 2017-12-19 13:22 | |||
Bertil Tollbom, Marcus Åkerlund, Thomas Brandell, Erik Sandhagen, Inge Corse | ||||
|
333 Albrekts Anya | 2017-12-17 19:15 | |||
Birgitta Lénberg, Gunvor Bengtsson, Andrea Nilsson, Maya Lo Björk Heed | ||||
|
332 Skånebyar | 2017-12-17 14:10 | |||
Bengt Nilsson, Pekka Idman, Folke Abrahamsson, Fredrik Wickström, Bert Jehpsson | ||||
|
331 Särnberg | 2017-12-16 19:59 | |||
Krister Collberg, Ola Särnkvist, Ulf Särnkvist, Anders Vikdahl, Johnny Söderberg | ||||
|
330 Sten a sund | 2017-12-15 11:41 | |||
Kjell Glans, Bengt Lundberg, Olle Olsson, Leif Martinsson, Reinhold Karlsson, Henrik Fryklund, Gert-Inge Hugosson | ||||
|
329 Höstlöv | 2017-12-14 22:16 | |||
Margareta Ringdahl, Lena Henrixon, Marie-Louise Åsell, Bo Jonsson, Markus Sahlin | ||||
|
328 Hedemora BS WCHF | 2017-12-14 22:03 | |||
Jan Holm, Peter Wester, Erik Franzén, Jörgen Claesson, Björn Holm, Magnus Melin | ||||
|
327 Älmhults BK | 2017-12-14 17:27 | |||
Sven Ruther, Erik Jönsson, Janne Grimeke, Kåre Sthen | ||||
|
326 Borås Seniorerna | 2017-12-14 10:28 | |||
Thomas Samuelsson, Sten Johansson, Tage Bengtsson, Jan Unosson, Hugo Jörgensen, Johnny Ivarsson | ||||
|
325 Bustag | 2017-12-14 08:57 | |||
Torkel Norda, Lennart Lindberg, Ulf Bolin, Anders Filipsson, Stefan Nordin, Bengt Lindberg, Ove Åstrand | ||||
|
324 Mannen med Hatten | 2017-12-13 23:38 | |||
Magnus Wegestål, Johan Andersson, Martin Gårdrup, Hans-Olof Hallén, Mårten Howe, Niklas Andrén | ||||
|
323 Tootsie | 2017-12-13 23:00 | |||
Fredrik Jarlvik, Tatyana Trendafilova, Linus Dahlström, Sanna Clementsson, Rolf Bengtsson, Göran Lindberg | ||||
|
322 Lag Micke | 2017-12-13 22:48 | |||
Magnus Fjällström, Mikael Eliasson, Rolf Blomquist, Kent Roxberg, Ann-Cathrine Hagström-Blomqvist, Jörgen Bogg | ||||
|
321 Kisa SAS | 2017-12-13 22:47 | |||
Bo Flyme, Peter Hahne, Sven-Arne Svensson, Kent Hidsjö | ||||
|
320 Tjejmaffian | 2017-12-13 22:32 | |||
Judit Derzsi-Jalgard, Kicki Orre, Karen Nielsen, Gunilla Lundskog-Svensson, Bodil Wikström, Jane Brändemar | ||||
|
319 Ruterfemman | 2017-12-13 19:57 | |||
Bertil Strand, Kjell Persson, Jörgen Jansson, Ingrid Karlsson, Elisabeth Ahlgren, Sigbritt Tibblin | ||||
|
318 PivoPöjkon | 2017-12-13 19:45 | |||
Pär Unander, Torbjörn Sandbäck, Johan B. Lisra, Åke Sandbäck, Åke Rustad | ||||
|
317 Roffes vänner | 2017-12-13 18:39 | |||
Rolf Westling, Alf Selberg, Björn Gjörwell, Pär Rosén, Bengt Eriksson, Berndt Nyström | ||||
|
316 Björkens damer | 2017-12-13 18:21 | |||
Ingalill Linerudt, Lena Jensen Stokka, Kerstin Haak-Fryklund, Gunilla Olsson | ||||
|
315 SKVIS | 2017-12-13 18:01 | |||
Bogdan Nowacki, Ronnie Lindahl, Gunnar Nilsson, Håkan Ottosson | ||||
|
314 Fyris Doc | 2017-12-13 17:10 | |||
Dan Granberg, Petter Melin, Katarina Billefjord Thorngren, Jim Thorngren, Rolf Westman | ||||
|
313 BridgeBertheau | 2017-12-13 16:24 | |||
Peter Bertheau, Frederic Wrang, Ola Rimstedt, Mikael Rimstedt, Johan Upmark, Per-Ola Cullin, Marion Michielsen | ||||
|
312 Zonen Kellander | 2017-12-13 15:23 | |||
Tommy Kellander, Christer Winther, Erik Andersson, Håkan Zejnilagic | ||||
|
311 FunBridge | 2017-12-13 14:39 | |||
Olle Blidholm, Fredrik Josephson, Jerzy Kawa, Leif Nilsson, Stefan Bengtsson, Magnus Gauffin | ||||
|
310 Fallebo | 2017-12-13 13:22 | |||
Kenneth Hagman, Mats Gunnarsson, Kjell Ohlsson, Hans Johansson | ||||
|
309 NYBODA | 2017-12-13 11:26 | |||
Lars Moquist, Bengt Lennartsson, Greger Alfonsson, Hans Sunesson, Stig Magnusson | ||||
|
308 Lag ABC m fl | 2017-12-13 10:43 | |||
Ann-Britt Carlén, Yvonne Flodqvist, Marianne Primér, Elisabeth Nordling | ||||
|
307 Dejo | 2017-12-13 10:15 | |||
Dejana Sverker, Bertil Blomqvist, Leif Lindman, Rolf Johansson | ||||
|
306 Pillemasarna | 2017-12-13 10:13 | |||
Berit Samuelsson, Annette Hansson, Matti Johansson, Mats Modin, Göran Johansson | ||||
|
305 1577 | 2017-12-13 10:12 | |||
Otto Berntsson, Bengt Andersson, Ivan Abrahamsson, Erling Lennartsson, Lennart Lundqvist | ||||
|
304 XX | 2017-12-13 09:18 | |||
Jan-Olof Zetterup, Lars-Inge Hägglund, Lena Zetterup, Gerth Hermansson | ||||
|
303 Landskrona | 2017-12-13 08:25 | |||
Jörgen Andersson, Martin Johnsson, Christian Leo, Peter Åkesson, Sven Fagrell, Ronny Blomdahl | ||||
|
302 Reverse | 2017-12-13 08:20 | |||
Per-Inge Karlberg, Curt Hammarberg, Hans Olsson, Reine Wahlén | ||||
|
301 Världens ände Svante | 2017-12-12 23:24 | |||
Svante Wångberg, Cecilia Mörner, Bruno Åstrand, Lars Haglund | ||||
|
300 Världens ände Bengt | 2017-12-12 23:23 | |||
Bengt Hallgren, Per Bergstén, Kjell Hellstrand, Britt Hellstrand | ||||
|
299 Världens ände Sture | 2017-12-12 23:21 | |||
Sture Nordlinder, Yvonne Nordlinder, Annika Haaga, Leif Eliasson | ||||
|
298 Världens ände Kent | 2017-12-12 23:19 | |||
Kent Wäppling, Else-Marie Wäppling, Arne Johansson, Leif Hansson, Örjan Svensson | ||||
|
297 Gubbvarning | 2017-12-12 22:18 | |||
Karl Asplund, Sara Asplund Sivelind, Daniel Sivelind, Eric Arvidsson, Bo Sivelind, Margot Sivelind | ||||
|
296 Jönssonligan | 2017-12-12 20:06 | |||
Charlotta Jönsson, Lennart Emanuelsson, Anna Björling, Sune Björling | ||||
|
295 Den långa vägen | 2017-12-12 19:20 | |||
Kent Karlsson, Conny Svensson, Lennart Johansson, Jimmy Herrdin, Gert Bodén | ||||
|
294 Åmåliterna | 2017-12-12 18:49 | |||
Per Schullström, Lena Schullström, Lennart Lindqvist, Anders Brodin | ||||
|
293 Karlskrona BK Lag 1 | 2017-12-12 17:39 | |||
