Lagfördelning i respektive semifinal

För att se tabellen samt spelordning tryck på orten nedan

Göteborg Ludvika Malmö Norrköping Skövde
Täby Umeå Uppsala Växjö Örebro

Göteborg

inbjudan

Distrikt Lag Kapten
Göteborgs BF Everfresh Arne Larsson
Göteborgs BF L-Å-G Lars-Åke Gustafsson
Skånes BF Folkungarna Bert Jehpsson
Hallands BF Callenberg Christer Grähs
Stockholms BF Osorterat Leif Hansson
Västergötlands BF Gullvi Gullvi Högberg

Ludvika

inbjudan

Distrikt Lag Kapten
Dalabridgen Ludvikabygdens BK
Sivves
Daniel Sivelind
Dalabridgen WCHF+ Jan Holm
ÖMBF Lirarna Henrik Malmsten
Örebro läns BF Björnligan Björn Forsberg
Gävleborgs BF ZMRZLINA Sune Fager
Mälardalens BF ABB Tomas Tomas Börgesson

Malmö

inbjudan

Distrikt Lag Kapten
Skånes BF Jannes Gäng Jan Nilsson
Skånes BF Sjöberg Perry Sjöberg
Sydöstra BF Winther Thomas Winther
Hallands BF T-bone Tommy Gunnarsson
Göteborgs BF Kosmos Björn Sörling
Västergötlands BF Aspanäs C Sten Öman

Norrköping

inbjudan

Distrikt Lag Kapten
ÖMBF Överum Fors Mattias Forss
ÖMBF San Sac Carl Ragnarsson
Sydöstras BF Svahn Agneta Svahn
Stockholms BF Östberg Johnny Östberg
Västergötlands BF Borås Veteranerna Thomas Samuelsson
Jönköpings läns BF Bagarn Boys Stefan Lilja

Skövde

inbjudan

Distrikt Lag Kapten
Västergötlands BF Ulricehamns Jörgen Jörgen Lantz
Västergötlands BF Centrum Farmers Bo Erikson
Skånes BF Scania Bridgekonsult Thomas Andersson
Bohuslän-Dals BF Ek Ulf Ek
Jönköpings läns BF Jönamo Lars Wallmark
Sydöstra Sveriges BF Kusinerna från landet Marie Johansson

Täby

inbjudan

Distrikt Lag Kapten
Upplands BF Bamse Lars Ramquist
GotlandsBF Limesatone Sune Hallgren
Stockholms BF Golddigger UllaBritt Goldberg
Västerbottens BF Öbergs Conny Gustafsson
ÖMBF Hot Iron Lars-Inge Rehnström
Stockholms BF Ebenius Crew Leif Bremark

Umeå

inbjudan

Distrikt Lag Kapten
Jämtland-Härjedalen Treeab Jöns Johansson
Norrbottens BF Team Paper Moon Pierre Thunström
Västerbottens BF Glopson Bengt-Göran Olofsson
Västerbottens BF Lars Lars Örnberg
Medelpads BF Sjöberg Kent Sjöberg
Västerbottens BF Lerner Hans Lerner

Uppsala

inbjudan

Distrikt Lag Kapten
Stockholms BF Berik Bengt-Erik Efraimsson
J/H Stridsvagn Gunnar Elmroth
Dalabridgen Bolänge BK PJO Peter Johansson
ÖMBF Las Vikas Lars Lundqvist
Upplands BF Greven Joakim Nordlindh
Gävleborgs BF Råsjökross Ulf Westlin

Växjö

inbjudan

Distrikt Lag Kapten
Sydöstra BF Prefabsystem Gunnar Sjökvist
Sydöstra BF Sigvardsson Bernt Sigvardsson
Skånes BF Carbonnier Pierre Carbonnier
Göteborgs BF No trump Robert Bäck
Hallands BF Albrekts Amazon Torleif Hägg
Bohuslän-Dals BF Petrapak Lennart Johansson

Örebro

inbjudan

Distrikt Lag Kapten
Örebro Läns BF Visst nappar det Johan Karlsson
ÖMBF Team Zang Håkan Strääf
Dalabridgen Malungs BK Janne Jan Matsson
Värmlands-Dals BF Åmål Hulta Pontus Karlsson
Mälardalens BF S:t Eskil Lennart Fredriksson
Göteborgs BF Askim SW Adam Kovasznay