Primära flikar

  mån tis ons tors fre lör sön
9
25
26
27
28
1
2
3
 
 
 
 
11:00 - 15:30
BK S:t Erik
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
12:30 - 16:00
Norrorts Bridge
 
2-3 mar kl 10:00-17:00 Stockholms BF DM lag final 2019
 
10:00 - 19:45
Stockholms BF
 
10:00 - 19:45
Stockholms BF
 
10:00 - 19:45
Stockholms BF
 
10:00 - 19:45
Stockholms BF
 
10:00 - 19:45
Stockholms BF
 
10:00 - 19:45
Stockholms BF
 
10:00 - 19:45
Stockholms BF
 
10:00 - 19:45
Stockholms BF
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
10:00 - 17:00
Stockholms BF
 
10:00 - 17:00
Stockholms BF
 
10:00 - 17:00
Stockholms BF
 
10:00 - 17:00
Stockholms BF
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
10
4
5
6
7
8
9
10
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
13:00 - 17:00
Rotebro BS
 
18:00 - 22:00
Lidingö BK
 
18:00 - 22:00
Stureby BK
 
18:30 - 22:00
Åkersberga BS
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
13:00 - 16:30
Åkersberga BS
 
18:00 - 22:00
Djursholms GKBK
 
18:30 - 22:00
BK Alert
 
18:30 - 22:00
Skälby-Barkarby
 
18:30 - 22:00
Tyresö BK
 
10:00 - 14:00
Alvik BC
 
12:00 - 17:00
Rotebro BS
 
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
12:30 - 16:00
Norrorts Bridge
 
18:00 - 22:00
Djursholms GKBK
 
18:00 - 22:00
Sthlms-Polisens BS
 
18:00 - 22:00
IK MAKKABI
 
18:00 - 22:00
Djursholms BK
 
18:00 - 22:00
Jakobsbergs BK
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
12:00 - 16:00
Åkersberga BS
 
13:00 - 17:00
BK Alert
 
18:00 - 22:00
BK Alert
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
18:30 - 22:00
Nynäshamns BK
 
18:30 - 22:00
Saltsjöbadens BS
 
11:00 - 15:30
BK S:t Erik
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
12:30 - 16:00
Norrorts Bridge
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
10:00 - 14:00
SEB Bridge
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
11
11
12
13
14
15
16
17
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
12:00 - 16:00
Norrorts Bridge
 
13:00 - 17:00
Rotebro BS
 
18:00 - 22:00
Stureby BK
 
18:00 - 22:00
Djursholms GKBK
 
18:00 - 22:00
Lidingö BK
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
18:30 - 22:00
Åkersberga BS
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
 
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
 
13:00 - 16:30
Åkersberga BS
 
18:30 - 22:00
Tyresö BK
 
18:30 - 22:00
BK Alert
 
18:30 - 22:00
Skälby-Barkarby
 
10:00 - 14:00
Alvik BC
 
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
13:00 - 17:00
Rotebro BS
 
18:00 - 22:00
Djursholms GKBK
 
18:00 - 22:00
IK MAKKABI
 
18:00 - 22:00
Djursholms BK
 
18:00 - 22:00
Sthlms-Polisens BS
 
18:00 - 22:00
Jakobsbergs BK
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
12:00 - 16:00
Åkersberga BS
 
13:00 - 17:00
BK Alert
 
18:00 - 22:00
BK Alert
 
18:30 - 22:00
Nynäshamns BK
 
18:30 - 22:00
Saltsjöbadens BS
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
18:30
BK Alert
 
11:00 - 15:30
BK S:t Erik
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
12:30 - 16:00
Norrorts Bridge
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
12:30 - 16:00
Norrorts Bridge
 
12
18
19
20
21
22
23
24
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
13:00 - 17:30
Rotebro BS
 
18:00 - 22:00
Stureby BK
 
18:00 - 22:00
Djursholms GKBK
 
18:00 - 22:00
Djursholms GKBK
 
18:00 - 22:00
Lidingö BK
 
18:00 - 22:00
Lidingö BK
 
18:30 - 22:00
Åkersberga BS
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
 
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
 
13:00 - 16:30
Åkersberga BS
 
18:30 - 22:00
BK Alert
 
18:30 - 22:00
Skälby-Barkarby
 
18:30 - 22:00
Tyresö BK
 
10:00 - 14:00
Alvik BC
 
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
13:00 - 17:00
Rotebro BS
 
18:00 - 22:00
Djursholms GKBK
 
18:00 - 22:00
IK MAKKABI
 
18:00 - 22:00
Djursholms BK
 
18:00 - 22:00
Jakobsbergs BK
 
18:00 - 22:00
Sthlms-Polisens BS
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
12:00 - 16:00
Åkersberga BS
 
13:00 - 17:00
BK Alert
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
18:30 - 22:00
Nynäshamns BK
 
18:30 - 22:00
Saltsjöbadens BS
 
11:00 - 15:30
BK S:t Erik
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
12:30 - 16:00
Norrorts Bridge
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
13
25
26
27
28
29
30
31
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
13:00 - 17:00
Rotebro BS
 
18:00 - 22:00
Djursholms GKBK
 
18:00 - 22:00
Lidingö BK
 
18:00 - 22:00
Stureby BK
 
18:30 - 22:00
Åkersberga BS
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
12:00 - 16:30
Åkersberga BS
 
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
 
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
 
18:30 - 22:00
Tyresö BK
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
18:30 - 22:00
BK Alert
 
18:30 - 22:00
Skälby-Barkarby
 
10:00 - 14:00
Alvik BC
 
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
13:00 - 17:00
Rotebro BS
 
18:00 - 22:00
Djursholms GKBK
 
18:00 - 22:00
IK MAKKABI
 
18:00 - 22:00
Djursholms BK
 
18:00 - 22:00
Sthlms-Polisens BS
 
18:00 - 22:00
Jakobsbergs BK
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
12:00 - 16:00
Åkersberga BS
 
13:00 - 17:00
BK Alert
 
18:00 - 22:00
BK Alert
 
18:30 - 22:00
Saltsjöbadens BS
 
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
 
18:30 - 22:00
Nynäshamns BK
 
11:00 - 15:30
BK S:t Erik
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
12:30 - 16:00
Norrorts Bridge
 
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
 
31 mar-1 apr kl 19:00-11:30 Saltsjöbadens BS Bridgekryssning på Birka
»
12:00 - 16:00
BK S:t Erik