Göran Magnusson, Anders Silverbern, Peter Molin, Monica Molin | ||||
|
292 Tre och en halv män | 2017-12-12 16:06 | |||
Tommy Andersson, Joakim Nordlindh, Per-Erik Malmström, Johan Säfsten | ||||
|
291 BBB | 2017-12-12 16:05 | |||
Berth Rasmusson, Birgitta Kiotseridis, Bengt Sahlström, Björn Erickson | ||||
|
290 Värmskog | 2017-12-12 15:28 | |||
Anders Sidenvall, Björn Andersson, Maria Einarsson, Kerry Andersson, Sigurd Bengtsson, Thomas Hallberg, Kurt Wiklund, Johnny Karlsson | ||||
|
289 Bråvalla | 2017-12-12 15:17 | |||
Ove Olofsson, Ulf Andersson, Per Rask, Bernt Eklund, Roger Larsson | ||||
|
288 Bk Albrekts Dubbeltuppen | 2017-12-12 14:52 | |||
Ingegerd Peterson, Britt Björk, Bobbo Jovic, Kenneth Svensson, Erling Ohlsson | ||||
|
287 ALINGSÅSARNA | 2017-12-12 14:10 | |||
Hans Bogeskär, Ulf Lindén, Morgan Wiklander, Roland Andersson | ||||
|
286 AK4-an | 2017-12-12 13:35 | |||
Henry Alfredsson, Ann-Kristin Hultgren, Åke Johansson, Stig Johansson, Ingemar Svenningsson | ||||
|
285 Albrekts Amazon | 2017-12-12 13:24 | |||
Torleif Hägg, Sören Westling, Martin Lundberg, Jan Enarsson, Lisa Westling, Karin Edler | ||||
|
284 Nikita | 2017-12-12 13:14 | |||
Micael Svensson, Peter Ärlegård, Michael Runfors, Björn Andersson, Lars Lilja | ||||
|
283 KGB | 2017-12-12 11:38 | |||
Gull-Britt Sved, Britt-Inger Bauhr, Arne Bauhr, Kenneth Blomgren | ||||
|
282 Mang Chutney | 2017-12-12 11:21 | |||
Mikael Björin, Bo Nordin, Jonas Mann, Göran Westin | ||||
|
281 Ace Of Spades | 2017-12-12 09:54 | |||
Kjell Henriksson, Mats Forsmark, Gunnar Sjögren, Dag Elmér, Anders Elmér | ||||
|
280 Strängnäs Bk Gripen Stallis | 2017-12-12 09:49 | |||
Dan Stenmark, Sten Borell, Marita Erikson, Kerstin Allwin | ||||
|
279 Jokrarna | 2017-12-12 08:45 | |||
Christina Leander, Mari Segerberg, Jan Öhman, Gunnar Olsson, Andrzej Cybulski, Marek Drukier | ||||
|
278 BOBB | 2017-12-12 08:41 | |||
Eva-Britt Blomkvist, Lars-Göran Blomkvist, Lars Bodén, Tomas Oskarsson | ||||
|
277 Öbergs | 2017-12-12 07:57 | |||
Conny Gustafsson, Per Andersson, Peder Öberg, Peter Strand, Hans-Olov Gustafsson, Jonas Dahlgren | ||||
|
276 GNESTA BK LENNART | 2017-12-12 07:35 | |||
Lennart Stenkvist, Kerstin Persson, Hans Eklund, Torsten Karlsson, Dick Hägglund | ||||
|
275 GNESTA BK FRIPPE | 2017-12-12 07:32 | |||
Fredrik Flink, Gunhild Heinlo, Sune Sundholm, Ingvar Holmér | ||||
|
274 Gnesta BK Carina | 2017-12-12 07:28 | |||
Carina Heinlo, Tomas Gustavsson, Lasse Sjölander, Kerstin Lundeberg, Lars Hammarström | ||||
|
273 Gnesta BK Jan | 2017-12-12 07:21 | |||
Jan Geiborg, Jaan Heinlo, Leif Norman, Kjell Sedelius, Göran Nilsson | ||||
|
272 Kungsbacka mixed | 2017-12-12 00:18 | |||
Marian Svensson, Birgit Nordlund, Stellan Fredriksson, Lennart Karlsson, Olof Norberg, Elisabeth Larsson | ||||
|
271 Öfvermans Spelcafe | 2017-12-11 23:43 | |||
Tommy Ranta-Mikkula, Benny Olsson, Leif Axelsson, Fredrik Axelsson | ||||
|
270 Guldjokern | 2017-12-11 23:10 | |||
Marianne Melchior Ericson, Joakim Ericson, Ann Fagerberg, Lars Andersson, Magnus Grönberg, Ingemar Forsling | ||||
|
269 Falun United | 2017-12-11 22:46 | |||
Miro Bakrac, Håkan Jonasson, Gösta Edström, Lars Thuresson, Lennart Östman | ||||
|
268 ABB Blåbär -76 | 2017-12-11 22:41 | |||
Åsa Andersson, Erik Andersson, Ann-Marie Helmersson, Sture Helmersson | ||||
|
267 ABB Old Guys | 2017-12-11 22:33 | |||
Hans Thorgren, Nils Almgren, Jan Fredell, Lars-Erik Strand, Elisabeth Stanley | ||||
|
266 2MC | 2017-12-11 22:21 | |||
Claes Stymne, Mia Kjellgren, Margareta Johansson, Carina Ljung | ||||
|
265 KEJ | 2017-12-11 22:10 | |||
Karl-Erik Johansson, Britt Åhman, Lars Markström, Mats Lundquist | ||||
|
264 Integ | 2017-12-11 21:50 | |||
Lars Ramquist, Frank Westman, Lars Goldberg, UllaBritt Goldberg | ||||
|
263 ZMRZLINA | 2017-12-11 21:30 | |||
Daniel Eriksson, Rune Pettersson, Rolf Scherdin, Sune Fager, Juha Nieminen, Christer Bjäring, Hans-Ove Sandin, Leif Claesson | ||||
|
262 Albrekts klöver | 2017-12-11 20:14 | |||
Bo Johansson, Arne Carlsson, Torgny Carlsson, Kenneth Andersson, Ernst Johansson, Claes Börjesson | ||||
|
261 Stefan A | 2017-12-11 19:30 | |||
Stefan Andersson, Eva Blomberg, Christina Torsslow, Jan Alpe | ||||
|
260 Överums Schäfer | 2017-12-11 18:27 | |||
Gunnar Schäfer, Gun-Britt Rindstål, Kent Lundström, Mattias Forss | ||||
|
259 LABB | 2017-12-11 17:51 | |||
Bengt-Åke Svensson, Björn Gunnarsson, Lars-Erik Moberg, Andrzej Luczynski | ||||
|
258 klaebos Grabbar | 2017-12-11 15:53 | |||
Bengt-Åke Leskinen, Benny Karlsson, Rainer Trapp, Ove Skogsberg, Anders Viklund | ||||
|
257 Trollmors Nissar | 2017-12-11 13:57 | |||
Tony Elmroth, Mats Jakobsson, Ingrid Petersen, Oscar Hult, Egon Bodendal | ||||
|
256 Lunds BK LUCK | 2017-12-11 12:52 | |||
Lennart Tenland, Mikael Palade, Anders Freij, Bengt Emanuelsson, Peter Juhlin, Björn Fallenius | ||||
|
255 Gubbröran | 2017-12-11 10:52 | |||
Anders Lindgren, Ulf Lundgren, Olle Wallin, Hugo Nilsson, Stefan Sandén | ||||
|
254 Eriksson Glad | 2017-12-11 10:25 | |||
Anders Eriksson-Glad, Hans Hedman, Lars-Ove Hedström, Lars Borgefeldt, Hans-Olof Åkerlind | ||||
|
253 Filbunkarna | 2017-12-11 10:02 | |||
Roland Myrvold, Maria Klingspor, Rasmus Kling, Peter Fröjd, Marie Cederkrok, Mats Andersson, Thomas Kaijser | ||||
|
252 Spader Kristianstad | 2017-12-11 10:00 | |||
Inga-Lill Persson, Ann-Marie Johnsson, Eva Levin, Karin Hallengren | ||||
|
251 HEDEMORA BS LOVE | 2017-12-11 09:28 | |||
Love Häggkvist, Lambert Johannesson, Ann-Kristin Eriksson, Mats Axelsson, Eva Nyberg | ||||
|
250 The Splintoz | 2017-12-11 08:55 | |||
Jerry Eklöf, Ylva Abrahamsson, Claes Bodin, Nina Bodin, Berith Abrahamsson, Teo Bodin, Annika Sundelin | ||||
|
249 Ängbacka | 2017-12-11 08:50 | |||
Lars Ståhl, Staffan Forsberg, Kåre Karlsson, Niklas Gustafsson, Mathias Wernetorp | ||||
|
248 kbk tomy | 2017-12-11 02:50 | |||
Tommy Hagelin, Peder Nilsson, Björn Gustavsson, Jon Eliasson | ||||
|
247 Andrzej Gnesta BK NBS | 2017-12-11 01:04 | |||
Andrzej Tracewski, Berndt-Åke Timan, Billy Gustafsson, Christer Fridell | ||||
|
246 TRAP | 2017-12-10 23:55 | |||
Anders Norin, Peter Krug, Tommy Johansson, Roland Svensson | ||||
|
245 Lazy Jacks | 2017-12-10 20:40 | |||
Dan Bylund, Helena Strömberg, Sara Strömberg, Lennart Bylund, Emil Tibblin | ||||
|
244 Skaparna | 2017-12-10 18:39 | |||
Jan Wiström, Marie Ynner, Per-Ingvar Skoglund, Vera Gemrud | ||||
|
243 Hot Iron | 2017-12-10 18:04 | |||
Lars-Inge Rehnström, Roland Johansson, Lars Lundqvist, Lena Lundqvist, Lars Nilsson, Andreas Könyves | ||||
|
242 Team Högland | 2017-12-10 16:39 | |||
Krister Sjöström, Stefan Karlsson, Arne Karlsson, Tommy Lundvall | ||||
|
241 Narre | 2017-12-10 15:50 | |||
Gunnar Elmroth, Leif Trapp, Morgan Svensson, Thomas Karlsson, Alexander Sandin, Bo Sundell | ||||
|
240 Ingen aning | 2017-12-10 15:26 | |||
Leif Samuelsson, Susanne Friberg, Patrik Elofsson, Linda Sandberg | ||||
|
239 Fyra Ruter | 2017-12-10 13:53 | |||
Kent Larsson, Kjell Berg, Stig Olausson, Marielle Dietrich | ||||
|
238 Silvermaskarna | 2017-12-10 13:24 | |||
Jon Jonsson, Anders Dahl, Bengt Bengtsson, Kjell-Åke Jacobsson | ||||
|
237 Norrköping City | 2017-12-10 13:24 | |||
Mattias Furenbäck, Urban Söderberg, Mats Nilsson, Mikael Nannskog, Janne Swanberg | ||||
|
236 Jönköping | 2017-12-10 13:21 | |||
Mikael Alexandersson, Hans Lövestig, Anette Svenningsson, Jan Wass, Bilal Zafar, Reine Gustavsson | ||||
|
235 Jönamo | 2017-12-10 13:03 | |||
Leif Lysebring, Lars Wallmark, Sven-Anders Eskilsson, Jörgen Wallmon, Ingemar Johnsson | ||||
|
234 Optimisterna | 2017-12-10 12:58 | |||
Britt-Marie Jacobson, Mikael Johansson, Berith Finnsson, Leif Rångevall | ||||
|
233 Partille | 2017-12-10 11:00 | |||
Börje Brag, Jan Karlsen, Hans Eriksson, Claes-Hugo Larsson, Håkan Arebrink, Gilbert Fransson | ||||
|
232 Queen L | 2017-12-10 10:49 | |||
Per Eriksson, Håkan Lindh, Mikael Fahlander, Peter Huotila | ||||
|
231 Katrineholms BA Klöver | 2017-12-10 10:38 | |||
Per-Olof Andersson, Gösta Olavi, Christer Gällström, Tommy Persson, Lars Eriksson, Roger Axén | ||||
|
230 Stenstorp arnold | 2017-12-10 07:07 | |||
Arnold Ivansson, Åke Carlsson, Gunnar Gustavsson, Arne Johansson, Anders Brodin, Karl-Erik Karlsson | ||||
|
229 Vira | 2017-12-10 00:58 | |||
Göran Kullberg, Arne Håll, Monica Näs, Kenneth Fredriksson | ||||
|
228 RIKI | 2017-12-09 21:48 | |||
Tony Lindblom, Dag Johansson, Torbjörn Forsén, Jonas Hjelte | ||||
|
227 Skogsbridgarna | 2017-12-09 20:25 | |||
Tord Sölvesson, Anders Darle, Jan Lilja, Pierre Berg | ||||
|
226 Surprise | 2017-12-09 19:45 | |||
Erik Pettersson, Hans Bergvik, Anders Öhman, Bror Inge Good, Bengt Wimo | ||||
|
225 Axen | 2017-12-09 17:57 | |||
Thomas Axenbratt, Daniel Salomonsson, Jim Albertsson, Rolf Bäck, Anders Dellien, Hans Johansson | ||||
|
224 Livsnjutarna | 2017-12-09 17:03 | |||
Birgitta Rådberg, Kenneth Hedman, Yvonne Ström, Kristina Olsson-Söderhäll | ||||
|
223 Örebridgen Persson | 2017-12-09 15:56 | |||
Anders Persson, Leif Andersson, Erik Spångberg, Ingvar Johansson, Anki Johansson | ||||
|
222 Gagnand | 2017-12-09 13:02 | |||
Per Andreasson, Olle Ivarsson, Ann-Charlotte Tranvik, Nils Karlsson, Nils-Ragnar Sandberg | ||||
|
221 KALLE | 2017-12-09 12:59 | |||
Kalle Bergdahl, Gustav Hansson, Lennart Markgren, Lisbet Markgren, Agneta Troselius, Ann-Lis Sundelin | ||||
|
220 Rochrimani | 2017-12-09 11:18 | |||
Urban Björklund, Per-Erik Jansson, Erik Gulliksson, Jens Brodin | ||||
|
219 Silow | 2017-12-09 10:56 | |||
Per Leandersson, Pontus Silow, PO Sundelin, Matias Rohrberg, Erik Bergengren, Peter Backlund | ||||
|
218 Motala | 2017-12-09 10:52 | |||
Tomas Gustafsson, Ulf Pettersson, Pär Andersson, Per-Inge Helmertz | ||||
|
217 Strängnäs BK Gripen BB | 2017-12-08 21:34 | |||
Bengt Bern, Gunnar Sundstedt, Sture Jansson, Tom Rosén, Lennart Ivnäs | ||||
|
216 Lag Sandström | 2017-12-08 21:28 | |||
Magnus Sandström, Jan Sandström, Leif Linder, Torbjörn Stenman, Kent Rudberg | ||||
|
215 SOL | 2017-12-08 21:03 | |||
Dan Martinson, Karin Martinson, Kenneth Löfstrand, Stina Löfstrand | ||||
|
214 Quadriga aurea | 2017-12-08 19:51 | |||
Rasmus Gråberg, Ulf Sjölinder, Jonas Hogedal, Lars-Göran Larsson | ||||
|
213 BALL | 2017-12-08 19:47 | |||
Bror Andersson, Lennart Lindberg, Lennart Karlsson, Jan-Åke Blixt, Rolf Fagerström | ||||
|
212 Jannes Gäng | 2017-12-08 19:02 | |||
Jan Nilsson, Lars-Åke Nilsson, Viktor Andréasson, Simon Nilsson, Lars Malm | ||||
|
211 BARKAT | 2017-12-08 16:50 | |||
Adam Kovasznay, Bengt Johansson, Kicki Oschlak-Härsjö, Roland Härsjö, Anders Våge, Thomas Therkelson | ||||
|
210 Sonjas Pågar | 2017-12-08 15:45 | |||
Börje Kjellkvist, Åke Nilsson, Björn Fylke, Mevludin Hadziavdic | ||||
|
209 Bk Tre Sang Leif | 2017-12-08 15:14 | |||
Leif Larsson, Lars-Göran Borgquist, Mona Hallström, Gunilla Berthagen | ||||
|
208 Kjell och Co | 2017-12-08 14:45 | |||
Ulf Nohrén, Anders Blomé, Jenny Evelius-Nohrén, Kjell Hedman, Sten-Sture Gilleström | ||||
|
207 Team Zang | 2017-12-08 14:39 | |||
Håkan Strääf, Mats Sjöberg, Jan-Erik Thomasson, Olof Bergström, Håkan Lindblom | ||||
|
206 Stolpskott | 2017-12-08 14:25 | |||
Sven Andersson, Bo Ytterström, Per-Olof Jonsson, Per Gudmundsen, Göran Svärd | ||||
|
205 99an | 2017-12-08 13:05 | |||
Robert Bäck, Per Östlund, Björn Sörling, Björn Thalén, Robin Björkstrand, Börje Dahlberg | ||||
|
204 Lag Om Bud | 2017-12-08 12:26 | |||
Anders Lövling, K-G Wanngård, Göran Rångevall, Mattias Jonsson, Peter Svensson | ||||
|
203 Klöver Ess | 2017-12-08 10:52 | |||
Ann-Charlotte Nilsson, Lars Stefansson, Anna Sandström, Åke Källströmer | ||||
|
202 St Eskil | 2017-12-08 09:47 | |||
Lennart Fredriksson, Torkel Petersson, Pär Andersson, Fredrik Mirhag, Tommy Petersson | ||||
|
201 The Overdogs | 2017-12-08 09:41 | |||
Jan Clementsson, Bonnie Clementsson, Olle Persson, Lars Becklén | ||||
|
200 Döderhultarna | 2017-12-08 09:28 | |||
Bo Falk, Anders Davidsson, Stefan Åstrand, Lena Kjellgren, Christer Nilsson | ||||
|
199 Bibi och grabbarna | 2017-12-08 08:08 | |||
Birgitta Samuelsson, Börje Karlsson, Rune Svensson, Pererik Åkerberg | ||||
|
198 Bjäre Runt | 2017-12-07 23:12 | |||
Karin Nilsson, Bert Gustavsson, Lena Boivie, Boris Larsson | ||||
|
197 Team Paper Moon | 2017-12-07 22:46 | |||
Pierre Thunström, Urban Finnsson, Anders Enström, Petter Bengtsson | ||||
|
196 Snäppan Boys | 2017-12-07 22:05 | |||
Jens Wallin, Hans Nyberg, Nils Nykvist, Thomas Bergelin, Karl Berggren, Per Holmqvist | ||||
|
195 SKÅNe - CHECK | 2017-12-07 20:26 | |||
Christer Ekberg, Claudia Sjöberg, Kent Hermansson, Kjell Åke Nilsson | ||||
|
194 Lag Stigtomta | 2017-12-07 18:13 | |||
Ingegärd Andersson, Benny Lindholm, Susanne Hammar, Ove Björn, Sara Haglind | ||||
|
193 Kungsbacka NO PASS | 2017-12-07 16:55 | |||
Karin Barkman, Thore Nilsson, Leif Landhquist, Eva Wennebrink, Per-Olof Feldt | ||||
|
192 Fyra knektar Och en Dam | 2017-12-07 16:46 | |||
Peter Sjösten, Peter Ahlström, Gert Olsson, Mats Andersson | ||||
|
191 Kortoxarna Laholm | 2017-12-07 14:09 | |||
Kent Nordenberg, Ingegärd Nordenberg, Gunni Andersson, Lars-Göran Göransson | ||||
|
190 Veddige ETNA | 2017-12-07 13:08 | |||
Annette Antonsson, Jan-Olof Eriksson, Rolf Neldemo, Lennart Tjärnmo | ||||
|
189 HLBS | 2017-12-07 11:52 | |||
Sven Johannesson, Håkan Gabrielsen, Lars Fritzing, Barbro Johannesson | ||||
|
188 Elisabeths Änglar | 2017-12-07 11:51 | |||
Elisabeth Olsson, Kerstin Edwall, Thomas Hultgren, Christer Larsson, Pelle Pettersson | ||||
|
187 Alertera Mera | 2017-12-07 10:26 | |||
Ingemar Lindgren, Lennart Schrewelius, Jan Berglund, Leif Sandberg | ||||
|
186 BK Tre Sang Rövarna | 2017-12-07 09:53 | |||
Per Mårtensson, Bengt Svensson, Bengt Johansson, Bengt Andersson, Åke Bergh, Bo Stendahl | ||||
|
185 Westman | 2017-12-07 01:48 | |||
Bo Sundström, Carina Sjöblom, Andreas Westman, Staffan Hedman, Leif Sundqvist | ||||
|
184 NO GOLD | 2017-12-07 00:47 | |||
Pär Ol-Mårs, Kenneth Borin, Tomas Persson, Göran Andersson, Peter Törnblom, Patric Holmberg | ||||
|
183 FOTO | 2017-12-06 21:50 | |||
Torbjörn Utterström, Hans Holmlund, Sören Forsmark, Barbro Forsmark, Lennart Andersson | ||||
|
182 Helvic Öst | 2017-12-06 18:42 | |||
Peter Alm, Johan Singvall, Bo Gustavsson, Peter Åkesson | ||||
|
181 kungens vänner | 2017-12-06 18:41 | |||
Göran Rydell, Ulla Berntsson, Karin Nyberg, Ingvar Grahn | ||||
|
180 Ulricehamn | 2017-12-06 18:12 | |||
Ricky Johansson, Jörgen Lantz, Sören Franzén, Bo Lantz, Divert Carlsson | ||||
|
179 Åskeshamn | 2017-12-06 17:43 | |||
Erik Forsmark, Göran Rönnerholm, Michael Carlsson, Magnus Bruun, Mats Larsson, Christer Nilsson | ||||
|
178 Kamraterna | 2017-12-06 16:10 | |||
Odd Stokka, Erik-O Sandström, Bengt Andersson, Bo Danielsson | ||||
|
177 SCHÅL för ÖB | 2017-12-06 15:25 | |||
Håkan Lövsén, Lars Jacobson, Carl-Eric Weiland, Sören Thored, Åke Johansson, Örjan Randhede, Bengt Andersson | ||||
|
176 Fanbyn 4 | 2017-12-06 13:59 | |||
Sven-Erik Hallkvist, Carina Hallkvist, Jöns Johansson, Leif Ruthström | ||||
|
175 Frillesås III | 2017-12-06 12:28 | |||
Arnold Andersson, Lars Styrmark, Kent Hultén, Rolf Gustavsson | ||||
|
174 Sudret | 2017-12-06 11:52 | |||
Tin Budin, Stefan Budin, Thore Söderlund, Benny Appelqvist | ||||
|
173 Athena | 2017-12-06 10:57 | |||
Kathrine Bertheau, Jessica Larsson, Yvonne Wiseman, Lars Andersson, Geir Helgemo, Emma Övelius | ||||
|
172 vintage | 2017-12-06 10:48 | |||
Bo Ekelund, Gunilla Hennings, Bo Kippel, Hans Malmström, | ||||
|
171 Kristianstads BK - CHROM | 2017-12-06 09:40 | |||
Christer Holst, Magnus Ohlsson, Rune Gunnarsson, Olle Måhlgren | ||||
|
170 Yes | 2017-12-06 09:18 | |||
Zhou Ye, Mats Andersson, Stellan Andersson, Lennart Persson | ||||
|
169 PAAJ | 2017-12-06 08:45 | |||
Jerry Mähler, Ann Lidfors, Anders Eriksson, P-H Sundelin | ||||
|
168 Dream Team | 2017-12-05 22:01 | |||
Lennart Ekholm, Christer Åström, Bengt Nilsson, Hernando Slottsdahl, Zenon Grajek | ||||
|
167 Strängnäs Gripen | 2017-12-05 21:42 | |||
Stefan Nyström, Magnus Milby, Bengt Sjöberg, Jonas Löding, Magnus Ström | ||||
|
166 Väddö | 2017-12-05 19:30 | |||
Jan Norberg, Jim Nilsson, Eva Brantingson, Sten Pettersson, Gösta Krön, Mikael von Unge, Göran Mattsson | ||||
|
165 Raset | 2017-12-05 19:06 | |||
Clas-Olof Olofsson, Henrik Carlsson, Stefan Lundh, Lars Andersson | ||||
|
164 Eldh och Lågor | 2017-12-05 18:04 | |||
Laila Pettersson, Tommy Larsson, Arne Johansson, Jan-Erik Gresseth | ||||
|
163 Sang Frois | 2017-12-05 15:27 | |||
Ulf Sundberg, Lars Wohlfart, Göran Wreiber, Sven-Olof Gårdman, Dag Josefsson, Ann-Marie Josefsson | ||||
|
162 Hedemora BS MelNor | 2017-12-05 14:10 | |||
Kjell Nordin, Kati Nordin, Carl-Johan Carlsson Melin, Christina Melin | ||||
|
161 Runes Rökta | 2017-12-05 13:56 | |||
Isse Jacobsson, Sune Andersson, Börje Nilsson, Arne Svensson, Sven-Gunnar Hederström, Rune Persson | ||||
|
160 ABB Kvartetten | 2017-12-05 10:17 | |||
Kjell Persson, Håkan Carlsson, Roland Persson, Gunilla Rydberg, Ulla Siebenmann, Kristina Rönnbäck | ||||
|
159 Arton | 2017-12-05 04:28 | |||
Mikael Westerlund, Kent Johansson, Göran Selldén, Jim Nielsen, Anders Brunzell, Ulla Westerlund, Pia Andersson | ||||
|
158 Köp En Sol | 2017-12-04 23:33 | |||
Christer Cedergren, Stefan Asplund, Monica Stenkvist Asplund, Robin Holmqvist | ||||
|
157 Ryd | 2017-12-04 22:19 | |||
Leif Freij, Ann-Britt Freij, Peter Håkansson, Tomas Blomster, Rune Sjö | ||||
|
156 Hundbergskroken | 2017-12-04 21:43 | |||
Jerker Norlund, Jon Ny, Lars Örnberg, Tomas Linder | ||||
|
155 Prego | 2017-12-04 17:23 | |||
Pierre Winberg, Håkan Svensson, Pernilla Andreasson, Kjell Carlsson | ||||
|
154 Rimbo JAKK | 2017-12-04 17:06 | |||
Kjell Simonsson, Joanna Tenggren, Katrin Thorström, Ann-Sophie Andersson, Christer Ekholm, Rune Jansson | ||||
|
153 BETA | 2017-12-04 15:44 | |||
Eva Klingspor, Anna-Karin Persson, Britt-Marie Ericson, Tomas Egneus | ||||
|
152 ALBREKTS T-BONE | 2017-12-04 12:26 | |||
Tommy Gunnarsson, Peter Modh, Eva Gunnarsson, Nils Åhlén, Hans Jörgensen, Peter Fredin, Johan Sylvan | ||||
|
151 Allians MGB | 2017-12-04 09:58 | |||
Lars Hed, Hans Andersson, Ulla Davidsson, Bo Mattsson, Göran Jönsson | ||||
|
150 Felldin | 2017-12-03 23:22 | |||
Leif Thuresson, Göran Emvall, Kurt Felldin, Olle Rundqvist | ||||
|
149 Ruterdamer | 2017-12-03 22:44 | |||
Anita Gunnarsson, Helén Vallgren, Wiveka Johansson, Annica Karlsson | ||||
|
148 Växjö | 2017-12-03 20:14 | |||
Håkan Johansson, Gunnar Sjökvist, Per Bretz, Arne Ericson, Leif Björkman, Henrik Morin | ||||
|
147 Spacer dam | 2017-12-03 18:51 | |||
Britt Larsson, Nils Wallmark, Anne-Marie Johansson, Britta Nilsson | ||||
|
146 EFOS | 2017-12-03 18:37 | |||
Göran Stiernfeldt, Per Hansson, Magnus Widarsson, Jan-Erik Larsson | ||||
|
145 Gullvi | 2017-12-03 17:35 | |||
Gullvi Högberg, Per Larsson, Sören Lennartsson, Christian Carlsson, Irén Laang, Bo Roos | ||||
|
144 Växjöbridgen BGÖ | 2017-12-03 15:13 | |||
Bengt Göransson, Jan-Olof Hjelmberg, Karl-Ingmar Carlsson, Kjell Gustavsson, Gun Hammarstedt | ||||
|
143 Helvic | 2017-12-03 12:28 | |||
Peter Moricz, Per-Olof Olsson, Mats Andersson, Hélene Hommerberg Messing | ||||
|
142 5ess | 2017-12-03 11:59 | |||
Lennart Reiz, Ulf Pehrson, Ann-Christin Pehrson, Johan Bergström, Mats Blom | ||||
|
141 Albrekts på kul | 2017-12-03 11:31 | |||
Lena Mårtensson, Inga-Britt Andréasson, Inger Hedström, Annika Levin, Ulla Hindsén | ||||
|
140 Murmans | 2017-12-03 11:05 | |||
Karl-Erik Nilsson, Jan Murman, Eva Jansdotter, Annelie Backman, Lars S Karlsson, Dan Storås | ||||
|
139 Lanssons Blandning | 2017-12-03 10:59 | |||
Leif Hansson, Peder Hägg, Per Kvarby, Jakob Sondén, Anders Larsson, Lennart Wiklander, Inga Wästeby | ||||
|
138 Vårgårda | 2017-12-03 09:46 | |||
Conny Johansson, Thomas Johansson, Lena Johansson, Leif Johansson | ||||
|
137 Västgöta Ryttare | 2017-12-03 05:29 | |||
Göran Lidgren, Ronny Eriksson, Håkan Johansson, Erik Sjöstrand | ||||
|
136 Pias Boys | 2017-12-02 22:10 | |||
Pia Olofsson, Peter Rundquist, Hans Bengtsson, Roger Rundkvist, Karl-Erik Johansson | ||||
|
135 Reservlaget | 2017-12-02 21:11 | |||
Rolf Carlsson, Gunilla Carlsson, Ulla-Maija Johannesson, Marianne Strandberg | ||||
|
134 Västra Bjäre Norman | 2017-12-02 18:06 | |||
Tom Norman, Anders Olsson, Agneta Edbergh, Lars-Åke Larsmyr, Madeleine Muschkin-Harrison, Lennart Hammarholm | ||||
|
133 Västra Bjäre REHA | 2017-12-02 17:52 | |||
Harald Nilsson, Annmarie Gustafsson, Rune Fälth, Erik Tornvall, Ingvar Dahlman | ||||
|
132 Albrekts BMW | 2017-12-02 14:40 | |||
Britt-Marie Warborn, Per Fåhraeus, Agneta Svenberg, Villy Havasi | ||||
|
131 RUSZ | 2017-12-01 18:16 | |||
Roger Ahlbom, Ulf Westlin, Sofie Westlin, Zennica Hammar, Henry Johansson, Jan Hamberg, Bengt Eriksson | ||||
|
130 De sista entusiasterna | 2017-12-01 15:27 | |||
Rolf Lindberg, Mait Lindqvist, Åke Lindqvist, Leif Eriksson | ||||
|
129 Liljas for ever | 2017-12-01 14:42 | |||
Sture Arnesson, Hans-Olov Stöllman, Hans Liljas, Per-Axel Ericsson, Mikael Eliassen, Annica Holmqvist, Sven Arne Persson | ||||
|
128 Albrekts Callenberg | 2017-12-01 11:35 | |||
Lars-Anders Callenberg, Markus Bengtsson, Daniel Svensson, Jörgen Neldemo, Elena Bolaños, Henrik Johansson, Christer Grähs | ||||
|
127 LATOST | 2017-12-01 10:35 | |||
Lars Lundgren, Lars Marjoniemi, Thomas Cedervall, Stefan Varjomaa, Mikael Rydstedt, Joel Forssell | ||||
|
126 Tibro lag Alice | 2017-12-01 10:31 | |||
Olle Gustavsson, Ann Ohlsson, Sven Lindell, Mari-Louise Dahllöf, Alice Lindell, Tommie Ljungberg | ||||
|
125 Frilleskog | 2017-12-01 08:39 | |||
Ulf Runze, Jan Ragnebäck, Magnus Svensson, Lars Viksten, Jan-Erik Helmersson | ||||
|
124 Goof Troop II | 2017-12-01 08:23 | |||
Johan Bjurström, Clas-Göran Persson, Kenneth Hallqvist, Kennet Nilsson, Anette Nilsson | ||||
|
123 Skalman | 2017-12-01 05:40 | |||
Niklas Warne, Krister Ahlesved, Jan Selberg, Olle Wademark, Mikael Grönkvist, Jonas Petersson, Ida Grönkvist | ||||
|
122 Klöver knekt | 2017-11-30 20:35 | |||
Jan Englund, Monica Hedström, Per Wengler, Göran Wengler | ||||
|
121 Joker | 2017-11-30 20:16 | |||
Ulf Lindgren, Kerstin Håstad, Stig Jägenstedt, Bengt Lauthers | ||||
|
120 FYRA DAMER O EN KUNG | 2017-11-30 16:17 | |||
Kerstin Wallin, Martha Carlsson, Åsa Wallin, Christina Strömberg, Kjell Sundin, Harry Lundin | ||||
|
119 Smålandsstenars BK | 2017-11-30 16:15 | |||
Jan Johansson, Jörgen Ingvarsson, Gösta Stenberg, Lars-Göran Stenberg | ||||
|
118 Plock | 2017-11-30 15:51 | |||
Ulf Bergdahl, Mikael Lindberg, Erik Lindelöf, Gunnar Wilén | ||||
|
117 Team Rosa | 2017-11-30 14:48 | |||
Rose-Marie Jarl, Gunilla Åhlander, Katarina Johansson, Stina Lysebring | ||||
|
116 Gumpa | 2017-11-30 14:45 | |||
Magnus Karlsson, Mimmi Krüger, Per Magnusson, Gunilla Liljekvist, Magnus Cassel | ||||
|
115 Norra Roslagen | 2017-11-30 13:10 | |||
Kenth Hellman, Peter Marcusson, Lennart Eriksson, Mikael Jutoft, Magnus Rankka, Iver Jensen | ||||
|
114 REGINA | 2017-11-30 10:25 | |||
Kenneth Bengtsson, Claes Bengtsson, Olafur Valgeirsson, Ragna Olafsdottir | ||||
|
113 Växjö Ingebud | 2017-11-30 09:29 | |||
Inge Magnusson, Leif Johansson, Rune Johansson, Peter Morin | ||||
|
112 LBK Phelle | 2017-11-30 08:02 | |||
Göran Ström, Per Norberg, Anders Landmark, Leif Lundberg | ||||
|
111 LAMM | 2017-11-29 22:24 | |||
LarsGunnar Andersson, Ole J Jensen, Elsa Persson, Per-Ivar Persson | ||||
|
110 Peking | 2017-11-29 22:01 | |||
Göran Forss, Per Malmström, Harriet Philipson, Arne Klasén, Dennis Strömstedt | ||||
|
109 Wisth | 2017-11-29 20:45 | |||
Bosse Wisth, Tommy Övermark, Elving Andersson, Stefan Wisth | ||||
|
108 Glada Miner | 2017-11-29 20:06 | |||
Peder Olrog, Hans Vestergren, Torbjörn Gustavsson, Per Clarin, Louise Hallqvist, Ylva Johansson | ||||
|
107 Berlin Road | 2017-11-29 19:28 | |||
Linus Jorner, Adam Winberg, Rolf Selander, Bertil-G Johnson | ||||
|
106 På Tur | 2017-11-29 17:38 | |||
Tora Philip, Ulf Nehlin, Margaretha Norbäck, Hans Otterström, Leif Eriksson | ||||
|
105 Aronia | 2017-11-29 13:34 | |||
Carl Engholm, Göran Sperber, Marcus Hjelte, Alf Sandberg | ||||
|
104 Norsjö BK | 2017-11-29 11:19 | |||
Robin Karlsson, Jens Dahlberg, Hans Molin, Bengt-Göran Karlsson, Richard Lundqvist | ||||
|
103 Örebridgen - Lanna | 2017-11-29 09:09 | |||
Jan Lindgren, Sören Klingneus, Eric Ericsson, Olof Ericsson | ||||
|
102 Winge boys | 2017-11-29 06:12 | |||
Anette Winge, Örjan Olofsson, Lars Hamberg, Kenneth Nilsson, Sven-Ove Jonsson, Mikael Johansson | ||||
|
101 PLOJ | 2017-11-28 21:00 | |||
Lennart Eriksson, Ola Brandborn, Jenny Rudenstål, Peter Friberg | ||||
|
100 Kjell Åke Lind | 2017-11-28 19:21 | |||
Kjell-Åke Lind, Åke Gustafsson, Staffan Dverstorp, Tomas Gustafsson, Håkan Måård | ||||
|
99 LIMA | 2017-11-28 17:56 | |||
Mikael Hassellöv, Ingela Hahne, Leif Haglund, Anna Skau | ||||
|
98 Lirarna | 2017-11-28 16:38 | |||
Anders Johansson, Henrik Malmsten, Krister Ekudd, Klaus Claassen, Mikael Blomqvist, Staffan Hed, Lars-Erik Johansson, Lars Johansson | ||||
|
97 3 gubbar och en Dam | 2017-11-28 16:04 | |||
Ulf Boström, Thord Lindberg, Lisa Bergqvist, Peter Townsend | ||||
|
96 Revoke | 2017-11-28 11:31 | |||
Christer Koch, Ulf Henerud, Leif Åkerblom, Lars-Gunnar Byström, Ingvar Carlowitz, Per Gullström | ||||
|
95 Arvika B-laget | 2017-11-28 11:23 | |||
Kent Rörqvist, Karl-Erik Backelin, Per Dahlman, Roland Dahlman, Håkan Strömberg, Urban Mentzer | ||||
|
94 Veronica Helenius | 2017-11-28 08:34 | |||
Veronica Helenius, Tor Helenius, Christer Raudszus, Gert Forsström | ||||
|
93 Mats Karlsson | 2017-11-28 08:31 | |||
Mats Karlsson, Ronny Persson, Anita Adlertz-Hansson, Bengt Mattsson, Helena Axelsson | ||||
|
92 Kurt | 2017-11-27 22:00 | |||
Kurt Eklund, N-G Nilsson, Stefan Andersson, Kjell Andersson | ||||
|
91 Tetris | 2017-11-27 21:11 | |||
Åsa Jonsson, Peder Linder, Anders Fryklund, Valter Johansson, Peter Swensson, Ole Marius Myrvold | ||||
|
90 Malmgren | 2017-11-27 14:46 | |||
Hans Malmgren, Lars Hallén, Torbjörn Johansson, Karl Westman, | ||||
|
89 Laholmsbukten | 2017-11-27 13:56 | |||
Lennart Nordberg, Maud Brink, Eva Lena Glimne, Ib Jensen | ||||
|
88 Norrortsbrigaden | 2017-11-27 13:01 | |||
Thomas Kvist, Per Söderberg, Torsten Svenonius, Lars Carnestedt, Magnus Hammar, Mona Bergström, Marie Andrén, Christina Truuberg | ||||
|
87 SnABB | 2017-11-27 12:29 | |||
Per-Erik Eriksson, Mats Bodén, Jan Héléne, Birgitta Kerstis, Lars Rydman | ||||
|
86 Libigöevard | 2017-11-27 11:27 | |||
Linnar Holgersson, Gösta Frödin, Birgitta Frödin, Eva Silvén, Ard Kant, Renée Blixt | ||||
|
85 Schalin | 2017-11-27 10:25 | |||
Lena Schalin, Ronny Schalin, Lennart Öhberg, Monica Karlsson | ||||
|
84 Spader Madame | 2017-11-27 09:57 | |||
Tommy Elingmark, Eva-Marie Elingmark, Bengt Lindskog, Jan-Olof Henriksson | ||||
|
83 UPPSTÄLLNING | 2017-11-26 15:31 | |||
Denny Andréasson, Ian Abel, Nils Nordahl, Ragnar Andersson, Peter Giese | ||||
|
82 Albrekts Grimeton | 2017-11-26 13:36 | |||
Bertil Persson, Torgild Olsson, Jan Nilsson, Per Andersson, Micke Melander, Göran Adde | ||||
|
81 Kungsbacka HELG | 2017-11-26 09:41 | |||
Hans Barkman, Leif Wennebrink, Enar Bergström, Göran Liedholm | ||||
|
80 Strandgänget | 2017-11-25 20:53 | |||
Thomas Björkstrand, Birgitta Ternblad, Sten Ternblad, Mats Nyberg, Mark Drapsa | ||||
|
79 kungshamns sega gubbar | 2017-11-25 10:40 | |||
Mikael Olsson, Leif Andréasson, Tommy Svensson, Ulf Ek, Roger Nyman, Arne Jordestedt | ||||
|
78 Sandviken BK Bertil | 2017-11-24 23:21 | |||
Tore Enbarr, Ralf Thorburn, Johnny Karlsson, Lars Karlsson, Lars-Göran Östlund | ||||
|
77 Tomtar och troll | 2017-11-24 19:56 | |||
Stefan Lilja, Robert Frank, Nicklas Widhja, Johan Göransson, Peter Bäckstrand, Andreas Persson | ||||
|
76 Sangvinikerna | 2017-11-24 16:38 | |||
Annelie Kåberg, Hans Olsson, Gunnar Boström, Maud Kylinger, Örjan Jacobsson | ||||
|
75 BUCK | 2017-11-24 16:19 | |||
Kerstin Wiberg, Birgitta Wilhelmsson, Carina Halvorsen, Ulf Halvorsen | ||||
|
74 Nilsson | 2017-11-24 15:34 | |||
Leif-Åke Nilsson, Dan Nilsson, Lars-Erik Nilsson, Jan-Åke Ohlsson, Johan Noberius, Mats Berggren, Jesper Rundin | ||||
|
73 BK Gröna kvistar | 2017-11-24 10:32 | |||
Johan Grönkvist, Thomas Brehmer, Leif Svenzon, Maria Grönkvist | ||||
|
72 Kurabu no eito | 2017-11-23 22:16 | |||
Emanuel Unge, Erika Rodin, Fredrik Alfredsson, Simon Bech, Kristin Nedlich, Mattias Weiler | ||||
|
71 Team west coast | 2017-11-23 21:51 | |||
Lars Kennethsson, Per Jansson, Michael Lemborn, Suzanne Lemborn, John-Erik Hörnfeldt, Tore Stormo | ||||
|
70 Spader Kung | 2017-11-23 17:53 | |||
Glenn Nilsson, Peter Svensson, Tomas Karlsson, Michael Nilsson | ||||
|
69 Cinqetune | 2017-11-23 17:26 | |||
Hans Börling, Carl-Göran Larsson, Olle Ågren, Östen Andersson, Håkan Magnusson, Siw Magnusson, Claes Hallström | ||||
|
68 GöteHelsing | 2017-11-23 16:56 | |||
Anders Hagen, Ewa Leonhard, Gun Hirvonen, Reino Hirvonen | ||||
|
67 Tjejligan | 2017-11-23 14:52 | |||
Vivianne Wernblom, Marja Ritzén, Kerstin Bäck, Lena Voergaard | ||||
|
66 Guldfeber | 2017-11-23 11:16 | |||
Bertil Hansson, Lone Stolt, Gun Bellander, Ulla Lundström, Mats Adolfsson | ||||
|
65 Golddiggers | 2017-11-23 11:13 | |||
Bengt Jensfelt, Åke Hammarsten, Kerstin Hallgren, Göran Lind, Ulf Silhammar, Per-Martin Sandgren, Mats Evaldsson | ||||
|
64 Lille Skutt | 2017-11-23 07:09 | |||
Niclas Samuelsson, Tom Gärds, Kent Karlsson, Rolf Karlsen | ||||
|
63 Petrapak | 2017-11-23 02:18 | |||
Lennart Johansson, Petra Svantesson, Håkan Nilsson, Agneta Oppenstam | ||||
|
62 Ohlsenbanden | 2017-11-22 15:05 | |||
Gunilla Johansson, Göran Johansson, Jan Jönsson, Maria Ohlsson | ||||
|
61 Lunds BK Herr Larsson | 2017-11-22 12:54 | |||
Jan-Eric Larsson, Nicolae Östner, Svante Berglund, Richard Korse, Mats Holm, Boguslaw Wlodarczyk | ||||
|
60 Murr | 2017-11-22 12:38 | |||
Kenth Sandéhn, Sten Gustavsson, Daniel Gustavsson, Per-Olof Larsson | ||||
|
59 Vincent | 2017-11-22 12:34 | |||
Ulla Moberg, Rune Karlsson, Elof Karlsson, Kjell Geiborg | ||||
|
58 KungälvMarstrand | 2017-11-22 12:01 | |||
Michael Koch, Bengt Larsson, Ronny Nilsson, Hans Henriksson, Pål Rangaard | ||||
|
57 SYSON | 2017-11-22 11:43 | |||
Anders Söderstedt, Rolf Mattsson, Bennet Rosengren, Marina Furukvist | ||||
|
56 Jetlag | 2017-11-22 10:03 | |||
Jette Hultén, Tommy Hansson, Glenn Eliasson, Sven Lilja | ||||
|
55 ORUST | 2017-11-22 09:30 | |||
Bengt Hilling, Eva Glans, Bernt Johansson, Arnold Knutsson, Jonas Ammedalen | ||||
|
54 Ramble Tamble | 2017-11-22 09:07 | |||
Nils Svensson, Carl-Olof Jagebro, Monica Hedsköld, Roger Hedsköld, Gunilla Andersson | ||||
|
53 Munka Ljungby BS | 2017-11-21 23:50 | |||
Jens Priess, Lars-Gunnar Ludvigsson, Ulf Andersson, Rasmus Andersson | ||||
|
52 Borås BA 1 | 2017-11-21 22:37 | |||
Jan Larsson, Stefan Eksberg, Gunnel Svensson, Gunnar Löngårdh, Carina Lindahl | ||||
|
51 Juncta Valenta | 2017-11-21 22:29 | |||
Carl-Erik Halling, Håkan Lindbäck, Peter Forsberg, Stefan Andersson, Christer Stenberg, Sven Åke Bjerregård | ||||
|
50 Munka Ingemar | 2017-11-21 22:13 | |||
Ingemar Henrysson, Andreas Johansson, Lars Andersson, Nils-Erik Ekholm, Ingrid Olsson | ||||
|
49 BUMA | 2017-11-21 22:05 | |||
Magnus Persson, Allan Hagman, Bo Forslund, Ulf Nilsson, Lars Pettersson | ||||
|
48 55 med omnejd | 2017-11-21 18:02 | |||
Jan Gutenwik, Perry Sjöberg, Håkan Tjärnemo, Pierre Carbonnier, Hans Olsson, Bengt Pålsson | ||||
|
47 Värö Tullamore | 2017-11-21 16:27 | |||
Bengt Bylund, Mats Persson, Britt Cuñat, Morgan Larsson, Dennis Svensson, Lars Rundqvist | ||||
|
46 Nyköpings gästabud | 2017-11-21 16:12 | |||
Christian Möller, Lars-Göran Bertilsson, Bo Stenström, Paul Lundin, Bo Lind, Tomas Wernersson | ||||
|
45 IL PEJOMA | 2017-11-21 15:24 | |||
Peter Nohrén, Inga-Lis Larsson, Joyce Fahlstad, Magdalena Hansson | ||||
|
44 Östhammar | 2017-11-21 14:52 | |||
Hans Roos, Per-Göran Nilsson, Lars-Göran Holmberg, Jan Åke Mehlstrand | ||||
|
43 Trash | 2017-11-21 13:26 | |||
Henrik Oldenburg, Göran Nordberg, Micke Glyssner, Håkan Broström | ||||
|
42 Fåglarna | 2017-11-21 12:20 | |||
Leif Lyngmo, Johan Johansson, Christer Pettersson, Peter Hansson | ||||
|
41 Roger Eriksson | 2017-11-21 10:18 | |||
Roger Eriksson, Eric Sundelin, Georg Larsson, Christer Öhman | ||||
|
40 Mindthegap | 2017-11-21 09:59 | |||
Johnny Östberg, Daniel Gullberg, Simon Hult, Simon Ekenberg, Anders Morath, PG Eliasson, Staffan Schmidt, Roger Svenson | ||||
|
39 Medvind | 2017-11-21 07:44 | |||
Sven-Erik Åkerlind, Göran Swartz, Christer Auer, Claes Månsson, Gunnar Lundberg, Björn Anderson | ||||
|
38 Spridda Skurar och Lite Solsken | 2017-11-20 21:50 | |||
Stefan Westlund, Anders Wike, Kent Maltein, Lennart Persson | ||||
|
37 Nissan | 2017-11-20 18:04 | |||
Christer Hedborg, Svante Hallén, Carl Björk, Sven Landervik, Anders Aronson | ||||
|
36 Mamma mu | 2017-11-20 16:42 | |||
Eva Andersson, Inger Hultstrand, Gun Röhnisch, Margaret Runfors, Ove Bergman | ||||
|
35 Lillslam | 2017-11-20 15:10 | |||
Johnny Ramsten, Tommy Lindström, Tord Jonsson, Lennart Karlsson, Mikael Andersson | ||||
|
34 Lag Älwö | 2017-11-20 15:01 | |||
Björn Dellenmark, Evert Samuelsson, Gabor Barath, Sture Rundgren, Patrik Jönsson, Reine Lennartsson | ||||
|
33 7 NT | 2017-11-20 10:12 | |||
Birgitta Olsson, Evert Ramström, Eddie Andréasson, Conny Jonsson, Kerstin Martinsson, Anders Nilsson | ||||
|
32 Albrekts Seniorer | 2017-11-20 09:58 | |||
Jesper Swedenborg, Åke Andréasson, Ulla Enander, Åke Enander | ||||
|
31 SKUGÄBO | 2017-11-20 09:31 | |||
Lars Ericson, Bo Ericson, Christina Ahl, Malin Helin | ||||
|
30 ANNA | 2017-11-19 21:11 | |||
Anna Zack Efraimsson, Bengt-Erik Efraimsson, Peter Carlsson, Magnus Ekman | ||||
|
29 Fjuckby Hellmoppers | 2017-11-19 20:50 | |||
Linnea Edlund, Ia Börling, Ryszard Sliwinski, Margareta Mattsson | ||||
|
28 Annikas gäng | 2017-11-19 20:49 | |||
Annika Forsberg, Rose-Marie Crossner, Claus Röhnisch, Lars-Göran Nexing | ||||
|
27 Albrekts Svang | 2017-11-19 18:50 | |||
Per Sintorn, Lars-Göran Larsson, Ulf Persson, Jan Malmström, Axel Selvén, Hugo Kaspersson | ||||
|
26 Sunshine | 2017-11-19 14:17 | |||
Håkan Stenfot, Susanne Levin, Per-Olof Olehn, Fredrik Örlegård, Carin Ohlson, Boel Hedengran | ||||
|
25 Genarps BK | 2017-11-19 11:41 | |||
Alf Roos, Johan Erlandsson, Leif Andersson, Christer Bengtsson | ||||
|
24 GKAB | 2017-11-19 09:53 | |||
Kent Sandström, Alf-T Nilsson, Göran Olsson, Bo Lundin | ||||
|
23 Sollefteå BK Nipan | 2017-11-18 22:10 | |||
Bo Gullefors, Hans Norling, Torsten Victorin, Rolf Byström | ||||
|
22 San Sac | 2017-11-18 18:26 | |||
Carl Ragnarsson, Martin Löfgren, Magnus Berg, Johnny Blid, Erik Fryklund, Stefan Jönsson, Patrik Rimstedt | ||||
|
21 Phils | 2017-11-18 14:27 | |||
Gunnar Andersson, Peder Skaj, Bengt Stahre, Björn Wenneberg, Henrik Wegnelius, Peter Görnandt | ||||
|
20 Bronsdag | 2017-11-18 12:23 | |||
Bengt Nordström, Erik Sved, Kenneth Gadd, Allan Eriksson, | ||||
|
19 Team Heterogena | 2017-11-17 18:59 | |||
Håkan Isaksson, Roger Törnkvist, Curt-Ingvar Svensson, Tomas Truedsson, Johan Millqvist, Bo Andersson | ||||
|
18 Forza | 2017-11-17 14:51 | |||
Lars Nilsson, Magnus Lindkvist, Ola Weinberg, Anders Björkman | ||||
|
17 Kungälv Bertil | 2017-11-17 13:33 | |||
Bertil Nilsson, Ulf Zimmergren, Eric Skoog, Kristina Bergman | ||||
|
16 Zonett | 2017-11-17 12:58 | |||
Anders Berkmo, Rickard Olin, Håkan Karlsson, Sofia Karlsson | ||||
|
15 BK Hudik | 2017-11-17 12:23 | |||
Thomas Groth, Jan-Håkan Andersson, Anne-Marie Höglund, Wilhelm Groth, Mattias Höglund | ||||
|
14 Las Wices | 2017-11-17 10:04 | |||
Peter Kennerfalk, Anders Ekström, Conny Kling, Torgny Andersson, Carina Larsson, Leif Bergehammar | ||||
|
13 Stagge | 2017-11-17 09:49 | |||
Thomas Winther, Christer Sandberg, Ingemar Andersson, Carsten Kofoed, Björn Ohlsson, Peter Olofsson | ||||
|
12 Morebid | 2017-11-17 01:13 | |||
Jan Konar, Jan Ahlqvist, Ella Olsson, Mats Allgöwer | ||||
|
11 Team MS Växjö | 2017-11-16 15:24 | |||
Bertil Karlsson, Olle Nordström, Bernt Linnér, Bertil Arvidsson, Sten Alfredsson | ||||
|
10 QQQ | 2017-11-16 13:13 | |||
Mats Qviberg, Per-Olof Eriksson, Anders Walldov, Helena Svedlund, Paul Iwarson | ||||
|
9 Kullabygden 4 | 2017-11-16 11:26 | |||
Kjell Bergdahl, Anders Argelius, Bertil Sjölinder, Gerd Axelsson, Else Holdt, Berit Andersson, Dennis Bengtsson, Roger Klang | ||||
|
8 SöderII | 2017-11-16 11:19 | |||
Nils Ahlén, Birgitta Elding, Barbara Lane, Börje Larsson, Lennart Ahlgren, Lars Nitell, Per Molin | ||||
|
7 Anki | 2017-11-16 09:31 | |||
Ann-Christine Brask, Josef Jawitz, Thomas Falk, Lars-Erik Rudström, Jan Larsson | ||||
|
6 Svegspojkarna med den svaga länken | 2017-11-15 23:46 | |||
Christina Westberg, Lennart Karlsson, Christer Nordqvist, Elving Forsström, Björn Sjöberg, Hans Pudja | ||||
|
5 Bunk | 2017-11-15 22:03 | |||
Tomas Andgren, Ingemar Assarsjö, Göte Berntsson, Gerhard Jörgensen, Per Sjöberg, Stefan Åsgården | ||||
|
4 Lerner | 2017-11-15 19:53 | |||
Hans Lerner, Jan Brännvall, Bengt-Göran Olofsson, Henry Franzén, Anders Sjöstedt, Hans Åkerman | ||||
|
3 Transfer Magic | 2017-11-15 18:18 | |||
Fredrik Wahlberg, Ola Stavås, Johan Wahlberg, Johan Nilsson, Börje Rudenstål | ||||
|
2 Björnligan | 2017-11-15 11:23 | |||
Björn Forsberg, Krister Berg, Kenneth Wallin, Pasi Kallio | ||||
|
1 Näsåker Hotspur | 2017-11-15 11:20 | |||
Martin Leggett, Philip Alton, Leif Svensson, Peter Nilsson | ||||
|
Samarbetspartners
Förbundet
Kontakt
Stadgar
Kansli
Styrelsen
Kommittéer
Tidningen Bridge
Klubb & distrikt
Sök klubb
Välj distrikt
Sök klubb på karta
Bridgekurs
Funktionärsutbildning
Rekryteringskedjan
Medlem
Sök medlem
Mina sidor
Medlemskap
Byte av klubb
Junior
MK
Populära sidor
Forum
Spelprogram
Nyheter i listform
Gamla hemsidan
Medlem på nätet
Syskon
Budproblemet
Tävling
Mina tävlingar
Regler och dokument
Bridgefestivalen
Mindre rutinerade
Simultan
Ruter
Internationellt
Internationellt
Landslag
WBF World Bridge
EBL European Bridge
NBU Nordisk Bridge
SM Par
Open
Dam
Veteran
Mixed
Junior
Nybörjare
Hcp 30+
Lagtävling
Allsvenskan
Svenska Cupen
Chairman’s Cup
SM Lag Open
… Veteran
… Mixed
… Junior